Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 minutes ago, linaa said:

      Σκέψου ότι εάν είχες ένα θέμα υγείας κ χρειαζόταν χειρουργείο ή αλλιώς θα πέθαινες τι θα έκανες ? Ούτε το χειρουργείο ούτε τα φάρμακα είναι φυσική μέθοδος αλλά τα χρησιμοποιούμε κάθε μέρα . Οπότε επιλέγεις ή μένεις χωρίς παιδί ή κάνεις ότι σου προσφέρει η επιστήμη Κ αποκτάς ένα παιδί. 

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

Μανούλες Ιουλίου 2018


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 935
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

όχι καθαρά...βασικά όσες φορές το πιάσαμε σε καλή θέση για να το δούμε ο γιατρός δεν είδε κάτι!είπε μάλλον κορίτσι αλλά σίγουρα την επόμενη φορά.

πότε έχεις εσύ ραντεβού?


wyp6p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια επιτέλους ΣΚ γιατι ειλικρινά σήμερα εξαντλήθηκα ...πήγα στη δουλειά και 11:30 έφυγα για να πάμε τον μικρό για να του πάρουν δείγμα για βιοψία απο το κεφαλάκι του γιατι μου έβγαλε κατι εξανθήματα εδώ και ενα μήνα με πύον που δεν πέρασαν ούτε με αντιβίωση...όποτε έπρεπε να την κάνουμε για να μας φεύγει κάθε άγχος...και ήταν άκρα ζόρικο και για το μωρό και για μενα γιατι πέτυχαν αγγείο και είχε αρκετή αιμορραγία όποτε έκανε και αρκετά ράμματακια .

Τουλαχιστον τέλος κατά όλα καλα αλλά πολυ κλάμματα και το μικρά κι μου και εγω φυσικά ...

@xnoudaki πολυ ωραία τα νεακια σου με την αυχενική εγω την Τρίτη ... με την σχετική αγωνία πάλι 

@toniasu και σένα πλησιάζουν οι μέρες 

αντε βρε κορίτσια καλα νεα για όλες μας

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα :)

Αλεξ μόνο που το διάβασα ανατρίχιασα..περαστικά στον μικρό σου.

3 και 5 μερουλες εχετε για τις αυχενικές!θα περάσουν γρήγορα!Καλά αποτελέσματα σε όλες.

  • Ευχαριστώ 1

wyp6p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια! Καλώς ήρθες @xnoudaki με το καλό το μωράκι σου!!

@Alex_mfpm περαστικά σας! Να γίνει γρήγορα καλά το αγόρι σου!

@DaphneD ο γιατρός σου είναι στην Κομοτηνή;; Εμένα η δικιά μου είναι στην Ξάνθη.

Κορίτσια από εμετούς πώς τα πάτε; Εγώ 3 μέρες ήμουν χάλια.. Χθες δεν πήγα κ στη δουλειά, αλλά ακόμα δν τους το έχω πει γιατί περιμένω κ την αυχενική.. Αλλά νομίζω θα τς το πω την άλλη εβδομάδα γιατί δν μπορώ να ξαναπώ ψέματα αν χρειαστεί να λείψω..


hutep2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια και καλη Κυριακή σε ολες! Χαθήκα αρκετά, ειχα πολυ τρεξιμο με τη δουλειά δεν έχω κατσει καθολου, κ πρωτοχρονιά δουλευα κ ολες τις Κυριακές. Γενικως τα εχω παιξει. Ψάχνουμε κ σπιτι, εχω και την κορη μου πλεον περπατάει κ την κυνηγαμε σε ολο το σπιτι :)

Αυριο εχουμε την αυχενικη μας, 11.30 το πρωι. Περιμενω πως κ πως! Πείτε μου τα νεα σας; πως ειστε; να καλωσορίσω κ τα καινούρια κοριτσια. 

  • Μου αρέσει 1

BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια με το Καλό σε Όλες! Καινούργια κ εγω αν Κ σας παρακολουθώ! ΤΕΡ 20/10 ΚΑΙ ΠΉΤ 26 ΙΟΥΛΊΟΥ ΝΟΜΊΖΩ! δεύτερο παιδάκι κ για εμάς έχω ένα αγοράκι σχεδόν 3 χρονων

  • Μου αρέσει 1

4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

@stroumf1989 καλως μας ηρθες! Να σου ζησει το αγορακι σου κ με το καλο κ το δευτερο!! Εχω κ εγω μια μικρουλα 13 μηνων. Εγω εχω πητ 31 Ιουλίου. Πως εισαι; εγω ευτυχως ειχα μεχρι τωρα ηρεμη εγκυμοσύνη χωρίς πολλες ενοχλησεις. Απο Αθήνα εισαι; :)


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , anastella είπε:

@stroumf1989 καλως μας ηρθες! Να σου ζησει το αγορακι σου κ με το καλο κ το δευτερο!! Εχω κ εγω μια μικρουλα 13 μηνων. Εγω εχω πητ 31 Ιουλίου. Πως εισαι; εγω ευτυχως ειχα μεχρι τωρα ηρεμη εγκυμοσύνη χωρίς πολλες ενοχλησεις. Απο Αθήνα εισαι; :)

Να σου Ζήσει! Σας διαβάζω καιρό Αλλά περίμενα να ειμαι σίγουρη για να γράψω. Τη άλλη Δευτέρα έχω Αυχενική! Είμαι από Κρήτη! Στο μικρο είχα 3 μήνες παρά πολλές αναγουλες κ εμετους είχα χάσει 10 κιλά μόνο τα κόκαλα. Τώρα είμαι λίγο καλύτερα Αλλά πολλές μέρες ξάπλα από πονοκεφάλους καουρες κ αναγουλες


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα κορίτσια!εγώ από την αρχή την εγκυμοσύνης μέχρι και τώρα έχω μπούκωμα συνέχεια!στην αρχή είχα και την υπνηλία αλλά αρχίζει να υποχωρεί τώρα και παίρνει την θέση του ο εμετός το βράδυ :shock:

@anastella καλά αποτελέσματα.θα περιμένουνε νέα σου :-D


wyp6p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! 

@anastella μου καλά αποτελέσματα! Περιμένουμε νέα σου!

@Alex_mfpm ανατρίχιασα καλέ...μακάρι να μην είναι τίποτα! Περαστικά του...

@stroumf1989 καλώς ήρθες....με το καλό το μωράκι σου! Έχω και γω μία κόρη 19 μηνών!

@xnoudaki υπομονή με τον εμετό. Πατατάκια να τρως...

Να σας πω βρε κορίτσια μήπως ξέρει καμιά σας....Απο το Σάββατο έχω αίμα στην μύτη, στο σκούπισμα και έσπασε και μια φορά η μύτη μου. Συνέχεια έχω εκκρίσεις με αίμα και επίσης από εχθές το πρωί με πονάει πίσω στην πλάτη και αριστερά. Τα είχε καμιά αυτά. Είναι φυσιολογικά?


DqKrp2.png YmSBp2.png 

Link to comment
Share on other sites

@toniasu εγω κ σε αυτή την εγκυμοσύνη κ στη προηγούμενη ανοιγει η μυτη μου συχνα. Το είχα πει στο γιατρο, κ μου ειχε πει να παρακολουθώ λιγο την πιεση μου... Αλλα ειναι μια χαρα οπως πρέπει. Συμβαίνει συχνα σε καποιες εγκυουλες. Τωρα για τον πονο στη πλάτη, δεν το ξερω... :(


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια. Περιμένω και εγώ τη μπέμπα μου 1-7! Ενώ σας διαβάζω από την αρχή, δίσταζα να γράψω. Είχα μια αποβολή τον Ιούνιο, στην 5η εβδομάδα, οπότε περίμενα τη στιγμή που θα νιώσω σίγουρη! 

Πλέον διανύω την 17η εβδομάδα, και έχω ακόμα άγχος!!! 

Εύχομαι σε όλες, το φετινό καλοκαίρι να μας φέρει τα ζουζούνια μας :)


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, anastella είπε:

@toniasu εγω κ σε αυτή την εγκυμοσύνη κ στη προηγούμενη ανοιγει η μυτη μου συχνα. Το είχα πει στο γιατρο, κ μου ειχε πει να παρακολουθώ λιγο την πιεση μου... Αλλα ειναι μια χαρα οπως πρέπει. Συμβαίνει συχνα σε καποιες εγκυουλες. Τωρα για τον πονο στη πλάτη, δεν το ξερω... :(

Πήγες για αυχενική? Και γω μετράω πίεση και όλα καλά. 

 

1 ώρα πρίν, iwanna24 είπε:

Γειά σας κορίτσια. Περιμένω και εγώ τη μπέμπα μου 1-7!

Μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

  • Χαχα 1

DqKrp2.png YmSBp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...