Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Με τη βοηθεια του Θεου όλα θα πάνε καλά!!! Οι σκέψεις μας και οι ευχες μας είναι μαζί σου. 🙏

      @η ζωή είναι όμορφηΠως είστε? Κάνατε υπέρηχο? Ελπίζω να είναι όλα σούπερ 🙏

      Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ για το ενδιαφέρον αλήθεια. Κάναμε τον πρώτο υπέρηχο την Παρασκευή πάλι καλά είναι μέσα στην μήτρα και είδαμε και την καρδούλα αυτό που μου δημιούργησε άγχος είναι ότι ο υπέρηχος έγραφε 5 εβδομάδων και 1 ημέρα είναι λογικό;;;; Κάναμε μαζί εμβρυομεταφορα εσένα τ έγραφε ο υπέρηχος;;;; Πότε θα πασ ξανά;;; Εμάς μασ είπε την Πέμπτη ξανά.

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, samiam είπε:

Ξεκινησα ζιναντολ και τεταρτη πρωι μπαινω για περιδεση

Κ ο Θεος βοηθος.

σε μια εβδομαδα τοσο μετα?? ΥΠΟΜΟΝΗ σε καταλαβαινω θα εισαι στα κοκκινα αλλα ολα θα πανε καλα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , rapounzel_rapounzel είπε:

Είχες μικρόβιο;;;

Μου βρηκε στρεπτοκοκκο ο οποιος ομως δεν επηρεαζει τον τραχηλο κ δεν εχει κ κανενα συμπτωμα. Απλα θελει να γινει περιδεση αφου παρω την αντιβιωση για να μην περασει μικροβιο μεσα. Παρασκευη θα παω κ για αλλη γνωμη σε εναν που κανει περιδεσεις. Δεν μπορω να κανω κατι αλλο


poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, samiam είπε:

Μου βρηκε στρεπτοκοκκο ο οποιος ομως δεν επηρεαζει τον τραχηλο κ δεν εχει κ κανενα συμπτωμα. Απλα θελει να γινει περιδεση αφου παρω την αντιβιωση για να μην περασει μικροβιο μεσα. Παρασκευη θα παω κ για αλλη γνωμη σε εναν που κανει περιδεσεις. Δεν μπορω να κανω κατι αλλο

καλητερα να μην μετακινησε μπορει να παει ο αντρας σου να ρωτησει. ναι καλα κανει κ σου δινει αντιβιωση. κ καλα κανεις που περνεις κ αλλη γνωμη αλλα μην ανησυχεις ολα θα παρουν το δρομο τους μακαρι να περασουν γρηγορα οι μερες γιατι σε καταλαβαινω οτι θα σκασεις μεχρι τοτε. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, samiam είπε:

Μου βρηκε στρεπτοκοκκο ο οποιος ομως δεν επηρεαζει τον τραχηλο κ δεν εχει κ κανενα συμπτωμα. Απλα θελει να γινει περιδεση αφου παρω την αντιβιωση για να μην περασει μικροβιο μεσα. Παρασκευη θα παω κ για αλλη γνωμη σε εναν που κανει περιδεσεις. Δεν μπορω να κανω κατι αλλο

Καλά κάνεις και πας και  εκεί!να είσαι πιο ήσυχη!

Λίγο ακόμα υπομονή θα κάνεις μέχρι την άλλη βδομάδα και όλα καλά θα πάνε!σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια!!!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@samiam Όλα καλά θα πάνε! Ξεκουράσου αυτές τις μέρες και να είσαι ήρεμη!

Σου στέλνω όλη μου την θετική σκέψη και μία μεγάλη αγκαλιά (όσο μπορώ δηλαδή και με τις κοιλιές μας μες στην μέση :shock::shock:!!)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΤΣΙΤΑ, ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ , ΚΛΑΙΩ, ΦΩΝΑΖΩ, ΣΥΓΧΙΖΟΜΑΙ.....ΚΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΑ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΚΑ ΚΑΙ ΕΠΗΡΕΑΣΤΗΚΑ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΠΟΛΥ....ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΜΩΡΟ????? ΤΩΡΑ ΗΡΕΜΙΣΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΕΡΙΟΡΙΣΩ ΤΗ ΣΥΓΧΗΣΗ....ΗΤΑΝ ΑΝΑΠΟΦΕΥΚΤΟ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας!!! Έχει λίγο καιρό που σας παρακολουθώ! Έρχομαι με τον κοριτσαρο μου για να φέρω ισορροπία στο πινακακι!!! Εχω ΠΗΤ 2/8 και ειμαι απο Θεσσαλονικη!

Με το καλο σε ολες μας!!!! Να φέρουμε τα μωράκια μας στον κοσμο!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Caty είπε:

Γεια σας!!! Έχει λίγο καιρό που σας παρακολουθώ! Έρχομαι με τον κοριτσαρο μου για να φέρω ισορροπία στο πινακακι!!! Εχω ΠΗΤ 2/8 και ειμαι απο Θεσσαλονικη!

Με το καλο σε ολες μας!!!! Να φέρουμε τα μωράκια μας στον κοσμο!!

ΑΧ ΚΑΙ ΓΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!! ΚΑΙ ΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ....ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , elenistam είπε:

ΕΒΑΛΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ, ΧΙΩΤΗ, ΚΑΖΑΤΖΙΔΗ, ΖΑΜΠΕΤΑ ΚΑΙ ΧΡΗΣΤΑΚΗ

τι εγινε βρε κοριτσι τι σου καναν κ σε συνχυσαν?? 

πρίν από 7 λεπτά , Caty είπε:

Γεια σας!!! Έχει λίγο καιρό που σας παρακολουθώ! Έρχομαι με τον κοριτσαρο μου για να φέρω ισορροπία στο πινακακι!!! Εχω ΠΗΤ 2/8 και ειμαι απο Θεσσαλονικη!

Με το καλο σε ολες μας!!!! Να φέρουμε τα μωράκια μας στον κοσμο!!

με το καλο!!! καλως ορισες!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Caty είπε:

Με το καλο! Σε ποια βδομάδα εισαι;;

Εμένα ο γιατρος μου ειναι Διαβαλκανικό ή Γενεσις αλλα δεν εχω αποφασίσει ακόμα!

ΣΤΗΝ 20Η ΕΙΜΑΙ....

 

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

τι εγινε βρε κοριτσι τι σου καναν κ σε συνχυσαν?? 

με το καλο!!! καλως ορισες!!!

ΑΣΤΟ.....ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...