Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ !!!

Agusta                                ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

rapounzel_rapounzel       ΠΗΤ 19/08/2018 

Χαρά Τριανταφυλλακι.   ΠΗΤ 20/08/2018 Αυχενική 07/02

Maraki2018                      ΠΗΤ 22/08/2018 Αυχενική 05/02

Nefeli2014                       ΠΗΤ 24/08/2018

modena                            ΠΗΤ 24/08/2018 Αυχενική 06/02 

Filisia87                            ΠΗΤ 26/08/2018 Αυχενική 14/02

marakiinlove                    ΠΗΤ 27/08/2018

Να δίνετε νεότερες πληροφορίες κορίτσια μου να το ανανεώνουμε το πινακάκι μας!! Με το καλό να κρατήσουμε όλες τα Αυγουστιάτικα μωράκια μας!! :wub:

  • Μου αρέσει 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 55 λεπτά , Filisia87 είπε:

Με το καλο σου ευχομαι :) κοντα ειμαστε! Εγω στην δωδεκατη μπαινω αυριο!

Με το καλό και σε εσένα!!!!μαζί θα βγουνε τα μπουμπούκια μας!!!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

On 3/2/2018 at 12:10 ΜΜ, Filisia87 είπε:

Το πρωτο μου ναι!!! Και εσενα??? Εγω παλι επειδη δουλευω σε καταστημα ειμαι ολη μερα περα δωθε και ευτυχως δεν εχω νιωσει πονους παρα μονο καπου καπου στα πλευρα!!! Και εγω ελεγα να ψαχτω για πιλατες για εγκυους...βοηθαει πολυ πιστευω!!!

@rapounzel_rapounzel Καλώς ορίσατε κορίτσια μου!! Με το καλό το μπεμπουλι σας! Τι προαίσθημα έχετε? Βαλεντίνος ή Βαλεντίνα?

 

 


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, modena είπε:

@rapounzel_rapounzel Καλώς ορίσατε κορίτσια μου!! Με το καλό το μπεμπουλι σας! Τι προαίσθημα έχετε? Βαλεντίνος ή Βαλεντίνα?

 

 

Γεια σου κοριτσι!!!δεν εχω κανενα προαισθημα απολυτως...λες να φανει στην αυχενικη???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Filisia87 είπε:

Ναιιιι...εσενα ειναι το πρωτο?? Που γεννας??

Το πρώτο!!!στο ρέα είναι ο γιατρός μου!αλλά μάλλον θα πρέπει να ψαξω γιατρό στο Έλενα....εσύ ;;;

1 hour ago, Filisia87 είπε:

Γεια σου κοριτσι!!!δεν εχω κανενα προαισθημα απολυτως...λες να φανει στην αυχενικη???

Καλώς σας βρήκαμε!!!εγω νομίζω οτι είναι αγοράκι!εχω αυτήν την αίσθηση απο την αρχή!!!την πέμπτη πάμε για αυχενική και αν είμαστε τυχεροί θα δούμε!

3 ώρες πρίν, modena είπε:

@rapounzel_rapounzel Καλώς ορίσατε κορίτσια μου!! Με το καλό το μπεμπουλι σας! Τι προαίσθημα έχετε? Βαλεντίνος ή Βαλεντίνα?

 

 

Καλώς σας βρήκαμε!!!εγω νομίζω οτι είναι αγοράκι!εχω αυτήν την αίσθηση απο την αρχή!!!την πέμπτη πάμε για αυχενική και αν είμαστε τυχεροί θα δούμε


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

@rapounzel_rapounzel Γιατι να αλλαξεις απο Ρεα στο Ελενα δεν εισαι ευχαριστημενη με τον γιατρο σου??

@modena και εγω στις 14 που θα λαω για αυχενικη ευχομαι να δουμε.αν και ο γιατρος μ μου λεει 60-40%  οι πιθανοτητες να ειναι στανταρ αυτο που θα μου πουν!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , modena είπε:

Αν είναι σε καλή θέση φαίνεται από την αυχενική! Και εγώ έχω αγωνία..

Εμείς έχουμε την Τρίτη.. Ευχομαι να είναι ξαπλα να φανεί! Χαχαχα

Και εμάς το πρώτο μας! ❤️

Εγω πιο πολύ εχω άγχος να μου πουν ότι είναι όλα καλά παρά τι είναι!!!να μας ενημερώσεις τημ τρίτη!!!!

1 hour ago, Filisia87 είπε:

@rapounzel_rapounzel Γιατι να αλλαξεις απο Ρεα στο Ελενα δεν εισαι ευχαριστημενη με τον γιατρο σου??

@modena και εγω στις 14 που θα λαω για αυχενικη ευχομαι να δουμε.αν και ο γιατρος μ μου λεει 60-40%  οι πιθανοτητες να ειναι στανταρ αυτο που θα μου πουν!

Είμαι απόλυτα ευχαριστημένη από τον γιατρό μου!είναι και ο άνθρωπος που με βοήθησε να μείνω έγκυος μετά απο 2.5 χρονια προσπαθειών!αλλά είναι πολλά τα λεφτά για γέννα ιδιωτικά και δεν υπάρχουν!ο γιατρός μου ήταν στο Έλενα αλλά δεν είναι πλέον!απλά γενικά φοβάμαι να αλλάξω γιατρό γιατί εχω θρομβοφιλια!εσύ που θα γεννήσεις;;;


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Εγω πιο πολύ εχω άγχος να μου πουν ότι είναι όλα καλά παρά τι είναι!!!να μας ενημερώσεις τημ τρίτη!!!!

Είμαι απόλυτα ευχαριστημένη από τον γιατρό μου!είναι και ο άνθρωπος που με βοήθησε να μείνω έγκυος μετά απο 2.5 χρονια προσπαθειών!αλλά είναι πολλά τα λεφτά για γέννα ιδιωτικά και δεν υπάρχουν!ο γιατρός μου ήταν στο Έλενα αλλά δεν είναι πλέον!απλά γενικά φοβάμαι να αλλάξω γιατρό γιατί εχω θρομβοφιλια!εσύ που θα γεννήσεις;;;

Εγω θα γεννησω στο Γαια!!!εχεις δικιο για τα χρηματα και το Ελενα ειναι πολυ καλο αλλα πανω απο ολα εχει να κανει ο γιατρος :)

πρίν από 51 λεπτά , modena είπε:

Αν είναι σε καλή θέση φαίνεται από την αυχενική! Και εγώ έχω αγωνία..

Εμείς έχουμε την Τρίτη.. Ευχομαι να είναι ξαπλα να φανεί! Χαχαχα

Και εμάς το πρώτο μας! ❤️

Να μας ενημερωσειςςςς!!!και εγω θελω να μ πουν οτι ειναι ολα καλα και ας μην δουν τι ειναι δεν πειραζει θα περιμενω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Filisia87 είπε:

Εγω θα γεννησω στο Γαια!!!εχεις δικιο για τα χρηματα και το Ελενα ειναι πολυ καλο αλλα πανω απο ολα εχει να κανει ο γιατρος :)

Να μας ενημερωσειςςςς!!!και εγω θελω να μ πουν οτι ειναι ολα καλα και ας μην δουν τι ειναι δεν πειραζει θα περιμενω!

Αυτό είναι το θέμα μου!οτι ο γιατρός με νοιάζει και δυστυχώς εδώ και 3 μήνες είναι ιδιωτικά πλέον!εχω ζητήσει να μού συστήσουν γιατρό στο Έλενα που να είναι και γνώστης θρομβοφολιας αλλά τίποτα προς το παρόν!

  • Λυπημένη/-ος 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Αυτό είναι το θέμα μου!οτι ο γιατρός με νοιάζει και δυστυχώς εδώ και 3 μήνες είναι ιδιωτικά πλέον!εχω ζητήσει να μού συστήσουν γιατρό στο Έλενα που να είναι και γνώστης θρομβοφολιας αλλά τίποτα προς το παρόν!

Ευχομαι να σου πανε ολα καλα :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, rapounzel_rapounzel είπε:

Εγω πιο πολύ εχω άγχος να μου πουν ότι είναι όλα καλά παρά τι είναι!!!να μας ενημερώσεις τημ τρίτη!!!!

Είμαι απόλυτα ευχαριστημένη από τον γιατρό μου!είναι και ο άνθρωπος που με βοήθησε να μείνω έγκυος μετά απο 2.5 χρονια προσπαθειών!αλλά είναι πολλά τα λεφτά για γέννα ιδιωτικά και δεν υπάρχουν!ο γιατρός μου ήταν στο Έλενα αλλά δεν είναι πλέον!απλά γενικά φοβάμαι να αλλάξω γιατρό γιατί εχω θρομβοφιλια!εσύ που θα γεννήσεις;;;

Εγώ είμαι απλά αισιόδοξη ότι όλα θα είναι καλά. Δεν νομίζω ότι ωφελεί το άγχος για κάτι τέτοιο.. Φυσικά και θέλω να είναι πάνω από όλα υγιές..


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Filisia87 είπε:

Ευχομαι να σου πανε ολα καλα :)

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!

πρίν από 6 λεπτά , modena είπε:

Εγώ είμαι απλά αισιόδοξη ότι όλα θα είναι καλά. Δεν νομίζω ότι ωφελεί το άγχος για κάτι τέτοιο.. Φυσικά και θέλω να είναι πάνω από όλα υγιές..

Σε τίποτα δεν ωφελεί το άγχος, το ξέρω....και εγω αισιόδοξη είμαι οτι όλα θα είναι καλά απλά επειδή το περίμενα 2.5 χρόνια εχω λίγο παραπάνω αγωνία!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!

Σε τίποτα δεν ωφελεί το άγχος, το ξέρω....και εγω αισιόδοξη είμαι οτι όλα θα είναι καλά απλά επειδή το περίμενα 2.5 χρόνια εχω λίγο παραπάνω αγωνία!

Ολα καλα θα πανε σε ολες μας :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...