Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Heidelberg είπε:

Θα μας βλέπουν οι μεταφορείς με την κοιλιά στο στόμα ανάμεσα στα χαρτόκουτα και θα σκάσουν στα γέλια!! Τέλη Μαΐου θα κάνουμε εμείς την μετακόμιση, πιο νωρίς δεν γίνεται. Ελπίζω εσύ μέχρι τότε να έχεις ξεμπερδέψει!!

Χαχαχα....Πραγματικά το εύχομαι. Θέλω να αρχίσω να φτιάχνω σιγά σιγά το δωμάτιο να το διακοσμησω... Δεν συζητάω τα πολλά που έχω άστα να πάνε.

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

21 ώρες πρίν, elenistam είπε:

ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΡΕΥΝΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ 600 ΕΥΡΩ.......ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΠΕΡΙΕΧΕΙ

ΚΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ

ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ

ΣΤΡΩΜΑ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑΣ

ΣΤΡΩΜΑ ΚΟΥΝΙΑΣ

ΝΤΟΥΛΑΠΑ 4ΦΥΛΛΗ

ΡΑΦΙ ΓΙΑ ΚΟΡΝΙΖΕΣ

ΡΑΦΙΕΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΜΕ 4 ΘΗΚΕΣ

ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ

ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΓΙΑ ΠΡΟΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΧΑΛΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΕΣ

600 όλα αυτά; εμένα 600 θα στοιχίσει η κούνια το στρώμα κ η συρτάριερα


zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli88 είπε:

600 όλα αυτά; εμένα 600 θα στοιχίσει η κούνια το στρώμα κ η συρτάριερα

ΜΗ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ...ΑΛΛΑΞΕ...ΟΛΑ ΙΔΙΑ ΣΑΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΤΟ ΨΑΞΑ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Maraki2018 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Και μένα εμφανίστηκε αυτή η άχνη καφέ γραμμή :)

Το άλλο που μου συμβαίνει είναι πως εδώ και δύο τρία βράδια έτσι και γυρίσω ανάσκελα καθώς κοιμάμαι , η μπεμπουλα έχει κέφια και με ξυπνάει!! Αναρωτιέμαι τι έχει να γίνει αργότερα που θα μεγαλώσει και άλλο. Χιχιχιχι :-P

Ηθελα να ρωτήσω και τις κοπέλες που κάνουν αντιπηκτικής ενέσεις αν πονάνε καθώς τις κάνουν..... Εγώ κάνω ινοχεπ των 6000 μονάδων και ενώ δεν πονώ όταν μπαίνει η βελόνα, πονάω όταν μπαίνει μέσα το φάρμακο.... Ξέρετε επίσης γιατί κάποιες φορές γίνεται μελανια; Μήπως την κάνω πολυ επιφανειακά;

Κ γω όταν γυρίζω ανάσκελα βαράει. Όταν μπαίνει το φάρμακο κ μετά πονάει γι αυτό το βαζω σιγά σιγά μελανιές δεν κάνω 


zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ !!!

Agusta               ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

gogouli88       ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Sam13        ΠΗΤ 08/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

angeliki1979        ΠΗΤ 13/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Heidelberg       ΠΗΤ 15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Katerina.84     ΠΗΤ  15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

rapounzel_rapounzel    ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 19/4

modena    ΠΗΤ 19/08/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Melissoula27      ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Χαρά Τριανταφυλλακι.   ΠΗΤ 22/08/2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Maraki2018     ΠΗΤ 22/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 19/4

Nefeli2014        ΠΗΤ 24/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! 

samiam             ΠΗΤ 24/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Filisia87            ΠΗΤ 26/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Mariloux                   ΠΗΤ 26/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

marakiinlove        ΠΗΤ 27/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Zouzou94        ΠΗΤ 28/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Coset                     ΠΗΤ 30/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

vaclia                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

linaa                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Elfs                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! Β 19/4

elenistam          ΠΗΤ 03/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

zina1987          ΠΗΤ 05/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Να δίνετε νεότερες πληροφορίες κορίτσια μου να το ανανεώνουμε το πινακάκι μας!! Με το καλό να κρατήσουμε όλες τα Αυγουστιάτικα μωράκια μας!! :wub:

5 ώρες πρίν, Elfs είπε:

Γεια σας, σας παρακολουθώ καιρό αλλά μόνο τώρα άνοιξα λογαριασμό στο Φόρουμ. Θα γίνω μαμά κ εγώ τον Αύγουστο με ΠΗΤ 31/8  ! Περιμένουμε αγοράκι και είναι το πρώτο μας! 

Καλώς την!!!! Με το καλό!!! Κ εγώ Ηράκλειο Κρήτης στο πρώτο παιδάκι μας κ αγοράκι!!

Που θα γεννήσεις?

@rapounzel_rapounzel είμαστε ένα αγόρι συν!! Πάλι κερδίζουμε!!! Χαχαχα

Κ εμείς το σ/κ αυτό θα μείνουμε στους δικούς μου γιατί μπαίνουν μάστορες σπίτι κ θα γίνει χαμός!

 


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, elenistam είπε:

ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΡΘΕ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΚΑΜΠΥΛΗΣ......ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΣΧΕΔΟΝ ΔΙΑΒΑΖΑ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ, ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ, ΔΕ ΠΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ, ΕΚΑΝΑ ΕΜΕΤΟ, ΤΑΡΑΧΤΙΚΕ ΤΟ ΜΩΡΟ....ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΓΩ ΜΕ ΜΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΚΑΤΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΗ ΜΥΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΠΟΤΑ....ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ 1% ΠΟΥ ΔΕΝ ΝΙΩΘΕΙ ΑΛΛΑ ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΤΕ ΜΥΤΗ...ΧΑΧΑΧΑ

ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΤΑ ΒΥΖΙΑ ΜΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΛΕΨΩ ΠΟΥΘΕΝΑ.....ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΤΑ ΠΑΤΑΝΕ ΟΤΑΝ ΚΑΘΟΜΑΙ...ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΠΑΤΙΟΥΝΤΑΙ....ΠΩΣ ΝΑ ΜΗ ΒΓΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ....ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΟ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΨΗΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ.....ΕΠΙΣΗΣ ΔΕ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΤΟ ΣΟΥΤΙΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ....ΤΩΡΑ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΚΑΤΙ ΒΑΜΒΑΚΕΡΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ....ΑΝ ΔΕ ΒΡΕΙΤΕ ΕΞΩ ΜΕΓΑΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ, Η ΣΕΛΙΔΑ BONPRIN ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΑ ΝΟΥΜΕΡΑ 10 ΕΥΡΩ ΤΟ ΕΝΑ....ΚΑΙ ΝΥΧΤΙΚΟ ΘΗΛΑΣΜΟΥ 15 ΕΥΡΩ....

Ούτε εγώ κατάλαβα κάτι με τη γλυκόζη το στήθος όντως έχει μεγαλώσει πάρα πολύ η θηλή μεγάλωσε κ σκούρυνε και πήρα σουτιέν θηλασμού κ το στηρίζει καλά. 

  • Μου αρέσει 1

zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Heidelberg είπε:

Κορίτσια, ίσως να το έχετε δει ήδη βέβαια: η εταιρεία Agnotis στέλνει δωρεάν ένα πακέτο πάνες (χρεώνουν μόνο μεταφορικά) για διαφήμιση.

Μου το εμφάνισε στο fb και είχα παραγγείλει και μόλις το έλαβα. Η συσκευασία δεν παίζεται, είναι χαρτονένια και γίνεται κουκλόσπιτο :-D (χαζεύω με κάτι τέτοια!!!)

Όχι ότι σωζόμαστε με ένα κουτί πάνες, λέμε τώρα, αλλά έτσι για την χαρά του δωρεάν...

Εγώ η τρελή πρόλαβα κ παραγγειλα! Θα μαζέψω διάφορες κ θα δω τι θα μας βολεψει στην πράξη! Κορίτσια δείτε κ τις puffies! Είναι απίστευτες, σε οικονομικές συσκευασίες κ έχω διαβάσει από το ίντερνετ πολύ καλές κριτικές αλλά κ από φίλη μας που τις χρησιμοποιουν φανατικά.

  • Μου αρέσει 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, linaa είπε:

αααα τελεια κ εσεις μπερδεμενες ιστοριες εγω κανονικα μενω ικαρια ηρθαμε αθηνα οταν εμεινα εγκυος γιατι δεν εχει μαιευτικη στην ικαρια ο αντρας μου εφυγε για δουλεια εξωτερικο κ θα γυρισει οταν γενναω τωρα μενω στους δικους μου αλλα οταν γεννησω δεν θελω να παω απευθειας ικαρια θα μεινουμε για κανενα τριμηνο σε αλλο σπιτι με τον αντρα μου μεχρι να βρω κ εγω ενα ρυθμο με το μωρο. κ μετα θα φυγουμε για το σπιτι μας ικαρια με μωρουδιακα!!!

Ικαρία μακάρι να ρθω εν καλοκαίρι για διακοπές είναι πολύ ωραίο νησί 


zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , gogouli88 είπε:

Ούτε εγώ κατάλαβα κάτι με τη γλυκόζη το στήθος όντως έχει μεγαλώσει πάρα πολύ η θηλή μεγάλωσε κ σκούρυνε και πήρα σουτιέν θηλασμού κ το στηρίζει καλά. 

Κ εγώ κορίτσια 2 μήνες τώρα είμαι με σουτιέν θηλασμού.. ανεβηκα νούμερο πολύ γρήγορα..


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , modena είπε:

Εγώ η τρελή πρόλαβα κ παραγγειλα! Θα μαζέψω διάφορες κ θα δω τι θα μας βολεψει στην πράξη! Κορίτσια δείτε κ τις puffies! Είναι απίστευτες, σε οικονομικές συσκευασίες κ έχω διαβάσει από το ίντερνετ πολύ καλές κριτικές αλλά κ από φίλη μας που τις χρησιμοποιουν φανατικά.

Τισ puffies τις έχω δει κ γω κ είναι οικονομικές κ έχω ακούσει καλές κριτικές τώρα τι να πω να πάρουμε μια συσκευασία από 2-3εταιριες κ οποία μασ βολέψει πάντως οι pampers έινσι πιστεύω πανακριβες

πρίν από 9 λεπτά , modena είπε:

Κ εγώ κορίτσια 2 μήνες τώρα είμαι με σουτιέν θηλασμού.. ανεβηκα νούμερο πολύ γρήγορα..

Ναι βολεύει τ άλλα δε τα μπορούσα καθόλου με πίεζαν θα πάω να πάρω κι άλλο γιατί τώρα πρόσφατα το πήρα για δοκιμή 20€τα άτιμα 

  • Μου αρέσει 1

zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , gogouli88 είπε:

Τισ puffies τις έχω δει κ γω κ είναι οικονομικές κ έχω ακούσει καλές κριτικές τώρα τι να πω να πάρουμε μια συσκευασία από 2-3εταιριες κ οποία μασ βολέψει πάντως οι pampers έινσι πιστεύω πανακριβες

Ναι βολεύει τ άλλα δε τα μπορούσα καθόλου με πίεζαν θα πάω να πάρω κι άλλο γιατί τώρα πρόσφατα το πήρα για δοκιμή 20€τα άτιμα 

Πάρε από το h&m έχει πολύ οικονομικά. Έχει σετ των δύο 25€ κ 20€.

  • Μου αρέσει 2

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , gogouli88 είπε:

Τισ puffies τις έχω δει κ γω κ είναι οικονομικές κ έχω ακούσει καλές κριτικές τώρα τι να πω να πάρουμε μια συσκευασία από 2-3εταιριες κ οποία μασ βολέψει πάντως οι pampers έινσι πιστεύω πανακριβες

Ναι βολεύει τ άλλα δε τα μπορούσα καθόλου με πίεζαν θα πάω να πάρω κι άλλο γιατί τώρα πρόσφατα το πήρα για δοκιμή 20€τα άτιμα 

ΕΓΩ ΣΟΥΤΙΕΝ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΤ ΜΕ 10 ΕΥΡΩ ΤΟ 1.....ΞΕΡΩ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΜΟΥ ΦΟΡΑΩ 105 D ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΡΘΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ...ΚΑΙ ΜΕΝΑ Η ΘΗΛΗ ΣΚΟΥΡΗΝΕ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΧΩ ΕΚΚΡΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΗΣΥΧΩ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ....


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , gogouli88 είπε:

Ικαρία μακάρι να ρθω εν καλοκαίρι για διακοπές είναι πολύ ωραίο νησί 

να ερθετε πασχα γιατι δεν φημιζομαστε για τις παραλιες ειναι λιγες με αγρια νερα ειδικα το καλοκαιρι! την ανοιξη ομως ειναι αλλο πραγμα καταρακτες ανθισμενα παντου πολυ ωραια!!!! κ φυσικα πολλα πανηγυρια.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , modena είπε:

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ !!!

Agusta               ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

gogouli88       ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Sam13        ΠΗΤ 08/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

angeliki1979        ΠΗΤ 13/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Heidelberg       ΠΗΤ 15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Katerina.84     ΠΗΤ  15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

rapounzel_rapounzel    ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 19/4

modena    ΠΗΤ 19/08/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Melissoula27      ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Χαρά Τριανταφυλλακι.   ΠΗΤ 22/08/2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Maraki2018     ΠΗΤ 22/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 19/4

Nefeli2014        ΠΗΤ 24/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! 

samiam             ΠΗΤ 24/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Filisia87            ΠΗΤ 26/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Mariloux                   ΠΗΤ 26/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

marakiinlove        ΠΗΤ 27/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Zouzou94        ΠΗΤ 28/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Coset                     ΠΗΤ 30/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

vaclia                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

linaa                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Elfs                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! Β 19/4

elenistam          ΠΗΤ 03/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

zina1987          ΠΗΤ 05/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Να δίνετε νεότερες πληροφορίες κορίτσια μου να το ανανεώνουμε το πινακάκι μας!! Με το καλό να κρατήσουμε όλες τα Αυγουστιάτικα μωράκια μας!! :wub:

Καλώς την!!!! Με το καλό!!! Κ εγώ Ηράκλειο Κρήτης στο πρώτο παιδάκι μας κ αγοράκι!!

Που θα γεννήσεις?

@rapounzel_rapounzel είμαστε ένα αγόρι συν!! Πάλι κερδίζουμε!!! Χαχαχα

Κ εμείς το σ/κ αυτό θα μείνουμε στους δικούς μου γιατί μπαίνουν μάστορες σπίτι κ θα γίνει χαμός!

 

Καλώς σας βρήκα!! Στο βενιζελειο θα γεννήσω.. Εσύ?

Εγώ σουτιέν εγκυμοσυνης δεν έχω πάρει ακόμα, μόνο σουτιέν χωρίς μπανελα μεγαλύτερο νούμερο από αυτό που φοραγα... Φοβάμαι μην τυχόν κ μεγαλώσει κιαλλο στον 9ο

Παράγγειλα μόνο από το ebay νυχτικα κ πυτζάμες θηλασμου, τα παρέλαβα πριν λίγο καιρό!! Ρόμπα για το μαιευτήριο χρειάζεται λέτε? Λέω να μην πάρω ίσως να μη χρειάζεται τον Αύγουστο..

 

 

 


8pRep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...