Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 53 λεπτά , Lila ki είπε:

      Εμένα στο κέντρο δεν μου τόνισαν κάτι ούτε με ρώτησαν εάν έχω κάποιο προγραμματισμένο ταξίδι ! Μου είπαν συνέχισε την καθημερινότητα σκεπτόμενη πάντα  ότι είσαι έγκυος … δηλαδή όχι βαρύ όχι σκυψιματα όχι απότομες κινήσεις κλπ 

      Και εμένα έτσι μου είχαν πει την προηγούμενη φορά απλώς επειδή σκεφτόμαστε μήπως κάναμε ένα ταξίδι μετά την ετ μήπως ενοχλήσει το αεροπλάνο λόγω αναταράξεων ή στην προσγείωση που ταρακουνάει !!! Μην πάμε εμείς για καλό να ξεχαστούμε να περάσουν οι μέρες και στη τέλος κάνουμε χαζομάρα …

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

Ααα επίσης εγώ βάζω ήδη από τον 2ο μήνα κηραλοιφη το βράδυ! Μυρίζει υπέροχα και με κρατάει ενυδατωμενη μέχρι το επόμενο βράδυ!! Στα βιολογικά προϊόντα μπορείτε να τη βρείτε!


hutep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , Agusta είπε:

Ααα επίσης εγώ βάζω ήδη από τον 2ο μήνα κηραλοιφη το βράδυ! Μυρίζει υπέροχα και με κρατάει ενυδατωμενη μέχρι το επόμενο βράδυ!! Στα βιολογικά προϊόντα μπορείτε να τη βρείτε!

Για τις ραγαδες την χρησιμοποιείς κοριτσάκι μου?


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , modena είπε:

Για τις ραγαδες την χρησιμοποιείς κοριτσάκι μου?

Ναι!! Μου το είπε η κολλητή μου που έβαζε στην εγκυμοσύνη της! Ενυδατωνει πολύ, νομίζω βοηθάει αρκετά και είναι κ φυσικό προϊόν!

  • Μου αρέσει 1

hutep2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Agusta είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!

Χάθηκα λίγο 2 μερουλες, είχαμε φίλους φιλοξενούμενους στο σπίτι το ΣΚ!!

@Χαρά Τριανταφυλλακι. Χρόνια πολλά με υγεία και με το καλό να πάρεις αγκαλίτσα το μωράκι σου! Καθυστερημένα οι ευχές μου αλλά μέσα από την καρδιά μου!! Οι σφυγμοι του μωρού μου ήταν 162 στην αυχενική παρεμπιπτόντως!!

Καλώς ήρθαν κ τα καινούργια κορίτσια!! Με το καλό τα μπεμπάκια σας @Heidelberg και @Coset!!

Αχ κορίτσια μου 2 μέρες δεν μπήκα κ δν ξέρω τι να πρωτοσχολιασω!! Διάβασα πάντως οοοολα τα νέα σας!!

Συγχαρητήρια κορίτσια μου @rapounzel_rapounzel @Melissoula27για τις αυχενικες!!! Όλα καλά πηγαίνουν σε όλες μας!! Με το καλό τώρα οι επόμενες! @Filisia87 εσύ έχεις νομίζω τώρα!

Λοιπόν, νύχια και μαλλιά μου απαγόρευσε η γιατρός μου!! Πήρα φυτικό βερνίκι από το ίντερνετ που βγαίνει και καλά με σαπούνι, αλλά ήταν μία μπούρδα! Μαλλιά ελπίζω να μπορώ να κάνω ομπρε σε κανα 2 μήνες, γτ τα είχα ομπρε για χρόνια κ πριν μείνω έγκυος κουρευτηκα, δεν ανανεωσα το ομπρε, μου τα έκανε κ χάλια! Οπότε περιμένω να μακρινουν λίγο να τα σουλουπωσω ξανά και αν πάρω το οκ να κάνω το ομπρε μου και να με δει όμορφη ο μπέμπης μου τον Αύγουστο!!

 

2 μέρες ελειψες και έγινε χαμός!!!τον Αυγούστο όλες όμορφες θα είμαστε μην ανησυχεις! Θα έχουμε προετοιμαστεί, τώρα τι κάνουμε!!!

  • Χαχα 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 49 λεπτά , modena είπε:

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ !!!

Agusta                                ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Heidelberg       ΠΗΤ 15/08/2018 

rapounzel_rapounzel       ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

modena                            ΠΗΤ 19/08/2018  

Melissoula27                      ΠΗΤ 19/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Χαρά Τριανταφυλλακι.   ΠΗΤ 22/08/2018 

Maraki2018                      ΠΗΤ 22/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Nefeli2014                       ΠΗΤ 24/08/2018

Filisia87                            ΠΗΤ 26/08/2018 Αυχενική 14/02

marakiinlove                    ΠΗΤ 27/08/2018

Coset                            ΠΗΤ 30/08/2018 Αυχενική 22/02

elenistam                            ΠΗΤ 05/09/2018 Αυχενική 22/02

Να δίνετε νεότερες πληροφορίες κορίτσια μου να το ανανεώνουμε το πινακάκι μας!! Με το καλό να κρατήσουμε όλες τα Αυγουστιάτικα μωράκια μας!! :wub:

Μπραβο σε ολα τα κοριτσιααααα!!!!ναι νομιζω εγω ειμαι η επομενη την τεταρτη το απογευμα εχω και νομιζω μαζι μου εχει αλλη μια κοπελα απο εδω μεσα αν θυμαμαι καλα!!!αντε @rapounzel_rapounzel και ενα κοριτσακι στην παρεα μας!ευχομαι να σε ακολουθησω και εγω το θελω τοσο πολυυυ!βεβαια καλα να ειναι δεν το συζητω!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Filisia87 είπε:

Μπραβο σε ολα τα κοριτσιααααα!!!!ναι νομιζω εγω ειμαι η επομενη την τεταρτη το απογευμα εχω και νομιζω μαζι μου εχει αλλη μια κοπελα απο εδω μεσα αν θυμαμαι καλα!!!αντε @rapounzel_rapounzel και ενα κοριτσακι στην παρεα μας!ευχομαι να σε ακολουθησω και εγω το θελω τοσο πολυυυ!βεβαια καλα να ειναι δεν το συζητω!

Στο εύχομαι κοριτσάκι μου!!!ενα γερό κοριτσάκι!!!τετάρτη περιμένουμε νέα!!! 


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Mariloux είπε:

@Filisia87 εγώ έχω την ίδια μέρα με εσένα αυχενική!! 

Κοριτσια πόσο στοιχίζει η αυχενική;

Εγω θα παω σε μια κλινικη που κανει μονο αυτο γιατι εκει με εστειλε ο γιατρος μου.120 ευρω μ ειπε

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Filisia87 είπε:

Εγω θα παω σε μια κλινικη που κανει μονο αυτο γιατι εκει με εστειλε ο γιατρος μου.120 ευρω μ ειπε

Που θα πας;;;εγω πήγα στο κολωνάκι στον παφιλη!ο γιατρος μου με εστειλε! είναι εξαιρετικος!ήταν βοηθός του Νικολαϊδη,του γιατρού που ανακάλυψε την αυχενική διαφάνεια!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 20 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Που θα πας;;;εγω πήγα στο κολωνάκι στον παφιλη!ο γιατρος μου με εστειλε! είναι εξαιρετικος!ήταν βοηθός του Νικολαϊδη,του γιατρού που ανακάλυψε την αυχενική διαφάνεια!

Θα παω στο inembryo επαναντι απο την αμερικανικη πρεσβεια!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Agusta είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!!

Χάθηκα λίγο 2 μερουλες, είχαμε φίλους φιλοξενούμενους στο σπίτι το ΣΚ!!

@Χαρά Τριανταφυλλακι. Χρόνια πολλά με υγεία και με το καλό να πάρεις αγκαλίτσα το μωράκι σου! Καθυστερημένα οι ευχές μου αλλά μέσα από την καρδιά μου!! Οι σφυγμοι του μωρού μου ήταν 162 στην αυχενική παρεμπιπτόντως!!

 

Καλώς την. Ευχαριστώ πολύ για την όμορφη ευχή σου κοριτσάκι μου. Και εννοείται πως εύχομαι τα καλύτερα και για σένα. Μια χαρά οι παλμοί. Εμένα μου είπε μια φίλη ότι θα κάνω κορίτσι. Από τους παλμούς. Αλλά απ'οτι το έψαξα λίγο διάβασα ότι δεν ισχύει αυτό.

1 hour ago, Mariloux είπε:

@Filisia87 εγώ έχω την ίδια μέρα με εσένα αυχενική!! 

Κοριτσια πόσο στοιχίζει η αυχενική;

Εάν πας σε δημόσιο νοσοκομείο. Δεν πληρώνεις.

3 ώρες πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

Ναι είναι!!!την 16η βδομάδα μας είπε οτι φαίνεται 100%!μας είπε οτι λογικά είναι κορίτσι γιατί δεν φαίνεται πουλί!!!

Κάνω έρευνα με τους παλμούς. :-DΠόσους είχατε εσείς?


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Καλώς την. Ευχαριστώ πολύ για την όμορφη ευχή σου κοριτσάκι μου. Και εννοείται πως εύχομαι τα καλύτερα και για σένα. Μια χαρά οι παλμοί. Εμένα μου είπε μια φίλη ότι θα κάνω κορίτσι. Από τους παλμούς. Αλλά απ'οτι το έψαξα λίγο διάβασα ότι δεν ισχύει αυτό.

Εάν πας σε δημόσιο νοσοκομείο. Δεν πληρώνεις.

Κάνω έρευνα με τους παλμούς. :-DΠόσους είχατε εσείς?

Εμεις την τελευταια φορα ειχαμε 167.στην αυχενικη λογικα θα χουν διαφοροποιηθει

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Filisia87 είπε:

Εμεις την τελευταια φορα ειχαμε 167.στην αυχενικη λογικα θα χουν διαφοροποιηθει

Ωραία την Τετάρτη που θα πας θέλω να μου πεις για τα αποτελέσματα σου ότι είναι όλα τέλεια και για τους παλμούς σου. Εμένα στον πρώτο υπέρηχο δεν μου έδωσε χαρτιά με παλμούς και φώτο με τον υπέρηχο. Και δεν ξέρω πόσο ήταν οι παλμοί του...

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...