Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Μανούλες Ιουλίου 2018


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 935
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όσες/όσους γιορτάζουν!

Εμείς σήμερα ξεστολίζουμε. Δεν ξέρω αν χαίρομαι ή αν λυπάμαι. 

Μαγειρεύω μακαρόνια ολικής με σάλτσα κόκκινη για σήμερα και κοτοπουλάκι με ρύζι και λευκή σάλτσα και λαχανικά στον ατμό για αύριο που ξεκινάμε και πάλι τα ταπεράκια στη δουλειά! Χθες, όμως, έφαγα burger απέξω :-( βλακεία έκανα. Από κιλά προς το παρόν είμαι σταθερά +1,5-2. 

Ευτυχώς η μικρή είναι καλύτερα! Αυτό το ΣΚ το περάσαμε εσώκλειστοι, ελπίζω το επόμενο να βγούμε λίγο έξω!

Από συμπτώματα, νομίζω ότι είμαι καλύτερα. Καούρες δεν έχω πια, ίσως γιατί τρώω πιο σωστά. Όμως σήμερα έχω μια περίεργη γεύση αηδίας στο στόμα :?.

Αύριο θα πάρω ξανά τηλ για να φιξάρω την αυχενική και θα σας πω ακριβή ημέρα και ώρα. 120€ θα πληρώσω σύμφωνα με τον γιατρό μου.

Εδώ ο καιρός συννεφιασμένος.

Εύχομαι μια όμορφη Κυριακή!


kUuJp3.pnghOAep3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Και εμείς ξεστολίσαμε...νομίζω πως χάρηκα που ξανα είδα το σπίτι όπως πριν, αν και μου αρέσουν οι γιορτές!

Πήγαμε και βόλτα Μεσολόγγι σήμερα και ήταν πολύ ωραία...είχε και καλό καιρό, συννεφιά μεν αλλά δεν έκανε κρύο.

@Koulouri και εγώ έφαγα πίτσα εχθές και ανέβηκε το ζάχαρο μου...δεν ξανατρώω!

Εγώ απ ότι θυμάμαι είχα πληρώσει 80 ευρώ πρίν 2 χρόνια για την αυχενική.

  • Μου αρέσει 1

DqKrp2.png YmSBp2.png 

Link to comment
Share on other sites

@toniasuχαιρετίσματα στο αγαπημένο Μεσολόγγι! Τόπος καταγωγής από παππουδογιαγιάδες μου η Αιτωλοακαρνανία :).

Κι εγώ χθες ήθελα να φτιάξω πίτσα με δική μου ζύμη και υλικά αλλά έκανα αρκετές δουλειές και ιδίως το σίδερο με έβγαλε off, οπότε προτιμήσαμε τα έτοιμα, κακώς.

Τελειώσαμε και το ξεστόλισμα και τώρα είναι ώρα για ταινιούλα! 

Εγώ το 2014 είχα πληρώσει σε άλλον εμβρυολόγο 150€ για την αυχενική. Τι να πεις, ο καθένας όποια τιμή θέλει ζητάει.

Τα υπόλοιπα κορίτσια καλά;

  • Μου αρέσει 1

kUuJp3.pnghOAep3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια..και περαστικα στους αρρωστουλιδες, μεγαλους και μικρους.. .εμεις είμαστε πολυ καλα...σημερα γιορταζε και για πρωτη φορα το παληκαρακι μας και το γιορτασαμε με την γιαγια και τον παππού. ..ειχαμε και πολυ ωραια ηλιολουστη μερα..το ευχαριστηθηκαμε.....

Εμεις την αυχενικη τωρα την πληρωσαμε 110€ σε υπερηχογραφιστη και στον γιο μου που ειχαμε παει σε αλλο ιατρείο πριν απο εναμιση χρονο περιπου, ηταν 115€..

@DaphneDσε ενα χωριο των σερρων μενουμε...εσυ σε ποια πολη εισαι??χαιρομαι που βρισκω και καποια απο βόρεια  Ελλάδα. ..:-D:-D

 


zqnjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσάκια!

24/1 απόγευμα η αυχενική !!! Είμαι ενθουσιασμένη και αγχωμένη ταυτόχρονα! Θα έχει περάσει ένας μήνας από τον τελευταίο υπέρηχο!!! Ελπίζω να είναι όλα καλά εκεί κάτω.

  • Μου αρέσει 2

kUuJp3.pnghOAep3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! 

@Manoulomamaka να χαίρεσαι το αγόρι σου! Να είναι γερό και τυχερό!! Και στις υπόλοιπες Χρόνια Πολλά αν είχατε εορτάζοντες αυτές τις ημέρες!

@toniasu κ εμείς χθες ξεστολισαμε, αλλά θα ήθελα να μείνει λίγο ακόμα το δέντρο γιατί μου γέμιζε το σαλόνι! Αφού μετακομίσαμε πρόσφατα κι έχω ακόμη τα βασικά, τώρα έλεγα να το διακοσμουσα αλλά με το μωράκι μας που θα έρθει με το καλό λέω να το τρεναρω, καθώς όσο να'ναι θα χρειάζεται ελεύθερος χώρος!

@Koulouri απ' ότι νομίζω είμαστε από τις τελευταίες που θα κάνουμε αυχενική διαφάνεια! Κ εγώ στις 26 θα πάω! Άντε με το καλό να το ζήσουμε κ εμείς!!


hutep2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Agusta είπε:

 

@toniasu κ εμείς χθες ξεστολισαμε, αλλά θα ήθελα να μείνει λίγο ακόμα το δέντρο γιατί μου γέμιζε το σαλόνι! Αφού μετακομίσαμε πρόσφατα κι έχω ακόμη τα βασικά, τώρα έλεγα να το διακοσμουσα αλλά με το μωράκι μας που θα έρθει με το καλό λέω να το τρεναρω, καθώς όσο να'ναι θα χρειάζεται ελεύθερος χώρος!

 

Απ την ΄ώρα που θα ξεκινήσεις να μπουσουλάει/περπατάει, να πιάνετε και να σηκώνεται θα χρειαστείς πολύ χώρο, με ελάχιστα εμπόδια.

Ένα θα σου πω....μέχρι πριν 2 μήνες, το τραπεζάκι μου ήταν κολλημένο στον τοίχο σκεπασμένο με ένα διπλωμένο πάπλωμα. Έριχνες άνετα σουτάκια μέσα στο καθιστικό....


DqKrp2.png YmSBp2.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , toniasu είπε:

Απ την ΄ώρα που θα ξεκινήσεις να μπουσουλάει/περπατάει, να πιάνετε και να σηκώνεται θα χρειαστείς πολύ χώρο, με ελάχιστα εμπόδια.

Ένα θα σου πω....μέχρι πριν 2 μήνες, το τραπεζάκι μου ήταν κολλημένο στον τοίχο σκεπασμένο με ένα διπλωμένο πάπλωμα. Έριχνες άνετα σουτάκια μέσα στο καθιστικό....

Χαχαχα σωστά! Βλέπω και τη φίλη μου που έχει κολλημένο το τραπεζάκι στο σύνθετο γιατί η μικρή πάει και πιάνει την τηλεόραση, όλο πατέντες θα είμαστε! Έχεις δίκιο, σε λίγα χρονάκια θα βάλω κανένα λαμπατερ στο σαλόνι!:-P

Παράθεση

 

 

  • Χαχα 1

hutep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε ; Εμείς ευτυχώς συνήλθαμε και απο σήμερα επανήλθαμε όλοι στους ρυθμούς μας εγω δουλειά τα παιδιά τα μισά σχολειο και τα αλλά με την γιαγιά σπίτι :)

@didinaki καλώς ήρθες και με το καλό το μπεμπακι σου!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, didinaki είπε:

Καλησπέρα κοριτσια!! Ηρθα κι εγω στην παρεα σας!! ΠΗΤ εχω 31/7 με τελευταια περίοδο 24/10. Αυχενικη θα κανω στις 19/1 δηλ. 12+3! Μακαρι να πανε ολα καλα για ολες!! 

Καλώς μας ήρθες...μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Εμείς πάμε παρεούλα....

πρίν από 29 λεπτά , Alex_mfpm είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε ; Εμείς ευτυχώς συνήλθαμε και απο σήμερα επανήλθαμε όλοι στους ρυθμούς μας εγω δουλειά τα παιδιά τα μισά σχολειο και τα αλλά με την γιαγιά σπίτι :)

 

Μπράβο σας....να μην έχεις κι αυτό στο μυαλό σου!


DqKrp2.png YmSBp2.png 

Link to comment
Share on other sites

 Για πειτε βρε κορίτσια εσείς ποσα κιλά ξεκινήσατε? Εγω στην πρωτη εγκυμοσύνη ξεκινησα με 69κιλα κ εφτασα 90. Κ ειχαα ανεβασει κ σάκχαρο εγκυμοσύνης. Σε αυτα τα 4,5 χρόνια οχι μονοδεν εχασαα ααλλα εβαλα κ αλλα 2κιλα. Φυσικα τωρα ξεκινησα βοδι ...92κιλα κ ευτυχως μεχρι τωρα πηγα στα 93...το θεμα εινα;ι οτι πρέπει να παρω μονο αλλα 6κιλα. Ουτε γραμμάριο παραπανω κ ναα μην ανεβασω σακχαρο κ φυσικα πρέπει να αρχισω διατροφή άμεσα!!! Το κακο εινααι οτι ψυχολογικά εχω γινει χαλια ! Ουτε τα ρούχα τις; Πρώτης μου εγκυμοσύνης δεν μ χωράνε!!!:-(


XKqxiAb.jpgXKqxp2.png

29TYp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 7/1/2018 at 9:48 PM, Manoulomamaka said:

Καλησπερα κοριτσια..και περαστικα στους αρρωστουλιδες, μεγαλους και μικρους.. .εμεις είμαστε πολυ καλα...σημερα γιορταζε και για πρωτη φορα το παληκαρακι μας και το γιορτασαμε με την γιαγια και τον παππού. ..ειχαμε και πολυ ωραια ηλιολουστη μερα..το ευχαριστηθηκαμε.....

Εμεις την αυχενικη τωρα την πληρωσαμε 110€ σε υπερηχογραφιστη και στον γιο μου που ειχαμε παει σε αλλο ιατρείο πριν απο εναμιση χρονο περιπου, ηταν 115€..

@DaphneDσε ενα χωριο των σερρων μενουμε...εσυ σε ποια πολη εισαι??χαιρομαι που βρισκω και καποια απο βόρεια  Ελλάδα. ..:-D:-D

 

Να χαιρεσαι το παληκαρακι σου!!!☺ Εγω ειμαι απο Κομοτηνη... τι ωραια που βρισκω μανουλα απο εδω κοντα!!!☺☺☺

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...