Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , elenistam είπε:

ΕΧΟΥΝ 3D ΣΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ.....ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΠΕΚΛΕΙΣΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΦΑΤΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΔΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ.....ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΥ ΜΟΥ......ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΞΩ ΣΤΗ ΓΕΝΝΑ...

Θα πάω στο Λητώ και δεν έχω ιδεα τι γίνεται. Μπορεί να γινεται 3d αλλά δεν ξέρω αν θα φανεί κάτι. Θα δούμε την Δευτέρα αλλιώς και εγώ στην γέννα 

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΛΑΚΑ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ.....ΤΑ ΓΥΦΤΑΚΙΑ ΛΕΕΙ ΜΕ ΑΥΓΟ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ? ΚΑΙ ΓΩ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΛΗΘΥΣΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΝΩ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΛΕΜΕ, ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΝ ΚΑΘΙΣΜΑ? ΞΕΡΩ ΓΩ?


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Εννοείται πως πάντα το πρώτο που λέω είναι να είναι γερό το μωρό μου και όλα τα μωρά του κόσμου. Αλλά θα ήθελα πολύ να δω φάτσα. Μακάρι να κάνει 3d

Θα δεις, δεν μπορεί!!!θα της κανείς συμφωνία είπαμε!!!θα της πεις εσυ θα κατσεις να δει η μανούλα φατσουλα και εγω μετά θα σε ταισω κρέπα!!!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Θα πάω στο Λητώ και δεν έχω ιδεα τι γίνεται. Μπορεί να γινεται 3d αλλά δεν ξέρω αν θα φανεί κάτι. Θα δούμε την Δευτέρα αλλιώς και εγώ στην γέννα 

σε ολα τα μαιευτηρια εχουν 3d μην φοβασαι ενα κουμπακι πατανε κ αλλαζει η εικονα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

κ εγω εχω αυτον τον καημο να βγαλω 3d αλλα δεν κ καθετε ποτε!!!! εννοειτε οτι θα το ζητησεις στο doppler κ αν κατσει εκατσε!!  εγω ολο σε περιεργες φασεις το πετυχαινω ολο τα χερια μεσα στη μουρη γυρισμενο αλλα νταλον καμια σχεση με την δημοσιοτητα! 

Τι να πω και εγώ κορίτσια που υπέρηχο έχω μόνο από τους μεγάλους υπέρηχους. Και το μηχάνημα του γιατρού δεν είναι και ότι καλύτερο μου βγαίνει το κεφάλι για να δω το μωρο


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Τι να πω και εγώ κορίτσια που υπέρηχο έχω μόνο από τους μεγάλους υπέρηχους. Και το μηχάνημα του γιατρού δεν είναι και ότι καλύτερο μου βγαίνει το κεφάλι για να δω το μωρο

ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΩ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ  ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΥΠΕΡΗΧΟ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ.....ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΜΕΙΝΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ....ΟΤΙ ΕΙΔΑΜΕ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΕΙΔΑΜΕ...ΤΩΡΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΖΩΝΤΑΝΟ

  • Μου αρέσει 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , elenistam είπε:

ΑΠΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΟΥΝ ΑΥΣΤΗΡΟΤΗΤΑ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΠΛΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΜΕ ΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ...ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΣΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ...ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΕ ΟΛΑ ΜΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΛΟΥ.....

Κανονικά έπρεπε να απαγορεύεται σε όλα τα μαιευτήρια να βγούν με άλλον τρόπο!εσύ θα το έχεις στο αυτοκίνητο, μια άλλη θα πει το εχβ στο αυτοκίνητο και δεν θα έχει όμως!και αυτό είναι ανεύθυνο και απο πλευράς νοσοκομείου και γονιών!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Θα δεις, δεν μπορεί!!!θα της κανείς συμφωνία είπαμε!!!θα της πεις εσυ θα κατσεις να δει η μανούλα φατσουλα και εγω μετά θα σε ταισω κρέπα!!!

Αν δω μούρη θα την ταΐσω ότι δεν έχω φάει 8 μήνες τώρα.

πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

σε ολα τα μαιευτηρια εχουν 3d μην φοβασαι ενα κουμπακι πατανε κ αλλαζει η εικονα. 

Αχ μακάρι. Θα τρελαθώ θα είναι τέλειο 

  • Χαχα 3

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , elenistam είπε:

Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΛΑΚΑ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ.....ΤΑ ΓΥΦΤΑΚΙΑ ΛΕΕΙ ΜΕ ΑΥΓΟ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ? ΚΑΙ ΓΩ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΛΗΘΥΣΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΝΩ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΛΕΜΕ, ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΝ ΚΑΘΙΣΜΑ? ΞΕΡΩ ΓΩ?

Τώρα πραγματικα θεωρώ τελείως άτοπο αυτό που είπε!τα γυφτακια τα έχουν και ανεμβολιαστα και ξυπολητα στον δρόμο, οπότε έχει και εσυ το παιδί σου έτσι!ή στην Αφρική θα γεννήσει στον δρόμο, οπότε μην πας στο μαιευτήριο, γέννα στον δρόμο!γιατί;;;στην Αφρική πως το κάνουν;;;δεν υπάρχουν παντού αυτοί οι κανόνες όπως καταλαβαίνεις, οπότε δεν υποχρεώνουν στην Αφρική να έχεις κάθισμα, εκεί οο άνθρωποι δεν έχουν νερό να πιουνε!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , elenistam είπε:

Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΛΑΚΑ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ.....ΤΑ ΓΥΦΤΑΚΙΑ ΛΕΕΙ ΜΕ ΑΥΓΟ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ? ΚΑΙ ΓΩ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΛΗΘΥΣΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΝΩ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΛΕΜΕ, ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΝ ΚΑΘΙΣΜΑ? ΞΕΡΩ ΓΩ?

Πέρα από την πλάκα όμως πες της και πως ζουν αυτά τα παιδιά Όχι μόνο πως φεύγουν από εκεί. Αν δεν έχεις κάθισμα δεν θα σε κρατήσουν εκεί σίγουρα. Απλά σε λίγο καιρό θα το κάνουν νόμο και τότε μπορεί και να μην σαφησουν.


XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 20/6/2018 at 3:54 ΜΜ, elenistam είπε:

ΝΟΜΙΖΩ ΒΑΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΞΟΔΕΨΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΑΛΛΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΕ ΞΕΡΩ...ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΑΝ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΕΙΣ.....ΑΝ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΠΟΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟΝ....

καλησπερα! κ εμενα με ενδιεφερε το θεμα βλαστοκυτταρων κ ρωτησα λιγακι . οι γνωμες των γιατρων ειναι αμφιβολες δυστυχως.. μπορεις να τα κρατησεις μου ειπαν (κοστος 1500 ευρω περιπου) αλλα δεν ξερεις αν θα τα χρησιμοποιησεις κ επισης δεν ειναι τοσο εξελιγμενα τα πραγματα για να χρησιμοποιηθουν για πολλα ιατρικα θεματα. επισης στο δημοσιο στην Θεσ/νικη τα δινεις στο Παπανικολαου , στην ουσια τα δωριζεις.

ο αντρας μου θελει να τα κρατησυμε σε ιδιωτικο , εγω δν πολυ ψηνομαι γτ πχ αν κλεισει η εταιρια κτλ.. τι γινεται? αν μαθεις διαδικασια για το δημοσιο ενημερωσε με.

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

καλησπερα! κ εμενα με ενδιεφερε το θεμα βλαστοκυτταρων κ ρωτησα λιγακι . οι γνωμες των γιατρων ειναι αμφιβολες δυστυχως.. μπορεις να τα κρατησεις μου ειπαν (κοστος 1500 ευρω περιπου) αλλα δεν ξερεις αν θα τα χρησιμοποιησεις κ επισης δεν ειναι τοσο εξελιγμενα τα πραγματα για να χρησιμοποιηθουν για πολλα ιατρικα θεματα. επισης στο δημοσιο στην Θεσ/νικη τα δινεις στο Παπανικολαου , στην ουσια τα δωριζεις.

ο αντρας μου θελει να τα κρατησυμε σε ιδιωτικο , εγω δν πολυ ψηνομαι γτ πχ αν κλεισει η εταιρια κτλ.. τι γινεται? αν μαθεις διαδικασια για το δημοσιο ενημερωσε με.

ΓΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΕΚΕΙ ΣΤΟΝ ΟΓΔΟΟ ΚΟΝΤΑ.....ΣΤΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ...ΘΑ ΜΑΣ ΔΩΣΟΥΝ ΕΝΑ ΚΙΤ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ ΠΟΥ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΕΙΣ....ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΕΛΙΖΟΛ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΤΗ ΓΕΝΝΑ...ΘΑ ΠΕΙΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΟΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΔΩΡΙΣΕΙΣ ΤΑ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΤΑΡΑ ΚΑΙ ΞΕΡΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ....ΜΟΛΙΣ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΑ ΜΑΣ ΤΑ ΔΩΣΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ....ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΦΕΛΙΖΟΛ......

  • Μου αρέσει 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Τι να πω και εγώ κορίτσια που υπέρηχο έχω μόνο από τους μεγάλους υπέρηχους. Και το μηχάνημα του γιατρού δεν είναι και ότι καλύτερο μου βγαίνει το κεφάλι για να δω το μωρο

ε τωρα εχει μεγαλωσει το μωρο δεν φαινετε πια πολυ καλα με οποιο υπερηχο κ να πας. μονο κομματι κομματι το βλεπεις κ εγω πλεον δεν βλεπω μου λενε ποδι χερι κ βλεπω κατι γραμμουλες κατι στογγυλα δεν βγαζω νοημα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...