Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Και εγω μετά την αποκόλληση που σταμάτησα την δουλειά και ήμουν ξάπλα έλεγα οτι θα πάρω κιλά αλλά τελικά δεν πήρα!ο γιατρός μου είπε ότι οι ανάγκες στην εγκυμοσύνη είναι 300 θερμίδες παραπάνω απο πριν!αν κανεις μια νορμαλ διατροφή και δεν τρως όλη μέρα δεν παίρνεις πολλά κιλά!Δεν σε παχαινει η εγκυμοσύνη απο μόνη της αυτά που τρώμε σε παχαινουν!!!τα πολλά συνήθως τα παίρνουμε μετά τον 6ο!

Αυτό φοβάμαι κ εγώ!! Κ εγώ δεν είμαι άνθρωπος της στέρησης με την έννοια της δίαιτας κ της γυμναστικής.. θέλω το πολύ να πάρω 12 όπως είπε ο γιατρός, γιατί τα παραπάνω σίγουρα θα μου μείνουν..

@Zouzou94 Όπως το πες!! Χαχαχα

Κ εσύ με ένα μπεμπακι ήδη τόσα κιλά? Αστέρι!


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 16 λεπτά , modena είπε:

Αυτό φοβάμαι κ εγώ!! Κ εγώ δεν είμαι άνθρωπος της στέρησης με την έννοια της δίαιτας κ της γυμναστικής.. θέλω το πολύ να πάρω 12 όπως είπε ο γιατρός, γιατί τα παραπάνω σίγουρα θα μου μείνουν..

@Zouzou94 Όπως το πες!! Χαχαχα

Κ εσύ με ένα μπεμπακι ήδη τόσα κιλά? Αστέρι!

Της στέρησης δεν είμαι ούτε εγώ, πάντα ετρωγα πολύ αλλά ο μεταβολισμός δουλεύει άριστα!αν χρειαστεί όμως είναι να ζοριστω για καλό θα το κάνω!η αλήθεια είναι ότι το παραπάνω βάρος δεν θα κάνει καλό αλλά αν ξεφυγεις λιγάκι δεν έγινε κάτι!

Οποία γυναίκα θέλει να επανέλθει, θα επανέλθει μετά την γέννα!φυσικά δεν περιμένουμε θαύματα αμέσως μετά!όλα θέλουν τον χρόνο τους!

Η αδερφή μου έχει 4 παιδάκια, το μωρό είναι 14 μηνών και είναι 1,70 58 κιλά!οπότε μην ανησυχειτε καθόλου!!!ολα γίνονται!!!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Melissoula27 είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω όποιες κοπέλες έχετε νιώσει το μωράκι σας. Σας συμβαίνει κάθε μέρα να το αντιλαμβάνεστε; 

Στην αρχή, οταν το πρώτο ενιωσα δεν την καταλαβαινα κάθε μέρα!εδω και μια βδομάδα την καταλαβαίνω κάθε μέρα και 3-4 φορές μέσα στην μέρα!

Γίνεται σταδιακά μην ανησυχεις!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, rapounzel_rapounzel είπε:

Στην αρχή, οταν το πρώτο ενιωσα δεν την καταλαβαινα κάθε μέρα!εδω και μια βδομάδα την καταλαβαίνω κάθε μέρα και 3-4 φορές μέσα στην μέρα!

Γίνεται σταδιακά μην ανησυχεις!

Ευχαριστώ! Εχτες δεν κατάλαβα τίποτα ούτε τώρα που ξάπλωσα και αγχώνομαι. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Melissoula27 είπε:

Ευχαριστώ! Εχτες δεν κατάλαβα τίποτα ούτε τώρα που ξάπλωσα και αγχώνομαι. 

Το καταλαβαινες κάθε μέρα και ξαφνικά δεν το έχεις καταλάβει 2 μέρες;;;


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , rapounzel_rapounzel είπε:

Το καταλαβαινες κάθε μέρα και ξαφνικά δεν το έχεις καταλάβει 2 μέρες;;;

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ ΤΣΑΜΠΑ.....ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΚΟ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ....ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ......ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΣΟΥΜΕ ΘΑ ΤΟ ΝΙΩΣΟΥΜΕ....ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΟΓΔΟΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕ ΤΟ ΝΙΩΘΕΙ....ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Το καταλαβαινες κάθε μέρα και ξαφνικά δεν το έχεις καταλάβει 2 μέρες;;;

Ναι κάθε βράδυ που ξαπλώνω αντιλαμβάνομαι ότι κινείται. Κ το έδεσα ότι αυτό θα γίνεται κάθε βράδυ  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Melissoula27 είπε:

Ναι κάθε βράδυ που ξαπλώνω αντιλαμβάνομαι ότι κινείται. Κ το έδεσα ότι αυτό θα γίνεται κάθε βράδυ  

Μην ανησυχεις!θα ξανακάνει την εμφάνιση του!λίγο αργότερα ανησυχούμε αν δεν το καταλάβουμε για ενα 24ωρο!μπορεί να είναι πολύ ήρεμο αυτές τις μέρες το παιδί, θέλει να ξεκουραστεί!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , rapounzel_rapounzel είπε:

Μην ανησυχεις!θα ξανακάνει την εμφάνιση του!λίγο αργότερα ανησυχούμε αν δεν το καταλάβουμε για ενα 24ωρο!μπορεί να είναι πολύ ήρεμο αυτές τις μέρες το παιδί, θέλει να ξεκουραστεί!

Ελπίζω να εμφανιστεί γρήγορα γιατί θα τρελαθώ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , elenistam είπε:

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ ΤΣΑΜΠΑ.....ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΚΟ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ....ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ......ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΣΟΥΜΕ ΘΑ ΤΟ ΝΙΩΣΟΥΜΕ....ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΟΓΔΟΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕ ΤΟ ΝΙΩΘΕΙ....ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ

Οταν ξεκινας και το νιώθεις κάθε μέρα έχεις ανησυχία αν δεν το νιωσεις μια μέρα, λογικό είναι!αργότερα θα σου πει και ο γιατρός οτι αν για ένα 24ωρο δεν το νιωσεις να τον πάρεις τηλέφωνο!αλλά αργότερα που είναι λίγο μεγαλύτερα και πλέον είναι έντονες οι κινήσεις!

 

Just now, Melissoula27 είπε:

Ελπίζω να εμφανιστεί γρήγορα γιατί θα τρελαθώ!!!!

Θα εμφανιστεί!!!φάε και λίγη σοκολατιτσα αύριο!σε καταλαβαίνω γιατί και εγω θα ανησυχισω απο την στιγμή που την νιώθω 3-4 φορές μέσα στην μέρα αν δεν την νιώσω μια μέρα αλλά στις εβδομάδες που είμαστε μπορεί να συμβεί και δεν σημαίνει κάτι!

Αν δεις οτι παίρνανε οι μέρες και δεν το νιώθεις κάνε ενα τηλέφωνο στον γιατρό για να ηρεμισεις!αν και πιστεύω οτι είναι θέμα χρόνου για το επόμενο χτυπηματακι!!!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Οταν ξεκινας και το νιώθεις κάθε μέρα έχεις ανησυχία αν δεν το νιωσεις μια μέρα, λογικό είναι!αργότερα θα σου πει και ο γιατρός οτι αν για ένα 24ωρο δεν το νιωσεις να τον πάρεις τηλέφωνο!αλλά αργότερα που είναι λίγο μεγαλύτερα και πλέον είναι έντονες οι κινήσεις!

 

Θα εμφανιστεί!!!φάε και λίγη σοκολατιτσα αύριο!σε καταλαβαίνω γιατί και εγω θα ανησυχισω απο την στιγμή που την νιώθω 3-4 φορές μέσα στην μέρα αν δεν την νιώσω μια μέρα αλλά στις εβδομάδες που είμαστε μπορεί να συμβεί και δεν σημαίνει κάτι!

Αν δεις οτι παίρνανε οι μέρες και δεν το νιώθεις κάνε ενα τηλέφωνο στον γιατρό για να ηρεμισεις!αν και πιστεύω οτι είναι θέμα χρόνου για το επόμενο χτυπηματακι!!!

Εγώ μόνο βράδυ το έχω καταλάβει μόλις ξαπλώνω εδώ κ λίγες μέρες. Κ ήδη μου λείπει

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Melissoula27 είπε:

Εγώ μόνο βράδυ το έχω καταλάβει μόλις ξαπλώνω εδώ κ λίγες μέρες. Κ ήδη μου λείπει

Να ηρεμισεις κοπέλα μου και το μωρακι σου θα το ξανανιωσεις!εγω οταν αγχωνομαι πολύ για κάτι παίρνω τον γιατρό για να με ηρεμεί!μας κάνουν κόλπα από τώρα τα ατιμα!ολα θα είναι μια χαρά!!!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Να ηρεμισεις κοπέλα μου και το μωρακι σου θα το ξανανιωσεις!εγω οταν αγχωνομαι πολύ για κάτι παίρνω τον γιατρό για να με ηρεμεί!μας κάνουν κόλπα από τώρα τα ατιμα!ολα θα είναι μια χαρά!!!

Αχ να ξερες πως το περίμενα να έρθει!!  γι'αυτό έχω τόση αγωνία και αγχώνομαι για το καθετί!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια για όλες μας 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Melissoula27 είπε:

Αχ να ξερες πως το περίμενα να έρθει!!  γι'αυτό έχω τόση αγωνία και αγχώνομαι για το καθετί!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια για όλες μας 

Εγω μπορώ να σε καταλάβω απόλυτα!!!ταλαιπωρηκα για να έρθει γι'αυτο και εχω τόσο άγχος!τέλεια θα πάνε!!!ήρθαν για να μείνουν και τον Αυγούστο να γεμίσουν την αγκαλιά μας!!!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...