Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

Γεια σας κι από μένα!! Είναι η πρώτη φορά που γράφω είμαι κι εγώ έγκυος στη 12η εβδομάδα. Τη Δευτέρα 12/2 εχω αυχενικη και έχω πολύ άγχος είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη!! Είμαι πολύ χαρούμενη θέλαμε πααααρα πολύ να κάνουμε μωράκι αλλά δε το έχω ευχαριστηθεί διότι είμαι πολύ αγχωμένη να πάνε όλα Καλά!! Επιπλέον εκτός από άγχος το κλάμα πάει σύννεφο συνήθως χωρίς προφανή λόγο.... εύχομαι σε ολα τα κορίτσια μια υπέροχη εγκυμοσύνη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 3/2/2018 at 4:00 ΜΜ, Filisia87 είπε:

Που εισαι κοριτσι μου???δεν εισαι αθηνα???

Και εγω αγχωνομαι αρκετες φορες αλλα προσπαθω να σκεφτομαι οτι δεν κανει και λεω θα παρουν ολα μονα τους τον δρομο τους!

Καλημέρα εγκυουλες!! @Filisia87 Ξάνθη μένω!

Καλώς ήρθαν και οι νέες μέλλουσες μανούλες!! @rapounzel_rapounzel @Melissoula27 Να έχετε μια πανέμορφη και ήρεμη εγκυμοσύνη! Με το καλό να υποδεχτειτε τα μωράκια σας!! Όλα καλά θα πάνε, δεν θέλει άγχος, μόνο την ανάλογη προσοχή!

@Χαρά Τριανταφυλλακι. σήμερα έχεις αυχενική;; Με το καλό να δεις το μωρούλι σου!!:mad:


hutep2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Agusta είπε:

Καλημέρα εγκυουλες!! @Filisia87 Ξάνθη μένω!

Καλώς ήρθαν και οι νέες μέλλουσες μανούλες!! @rapounzel_rapounzel @Melissoula27 Να έχετε μια πανέμορφη και ήρεμη εγκυμοσύνη! Με το καλό να υποδεχτειτε τα μωράκια σας!! Όλα καλά θα πάνε, δεν θέλει άγχος, μόνο την ανάλογη προσοχή!

@Χαρά Τριανταφυλλακι. σήμερα έχεις αυχενική;; Με το καλό να δεις το μωρούλι σου!!:mad:

Τετάρτη έχω....Το πρωί. Μόλις τελειώσω θα σας πω. Λοιπον όλοι μου λένε ότι θα κάνω αγόρι... ότι έχω γλυκάνει και ότι είμαι πιο ομορφη.... Για πες μας εσύ που έχεις μπέμπη τι συμπτώματα έχεις? Σου λένε και σένα για ομορφια και γλύκα?

  • Χαχα 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Τετάρτη έχω....Το πρωί. Μόλις τελειώσω θα σας πω. Λοιπον όλοι μου λένε ότι θα κάνω αγόρι... ότι έχω γλυκάνει και ότι είμαι πιο ομορφη.... Για πες μας εσύ που έχεις μπέμπη τι συμπτώματα έχεις? Σου λένε και σένα για ομορφια και γλύκα?

Τριανταφυλλακι μου δεν μου είπε κανείς ότι ομορφυνα η αλήθεια είναι εκτός από τον άντρα μου!!:-P Αλλά δν βγάζω πλέον σπυράκια κ εχω πιο λείο δέρμα!


hutep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 41 λεπτά , Agusta είπε:

Τριανταφυλλακι μου δεν μου είπε κανείς ότι ομορφυνα η αλήθεια είναι εκτός από τον άντρα μου!!:-P Αλλά δν βγάζω πλέον σπυράκια κ εχω πιο λείο δέρμα!

Μια χαρά... Θα στο λένε μόλις το μάθουν.♡ Γερά να είναι τα μωράκια μας...

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Melissoula27 Καλώς όρισες και συ νέα μανούλα στην παρέα!! Όλα καλά θα πάνε! Χαλάρωσε κ απόλαυσε το. ☺️

Οι υπόλοιπες τι κάνετε??? Καλή εβδομάδα να έχουμε! Πως νιώθετε? Ξεκίνησε η βελτίωση στα συμπτώματα? 

εμείς πάμε για αυχενική αύριο! Με πήρε τηλέφωνο ή γραμματέας σήμερα να μου πει αύριο να έχω φάει λίγο σοκολάτα πριν πάω. Ξέρετε γιατί? Εσύ @Agusta είχες κάτι ανάλογο? 

Θα κάνω την καρδιά μου πέτρα κ θα φάω μια με τις ευλογίες του γιατρού! Χαχαχα

  • Χαχα 3

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, modena είπε:

@Melissoula27 Καλώς όρισες και συ νέα μανούλα στην παρέα!! Όλα καλά θα πάνε! Χαλάρωσε κ απόλαυσε το. ☺️

Οι υπόλοιπες τι κάνετε??? Καλή εβδομάδα να έχουμε! Πως νιώθετε? Ξεκίνησε η βελτίωση στα συμπτώματα? 

εμείς πάμε για αυχενική αύριο! Με πήρε τηλέφωνο ή γραμματέας σήμερα να μου πει αύριο να έχω φάει λίγο σοκολάτα πριν πάω. Ξέρετε γιατί? Εσύ @Agusta είχες κάτι ανάλογο? 

Θα κάνω την καρδιά μου πέτρα κ θα φάω μια με τις ευλογίες του γιατρού! Χαχαχα

Εγώ είχα φάει σοκολάτα γιατί είχα ακούσει από φίλους ότι το γλυκό βοηθάει να κουνιέται και να το δούμε καλύτερα! Γιατί αν κοιμόταν, όσο να'ναι δεν θα μπορούσαμε να δούμε πολλά εύκολα! Κ έτσι το αγόρι μου έκανε όλο κωλοτούμπες και σβούρες! :) Η γραμματέας μου είπε να πιώ δύο ποτήρια νερό μισή ώρα πριν το ραντεβού και να μην πάω τουαλέτα! Με το καλό να δεις το μωράκι σου και να το απολαύσεις αύριο!:mad:


hutep2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, modena είπε:

@Melissoula27 Καλώς όρισες και συ νέα μανούλα στην παρέα!! Όλα καλά θα πάνε! Χαλάρωσε κ απόλαυσε το. ☺️

Οι υπόλοιπες τι κάνετε??? Καλή εβδομάδα να έχουμε! Πως νιώθετε? Ξεκίνησε η βελτίωση στα συμπτώματα? 

εμείς πάμε για αυχενική αύριο! Με πήρε τηλέφωνο ή γραμματέας σήμερα να μου πει αύριο να έχω φάει λίγο σοκολάτα πριν πάω. Ξέρετε γιατί? Εσύ @Agusta είχες κάτι ανάλογο? 

Θα κάνω την καρδιά μου πέτρα κ θα φάω μια με τις ευλογίες του γιατρού! Χαχαχα

Αχουυυυ θα τρελαθω!!!να μας πεις αμεσως μολις μαθεις...ευχομαι τα καλυτερα :*

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Filisia87 είπε:

Ολα καλα θα πανε σε ολες μας :)

Κορίτσια μου πως είστε;;;εγω σήμερα με το γυρισα από την δουλειά είχα αιμορραγία!τώρα μόνο ξάπλα, δυστυχώς!

9 ώρες πρίν, Agusta είπε:

Καλημέρα εγκυουλες!! @Filisia87 Ξάνθη μένω!

Καλώς ήρθαν και οι νέες μέλλουσες μανούλες!! @rapounzel_rapounzel @Melissoula27 Να έχετε μια πανέμορφη και ήρεμη εγκυμοσύνη! Με το καλό να υποδεχτειτε τα μωράκια σας!! Όλα καλά θα πάνε, δεν θέλει άγχος, μόνο την ανάλογη προσοχή!

@Χαρά Τριανταφυλλακι. σήμερα έχεις αυχενική;; Με το καλό να δεις το μωρούλι σου!!:mad:

Καλώς σας βρήκαμε!!!!με δυνατά μωρακια σε όλες μας!στείλτε θετική ενέργεια γιατί εχω αιμοραγία και αποκόλληση!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, rapounzel_rapounzel είπε:

Κορίτσια μου πως είστε;;;εγω σήμερα με το γυρισα από την δουλειά είχα αιμορραγία!τώρα μόνο ξάπλα, δυστυχώς!

Καλώς σας βρήκαμε!!!!με δυνατά μωρακια σε όλες μας!στείλτε θετική ενέργεια γιατί εχω αιμοραγία και αποκόλληση!

Κοριτσάκι μου όλη τη θετική μου ενέργεια σου στέλνω! Ξεκουράσου και όλα καλά θα πάνε! Πήρες τον γιατρό σου; Τι σου είπε;;


hutep2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλωσορίζω και γω τα νέα μέλη της ομάδας. Σας εύχομαι να έχετε μια υπέροχη εγκυμοσύνη και να κρατήσετε γερά μωράκια στα χέρια σας το καλοκαίρι!

@rapounzel_rapounzel σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια. Όλα θα πάνε καλά. Ξεκουράσου, πάρε προγεστερόνη και θα σταματήσει η αιμορραγία...

Κορίτσια εγώ μόλις γύρισα σπίτι από την αυχενική. Όλες οι μετρήσεις ήταν δόξα τω Θεώ πάρα πολύ καλές και κατά πάσα πιθανότητα έχω αγοράκι... :-) αύριο θα πάρω και τα αποτελέσματα από το pap-a.

@modena με το καλό και συ αύριο.... Θα περιμένουμε τα νέα σου!!

 

  • Μου αρέσει 1

ZWS3p3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, modena είπε:

@Melissoula27 Καλώς όρισες και συ νέα μανούλα στην παρέα!! Όλα καλά θα πάνε! Χαλάρωσε κ απόλαυσε το. ☺️

Οι υπόλοιπες τι κάνετε??? Καλή εβδομάδα να έχουμε! Πως νιώθετε? Ξεκίνησε η βελτίωση στα συμπτώματα? 

εμείς πάμε για αυχενική αύριο! Με πήρε τηλέφωνο ή γραμματέας σήμερα να μου πει αύριο να έχω φάει λίγο σοκολάτα πριν πάω. Ξέρετε γιατί? Εσύ @Agusta είχες κάτι ανάλογο? 

Θα κάνω την καρδιά μου πέτρα κ θα φάω μια με τις ευλογίες του γιατρού! Χαχαχα

Αχ τι ωραία πες μου αύριο όταν με το καλό τελειώσεις τι έκανες για να ξέρω και εγώ για μεθαύριο. Να είμαι προετοιμασμένη μιας και δεν με έχουν ενημερώσει για κάτι. "Δημόσιο" Τα αποτελέσματα θα είναι τέλεια και μετά να μάθεις και το φύλο του μωρού....♡

1 ώρα πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

Κορίτσια μου πως είστε;;;εγω σήμερα με το γυρισα από την δουλειά είχα αιμορραγία!τώρα μόνο ξάπλα, δυστυχώς!

Καλώς σας βρήκαμε!!!!με δυνατά μωρακια σε όλες μας!στείλτε θετική ενέργεια γιατί εχω αιμοραγία και αποκόλληση!

ΌΛΑ ΚΑΛΆ ΘΑ ΠΆΝΕ ΚΟΡΊΤΣΙ ΜΟΥ....

Να ξεκουραστείς και να προσέχεις πολύ.

Εγώ στο Έλενα θα παω δεν ξέρω εάν ο γιατρός μου ειδικεύεται στην θρομβοφιλια. Και εμένα μου τον σύστησαν. Παίρνεις κάτι για την θρομβοφιλια?

  • Ευχαριστώ 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Αχ τι ωραία πες μου αύριο όταν με το καλό τελειώσεις τι έκανες για να ξέρω και εγώ για μεθαύριο. Να είμαι προετοιμασμένη μιας και δεν με έχουν ενημερώσει για κάτι. "Δημόσιο" Τα αποτελέσματα θα είναι τέλεια και μετά να μάθεις και το φύλο του μωρού....♡

ΌΛΑ ΚΑΛΆ ΘΑ ΠΆΝΕ ΚΟΡΊΤΣΙ ΜΟΥ....

Να ξεκουραστείς και να προσέχεις πολύ.

Εγώ στο Έλενα θα παω δεν ξέρω εάν ο γιατρός μου ειδικεύεται στην θρομβοφιλια. Και εμένα μου τον σύστησαν. Παίρνεις κάτι για την θρομβοφιλια?

Κάνω αντιπηκτικές ενέσεις κάθε μερα από την πρώτη μέρα που έμαθα ότι είμαι έγκυος και salospir!τώρα εχω φοβηθεί όμως με την αιμορραγία!το μωρακι μου όμως είναι καλά και πολύ ζωηρό!στείλε μου αν θέλεις το όνομα του!αν και με αυτά που συμβαίνουν τρεμω στο να αλλάξω γιατρό πλέον,! 

πρίν από 44 λεπτά , Maraki2018 είπε:

Καλωσορίζω και γω τα νέα μέλη της ομάδας. Σας εύχομαι να έχετε μια υπέροχη εγκυμοσύνη και να κρατήσετε γερά μωράκια στα χέρια σας το καλοκαίρι!

@rapounzel_rapounzel σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια. Όλα θα πάνε καλά. Ξεκουράσου, πάρε προγεστερόνη και θα σταματήσει η αιμορραγία...

Κορίτσια εγώ μόλις γύρισα σπίτι από την αυχενική. Όλες οι μετρήσεις ήταν δόξα τω Θεώ πάρα πολύ καλές και κατά πάσα πιθανότητα έχω αγοράκι... :-) αύριο θα πάρω και τα αποτελέσματα από το pap-a.

@modena με το καλό και συ αύριο.... Θα περιμένουμε τα νέα σου!!

 

Σε ευχαριστώ πολύ Maraki2018!!! Εύχομαι να σταματήσει σύντομα γιατί κάθε φορά που σηκωνομαι έχω αίμα! 

1 hour ago, Agusta είπε:

Κοριτσάκι μου όλη τη θετική μου ενέργεια σου στέλνω! Ξεκουράσου και όλα καλά θα πάνε! Πήρες τον γιατρό σου; Τι σου είπε;;

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου γλυκό!!!πήγα στον γιατρό,το μωρό ευτυχώς είναι μια χαρά!εχω αποκόλληση!προγεστερόνη, ξάπλα, να σηκωνομαι μόνο για τουαλέτα και φαγητό!τα 2 πρώτα 24ωρα περιμένω να περάσουν που είναι κρίσιμα!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

Κορίτσια μου πως είστε;;;εγω σήμερα με το γυρισα από την δουλειά είχα αιμορραγία!τώρα μόνο ξάπλα, δυστυχώς!

Καλώς σας βρήκαμε!!!!με δυνατά μωρακια σε όλες μας!στείλτε θετική ενέργεια γιατί εχω αιμοραγία και αποκόλληση!

Όλα να πάνε καλά ευχομαι κορίτσι μου!! Το έχουν αρκετά κορίτσια, να μην σε ανησυχεί. Ηρεμία κ ξεκούραση για λιγάκι δηλαδή, ε?  Είναι κουραστική πολύ η δουλειά σου? 

@Maraki2018 τι καλά νέα!! Καλά αποτελέσματα για όλα ευχομαι!! Δεύτερο αντράκι λοιπόν!

@Agusta @Χαρά Τριανταφυλλακι. @Filisia87 Σας ευχαριστώ πολύ πολύ!! Ανυπομονώ να το δω κ εγώ αύριο! Θα φάω σοκολάτα να κάνει τούμπες! Χαχαχα

Θα σας ενημερώσω αύριο μόλις βγω! ❤️

  • Μου αρέσει 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...