Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Lila ki είπε:

      Μακάρι να μην είναι εξωμητριο … αλλά εξωμητριο γιατί ;;; Τι τον οδήγησε σε αυτή την άτυπη διάγνωση ;;;; 

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

1 hour ago, modena είπε:

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ !!!

Agusta                                ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

rapounzel_rapounzel       ΠΗΤ 19/08/2018 Αυχενική 12/02

modena                            ΠΗΤ 19/08/2018  

Χαρά Τριανταφυλλακι.   ΠΗΤ 20/08/2018 Αυχενική 07/02

Maraki2018                      ΠΗΤ 22/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Nefeli2014                       ΠΗΤ 24/08/2018

Filisia87                            ΠΗΤ 26/08/2018 Αυχενική 14/02

marakiinlove                    ΠΗΤ 27/08/2018

Να δίνετε νεότερες πληροφορίες κορίτσια μου να το ανανεώνουμε το πινακάκι μας!! Με το καλό να κρατήσουμε όλες τα Αυγουστιάτικα μωράκια μας!! :wub:

Καλό είναι αυτό! Δείχνει ότι καθαρίζεις από το παλιό κ δεν βγάζεις πλέον. 

Ναι, αυτό μου είπε και ο γιατρός!οτι είναι παλιό αίμα!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μόλις γύρισα κορίτσια. Είδαμε το ζωηρό μωράκι μας. Ήταν εκεί και ήταν καλά. Τα είδαμε όλα. Μούρη, εγκέφαλο ,χεράκια ,ποδαράκια, καρδούλα... Πηδούσε κούναγε χεράκια ήταν τέλειο. Το αγαπώ. Τα αποτελέσματα για το ΠΑΠ Α  θα είναι έτοιμα σε δύο εβδομάδες. Ο Γιατρός μου είπε να προσέχω να μην σηκώνω βάρος γιατί είναι λιγο χαμηλά ο πλακουντας. Ξεκούραση προσοχή και όλα σε φυσιολογικά πλαίσια. Το έβγαλε 2 μερες μικροτερο οπότε 22 Αυγούστου.

Το φύλο δεν μου το είπε γιατί μου ειπε οτι είναι νωρίς και ότι δεν το λένε γιατί το δένουμε σκοινί κορδόνι και μετά μπορεί να αλλάξει και στεναχωριομαστε.

  • Μου αρέσει 2

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Μόλις γύρισα κορίτσια. Είδαμε το ζωηρό μωράκι μας. Ήταν εκεί και ήταν καλά. Τα είδαμε όλα. Μούρη, εγκέφαλο ,χεράκια ,ποδαράκια, καρδούλα... Πηδούσε κούναγε χεράκια ήταν τέλειο. Το αγαπώ. Τα αποτελέσματα για το ΠΑΠ Α  θα είναι έτοιμα σε δύο εβδομάδες. Ο Γιατρός μου είπε να προσέχω να μην σηκώνω βάρος γιατί είναι λιγο χαμηλά ο πλακουντας. Ξεκούραση προσοχή και όλα σε φυσιολογικά πλαίσια. Το έβγαλε 2 μερες μικροτερο οπότε 22 Αυγούστου.

Το φύλο δεν μου το είπε γιατί μου ειπε οτι είναι νωρίς και ότι δεν το λένε γιατί το δένουμε σκοινί κορδόνι και μετά μπορεί να αλλάξει και στεναχωριομαστε.

Τέλεια!!!!!μπράβο κοριτσάκι μου!!!!όλα καλά!!!!! 

  • Ευχαριστώ 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ευγκυουλες!!

Χαίρομαι πολύ που διαβάζω απ'όλες όμορφα νέα!!

@modena δν πειράζει που κοιμόταν το ζουζουνι, θα το χαρείς τις τούμπες σε επόμενη εξέταση!!

@Χαρά Τριανταφυλλακι. εσύ είδες τούμπες, δεν μπορείς να πεις! Κ μένα μου είπε ότι είναι χαμηλα ο πλακουντας, στην αρχή αγχωθηκα λίγο αλλά μετά που το έψαξα είδα οτι δεν χρειάζεται να ανησυχω! θα ανεβει, πού θα πάει;;!

@rapounzel_rapounzelπολυ καλά τα νέα! Λογικά είναι παλιό αίμα! Άντε με το καλό να το χαρείς κ εσύ τη Δευτέρα!!

 


hutep2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Agusta είπε:

Γεια σας ευγκυουλες!!

Χαίρομαι πολύ που διαβάζω απ'όλες όμορφα νέα!!

@modena δν πειράζει που κοιμόταν το ζουζουνι, θα το χαρείς τις τούμπες σε επόμενη εξέταση!!

@Χαρά Τριανταφυλλακι. εσύ είδες τούμπες, δεν μπορείς να πεις! Κ μένα μου είπε ότι είναι χαμηλα ο πλακουντας, στην αρχή αγχωθηκα λίγο αλλά μετά που το έψαξα είδα οτι δεν χρειάζεται να ανησυχω! θα ανεβει, πού θα πάει;;!

@rapounzel_rapounzelπολυ καλά τα νέα! Λογικά είναι παλιό αίμα! Άντε με το καλό να το χαρείς κ εσύ τη Δευτέρα!!

 

Ναι κοριτσάκι μου!!!πέρασαν και τα δυο 24ωρα οπότε όλα πηγαίνουν καλά!ανυπομονω την δεύτερα να ξαναδώ το ζωηρό μου ανθρωπάκι!!!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Μόλις γύρισα κορίτσια. Είδαμε το ζωηρό μωράκι μας. Ήταν εκεί και ήταν καλά. Τα είδαμε όλα. Μούρη, εγκέφαλο ,χεράκια ,ποδαράκια, καρδούλα... Πηδούσε κούναγε χεράκια ήταν τέλειο. Το αγαπώ. Τα αποτελέσματα για το ΠΑΠ Α  θα είναι έτοιμα σε δύο εβδομάδες. Ο Γιατρός μου είπε να προσέχω να μην σηκώνω βάρος γιατί είναι λιγο χαμηλά ο πλακουντας. Ξεκούραση προσοχή και όλα σε φυσιολογικά πλαίσια. Το έβγαλε 2 μερες μικροτερο οπότε 22 Αυγούστου.

Το φύλο δεν μου το είπε γιατί μου ειπε οτι είναι νωρίς και ότι δεν το λένε γιατί το δένουμε σκοινί κορδόνι και μετά μπορεί να αλλάξει και στεναχωριομαστε.

Τέλεια κοριτσάκι μου!!!! Γιατί τόσο πολύ το papp-a?

Εμένα μου είπε χτες ότι ο πλακούντας είναι πλέον στην τελική του θέση στον πέμπτο μήνα οποτε για όλες μας είναι φυσιολογικό να είναι χαμηλά τώρα. 

@rapounzel_rapounzel Έφυγε το ζόρι! Την δευτέρα θα ναι όλα τέλεια!!! 

@Agusta μου δεν πειράζει! Την επόμενη φορά θα φάω όλο το ζαχαροπλαστείο πριν πάω.. χαχαχα

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ !!!

Agusta                                ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

rapounzel_rapounzel       ΠΗΤ 19/08/2018 Αυχενική 12/02

modena                            ΠΗΤ 19/08/2018  

Χαρά Τριανταφυλλακι.   ΠΗΤ 22/08/2018 

Maraki2018                      ΠΗΤ 22/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Nefeli2014                       ΠΗΤ 24/08/2018

Filisia87                            ΠΗΤ 26/08/2018 Αυχενική 14/02

marakiinlove                    ΠΗΤ 27/08/2018

Να δίνετε νεότερες πληροφορίες κορίτσια μου να το ανανεώνουμε το πινακάκι μας!! Με το καλό να κρατήσουμε όλες τα Αυγουστιάτικα μωράκια μας!! :wub:


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Agusta είπε:

Γεια σας ευγκυουλες!!

Χαίρομαι πολύ που διαβάζω απ'όλες όμορφα νέα!!

@modena δν πειράζει που κοιμόταν το ζουζουνι, θα το χαρείς τις τούμπες σε επόμενη εξέταση!!

@Χαρά Τριανταφυλλακι. εσύ είδες τούμπες, δεν μπορείς να πεις! Κ μένα μου είπε ότι είναι χαμηλα ο πλακουντας, στην αρχή αγχωθηκα λίγο αλλά μετά που το έψαξα είδα οτι δεν χρειάζεται να ανησυχω! θα ανεβει, πού θα πάει;;!

@rapounzel_rapounzelπολυ καλά τα νέα! Λογικά είναι παλιό αίμα! Άντε με το καλό να το χαρείς κ εσύ τη Δευτέρα!!

 

Ναι σαν τρελό έκανε έπαθα πλάκα. Νόμιζα ότι θα σηκωθεί να περπατήσει.:-D

δουλεύω σε σούπερ μάρκετ οποτε πρέπει να χαλαρώσω λίγο ..οι παλμοί σας πόσο ήταν? 

1 hour ago, modena είπε:

Τέλεια κοριτσάκι μου!!!! Γιατί τόσο πολύ το papp-a?

Εμένα μου είπε χτες ότι ο πλακούντας είναι πλέον στην τελική του θέση στον πέμπτο μήνα οποτε για όλες μας είναι φυσιολογικό να είναι χαμηλά τώρα. 

 

Αχ τι να σου πω. Δημόσιο νοσοκομείο και γίνεται τις τρελής. Εμένα ο γιατρός μου είπε ότι αλλάζει θέση συνέχεια. Τώρα δεν ξέρω μήπως δεν κατάλαβα καλά.


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 7/2/2018 at 4:26 ΜΜ, Agusta είπε:

Γεια σας ευγκυουλες!!

Χαίρομαι πολύ που διαβάζω απ'όλες όμορφα νέα!!

@modena δν πειράζει που κοιμόταν το ζουζουνι, θα το χαρείς τις τούμπες σε επόμενη εξέταση!!

@Χαρά Τριανταφυλλακι. εσύ είδες τούμπες, δεν μπορείς να πεις! Κ μένα μου είπε ότι είναι χαμηλα ο πλακουντας, στην αρχή αγχωθηκα λίγο αλλά μετά που το έψαξα είδα οτι δεν χρειάζεται να ανησυχω! θα ανεβει, πού θα πάει;;!

@rapounzel_rapounzelπολυ καλά τα νέα! Λογικά είναι παλιό αίμα! Άντε με το καλό να το χαρείς κ εσύ τη Δευτέρα!!

 

Ναι!!!ανυπομονω και εγώ!!!και επειδή θα δούμε και τι ακριβώς έχει γίνει με την αποκόλληση!

19 ώρες πρίν, modena είπε:

Τέλεια κοριτσάκι μου!!!! Γιατί τόσο πολύ το papp-a?

Εμένα μου είπε χτες ότι ο πλακούντας είναι πλέον στην τελική του θέση στον πέμπτο μήνα οποτε για όλες μας είναι φυσιολογικό να είναι χαμηλά τώρα. 

@rapounzel_rapounzel Έφυγε το ζόρι! Την δευτέρα θα ναι όλα τέλεια!!! 

@Agusta μου δεν πειράζει! Την επόμενη φορά θα φάω όλο το ζαχαροπλαστείο πριν πάω.. χαχαχα

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ !!!

Agusta                                ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

rapounzel_rapounzel       ΠΗΤ 19/08/2018 Αυχενική 12/02

modena                            ΠΗΤ 19/08/2018  

Χαρά Τριανταφυλλακι.   ΠΗΤ 22/08/2018 

Maraki2018                      ΠΗΤ 22/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Nefeli2014                       ΠΗΤ 24/08/2018

Filisia87                            ΠΗΤ 26/08/2018 Αυχενική 14/02

marakiinlove                    ΠΗΤ 27/08/2018

Να δίνετε νεότερες πληροφορίες κορίτσια μου να το ανανεώνουμε το πινακάκι μας!! Με το καλό να κρατήσουμε όλες τα Αυγουστιάτικα μωράκια μας!! :wub:

Ναι, ευτυχώς ολα πήγαν καλά!!!άντε να έρθει η δευτερα να σηκωθω και από το κρεβάτι που εχω πιαστεί η καημένη! 

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

On 8/2/2018 at 12:14 ΠΜ, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

@Agusta.Ναι σαν τρελό έκανε έπαθα πλάκα. Νόμιζα ότι θα σηκωθεί να περπατήσει.:-D

δουλεύω σε σούπερ μάρκετ οποτε πρέπει να χαλαρώσω λίγο ..οι παλμοί σας πόσο ήταν? 

@modena.Αχ τι να σου πω. Δημόσιο νοσοκομείο και γίνεται τις τρελής. Εμένα ο γιατρός μου είπε ότι αλλάζει θέση συνέχεια. Τώρα δεν ξέρω μήπως δεν κατάλαβα καλά.

Που είσαστε κορίτσια? Όλα καλά?


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!!!!!!!!! συγνώμη που χάθηκα αλλα δεν το χω πολύ με το μπλογκ.....εγώ είμαι στην 11 βδομάδα με ΠΗΤ 5 Σεπτέμβρη αλλά δεν είναι σίγουρο γιατί αυτό το χαν πει την πρώτη φορά που  πήγα να το δούμε...Την Πέμπτη θα πάω στο νοσοκομείο για απλό έλεγχο και να μου δώσουν εξετάσεις και την άλλη Πέμπτη 22 έχω την αυχενική....όλα καλά....έχασα και 3 κιλά από την αρχή της εγκυμοσύνης γιατί είμαι και 110 κιλά...ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΜΑΛΑ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια τι κάνετε;; Εγώ αισθάνομαι πολύ κουρασμένη αυτές τις ημέρες.. Τώρα άρχισα να εμφανιζω υπνηλία! Με ρωτούσαν όλοι αν κοιμάμαι πολύ κ έλεγα Όχι!Τώρα όμως κοιμάμαι κάτι 10ωρα κ είμαι κ πτώμα κ τις άλλες ώρες!!

@modenaμου να φας όλο το ζαχαροπλαστείο ναι!θα Είσαι κ δικαιολογημένη!

@Χαρά Τριανταφυλλακι. δεν θυμάμαι τους σφυγμούς! Νομίζω γύρω στους 160+ είχε το μικρακι! Θα το δω όταν πάω σπίτι!

@rapounzel_rapounzel είσαι καλύτερα σήμερα;;

  • Χαχα 1

hutep2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Agusta είπε:

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε;; Εγώ αισθάνομαι πολύ κουρασμένη αυτές τις ημέρες.. Τώρα άρχισα να εμφανιζω υπνηλία! Με ρωτούσαν όλοι αν κοιμάμαι πολύ κ έλεγα Όχι!Τώρα όμως κοιμάμαι κάτι 10ωρα κ είμαι κ πτώμα κ τις άλλες ώρες!!

@modenaμου να φας όλο το ζαχαροπλαστείο ναι!θα Είσαι κ δικαιολογημένη!

@Χαρά Τριανταφυλλακι. δεν θυμάμαι τους σφυγμούς! Νομίζω γύρω στους 160+ είχε το μικρακι! Θα το δω όταν πάω σπίτι!

@rapounzel_rapounzel είσαι καλύτερα σήμερα;;

Οπότε να υπολογίζω και εγώ σε κανα 2 εβδομάδες να αρχίσω να λιώνω στον ύπνο. Και εγώ μέχρι στιγμής όπως πάντα καμία διαφορά. Ναι για δες αν μπορείς 166 παλμοί εμένα. Είχες φάει και εσυ γλυκάκι εάν θυμάμαι καλά ε? 


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου!!!! Τι κάνετε??

Επιτέλους σαββατοκύριακο! 

@Χαρά Τριανταφυλλακι. Εμάς οι παλμοι 163. Μια χαρά είστε! Σε ανησυχεί?

@rapounzel_rapounzel δύο μέρες ακόμη!! Πως είσαι??

@elenistam με το καλό!! Να μπεις να μας πεις νεακια!!


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Agusta είπε:

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε;; Εγώ αισθάνομαι πολύ κουρασμένη αυτές τις ημέρες.. Τώρα άρχισα να εμφανιζω υπνηλία! Με ρωτούσαν όλοι αν κοιμάμαι πολύ κ έλεγα Όχι!Τώρα όμως κοιμάμαι κάτι 10ωρα κ είμαι κ πτώμα κ τις άλλες ώρες!!

@modenaμου να φας όλο το ζαχαροπλαστείο ναι!θα Είσαι κ δικαιολογημένη!

@Χαρά Τριανταφυλλακι. δεν θυμάμαι τους σφυγμούς! Νομίζω γύρω στους 160+ είχε το μικρακι! Θα το δω όταν πάω σπίτι!

@rapounzel_rapounzel είσαι καλύτερα σήμερα;;

Αρκετά καλύτερα αγάπη μου!ξάπλα φυσικά και πολύ ύπνο με τα utrogestan!

7 ώρες πρίν, modena είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!!!! Τι κάνετε??

Επιτέλους σαββατοκύριακο! 

@Χαρά Τριανταφυλλακι. Εμάς οι παλμοι 163. Μια χαρά είστε! Σε ανησυχεί?

@rapounzel_rapounzel δύο μέρες ακόμη!! Πως είσαι??

@elenistam με το καλό!! Να μπεις να μας πεις νεακια!!

Καλύτερα κορίτσι μου!λίγο καφέ έχω ευτυχώς!αλλά ξάπλα μέχρι την δευτέρα!και ύπνο μπόλικο από τα utrogestan!

13 ώρες πρίν, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Που είσαστε κορίτσια? Όλα 

@Χαρά Τριανταφυλλακι.Εμείς την δεύτερα που πήγαμε με την αιμορραγία είχε 155!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, modena είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!!!! Τι κάνετε??

Επιτέλους σαββατοκύριακο! 

@Χαρά Τριανταφυλλακι. Εμάς οι παλμοι 163. Μια χαρά είστε! Σε ανησυχεί?

Οχι ρωτάω να δω πως ήσασταν εσείς από παλμούς.? Ξερετε εάν οι παλμοί είναι στάνταρ η αλλάζουν ανάλογα με την εβδομάδα? Και επίσης είχα φάει γλυκό οπότε πρέπει να είναι λίγο πιο χαμηλοί οι παλμοί χωρίς το γλυκό.


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...