Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 23 minutes ago, Σποράκι said:

      Κορίτσια χρόνια πολλά!!! Χρόνια πολλά σε όσες είναι ήδη μανούλες, σε όσες θα είναι σύντομα και σε όλες εμάς που ακόμα προσπαθούμε και αργά ή γρήγορα θα γίνει! Μας αξίζει 🥰

      Χρόνια πολλά με υγεία !!! Να πραγματοποιηθούν όλα σου τα όνειρα και όλων τον γυναικών φυσικά !!!! Σύντομα να πετάς σε πελάγη ευτυχίας ! 

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΑΝ 4 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΑΚΟΜΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ.....2/5 Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ, ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΙΣ 17/5, ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΩ ΤΕΛΟΣ ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΡΧΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ.....ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ ΔΕ ΞΕΡΩ ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΩ.....ΚΟΝΤΟΦΤΑΝΕΙ Η ΑΦΙΞΗ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ!!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , elenistam είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΑΝ 4 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΑΚΟΜΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ.....2/5 Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ, ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΙΣ 17/5, ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΩ ΤΕΛΟΣ ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΡΧΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ.....ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ ΔΕ ΞΕΡΩ ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΩ.....ΚΟΝΤΟΦΤΑΝΕΙ Η ΑΦΙΞΗ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ!!!!!

Εεεεχεις ακομααα...ντοπλερ βαλε...βαλε στον 8ο καθε 2 βδομαδες. Βαλες καρδιοτοκογραφους...μετα τον 7ο θα το βλεπεις συνεχεια...ειδικα αν εχεις χεστη γιατρο σαν το δικο μου :oops:


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , elenistam είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΑΝ 4 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΑΚΟΜΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ.....2/5 Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ, ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΙΣ 17/5, ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΩ ΤΕΛΟΣ ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΡΧΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ.....ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ ΔΕ ΞΕΡΩ ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΩ.....ΚΟΝΤΟΦΤΑΝΕΙ Η ΑΦΙΞΗ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ!!!!!

χα χα χα κ εμενα το ιδιο αλλα μετα στον 8ο πηγαινεις συνεχεια στο νοσοκομειο για παρακολουθηση οποτε δεν θα χαθουμε με τους γιατρους. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου!!!! Τι κανουν οι κοιλιτσες μας?Φουσκωνουν? Εμεις πηγαμε τη Δευτερα για β υπερηχο ολα καλα δοξα το θεο τελικα ο μικρος ηταν 412 γρ και  μονο 1 βδομαδα μεγαλυτερος!!! Ο γιατρος μας αλλαξε την ΠΗΤ σε 25/ 08 τελικα.!!!! Διαβαζω τα νεα σας ολα καλα ξεκινησατε και αγορες και εμεις σιγα σιγα βουρ για να φτιαξουμε το δωματιο!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 15 λεπτά , linaa είπε:

χα χα χα κ εμενα το ιδιο αλλα μετα στον 8ο πηγαινεις συνεχεια στο νοσοκομειο για παρακολουθηση οποτε δεν θα χαθουμε με τους γιατρους. 

Εγω με την συχνότητα που πηγαίνω πρέπει να μου έχουν μείνει 14 ακόμα!!!χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , linaa είπε:

χα χα χα κ εμενα το ιδιο αλλα μετα στον 8ο πηγαινεις συνεχεια στο νοσοκομειο για παρακολουθηση οποτε δεν θα χαθουμε με τους γιατρους. 

Ετσι ειναι εχουμε ακομα....!!! Αλλα θα βλεπουμε τα νινια μας πιο συχνα!!!Αυτο ειναι καλο γιατι με εχει πιασει  μια ανησυχια και αγχωνομαι η δολια η μανα!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , vaclia είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου!!!! Τι κανουν οι κοιλιτσες μας?Φουσκωνουν? Εμεις πηγαμε τη Δευτερα για β υπερηχο ολα καλα δοξα το θεο τελικα ο μικρος ηταν 412 γρ και  μονο 1 βδομαδα μεγαλυτερος!!! Ο γιατρος μας αλλαξε την ΠΗΤ σε 25/ 08 τελικα.!!!! Διαβαζω τα νεα σας ολα καλα ξεκινησατε και αγορες και εμεις σιγα σιγα βουρ για να φτιαξουμε το δωματιο!!!

Τέλεια!!!!πολυ χαίρομαι που όλα τα μωρακια είναι γερά!!!εύχομαι το βράδυ να σας εχω και εγώ τέλεια νέα!!!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Οσες κανανε β υπερηχο τους ανοιξε και σε τρισδιαστατη? Εμας λιγο αλλα δεν το ειδαμε πολυ ασε που δεν φαινονται και πολυ καλα τα χαρακτηριστικα!!! Εσεις τι καταλαβατε?

πρίν από 1 λεπτό , rapounzel_rapounzel είπε:

Τέλεια!!!!πολυ χαίρομαι που όλα τα μωρακια είναι γερά!!!εύχομαι το βράδυ να σας εχω και εγώ τέλεια νέα!!!

Αντε ωραια με το καλο!!!!περιμενουμε νεα!!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , elenistam είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΑΝ 4 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΑΚΟΜΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ.....2/5 Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ, ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΙΣ 17/5, ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΩ ΤΕΛΟΣ ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΡΧΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ.....ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ ΔΕ ΞΕΡΩ ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΩ.....ΚΟΝΤΟΦΤΑΝΕΙ Η ΑΦΙΞΗ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ!!!!!

Προς το τέλος πηγαίνεις συχνά στον γιατρό!εμένα μόνο κοντά δεν μου φαίνεται η άφιξη!σήμερα μπήκα στον 6ο και εχω 3 μήνες γεμάτους ακόμα!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 56 λεπτά , gogouli88 είπε:

Κορίτσια στο fb η σελίδα readyforbaby και superpanes.gr έχουν πανεσ και τα συναφή με τιμεσ καμία σχέση supermarket. Δε μπορώ να καταλάβω αυτή τη διαφορά 

Δειτε και εδω!!!! https://www.pharm16.gr/grc/el/catalog/mitera-paidi-pampers?gclid=Cj0KCQjw_ODWBRCTARIsAE2_EvVhER1EXO_iEhZ1dEt13N7oxR2puxpmbbg61g25wcTJh62U6XMGhzoaArzgEALw_wcB εχει καλες προσφορες!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Προς το τέλος πηγαίνεις συχνά στον γιατρό!εμένα μόνο κοντά δεν μου φαίνεται η άφιξη!σήμερα μπήκα στον 6ο και εχω 3 μήνες γεμάτους ακόμα!

ΚΑΙ ΓΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ ΕΚΤΟ...ΜΑΖΙ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ.....ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΟΙ 3 ΜΗΝΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΝΕΡΟ ΠΑΙΔΙΑ....ΓΙΑΤΙ 4ο ΚΑΙ 5ο ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΝ....ΑΜΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΓΟΡΕΣ ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, elenistam είπε:

ΚΑΙ ΓΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ ΕΚΤΟ...ΜΑΖΙ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ.....ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΟΙ 3 ΜΗΝΕΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΝΕΡΟ ΠΑΙΔΙΑ....ΓΙΑΤΙ 4ο ΚΑΙ 5ο ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΝ....ΑΜΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΓΟΡΕΣ ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ

Αποκλείετα να μπήκες στον 6ο!εγώ αλλαζω μήνα κάθε 19 του μήνα και είμαι 22+4!εσυ είσαι σε μικρότερη βδομάδα!κάθε πότε αλλαζεις μήνα;;;


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , rapounzel_rapounzel είπε:

Αποκλείετα να μπήκες στον 6ο!εγώ αλλαζω μήνα κάθε 19 του μήνα και είμαι 22+4!εσυ είσαι σε μικρότερη βδομάδα!κάθε πότε αλλαζεις μήνα;;;

ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ....27/11 ΕΧΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ.....ΕΧΩ 3 ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΒΓΑΖΟΥΝ 20 ΚΑΙ 5 ΜΕΡΕΣ......ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΠΗΚΕΣ ΜΟΛΙΣ ΣΤΟΝ ΕΚΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ 22 ΒΔΟΜΑΔΕΣ....ΕΚΛΕΙΣΕΣ ΤΟΝ ΠΕΜΠΤΟ ΣΤΙΣ 20 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ...ΕΙΣΑΙ 5ΜΙΣΗ ΜΗΝΩΝ , ΣΕ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΚΤΟ.....


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Αποκλείετα να μπήκες στον 6ο!εγώ αλλαζω μήνα κάθε 19 του μήνα και είμαι 22+4!εσυ είσαι σε μικρότερη βδομάδα!κάθε πότε αλλαζεις μήνα;;;

Κοριτσια πως υπολογιζουμε καθε ποτε αλλαζουμε μηνα?εγω ειμαι 23+1

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...