Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Με τη βοηθεια του Θεου όλα θα πάνε καλά!!! Οι σκέψεις μας και οι ευχες μας είναι μαζί σου. 🙏

      @η ζωή είναι όμορφηΠως είστε? Κάνατε υπέρηχο? Ελπίζω να είναι όλα σούπερ 🙏

      Κορίτσι μου σε ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ για το ενδιαφέρον αλήθεια. Κάναμε τον πρώτο υπέρηχο την Παρασκευή πάλι καλά είναι μέσα στην μήτρα και είδαμε και την καρδούλα αυτό που μου δημιούργησε άγχος είναι ότι ο υπέρηχος έγραφε 5 εβδομάδων και 1 ημέρα είναι λογικό;;;; Κάναμε μαζί εμβρυομεταφορα εσένα τ έγραφε ο υπέρηχος;;;; Πότε θα πασ ξανά;;; Εμάς μασ είπε την Πέμπτη ξανά.

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

Just now, elenistam είπε:

ΣΤΗΝ 20Η ΕΙΜΑΙ....

 

ΑΣΤΟ.....ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ

ε μην ανχωνεσε τωρα δεν εχει τιποτα αλλο σημασια εκτος απο το μωρο. παντως αμα θες εδω ειμαστε να τα πεις μεσες ακρες να ξεσπασεις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , linaa είπε:

ε μην ανχωνεσε τωρα δεν εχει τιποτα αλλο σημασια εκτος απο το μωρο. παντως αμα θες εδω ειμαστε να τα πεις μεσες ακρες να ξεσπασεις!

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ......ΜΕ ΚΑΤΙ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΑ ΣΥΓΧΙΣΤΙΚΑ...,...ΜΕ ΕΚΒΙΑΖΑΝ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ.....ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ Η ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΜΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΘΑ ΣΚΑΣΩ.....ΚΟΙΤΑΩ ΑΠΛΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ....ΣΕ 3 ΜΗΝΕΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΟΛΟΣ Ο ΥΠΟΛΟΙΠΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΘΑ ΘΩΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΙΤΑΜΕ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ...

  • Λυπημένη/-ος 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Caty είπε:

Γεια σας!!! Έχει λίγο καιρό που σας παρακολουθώ! Έρχομαι με τον κοριτσαρο μου για να φέρω ισορροπία στο πινακακι!!! Εχω ΠΗΤ 2/8 και ειμαι απο Θεσσαλονικη!

Με το καλο σε ολες μας!!!! Να φέρουμε τα μωράκια μας στον κοσμο!!

Καλώς ήρθατε κορίτσια!!!!ααα!!!εσείς είστε οι πιο μεγάλες!!!24η βδομάδα;;;

Με το καλό!!!

πρίν από 2 λεπτά , elenistam είπε:

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ......ΜΕ ΚΑΤΙ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΑ ΣΥΓΧΙΣΤΙΚΑ...,...ΜΕ ΕΚΒΙΑΖΑΝ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ.....ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ Η ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΜΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΘΑ ΣΚΑΣΩ.....ΚΟΙΤΑΩ ΑΠΛΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ....ΣΕ 3 ΜΗΝΕΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΟΛΟΣ Ο ΥΠΟΛΟΙΠΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΘΑ ΘΩΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΙΤΑΜΕ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ...

Μην ασχολεισαι με τέτοια πράγματα!το παιδι είναι δικό σου, δεν αφορά κανέναν άλλον το όνομα!μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι με αυτά, φανταζομαι τι θα επαθες εσύ που το εζησες!να εύχονται μόνο να είναι ένα γερό μωρακι, τίποτα άλλο δεν έχει σημασία!εσύ ήρεμη για το μωρό σου!!!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ !!!

Caty                  ΠΗΤ 02/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Agusta               ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

gogouli88       ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Sam13        ΠΗΤ 08/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

angeliki1979        ΠΗΤ 13/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Heidelberg       ΠΗΤ 15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Katerina.84     ΠΗΤ  15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

rapounzel_rapounzel    ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! 

modena    ΠΗΤ 19/08/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Melissoula27      ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Χαρά Τριανταφυλλακι.   ΠΗΤ 22/08/2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Maraki2018     ΠΗΤ 22/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! 

Nefeli2014        ΠΗΤ 24/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! 

samiam             ΠΗΤ 24/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Filisia87            ΠΗΤ 26/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Mariloux                   ΠΗΤ 26/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

marakiinlove        ΠΗΤ 27/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Zouzou94        ΠΗΤ 28/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Coset                     ΠΗΤ 30/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

vaclia                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

linaa                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Elfs                     ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

elenistam          ΠΗΤ 03/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

zina1987          ΠΗΤ 05/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Να δίνετε νεότερες πληροφορίες κορίτσια μου να το ανανεώνουμε το πινακάκι μας!! Με το καλό να κρατήσουμε όλες τα Αυγουστιάτικα μωράκια μας!! :wub:

πρίν από 46 λεπτά , Caty είπε:

Γεια σας!!! Έχει λίγο καιρό που σας παρακολουθώ! Έρχομαι με τον κοριτσαρο μου για να φέρω ισορροπία στο πινακακι!!! Εχω ΠΗΤ 2/8 και ειμαι απο Θεσσαλονικη!

Με το καλο σε ολες μας!!!! Να φέρουμε τα μωράκια μας στον κοσμο!!

Καλώς ήρθες στην παρέα!!! Με το καλό το κοριτσάκι σας!!! 

@rapounzel_rapounzel @Maraki2018 @Elfs περιμένουμε αύριο νέα!!!!!

@elenistam είναι δύσκολο να το διαχειριστείς η αλήθεια είναι αλλά πραγματικά το μόνο που πρέπει να μας νοιάζει είναι αυτό το αγγελουδακι! Δικό σας δημιούργημα, δική σας οικογένεια φτιάχνετε κ τους κανόνες τους βάζετε εσείς! Αυτή είναι η δική μου η γνώμη.. Ο καθένας κουμάντο σπίτι του. 

  • Μου αρέσει 5

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΟΥ ΚΟΛΠΟΥ ΜΕΣΑ ΟΧΙ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΥΠΟΛΕΥΚΟ ΠΑΧΥΡΕΥΣΤΟ ΥΓΡΟ....ΠΛΥΘΗΚΑ ΜΕ ΕΙΔΙΚΟ ΣΑΠΟΥΝΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟΣΤΕΨΕ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΟ ΠΡΙΝ....ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΧΩ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ..??


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , elenistam είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΟΥ ΚΟΛΠΟΥ ΜΕΣΑ ΟΧΙ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΥΠΟΛΕΥΚΟ ΠΑΧΥΡΕΥΣΤΟ ΥΓΡΟ....ΠΛΥΘΗΚΑ ΜΕ ΕΙΔΙΚΟ ΣΑΠΟΥΝΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟΣΤΕΨΕ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΟ ΠΡΙΝ....ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΧΩ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ..??

λιγα ασπρα υγρα ειναι φυσιολογικο εχω κ εγω που κ που. το θεμα ειναι να μην εχεις φαγουρα κ να μυριζουν ασχημα τα υγρα ειναι η αποστειρωση της περιοχης ειναι φυσιολογικα. γενικα να μην χρησιμοποιεις πολλα σαπουνακια στην περιοχη ακομα κ ειδικα αφθονο νερο κ συχνα πλυσιματα μεσα στην μερα αρκουν.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

λιγα ασπρα υγρα ειναι φυσιολογικο εχω κ εγω που κ που. το θεμα ειναι να μην εχεις φαγουρα κ να μυριζουν ασχημα τα υγρα ειναι η αποστειρωση της περιοχης ειναι φυσιολογικα. γενικα να μην χρησιμοποιεις πολλα σαπουνακια στην περιοχη ακομα κ ειδικα αφθονο νερο κ συχνα πλυσιματα μεσα στην μερα αρκουν.

Εμένα ο γιατρός μου μου έχει πει με ότι κάνω το σώμα μου με αυτό να κάνω κ την περιοχή. Δεν θέλει αποστείρωση εκεί. Κ εγώ έχω τα ίδια αλλά απτή στιγμή που δεν σε φαγουριζει κ δεν τσούζει δεν είναι ανησυχητικό.


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

λιγα ασπρα υγρα ειναι φυσιολογικο εχω κ εγω που κ που. το θεμα ειναι να μην εχεις φαγουρα κ να μυριζουν ασχημα τα υγρα ειναι η αποστειρωση της περιοχης ειναι φυσιολογικα. γενικα να μην χρησιμοποιεις πολλα σαπουνακια στην περιοχη ακομα κ ειδικα αφθονο νερο κ συχνα πλυσιματα μεσα στην μερα αρκουν.

αγχωθηκα....δεν εχω φαγουρα....συχνοουρια εχω εδω και πολλεσ μερες αλλα εκανα χθες γενικη ουρων και βγηκε καθαρη.....πλυθηκα μονο σημερα με ειδικο σαπουνι της φρεζι που κανει για την εγκυμοσυνη...ελπιζω να μην ειναι τιποτα...τωρα απλα εχω την αισθηση οτι δεν αδειασε η κυστη μου πληρως...αλλα ειμαι και δυσκοιλια οποτε μπορει να ειναι απο αυτο


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , elenistam είπε:

αγχωθηκα....δεν εχω φαγουρα....συχνοουρια εχω εδω και πολλεσ μερες αλλα εκανα χθες γενικη ουρων και βγηκε καθαρη.....πλυθηκα μονο σημερα με ειδικο σαπουνι της φρεζι που κανει για την εγκυμοσυνη...ελπιζω να μην ειναι τιποτα...τωρα απλα εχω την αισθηση οτι δεν αδειασε η κυστη μου πληρως...αλλα ειμαι και δυσκοιλια οποτε μπορει να ειναι απο αυτο

Γενικά είμαστε όλες out of order! Χαχαχ Αν αγχώνεσαι τόσο πάρε ένα τηλ το γιατρό αύριο, αλλά νομίζω είναι αυτά που έχουμε ολες.


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Caty είπε:

Γεια σας!!! Έχει λίγο καιρό που σας παρακολουθώ! Έρχομαι με τον κοριτσαρο μου για να φέρω ισορροπία στο πινακακι!!! Εχω ΠΗΤ 2/8 και ειμαι απο Θεσσαλονικη!

Με το καλο σε ολες μας!!!! Να φέρουμε τα μωράκια μας στον κοσμο!!

Καλώς ήρθες με το καλό το μωράκι σου! Είμαστε στην ίδια εβδομάδα!! Το πρώτο σου; εγώ έχω αγοράκι κ έινσι το πρώτο μου


zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 35 λεπτά , modena είπε:

Εμένα ο γιατρός μου μου έχει πει με ότι κάνω το σώμα μου με αυτό να κάνω κ την περιοχή. Δεν θέλει αποστείρωση εκεί. Κ εγώ έχω τα ίδια αλλά απτή στιγμή που δεν σε φαγουριζει κ δεν τσούζει δεν είναι ανησυχητικό.

ναι αυτο λεω κ εγω τα υγρα αυτα τα ασπρα ειναι η φυσικη αποστειρωση του οργανισμου. δεν χρειαζετε σαπουνακι εκει γιατι χαλας την φυσικη χλωριδα του που αποστειρωνει την περιοχη. 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την υποδοχή κορίτσια!!!

@modena Ευχαριστω που με προσθέσεις!

Χαχα... έχεις δίκιο @rapounzel_rapounzel, το πιο μεγάλο μωρό, δεν ξέρω καν αν θα πιάσουμε Αύγουστο ως τη γεννά!! Ίσως και η πιο μεγάλη μαμά??? (Ειμαι 37)

@gogouli88 ναι ειναι το πρώτο μου! Να χαίρεσαι το αγοράκι σου και με το καλο να υποδεχτείτε το δεύτερο!!!

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Caty είπε:

Ευχαριστω για την υποδοχή κορίτσια!!!

@modena Ευχαριστω που με προσθέσεις!

Χαχα... έχεις δίκιο @rapounzel_rapounzel, το πιο μεγάλο μωρό, δεν ξέρω καν αν θα πιάσουμε Αύγουστο ως τη γεννά!! Ίσως και η πιο μεγάλη μαμά??? (Ειμαι 37)

@gogouli88 ναι ειναι το πρώτο μου! Να χαίρεσαι το αγοράκι σου και με το καλο να υποδεχτείτε το δεύτερο!!!

 

Ναι, είστε πολύ αρχές και μπορεί να μην φτάσετε μέχρι εκεί!δεν πειράζει, θα είσαι η πρώτη που θα μας πεις την εμπειρία σου!!!η πιο μεγάλη μαμά δεν είσαι,αλλά τι σημασία έχει;;;σημασία έχει οτι θα γίνουμε μανουλες!!!εγώ είμαι 31!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Caty είπε:

Ευχαριστω για την υποδοχή κορίτσια!!!

@modena Ευχαριστω που με προσθέσεις!

Χαχα... έχεις δίκιο @rapounzel_rapounzel, το πιο μεγάλο μωρό, δεν ξέρω καν αν θα πιάσουμε Αύγουστο ως τη γεννά!! Ίσως και η πιο μεγάλη μαμά??? (Ειμαι 37)

@gogouli88 ναι ειναι το πρώτο μου! Να χαίρεσαι το αγοράκι σου και με το καλο να υποδεχτείτε το δεύτερο!!!

 

καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!! 

οχι δεν εισαι η μεγαλητερη ειμαστε ισα!!!! θα εισαι το πρωτο παιδακι της λιστας λοιπον!!!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Caty είπε:

Ευχαριστω για την υποδοχή κορίτσια!!!

@modena Ευχαριστω που με προσθέσεις!

Χαχα... έχεις δίκιο @rapounzel_rapounzel, το πιο μεγάλο μωρό, δεν ξέρω καν αν θα πιάσουμε Αύγουστο ως τη γεννά!! Ίσως και η πιο μεγάλη μαμά??? (Ειμαι 37)

@gogouli88 ναι ειναι το πρώτο μου! Να χαίρεσαι το αγοράκι σου και με το καλο να υποδεχτείτε το δεύτερο!!!

 

Όχι δε κατάλαβες το πρώτο μου παιδάκι κυοφορω. Σίγουρα δε πιάνουμε Αύγουστο για τέλη Ιουλίου μασ βλέπω. Εγώ 30!!


zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...