Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Μανούλες Ιουλίου 2018


Recommended Posts

@Alex_mfpm μου ειπε ο γιατρος μου πως δεν μπορει να μου πει με σιγουρια ακομα το φυλο...αλλα κ εκεινος κ εγω για αγορακι το ειδαμε στον υπερηχο...θα δουμε!!! Γερα να ειναι ολα τα παιδακια του κοσμου!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 935
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@DaphneD Καλώς ήρθες! Με το καλό το μωράκι σου!!

@Depy@@ πολύ ωραία νέα! Πάμε παρακάτω τώρα! @Antila με το καλό κορίτσι μου κ εσύ αύριο! Εν το μεταξύ μαθαίνω κ εγώ από εσάς τη διαδικασία ευτυχώς! Δν ήξερα ότι πρέπει να πάω χορτάτη π.χ.! Εγώ έκλεισα στις 26 ραντεβού και μου είπαν θα μου πάρουν κ αίμα εκείνη την ημέρα. Κ εσάς έτσι έκαναν;

@toniasu εγώ πήρα τζιν από τα mango νομίζω 25 έκανε, αλλά προτιμώ τα κολάν που είχα πριν την εγκυμοσύνη, δν ξέρω βέβαια αν μου κάνουν σε λίγο καιρό!


hutep2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια μου καλη χρονιά να έχουμε κ Εύχομαι το 2018 να φέρει σε ολες τις γυναίκες που το λαχταρούν,αυτο το πολυπόθητο θετικο τεστακι που θα τους αλλάξει τη ζωή. Φυσικά και σε εμας να ευχηθώ μια τελειωμηνη εγκυμοσύνη χωρις ταλαιπωρίες κ με εναν πονο (ποτε δεν πιάνει αλλα ειναι ωραιο να το ακουςχΧαχα)  Δεν εχω ιδιαίτερα νεα να σας πω εκτός του οτι εχει πεσει πολυ φαγητό αυτες τις μέρες... Κ οτι 16/1 στης 10 το πρωι εχω αυχενική διαφάνεια... Πολυ πολυ άγχος!!!!  

  • Μου αρέσει 2

XKqxiAb.jpgXKqxp2.png

29TYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Δεν θυμάμαι τιμές από την αυχενική για να σας πω ....αλλά θυμάμαι που μου είπε τι ποσοστό βγαίνει για τα διάφορα σύνδρομα και ότι δεν είχα λόγω ανησυχίας. 

Φύλλο είχαμε δει τότε αλλά μπορεί και να βόλευε η θέση του εμβρύου....αυτά είναι σχετικά!

Άντε καλά αποτελέσματα να έχουμε όλες μας! Εγώ περιμένω και το τεστ παπ που είχα κάνει την προηγούμενη φορά και όπως κάθε χρόνο αγχώνομαι και με αυτό!

Μόλις παραλάβω τα ρούχα μου και τα δοκιμάσω θα σας πω γνώμες....

 


DqKrp2.png YmSBp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια, παλιά και καινούρια! @DaphneD καλώς ήρθες και με το καλό!

@Depy@@ συγχαρητήρια για την αυχενική! @Antila καλά αποτελέσματα για σήμερα! Περιμένουμε τα τέλεια νεάκια σου! Από ποια h&m πήρες τα ρουχαλάκια; Γιατί στο mall δεν έχει ρούχα εγκυμοσύνης :-( @toniasu εσύ τα παράγγειλες από νετ; Περιμένω εντυπώσεις, μήπως το κάνω κι εγώ έτσι! Πότε τα περιμένεις με το καλό; Έξοδα αποστολής πλήρωσες;


kUuJp3.pnghOAep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Koulouri είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια, παλιά και καινούρια! @DaphneD καλώς ήρθες και με το καλό!

@Depy@@ συγχαρητήρια για την αυχενική! @Antila καλά αποτελέσματα για σήμερα! Περιμένουμε τα τέλεια νεάκια σου! Από ποια h&m πήρες τα ρουχαλάκια; Γιατί στο mall δεν έχει ρούχα εγκυμοσύνης :-( @toniasu εσύ τα παράγγειλες από νετ; Περιμένω εντυπώσεις, μήπως το κάνω κι εγώ έτσι! Πότε τα περιμένεις με το καλό; Έξοδα αποστολής πλήρωσες;

Δεν έχει σε όλα τα hm. Εγώ τους έστειλα mail για Αγρίνιο και Πάτρα. Με πήραν αμέσως τηλέφωνο και μου είπαν ότι δεν έχουν, και με ρώτησε αν θέλω να μου πει ποια καταστήματα έχουν.

Επίσης μου είπαν για να βρω το σωστό νούμερο, να πάρω τηλέφωνο χωρίς χρέωση κάπου και να τους πω τον κωδικό του ρούχου και αυτοί σου λένε διαστάσεις ανά νούμερο. 

Μεταφορικά 3,50 € μου έβγαλε. Θα σου πω πως είναι όταν τα πάρω...2-5 εργάσιμες έγραφε.


DqKrp2.png YmSBp2.png 

Link to comment
Share on other sites

@toniasuμπράβο εξυπηρέτηση τα h&m! Εγώ είμαι Αθήνα, οπότε λογικά θα βρω κάποιο κατάστημα με ρούχα εγκυμοσύνης. Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα αγοράσει ένα παντελόνι εγκυμοσύνης από h&m αλλά αδυνατώ να θυμηθώ από ποιο. Διάβασα ότι έχει το avenue. Πάντως πες μας όταν τα λάβεις!

Εγώ πάλι την ψιλοάρπαξα, προς το παρόν πολύ ελαφριά συμπτώματα, λίγο ο λαιμός μου. Και η μικρούλα μου έχει βήχα. Γκρρρ. :mad: Ας ελπίσουμε ότι θα παραμείνει σε αυτά τα επίπεδα και θα τελειώσει σύντομα, γιατί αύριο ξεκινάει και η δουλειά...

Μετά την κραιπάλη των γιορτών προσπαθώ να τρώω μικρά και συχνά γεύματα, ελαφριά και υγιεινά (όσο γίνεται γιατί είμαι λάτρης των πικάντικων και του junk food :oops:) και μέχρι στιγμής έχω δει διαφορά ως προς τις καούρες! Λέτε να βρήκα τη λύση στο πρόβλημά μου;

Κοιμάστε μπρούμυτα; Εγώ σε αυτήν την εγκυμοσύνη, ναι, στην προηγούμενη καθόλου! Πρόσεχα πάρα πολύ και κοιμόμουν σχεδόν πάντα από την αριστερή πλευρά. Τώρα, όπως να'ναι, μιας και δεν με πονάει και το στήθος. Νομίζω ότι σε αυτήν την εγκυμοσύνη τα συμπτώματα είναι σαφώς ηπιότερα. Ελπίζω να μην σημαίνει κάτι κακό αυτό... Μην ξεχνάμε, έχω μέλλον μέχρι τον επόμενο υπέρηχο, την αυχενική δηλαδή!

Αύριο θα φτιάξω και τα νυχάκια μου και είμαι πολύ χαρούμενη! Αν και τα φτιάχνω πολύ σπάνια, είπα να πάω με κάποια αξιοπρέπεια στη δουλειά. Αφού και ο γιατρός είναι ok. 


kUuJp3.pnghOAep3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Koulouri είπε:

@toniasuμπράβο εξυπηρέτηση τα h&m! Εγώ είμαι Αθήνα, οπότε λογικά θα βρω κάποιο κατάστημα με ρούχα εγκυμοσύνης. Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα αγοράσει ένα παντελόνι εγκυμοσύνης από h&m αλλά αδυνατώ να θυμηθώ από ποιο. Διάβασα ότι έχει το avenue. Πάντως πες μας όταν τα λάβεις!

Εγώ πάλι την ψιλοάρπαξα, προς το παρόν πολύ ελαφριά συμπτώματα, λίγο ο λαιμός μου. Και η μικρούλα μου έχει βήχα. Γκρρρ. :mad: Ας ελπίσουμε ότι θα παραμείνει σε αυτά τα επίπεδα και θα τελειώσει σύντομα, γιατί αύριο ξεκινάει και η δουλειά...

Μετά την κραιπάλη των γιορτών προσπαθώ να τρώω μικρά και συχνά γεύματα, ελαφριά και υγιεινά (όσο γίνεται γιατί είμαι λάτρης των πικάντικων και του junk food :oops:) και μέχρι στιγμής έχω δει διαφορά ως προς τις καούρες! Λέτε να βρήκα τη λύση στο πρόβλημά μου;

Κοιμάστε μπρούμυτα; Εγώ σε αυτήν την εγκυμοσύνη, ναι, στην προηγούμενη καθόλου! Πρόσεχα πάρα πολύ και κοιμόμουν σχεδόν πάντα από την αριστερή πλευρά. Τώρα, όπως να'ναι, μιας και δεν με πονάει και το στήθος. Νομίζω ότι σε αυτήν την εγκυμοσύνη τα συμπτώματα είναι σαφώς ηπιότερα. Ελπίζω να μην σημαίνει κάτι κακό αυτό... Μην ξεχνάμε, έχω μέλλον μέχρι τον επόμενο υπέρηχο, την αυχενική δηλαδή!

Αύριο θα φτιάξω και τα νυχάκια μου και είμαι πολύ χαρούμενη! Αν και τα φτιάχνω πολύ σπάνια, είπα να πάω με κάποια αξιοπρέπεια στη δουλειά. Αφού και ο γιατρός είναι ok. 

Εγώ μπρούμυτα φοβάμαι να κοιμηθώ, αλλά όταν κοιμάμαι μπρούμυτα έχω το ενα πόδι προς τα πανω λυγισμενο γτ φοβάμαι μήπως πιέζω το μωρό!

Εμένα μου είπε η γιατρός μου να μην ξανακάνω ημιμονιμο! Εσένα σου είπε μπορείς να κάνεις απλό μανικιούρ;


hutep2.png

Link to comment
Share on other sites

@Agustaνομίζω ότι το απλό είναι χειρότερο. Προχθές που τα έβαψα με απλό βερνίκι, μου βρωμούσε. Ενώ το ημιμόνιμο δεν μυρίζει. Αλλά αυτή είναι η δική μου γνώμη. Ο γιατρός μου είπε άφοβα τα νύχια, τα μαλλιά μου είπε να μην βάφω.


kUuJp3.pnghOAep3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα  κι απο μενα  κοριτσια...χρονια πολλα και καλη χρονια....με το καλό  να ερθουν τα μωρακια μας...

Χαθηκα κι εγω λογω γιορτων..αν και ειναι η πρωτη φορα στη ζωη μου που δεν εφαγα οσο θα ηθελα...δυστυχως οι ναυτιες  μου συνεχιζονται, αν και οχι τοσο εντονα οπως πριν...τουλαχιστον πλεον μπορω να φαω το κατιτις παραπανω το βραδυ ωστε να πω οτι χορταίνω. .

@DaphneD καλως ηρθες στην παρεα μας..βλεπω οτι εχεις και την πιο κοντινη σε εμενα ημερομηνία. ...:-D:-D

Κοριτσια εγω κοιμαμαι ακομα μπρούμυτα αν και προτιμώ  στο πλαι στην αριστερη πλευρα γιατι ειδα οτι οταν κοιμαμαι ετσι δεν με ενοχλει τοσο πολυ το στομαχι μου...

Οσον αφορα το H&M ειμαι πολυ ευχαριστημενη απο τις αγορες της πρωτης εγκυμοσυνης...ειχα παρει τρια παντελονια, φανελακια και 1-2 μπλουζακια ολα τελεια..και τα φοραω ξανα ηδη εδω κι ενα μηνα...(ουτως ή  αλλως δεν ειχα χασει τα κιλα της πρωτης εγκυμοσυνης οποτε τα κανονικα μου ρουχα δεν εμπαιναν με τιποτα)...απο βδομαδα με τις εκπτωσεις θα πεταχτω μια βολτα στη θεσσαλονικη να παρω και κανενα ρουχο ακομα για συμπλήρωμα. .μονο σουτιεν ειχα προτιμήσει  να παρω απο αλλου γιατι δεν με βολευε τπτ...

 

@Agusta κοπελα μου κι εμενα το ιδιο μου ειχαν πει...οτι επρεπε παρουν αιμα την ιδια μερα...οποτε μετα απο τον υπέρηχο ετρεχα να προλαβω το αιματολογικο...(μενω σε χωριο οποτε επρεπε να τα συνδυασω καπως) 

@Antila σου ευχομαι καλα αποτελεσματα σημερα...ολα να πανε καλα και να χαρεις τις στιγμες με το μωρακι σου (εμενα μου φαινεται οτι περασε ηδη μια αιωνιοτητα απο τοτε και ο επομενος υπερηχος  αργει...:-(

@Depy@@ μου χαρηκα παρα πολυ με τα καλα σου νεα...ειναι πραγματικα υπεροχες αυτες οι στιγμες....

@Koulouriεγω εγω παρει μεχρι τωρα μισο κιλο αλλα καθαρα επειδη δεν μπορω να φαω σωστα..ασε που ξεκινησα με +4 κιλα απο την πρωτη εγκυμοσυνη...να δω που θα φτασω σε αυτην...

  • Μου αρέσει 1

zqnjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα και καλη χρονια σε ολες! Χαθηκα λιγάκι, δεν προλαβαινα αυτες τις μερες ολες δουλευα κατι 10ωρα σερι χωρις ρεπο. Ειμαι απίστευτα κουρασμενη, περα απο το οτι δεν εχω καταλάβει γιορτες καθόλου. 

Για τα h&m που λετε, κ εγω ειχα παρει στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου απο εκει, κ ειχα μεινει πολυ ευχαριστημενη. Ειχα παραγγειλει κ μεσω internet κ παλι ημουν πολυ ευχαριστημενη.. 

Κατα τα αλλα, ειμαι καλα περιμένω την αυχενικη στις 15... Ενοχλησεις δεν εχω, τιποτα.. Οπως ακριβως ημουν κ την πρωτη φορα..ξεχναω οτι ειμαι εγκυος.  Δε ξερω αν αυτο σημαινει οτι θα ειναι παλι κοριτσι;; μαλλον βλακειες λεω,  θα δούμε! 

 


BiJ9p2.pnguWCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, παρεουλα!!

@Koulouri μου, βρηκα ρουχα εγκυμοσυνης στο Η&Μ του Metro Mall στον Αγ. Δημητριο, μολις ξεκινησουν οι εκπτωσεις πηγαινε μια βολτα, ολο και κατι ωραιο θα βρεις! :)

Λοιποοοον! Πηγαμε για αυχενικη στο Μητερα, δεν εδωσαν DVD κατ' αρχας ενω το ρωτησα, δεν δινουν τωρα αλλα λογικα στη Β' επιπεδου! Ο υπερηχος αλλο πραγμα, πολυ καλη αναλυση και απολαυσαμε μωρακι πραγματικα! Μου λεει λοιπον ολα καλα, ειδαμε στομαχι, ουροδοχο, τα δυο ημισφαιρια του εγκεφαλου, διεκρινα τις παλαμες και τα μικροσκοπικα δαχτυλακια, τη μυτουλα και τα χειλακια, επαθα πλακα γενικα! Ειχα πιει χυμο πορτοκαλι και ειχα φαει μπανανα πριν, και ενω το πετυχαμε ξαπλωμενο και ησυχο αρχικα, ξαφνικα μετα απο λιγη ωρα δινει κατι τουμπες και το ταρακουνησε ο γιατρος για να το συμμαζεψει, χαχα.

Το κεφαλουριαιο μηκος ειναι 6,3 εκ, με εβγαλε 12+5 ο υπερηχος και δινει ΠΗΤ 14/7, ενω με βαση την περιοδο γραφει 11+5 και ΠΗΤ 21/7. Λογικα κραταμε την ΠΗΤ κ ηλικια κυησης που βγαζει ο υπερηχος, σωστα κοριτσια;

Επισης ο τραχηλος ειναι 39,9 mm και ο πλακουντας προσθιος υψηλος, για πειτε οι εμπειρες!!

Μου λεει λοιπον, να και η αυχενικη μας, μια χαρα, 2,3. Σοκ εγω :shock: , περιμενα πιο μικρο νουμερο, αγχωθηκα. Και ο υπερηχογραφιστης κ ο γιατρος μου ειπαν οτι ειναι μια χαρα, τους ειδα χαλαρους, αλλωστε λεει αυτο το νουμερο θα μας ανησυχουσε πιο πολυ σε μικροτερο εμβρυο (πχ 11 εβδομαδων) αλλα οσο μεγαλωνει εκεινο μεγαλωνει κ η αυχενικη του, κ δε μας απασχολει γιατι δεν ειναι εκτος οριων. Οπως και να εχει, η αγωνια δεν εφυγε μεχρι που χτυπησε το τηλ το μεσημερι, που με πηρε ο γιατρος για να μου πει τα τελικα ποσοστα μετα την ΡΑΡΡ-Α. Μου ειπε οτι για τρισωμια 21 εχουμε 1:12.000, και για τρισωμια 13 κ 18 εχουμε 1:20.000. Του λεω "αρα γιατρε αυτο ειναι πολυ καλο, ε;; Ξεαγχωνομαστε τωρα;" και μου λεει "Ε, τι να σου πω βρε παιδακι μου, σαν νουμερα ειναι καλα! Αλλα ειναι ποσοστα!". Δηλαδη σαν να λεμε "δε μπορω να σου εγγυηθω οτι δε θα εισαι η μια στις 20.000 αλλα καλα σε κοβω" :-P ;;

Α! Θα ξαναπαω στις 25/1 στο γιατρο μου (θα ειμαι 15+5) και θα δουμε λογικα στανταρ φυλο! Σημερα ο υπερηχογραφιστης ειπε στον γιατρο "Μαλλον ΧΧ" και το αποκρυπτογραφησαμε με τον συντροφο μου, μαλλον κοριτσακι εννοουσε!!!! Αλλα δια της μεθοδου αποκλεισμου, με την εννοια οτι λογικα δεν διεκριναν τσουτσουνακι απλως. Ο γιατρος μου ειπε οτι δεν δινουμε τωρα σημασια στην προβλεψη γιατι δεν ηταν κατι σαφες και θα δουμε σε 3 βδομαδες :wub:. Ας ειναι υγιες, τιποτα αλλο δε θελω!

  • Μου αρέσει 2

Grpbp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Manoulomamaka καλως σας βρηκα... Θεσσαλονικη ακουω...μηπως ειμαστε κ απο κοντινες πολεις???

Κοριτσια πηρα αποτελεσματα απο papp A και χοριακη κ βγηκαν πολυ καλα!!! Ειμαι πολυ χαρουμενη γτ οσο να ναι ενα αγχος το ειχα...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Μπράβοοο @Antila εξαιρετικοί οι δείκτες! Όσο για την αυχενική διαφάνεια, αφού είναι εντός ορίων, μη σε προβληματίζει. Την μέτρησε αρκετές φορές; Γιατί από μέτρηση σε μέτρηση υπάρχουν διαφορές. Είσαι και προς το τέλος της 13ης εβδομάδας, οπότε είναι λογικό να είναι μεγαλύτερη σε σχέση με την 12η εβδομάδα, όπως σου είπαν και οι γιατροί. Και ο τράχηλος πολύ καλός! Άντε, το έπιασες το πρώτο «μαξιλαράκι», βουρ για το επόμενο! Συγκινήθηκα, θυμήθηκα την αυχενική της μικρούλας μου. Μακάρι να πάνε όλα καλά και σ’αυτήν την εγκυμοσύνη. Όσο για το φύλο, όταν είναι αγοράκι συνήθως φαίνεται αμέσως, εκτός εάν το μωρό δεν έχει καλή θέση. Κι εμένα μου είχε πει «μάλλον κοριτσάκι» γιατί δεν είχε δει κάτι να εξέχει, κι έπεσε μέσα φυσικά!

@DaphneD συγχαρητήρια και σε σένα! Άντε, προχωράμε δυναμικά! Θυμήστε μου βρε κορίτσια, η papp-a βγαίνει άλλη μέρα από την αυχενική; Δεν θυμάμαι καθόλου. Εγώ έχω ένα φάκελο με όλα τα στοιχεία μαζί με την papp-a, αλλά δεν θυμάμαι αν τα πήρα τη μέρα της αυχενικής. Τεσπα, κοντός ψαλμός αλληλούια! Τη Δευτέρα θα πάρω τηλ να κλείσω ραντεβού!

  • Μου αρέσει 1

kUuJp3.pnghOAep3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Koulouri είπε:

Μπράβοοο @Antila εξαιρετικοί οι δείκτες! Όσο για την αυχενική διαφάνεια, αφού είναι εντός ορίων, μη σε προβληματίζει. Την μέτρησε αρκετές φορές; Γιατί από μέτρηση σε μέτρηση υπάρχουν διαφορές. Είσαι και προς το τέλος της 13ης εβδομάδας, οπότε είναι λογικό να είναι μεγαλύτερη σε σχέση με την 12η εβδομάδα, όπως σου είπαν και οι γιατροί. Και ο τράχηλος πολύ καλός! Άντε, το έπιασες το πρώτο «μαξιλαράκι», βουρ για το επόμενο! Συγκινήθηκα, θυμήθηκα την αυχενική της μικρούλας μου. Μακάρι να πάνε όλα καλά και σ’αυτήν την εγκυμοσύνη. Όσο για το φύλο, όταν είναι αγοράκι συνήθως φαίνεται αμέσως, εκτός εάν το μωρό δεν έχει καλή θέση. Κι εμένα μου είχε πει «μάλλον κοριτσάκι» γιατί δεν είχε δει κάτι να εξέχει, κι έπεσε μέσα φυσικά!

@DaphneD συγχαρητήρια και σε σένα! Άντε, προχωράμε δυναμικά! Θυμήστε μου βρε κορίτσια, η papp-a βγαίνει άλλη μέρα από την αυχενική; Δεν θυμάμαι καθόλου. Εγώ έχω ένα φάκελο με όλα τα στοιχεία μαζί με την papp-a, αλλά δεν θυμάμαι αν τα πήρα τη μέρα της αυχενικής. Τεσπα, κοντός ψαλμός αλληλούια! Τη Δευτέρα θα πάρω τηλ να κλείσω ραντεβού!

Σ ευχαριστω πολυ γλυκουλα μου! Ναι, τη μετρησε αρκετες φορες, μας βγηκε 19 mm, 20 mm και 23 mm, αλλα μου ειπε μετα ο γιατρος μου οτι για τυπικους λογους καταγραφουν τη μεγαλυτερη τιμη! Οσο για το ποτε βγαινει η papp-a, εχω ακουσει και για επομενη μερα, παντως εμενα μου πηραν αιμα κατα τις 10.30 και με πηρε τηλ ο γιατρος μου 14.30 για τα αποτελεσματα, αρα ελαχιστες ωρες μετα. Την εκανα στο μικροβιολογικο του Μητερα, πληροφοριακα πληρωσα 7 ευρω συμμετοχη για την αιματος και 81 ευρω για την αυχενικη.

Ολα θα σου πανε πολυ πολυ καλα!!! Θετικη σκεψη και μονο! :D Σε ολα τα κοριτσια!

*** ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2018!!! ***

1. Manoulomamaka   TEΡ 29/9/2017     -   ΠΗΤ 6/7/2018!!!   

2. DaphneD                  TEΡ  3/10/2017    -   ΠΗΤ 10/7/2018!!!

3. Antila                        TEΡ 14/10/2017   -   ΠΗΤ 14/7/2018!!!

4. Mariza83                  TEΡ 14/10/2017   -   ΠΗΤ 20/7/2018!!!

5. t1t1n4k1                   TEΡ 14/10/2017   -   ΠΗΤ 21/7/2018!!!

6. Depy@@                   ΤΕΡ 13/10/2017   -   ΠΗΤ 23/7/2018!!!

7. toniasu                      ΤΕΡ 26/10/2017   -   ΠΗΤ 30/7/2018!!!

8. anastella                  TEΡ 24/10/2017   -   ΠΗΤ 31/7/2018!!!

9. Dinaki94                   ΤΕΡ 25/10/2017   -   ΠΗΤ 1/8/2018!!!

10. Alex_mfpm             TEΡ 25/10/2017   -   ΠΗΤ 1/8/2018!!!

11. Caty                        TΕΡ 26/10/2017   -   ΠΗΤ 2/8/2018!!!

12. Koulouri                  ΤΕΡ 30/10/2017   -  ΠΗΤ 6/8/2018!!!

13. Niki1989                 ΤΕΡ 3/11/2017     -  ΠΗΤ 10/8/2018!!!

14. Agusta                    ΤΕΡ 4/11/2017   -    ΠΗΤ 11/8/2018!!!

15. angeliki1979           TEΡ 6/11/2017   -   ΠΗΤ 13/8/2018!!!

Με το καλό, κορίτσια! Να έχουμε τελειόμηνες εγκυμοσύνες και υγιή μωράκια στην αγκαλιά! :wub:


Grpbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...