Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

Just now, Elfs είπε:

Καλώς σας βρήκα!! Στο βενιζελειο θα γεννήσω.. Εσύ?

Εγώ σουτιέν εγκυμοσυνης δεν έχω πάρει ακόμα, μόνο σουτιέν χωρίς μπανελα μεγαλύτερο νούμερο από αυτό που φοραγα... Φοβάμαι μην τυχόν κ μεγαλώσει κιαλλο στον 9ο

Παράγγειλα μόνο από το ebay νυχτικα κ πυτζάμες θηλασμου, τα παρέλαβα πριν λίγο καιρό!! Ρόμπα για το μαιευτήριο χρειάζεται λέτε? Λέω να μην πάρω ίσως να μη χρειάζεται τον Αύγουστο..

 

 

 

εγω για το μαιευτηριο πηρα μονο νυχτικο με κουμπια για το θηλασμο....και θα χω μαζι μου και μια πιτζαμα που θα φοραω οταν παω να γεννησω...ρομπα δε παιρνω τετοια εποχη....θα επαιρνα βεβαια για να καλυπτω τα παχη μου αλλα λεω να παω ακομπλεξαριστη...καλα κανεις και παιρνεις απεξω γιατι εδω εχουν ξεφυγει η τιμες...και γω απο ιταλικο σαιτ τα πηρα....και καροτσι απο ε μπει θα παρω


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , elenistam είπε:

εγω για το μαιευτηριο πηρα μονο νυχτικο με κουμπια για το θηλασμο....και θα χω μαζι μου και μια πιτζαμα που θα φοραω οταν παω να γεννησω...ρομπα δε παιρνω τετοια εποχη....θα επαιρνα βεβαια για να καλυπτω τα παχη μου αλλα λεω να παω ακομπλεξαριστη...καλα κανεις και παιρνεις απεξω γιατι εδω εχουν ξεφυγει η τιμες...και γω απο ιταλικο σαιτ τα πηρα....και καροτσι απο ε μπει θα παρω

Μόλις μπήκα  skroutz κ είχε κ παμπερσ κ babylino πολύ φτηνά θα παραγγείλω από κει τώρα θα μπω να δω νύχτικεσ γιατί κάποια που είδα σε μαγαζιά έκαναν 40€ κ δε τρελάθηκα να δώσω τόσα λεφτά 

  • Μου αρέσει 1

zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , gogouli88 είπε:

Μόλις μπήκα  skroutz κ είχε κ παμπερσ κ babylino πολύ φτηνά θα παραγγείλω από κει τώρα θα μπω να δω νύχτικεσ γιατί κάποια που είδα σε μαγαζιά έκαναν 40€ κ δε τρελάθηκα να δώσω τόσα λεφτά 

δε σας εγραψα πριν να μπειτε σκρουτζ?? και γω εκει βρηκα πολυ καλες τιμες γιατι βγαζει ολα τα μαγαζια στην ελλαδα......και γω απο κει θα παρω αλλα οχι ακομα περιμενω λιγο να αρχισω το δωματιο και μετα γιατι τωρα περιφερονται τα κορμακια στο σαλονι


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Elfs είπε:

Καλώς σας βρήκα!! Στο βενιζελειο θα γεννήσω.. Εσύ?

Εγώ σουτιέν εγκυμοσυνης δεν έχω πάρει ακόμα, μόνο σουτιέν χωρίς μπανελα μεγαλύτερο νούμερο από αυτό που φοραγα... Φοβάμαι μην τυχόν κ μεγαλώσει κιαλλο στον 9ο

Παράγγειλα μόνο από το ebay νυχτικα κ πυτζάμες θηλασμου, τα παρέλαβα πριν λίγο καιρό!! Ρόμπα για το μαιευτήριο χρειάζεται λέτε? Λέω να μην πάρω ίσως να μη χρειάζεται τον Αύγουστο..

 

 

 

Στο Μητέρα εμείς.. Κρίμα κ έλεγα μήπως ήμασταν παρεούλα! Που θα πας Β επιπέδου?

Η ρόμπα χρειάζεται νομίζω με την έννοια ότι μπορεί να θέλεις να κρυφτείς λίγο όταν πλακώνουν συγγενείς ή κάνεις βόλτα στο διάδρομο. εγώ πήρα δύο νυχτικιές θηλασμού από το oysho που ενθουσιαστηκα από το σχέδιο κ έτρεξα να προλάβω! Χεχεχε ρόμπα δεν θα πάρω.. έχω μια μπεζ που είχα στο γάμο στις ετοιμασίες.. μια χαρά είναι κ δεν την έχω βάλει κ πότε. Ευκαιρία είναι..

πρίν από 28 λεπτά , elenistam είπε:

εγω για το μαιευτηριο πηρα μονο νυχτικο με κουμπια για το θηλασμο....και θα χω μαζι μου και μια πιτζαμα που θα φοραω οταν παω να γεννησω...ρομπα δε παιρνω τετοια εποχη....θα επαιρνα βεβαια για να καλυπτω τα παχη μου αλλα λεω να παω ακομπλεξαριστη...καλα κανεις και παιρνεις απεξω γιατι εδω εχουν ξεφυγει η τιμες...και γω απο ιταλικο σαιτ τα πηρα....και καροτσι απο ε μπει θα παρω

Λένα μου έχω ακούσει ότι η πυτζάμα τύπου παντελόνι και μπλούζα δεν βολεύει ειδικά σε περιπτώσεις καισαρικης.. βάλε βγάλε για αλλαγές κτλ.. 

  • Μου αρέσει 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, modena είπε:

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ !!!

Agusta               ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

gogouli88       ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Sam13        ΠΗΤ 08/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

angeliki1979        ΠΗΤ 13/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Heidelberg       ΠΗΤ 15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Katerina.84     ΠΗΤ  15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

rapounzel_rapounzel    ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 19/4

modena    ΠΗΤ 19/08/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Melissoula27      ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Χαρά Τριανταφυλλακι.   ΠΗΤ 22/08/2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Maraki2018     ΠΗΤ 22/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! Β 19/4

Nefeli2014        ΠΗΤ 24/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! 

samiam             ΠΗΤ 24/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Filisia87            ΠΗΤ 26/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Mariloux                   ΠΗΤ 26/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

marakiinlove        ΠΗΤ 27/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Zouzou94        ΠΗΤ 28/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Coset                     ΠΗΤ 30/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

vaclia                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

linaa                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Elfs                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! Β 19/4

elenistam          ΠΗΤ 03/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

zina1987          ΠΗΤ 05/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Να δίνετε νεότερες πληροφορίες κορίτσια μου να το ανανεώνουμε το πινακάκι μας!! Με το καλό να κρατήσουμε όλες τα Αυγουστιάτικα μωράκια μας!! :wub:

Καλώς την!!!! Με το καλό!!! Κ εγώ Ηράκλειο Κρήτης στο πρώτο παιδάκι μας κ αγοράκι!!

Που θα γεννήσεις?

@rapounzel_rapounzel είμαστε ένα αγόρι συν!! Πάλι κερδίζουμε!!! Χαχαχα

Κ εμείς το σ/κ αυτό θα μείνουμε στους δικούς μου γιατί μπαίνουν μάστορες σπίτι κ θα γίνει χαμός!

 

Χαχαχαχα!!! Ναι, πάνω που ισοφαρισαμε προσθέθηκε ένα αντρακι ακόμα!!!τουλάχιστον ήρθαμε σε μια ισορροπί!!!αχ!!!γερά να ειναι όλα τα μωρακια μας!!!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , modena είπε:

Στο Μητέρα εμείς.. Κρίμα κ έλεγα μήπως ήμασταν παρεούλα! Που θα πας Β επιπέδου?

Η ρόμπα χρειάζεται νομίζω με την έννοια ότι μπορεί να θέλεις να κρυφτείς λίγο όταν πλακώνουν συγγενείς ή κάνεις βόλτα στο διάδρομο. εγώ πήρα δύο νυχτικιές θηλασμού από το oysho που ενθουσιαστηκα από το σχέδιο κ έτρεξα να προλάβω! Χεχεχε ρόμπα δεν θα πάρω.. έχω μια μπεζ που είχα στο γάμο στις ετοιμασίες.. μια χαρά είναι κ δεν την έχω βάλει κ πότε. Ευκαιρία είναι..

και γω του γαμου εχω μια λευκη με δαντελα....αυτη θα παρω να ειμαι και γκραντε...χαχαχ

  • Χαχα 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, rapounzel_rapounzel είπε:

Χαχαχαχα!!! Ναι, πάνω που ισοφαρισαμε προσθέθηκε ένα αντρακι ακόμα!!!τουλάχιστον ήρθαμε σε μια ισορροπί!!!αχ!!!γερά να ειναι όλα τα μωρακια μας!!!

Ναι ομολογουμένως!!! Γτ είχε αρχίσει πολύ μπλε να κυκλοφορει στην αρχή.. Ωραια είναι αυτή η ισορροπία! Να βρει νύφη κ ο γιός μου βρε αδερφέ! Χαχαχα

  • Χαχα 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , modena είπε:

Στο Μητέρα εμείς.. Κρίμα κ έλεγα μήπως ήμασταν παρεούλα! Που θα πας Β επιπέδου?

Η ρόμπα χρειάζεται νομίζω με την έννοια ότι μπορεί να θέλεις να κρυφτείς λίγο όταν πλακώνουν συγγενείς ή κάνεις βόλτα στο διάδρομο. εγώ πήρα δύο νυχτικιές θηλασμού από το oysho που ενθουσιαστηκα από το σχέδιο κ έτρεξα να προλάβω! Χεχεχε ρόμπα δεν θα πάρω.. έχω μια μπεζ που είχα στο γάμο στις ετοιμασίες.. μια χαρά είναι κ δεν την έχω βάλει κ πότε. Ευκαιρία είναι..

Λένα μου έχω ακούσει ότι η πυτζάμα τύπου παντελόνι και μπλούζα δεν βολεύει ειδικά σε περιπτώσεις καισαρικης.. βάλε βγάλε για αλλαγές κτλ.. 

Ναι ωραία θα ήταν να ήμασταν παρέα! Για Β επιπέδου θα πάω την Πέμπτη στο Νικολετακη.

Το oysho δεν το ειχα σκεφτεί καθόλου .. έχει κ εγκυμοσυνης? Θα μπω να ρίξω μια ματιά.. έλεγα να πάρω μια μακριά ζακέτα ελαφριά που έχω αντί για ρόμπα , το σκέφτομαι γιατί  δε θέλω να παίρνω πράγματα που μετά θα μου είναι αχρηστα

Εγώ θα πάρω 2 νυχτικα μαζί μου κ μια πυτζαμα κάπως έτσι το σκεφτομαι.  Φτάνουν 3 αλλαξιες πιστεύω.


8pRep2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Elfs είπε:

Ναι ωραία θα ήταν να ήμασταν παρέα! Για Β επιπέδου θα πάω την Πέμπτη στο Νικολετακη.

Το oysho δεν το ειχα σκεφτεί καθόλου .. έχει κ εγκυμοσυνης? Θα μπω να ρίξω μια ματιά.. έλεγα να πάρω μια μακριά ζακέτα ελαφριά που έχω αντί για ρόμπα , το σκέφτομαι γιατί  δε θέλω να παίρνω πράγματα που μετά θα μου είναι αχρηστα

Εγώ θα πάρω 2 νυχτικα μαζί μου κ μια πυτζαμα κάπως έτσι το σκεφτομαι.  Φτάνουν 3 αλλαξιες πιστεύω.

Α!! Στο γιατρό μας θα πατε!! Είναι πολύ καλός!! Εμείς ήμασταν εκεί την προηγούμενη Πέμπτη! 

Το oysho στο eshop έχει, δεν νομίζω στο κατάστημα. Γενικά εγκυμοσυνης ρούχα εσώρουχα κτλ τα πιο πολλά μαγαζιά έχουν στα eshop κ στα καταστήματα δεν έχουν! Τι κουλο κ αυτό..


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , modena είπε:

Α!! Στο γιατρό μας θα πατε!! Είναι πολύ καλός!! Εμείς ήμασταν εκεί την προηγούμενη Πέμπτη! 

Το oysho στο eshop έχει, δεν νομίζω στο κατάστημα. Γενικά εγκυμοσυνης ρούχα εσώρουχα κτλ τα πιο πολλά μαγαζιά έχουν στα eshop κ στα καταστήματα δεν έχουν! Τι κουλο κ αυτό..

Ναι κ για την Αυχενική εκεί πήγαμε, πολύ καλός!! Εδώ δεν έχουν πουθενά εγκυμοσυνης , κ στο ορκεστρα που έχω κάρτα από ίντερνετ παραγγελνω..  Από ρούχα πάντως έχω παραγγείλει από το celestino φορέματα σε άνετη γραμμή , που θα τα φοράω κ του χρόνου αν δεν τα ανοίξω πολύ.. ( επιτρέπεται που γράφω καταστηματα αληθεια?)

  • Μου αρέσει 1

8pRep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Elfs είπε:

Ναι κ για την Αυχενική εκεί πήγαμε, πολύ καλός!! Εδώ δεν έχουν πουθενά εγκυμοσυνης , κ στο ορκεστρα που έχω κάρτα από ίντερνετ παραγγελνω..  Από ρούχα πάντως έχω παραγγείλει από το celestino φορέματα σε άνετη γραμμή , που θα τα φοράω κ του χρόνου αν δεν τα ανοίξω πολύ.. ( επιτρέπεται που γράφω καταστηματα αληθεια?)

Ναι δεν πειράζει! Κ εγώ πήρα από το ίντερνετ ριχτα φορέματα βαμβακερα μακρυα για τώρα που άρχισαν οι ζέστες. Έτσι κ αλλιώς τα φορούσα το καλοκαίρι οπότε τώρα θα εμπλουτίσω τη συλλογή! Χεχεχε 


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

κανενα νεο απο @samiam??? ελπιζω ολα να πηγαν κατευχην κ να ξεκουραζεσε κοριτσι μου ολες οι ευχες μαζι σου!!!!

Και εγώ την σκεφτόμουν!εύχομαι όλα να πήγαν καλά!πιστεύω οταν μπορέσει θα μας γράψει!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , linaa είπε:

κανενα νεο απο @samiam??? ελπιζω ολα να πηγαν κατευχην κ να ξεκουραζεσε κοριτσι μου ολες οι ευχες μαζι σου!!!!

Ξεκινησα ζιναντολ και τεταρτη πρωι μπαινω για περιδεση

Κ ο Θεος βοηθος.


poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...