Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Heidelberg είπε:

Καλησπέρα κι από εμένα! 

Μόλις έκανα κι εγώ εγγραφή. 

Αν όλα πάνε καλά, ΠΗΤ 15/8. Αυχενική έκανα στις 2/2, αλλά φύλο δεν είδαμε...δεν πειράζει! Η αυχενική πολύ καλή (1,9), το Papp-A που πήρα χθες έτσι κι έτσι (1/277) λόγω ηλικίας.

Ούτως ή άλλως θα κάνω αρχές Μαρτίου αμνιοπαρακέντηση. Πρώτη εγκυμοσύνη, μέχρι τώρα δεν αγχωνόμουν, τώρα με έχει πιάσει λιιιιιίγο άγχος...

Εύχομαι όμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη σε όλες μας! Καλώς σας βρήκα! :-)

 

Καλώς ήρθες στην μαμαδοπαρεουλα!!! Ευχομαι να συνεχίσουν να πηγαίνουν όλα τέλεια κ να μοιραζόμαστε κάθε μέρα τα καλά μας τα νεακια!

@Χαρά Τριανταφυλλακι. Εμένα εξαρχής μου είπε όχι για τα μαλλιά, εγώ τα έχω κ ομπρε κ δεν με πολυπειραξε.. Για τα νύχια μου είπε οκ γτ τα νύχια δεν απορροφούν τπτ. Εγώ αποφάσισα να σταματήσω έτσι κ αλλιώς από την επόμενη φορά για να τα αφήσω να συνέλθουν κιόλας. Για τις ραγαδες τον ρώτησα στην αυχενική, μου είπε ότι βοηθούν κ μου πρότεινε την frezyderm. Δεν την βάζω ούτε μια βδομάδα, σε καθημερινή βάση όμως κ το δέρμα μου το νιώθω πολυ μαλακό. Είχα αποκτήσει ξηρότητα τις τελευταίες μέρες λόγω που με σφιγγανε τα παντελόνια. Μυρίζει κ τέλεια!

Και για την bio oil όμως έχω ακούσει θετικα σχόλια. 

Κατά τα άλλα τα δικά μου τα νέα.. Μίλησα με το αφεντικό μου σήμερα για την εγκυμοσύνη και χάρηκε πολύ κ ηρέμησα γιατί δεν ήξερα πως θα το πάρει. Δεν κρύβεται κ μένα η κοιλίτσα πλέον! ❤️

  • Μου αρέσει 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, modena είπε:

Καλώς ήρθες στην μαμαδοπαρεουλα!!! Ευχομαι να συνεχίσουν να πηγαίνουν όλα τέλεια κ να μοιραζόμαστε κάθε μέρα τα καλά μας τα νεακια!

@Χαρά Τριανταφυλλακι. Εμένα εξαρχής μου είπε όχι για τα μαλλιά, εγώ τα έχω κ ομπρε κ δεν με πολυπειραξε.. Για τα νύχια μου είπε οκ γτ τα νύχια δεν απορροφούν τπτ. Εγώ αποφάσισα να σταματήσω έτσι κ αλλιώς από την επόμενη φορά για να τα αφήσω να συνέλθουν κιόλας. Για τις ραγαδες τον ρώτησα στην αυχενική, μου είπε ότι βοηθούν κ μου πρότεινε την frezyderm. Δεν την βάζω ούτε μια βδομάδα, σε καθημερινή βάση όμως κ το δέρμα μου το νιώθω πολυ μαλακό. Είχα αποκτήσει ξηρότητα τις τελευταίες μέρες λόγω που με σφιγγανε τα παντελόνια. Μυρίζει κ τέλεια!

Και για την bio oil όμως έχω ακούσει θετικα σχόλια. 

Κατά τα άλλα τα δικά μου τα νέα.. Μίλησα με το αφεντικό μου σήμερα για την εγκυμοσύνη και χάρηκε πολύ κ ηρέμησα γιατί δεν ήξερα πως θα το πάρει. Δεν κρύβεται κ μένα η κοιλίτσα πλέον! ❤️

Σου λέω εγώ τα έχω πάρει με τα μαλλιά. Με το που κλείσω τον 4 θα πάω να τα φτιάξω... Τέλος... Να σας πω και το άλλο μου είπε μια κοπέλα ότι θα κάνω κορίτσι επειδή οι παλμοί του μωρού ήταν 166. Ισχύει? @Agusta που χάθηκες? Όλα καλα ?


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Σου λέω εγώ τα έχω πάρει με τα μαλλιά. Με το που κλείσω τον 4 θα πάω να τα φτιάξω... Τέλος... Να σας πω και το άλλο μου είπε μια κοπέλα ότι θα κάνω κορίτσι επειδή οι παλμοί του μωρού ήταν 166. Ισχύει? @Agusta που χάθηκες? Όλα καλα ?

Εγω και την πρωτη που το ακουσα και την δευτερη ειχε 169 θα δω και στην αυχενικη ποσο θα εχει...και εγω ευχομαι να ισχυει αυτο π λενε οτι με τοσους πολλους σφυγμους ειναι κοριτσι!!!καλα και εγω μολις μπω στον τεταρτο θα περιμενω καμια 10 μερες και θα τα βαψω δεν γινεται αλλο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Filisia87 είπε:

Εχεις κανει απο τωρα κοιλιτσα???τι ωραιαααα!!!κοιτα η κουμπαρα μου εβαζε bio oil και σκεφτομαι να βαλω και εγω γιατι εμεινε ευχαριστημενη και ειναι και φαρμακοποιος!

Καλημερα κοριτσακι!!!υπομονη θα περασουν πιστευω καποια στιγμη και θα ηρεμησουμε!!!και εγω 14 εχω αυχενικη αντε να δουμμμεεε εχω τρομερη αγωνια!

Ναι!ναι!μια ωραιότατη στρογγυλή και σκληρή κοιλιτσα!!!αφού ο άντρας μου λέει στον γιατρό είναι δυνατόν να έχει κάνει κοιλιά τόσο νωρίς;;;και του είπε οτι είναι θέμα σωματότυπου!!!αφού είναι δοκιμασμένο, μια χαρά!!!

πρίν από 37 λεπτά , Filisia87 είπε:

Εγω και την πρωτη που το ακουσα και την δευτερη ειχε 169 θα δω και στην αυχενικη ποσο θα εχει...και εγω ευχομαι να ισχυει αυτο π λενε οτι με τοσους πολλους σφυγμους ειναι κοριτσι!!!καλα και εγω μολις μπω στον τεταρτο θα περιμενω καμια 10 μερες και θα τα βαψω δεν γινεται αλλο!

Και εγω αισθάνομαι χάλια με την ρίζα μέχρι τον αφαλο!!!ειχα να βαψω κκαι μαλλι 2 μηνες πριν μεινω εγκυος οποτε καταλαβαινετε!υπομονή κορίτσια λίγο ακόμα!

2 ώρες πρίν, modena είπε:

Καλώς ήρθες στην μαμαδοπαρεουλα!!! Ευχομαι να συνεχίσουν να πηγαίνουν όλα τέλεια κ να μοιραζόμαστε κάθε μέρα τα καλά μας τα νεακια!

@Χαρά Τριανταφυλλακι. Εμένα εξαρχής μου είπε όχι για τα μαλλιά, εγώ τα έχω κ ομπρε κ δεν με πολυπειραξε.. Για τα νύχια μου είπε οκ γτ τα νύχια δεν απορροφούν τπτ. Εγώ αποφάσισα να σταματήσω έτσι κ αλλιώς από την επόμενη φορά για να τα αφήσω να συνέλθουν κιόλας. Για τις ραγαδες τον ρώτησα στην αυχενική, μου είπε ότι βοηθούν κ μου πρότεινε την frezyderm. Δεν την βάζω ούτε μια βδομάδα, σε καθημερινή βάση όμως κ το δέρμα μου το νιώθω πολυ μαλακό. Είχα αποκτήσει ξηρότητα τις τελευταίες μέρες λόγω που με σφιγγανε τα παντελόνια. Μυρίζει κ τέλεια!

Και για την bio oil όμως έχω ακούσει θετικα σχόλια. 

Κατά τα άλλα τα δικά μου τα νέα.. Μίλησα με το αφεντικό μου σήμερα για την εγκυμοσύνη και χάρηκε πολύ κ ηρέμησα γιατί δεν ήξερα πως θα το πάρει. Δεν κρύβεται κ μένα η κοιλίτσα πλέον! ❤️

Και εγω της frezyderm εχω τις κρέμες αλλά δεν τις εχω ξεκινήσει ακόμα, νομίζω ότι αύριο μετά την αυχενική θα ξεκινησω και εγώ!!!εγω στο boss το είπα από την πρώτη μέρα για να μην σηκώνω βάρος και γιατί κάθε πρωί συγκεκριμένη ώρα πρέπει να κάνω την αντιπηκτική μου οπότε δεν γινόταν αλλιώς!

5 ώρες πρίν, Mariloux είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Έχω αρκετό καιρό να γράψω γτ ένιωθα απαίσια αυτες τις μερες με ναυτιες και εμετους αλλά διαβάζω τα νέα σας και χαίρομαι πολύ που όλα πάνε καλα!!! Εγώ έχω αυχενική 14/02 και ανυπομονώ να δω τα ζουζούνια μου!! 

Εμενα ο γιατρός μου είπε οτι μπορώ να βάφω τα νύχια μου και να βάζω οποιαδήποτε κρέμα θέλω σε πρόσωπο και σώμα!! Για βαφή μαλλιών δεν τον ρώτησα επειδή ούτως ή άλλως δεν τα βάφω και όσον αφορά τις ραγάδες μου είπε οτι αν είναι να βγάλεις θα βγάλεις ο,τι και να βάλεις!!! 

Ναυτίες εχω και εγω ακόμα, που θα πάει θα περάσουν!!!λίγο υπομονή!ας είναι καλά τα μωρακια μας και δεν πειράζει!αφού σε όλες επιτρέπει ο γιατρός σας κρέμες θα τις ξεκινησω και εγώ!!!

5 ώρες πρίν, Heidelberg είπε:

:):) Το εύχομαι για όλες! 

Καλώς ήρθατε κορίτσια μου!!!μ'αρεσει που η παρέα μεγαλώνει!!!μα το καλό γερά μωρακια σε όλες μας!!! 

  • Μου αρέσει 3

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ !!!

Agusta                                ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Heidelberg       ΠΗΤ 15/08/2018 

rapounzel_rapounzel       ΠΗΤ 19/08/2018 Αυχενική 12/02

modena                            ΠΗΤ 19/08/2018  

Χαρά Τριανταφυλλακι.   ΠΗΤ 22/08/2018 

Maraki2018                      ΠΗΤ 22/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Nefeli2014                       ΠΗΤ 24/08/2018

Filisia87                            ΠΗΤ 26/08/2018 Αυχενική 14/02

marakiinlove                    ΠΗΤ 27/08/2018

Να δίνετε νεότερες πληροφορίες κορίτσια μου να το ανανεώνουμε το πινακάκι μας!! Με το καλό να κρατήσουμε όλες τα Αυγουστιάτικα μωράκια μας!! :wub:

@Χαρά Τριανταφυλλακι. Μου είπε στα ζόρια να τα βάψω μετά τον τέταρτο εμένα. Οπότε λογικά θα σαι οκ. Και εγώ φυτική βαφή θα σου έλεγα. Για τους παλμούς διάβαζα χτες στο διαδίκτυο στο site ενός γιατρού οτι είναι μύθος ότι ανάλογα το φύλο είναι διαφορετικοι οι παλμοί. 

@rapounzel_rapounzel Ανυπομονούμε αύριο να μας πεις νέα από την αυχενική! 

Κορίτσια μου μεγαλωνει η λίστα, μεγαλώνουν κ οι κοιλιτσες!! Τι καλά!

  • Ευχαριστώ 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, modena είπε:

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ !!!

Agusta                                ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Heidelberg       ΠΗΤ 15/08/2018 

rapounzel_rapounzel       ΠΗΤ 19/08/2018 Αυχενική 12/02

modena                            ΠΗΤ 19/08/2018  

Χαρά Τριανταφυλλακι.   ΠΗΤ 22/08/2018 

Maraki2018                      ΠΗΤ 22/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Nefeli2014                       ΠΗΤ 24/08/2018

Filisia87                            ΠΗΤ 26/08/2018 Αυχενική 14/02

marakiinlove                    ΠΗΤ 27/08/2018

Να δίνετε νεότερες πληροφορίες κορίτσια μου να το ανανεώνουμε το πινακάκι μας!! Με το καλό να κρατήσουμε όλες τα Αυγουστιάτικα μωράκια μας!! :wub:

@Χαρά Τριανταφυλλακι. Μου είπε στα ζόρια να τα βάψω μετά τον τέταρτο εμένα. Οπότε λογικά θα σαι οκ. Και εγώ φυτική βαφή θα σου έλεγα. Για τους παλμούς διάβαζα χτες στο διαδίκτυο στο site ενός γιατρού οτι είναι μύθος ότι ανάλογα το φύλο είναι διαφορετικοι οι παλμοί. 

@rapounzel_rapounzel Ανυπομονούμε αύριο να μας πεις νέα από την αυχενική! 

Κορίτσια μου μεγαλωνει η λίστα, μεγαλώνουν κ οι κοιλιτσες!! Τι καλά!

Εγω να δεις @modena μου πόσο ανυπομονω!!!!βέβαια τώρα που έφτασε εχω ψιλοαγχωθει αλλά προσπαθώ να είμαι χαλαρή!!!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ !!!

Agusta                                ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Heidelberg       ΠΗΤ 15/08/2018 

rapounzel_rapounzel       ΠΗΤ 19/08/2018 Αυχενική 12/02

modena                            ΠΗΤ 19/08/2018  

Χαρά Τριανταφυλλακι.   ΠΗΤ 22/08/2018 

Maraki2018                      ΠΗΤ 22/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Nefeli2014                       ΠΗΤ 24/08/2018

Filisia87                            ΠΗΤ 26/08/2018 Αυχενική 14/02

Mariloux                            ΠΗΤ 26/08/2018 Αυχενική 14/02

marakiinlove                    ΠΗΤ 27/08/2018

Να δίνετε νεότερες πληροφορίες κορίτσια μου να το ανανεώνουμε το πινακάκι μας!! Με το καλό να κρατήσουμε όλες τα Αυγουστιάτικα μωράκια μας!! :wub:

@rapounzel_rapounzel Όλα καλά θα πάνε! Λογικό το άγχος, δεν λέω αλλά αύριο θα σου φύγουν όλα που θα το δεις. Σοκολάτα να φας!!! :)

@Mariloux ναι αγόρια προς το παρόν! Σιγά σιγά θα μαθαίνουμε όλες με τις επόμενες επισκέψεις στο γιατρό. Για να δούμε!

  • Μου αρέσει 2

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , modena είπε:

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ !!!

Agusta                                ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Heidelberg       ΠΗΤ 15/08/2018 

rapounzel_rapounzel       ΠΗΤ 19/08/2018 Αυχενική 12/02

modena                            ΠΗΤ 19/08/2018  

Χαρά Τριανταφυλλακι.   ΠΗΤ 22/08/2018 

Maraki2018                      ΠΗΤ 22/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Nefeli2014                       ΠΗΤ 24/08/2018

Filisia87                            ΠΗΤ 26/08/2018 Αυχενική 14/02

Mariloux                            ΠΗΤ 26/08/2018 Αυχενική 14/02

marakiinlove                    ΠΗΤ 27/08/2018

Να δίνετε νεότερες πληροφορίες κορίτσια μου να το ανανεώνουμε το πινακάκι μας!! Με το καλό να κρατήσουμε όλες τα Αυγουστιάτικα μωράκια μας!! :wub:

@rapounzel_rapounzel Όλα καλά θα πάνε! Λογικό το άγχος, δεν λέω αλλά αύριο θα σου φύγουν όλα που θα το δεις. Σοκολάτα να φας!!! :)

@Mariloux ναι αγόρια προς το παρόν! Σιγά σιγά θα μαθαίνουμε όλες με τις επόμενες επισκέψεις στο γιατρό. Για να δούμε!

Θα φάω!!!!θα τρώω στην διαδρομή!!!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

@rapounzel_rapounzel γεια σου κοριτσι μου!!!ευχομαι ολα να σου πανε τελεια σημερα.θελω αν μπορεις να με βοηθισεις λιγο με την αδεια που πηρες απο την δουλεια σου.ικα δεν εισαι??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, Filisia87 είπε:

@rapounzel_rapounzel γεια σου κοριτσι μου!!!ευχομαι ολα να σου πανε τελεια σημερα.θελω αν μπορεις να με βοηθισεις λιγο με την αδεια που πηρες απο την δουλεια σου.ικα δεν εισαι??

Σε ευχαριστώ πολύ!!!ΙΚΑ είμαι ναι!δεν εχω πάει ακόμα όμως να την καταθεσω γιατί θα πάρω κι άλλη!πες μου όμως να σου πω αν ξέρω!

πρίν από 10 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!!ΙΚΑ είμαι ναι!δεν εχω πάει ακόμα όμως να την καταθεσω γιατί θα πάρω κι άλλη!πες μου όμως να σου πω αν ξέρω!

Κοριτσάκι μου είναι όλα καλά;;;


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!!ΙΚΑ είμαι ναι!δεν εχω πάει ακόμα όμως να την καταθεσω γιατί θα πάρω κι άλλη!πες μου όμως να σου πω αν ξέρω!

Κοριτσάκι μου είναι όλα καλά;;;

Καλημερα!σκεφτομαι να παρω αδεια μεχρι να συνελθω γιατι δεν μπορω να σταθω!απλα δεν ξερω τι γινεται με πληρωμες κτλ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα κορίτσια.. βλέπω προχωρούν αισίως οι αυχενικεs.. εγώ έχω ραντεβού μεθαύριο και ανυπομονώ..

ημουν άρρωστη 7 μερες με τρελό βήχα και κανα 2 εμετούς από τον βήχα. Τώρα είμαι καλύτερα τη βγάζω με χαμομήλι α..

εχω ακόμα ναυτίες κι άρχισα δυο μερες να πονάω στην πλάτη μου. Υπνηλία αφάνταστη...

τα καφέ έχουν ελαττωθεί αισθητά..

μαλλιά έβαψα από τον 2ο μήνα με φυτική. Ο γιατρός μου δώσε το οκ. 

Οσο για αναρρωτικές του ΙΚΑ Κ πληρωμές που ρώτησε μια κοπέλα από εμπειρία μου σε προηγούμενη εγκυμοσυνη έχω να πω πως δίνουν ψίχουλα, καθυστερούν κι ένα μήνα Κ βάλε και κάποιος θα πρέπει να τρέχει να καταθέτει κάθε τόσο τα χαρτιά σας. 

Εδω στην Ελλάδα έχουν προνόμια μόνο όσοι εργαζονται. Όλοι οι υπόλοιποι, ασθενείς, ανάπηροι κοκ να πάνε να πνίγουν.

 

καλη συνέχεια τα ξαναλέμε:)


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Filisia87 είπε:

Καλημερα!σκεφτομαι να παρω αδεια μεχρι να συνελθω γιατι δεν μπορω να σταθω!απλα δεν ξερω τι γινεται με πληρωμες κτλ!

Δεν πληρωνεσαι κανονικά, αυτό είναι σίγουρο!τις 3 πρώτες μέρες τις πληρώνει ο εργοδότης, το 50% δίνει όχι κανονικά και μετά παίρνεις για την κάθε μέρα οτι σου βγάλει το ΙΚΑ τα οποία είναι πολύ λίγα!περίπου ενα μήνα κάνουν να μπουν τα λεφτά!και μετά τις 15 μέρες περνάς από επιτροπή!εκεί αργούν να μπουν τα λεφτά!αν μπορείς οικονομικά να κατσεις λίγο, να κατσεις!εγω τώρα κάθομαι αναγκαστηκα λόγω αιμορραγίας και είμαι δηλωμένη για 4ωρο, θα πάρω το τρίτο το μακρύτερο αλλά από το τίποτα!αν μπορεσεις να κάνεις χρήση από την κανονική σου άδεια για να την πληρωθεις κιόλας;;;

1 hour ago, Nefeli2014 είπε:

Καλημέρα κι από μένα κορίτσια.. βλέπω προχωρούν αισίως οι αυχενικεs.. εγώ έχω ραντεβού μεθαύριο και ανυπομονώ..

ημουν άρρωστη 7 μερες με τρελό βήχα και κανα 2 εμετούς από τον βήχα. Τώρα είμαι καλύτερα τη βγάζω με χαμομήλι α..

εχω ακόμα ναυτίες κι άρχισα δυο μερες να πονάω στην πλάτη μου. Υπνηλία αφάνταστη...

τα καφέ έχουν ελαττωθεί αισθητά..

μαλλιά έβαψα από τον 2ο μήνα με φυτική. Ο γιατρός μου δώσε το οκ. 

Οσο για αναρρωτικές του ΙΚΑ Κ πληρωμές που ρώτησε μια κοπέλα από εμπειρία μου σε προηγούμενη εγκυμοσυνη έχω να πω πως δίνουν ψίχουλα, καθυστερούν κι ένα μήνα Κ βάλε και κάποιος θα πρέπει να τρέχει να καταθέτει κάθε τόσο τα χαρτιά σας. 

Εδω στην Ελλάδα έχουν προνόμια μόνο όσοι εργαζονται. Όλοι οι υπόλοιποι, ασθενείς, ανάπηροι κοκ να πάνε να πνίγουν.

 

καλη συνέχεια τα ξαναλέμε:)

Περαστικά κορίτσι μου!!!υπομονή 2 μερουλες!!!εγω εχω σήμερα ραντεβού!!!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Δεν πληρωνεσαι κανονικά, αυτό είναι σίγουρο!τις 3 πρώτες μέρες τις πληρώνει ο εργοδότης, το 50% δίνει όχι κανονικά και μετά παίρνεις για την κάθε μέρα οτι σου βγάλει το ΙΚΑ τα οποία είναι πολύ λίγα!περίπου ενα μήνα κάνουν να μπουν τα λεφτά!και μετά τις 15 μέρες περνάς από επιτροπή!εκεί αργούν να μπουν τα λεφτά!αν μπορείς οικονομικά να κατσεις λίγο, να κατσεις!εγω τώρα κάθομαι αναγκαστηκα λόγω αιμορραγίας και είμαι δηλωμένη για 4ωρο, θα πάρω το τρίτο το μακρύτερο αλλά από το τίποτα!αν μπορεσεις να κάνεις χρήση από την κανονική σου άδεια για να την πληρωθεις κιόλας;;;

Περαστικά κορίτσι μου!!!υπομονή 2 μερουλες!!!εγω εχω σήμερα ραντεβού!!!

Να σου πω κοριτσι ψαχτο λιγο!κατα τυχη η μαμα μ ειναι κλειτηρας στον δημο και εχει επαφες και με υποθεσεις του ικα.οταν την ειχα βαλει να ρωτησει αυτο που της ειχε πει το ικα ειναι οτι ναι χανεις αλλα οχι πολλα γιατι πληρωνεσαι απο το ικα οπως μου ειπες και εσυ αλλα πληρωνεσαι ενα μερος και απο τον εργοδοτη και ετσι καπως βγαινουν στον μισθο σου!ισως ομως αλλαζει επειδη εισαι 4ωρο??τι ωρα εχεις αυχενικη σημερα??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...