Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια πήρα τα αποτελέσματα από τον προεμφυτευτικο... 8 βλαστοκυστες δεν έχουμε καμία καλή, κοντεύω να τρελαθώ πραγματικά.. Ο γιατρός μου είπε μπορεί να είναι τυχαίο, σπάνιο μεν με τόσα έμβρυα... Μετράω κ 5 αποτυχημένες εμβρυομεταφορες... Ζήτησε να κάνουμε κ μια εξέταση fish στο σπέρμα κ να δούμε πως προχωράμε, πόσο κοστίζει ξέρετε? .. Έτυχε σε καμία με τόσες βλαστοκυστες κ αποτυχίες να είναι τυχαίο κ να βρήκε υγιές έμβρυο μετά? 

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

Κοριτσια μου καλημερααα!!!τι κανετε??εγω εχω χαθει γιατι τρεχω συνεχεια ψαχνω για σπιτι κ εχω αγχωθειπολυ..πολυ χαιρομαι που αρχισατε κνιωθεται τα μωρακια σας κ εγω εδω κ κατι μερες εχω αρχισει κ το νιωθω το μπεμπακι μου....σημερα εχω γιατρο επιτελους γιατι μου εχει λειψει πολυ το μωρο μου θελω να το δω κ λογικα θα μου κλεισει κ για β'επιπεδου....ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Katerina.84 είπε:

Κοριτσια μου καλημερααα!!!τι κανετε??εγω εχω χαθει γιατι τρεχω συνεχεια ψαχνω για σπιτι κ εχω αγχωθειπολυ..πολυ χαιρομαι που αρχισατε κνιωθεται τα μωρακια σας κ εγω εδω κ κατι μερες εχω αρχισει κ το νιωθω το μπεμπακι μου....σημερα εχω γιατρο επιτελους γιατι μου εχει λειψει πολυ το μωρο μου θελω να το δω κ λογικα θα μου κλεισει κ για β'επιπεδου....ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Να μας πεις τα καλά νέα μετά τον γιατρό, ε;;;!!!

Δύσκολο για εσάς που έχετε μετακόμιση κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης!!!

  • Λυπημένη/-ος 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

Καλημέρα!!!πολύ χαίρομαι που ενιωσες το μπεμπακι!εγω τώρα την καταλαβαίνω κάθε μέρα και λέω, εντάξει είναι το κορίτσι μου, χορεύει!ελπίζω να αλλάξει και θέση μέχρι την β'επιπεδου!

Νά πας!και εγω θελω να παω να κάνω τα μαθήματα ανωδυνου και του θηλασμού!

Θα περάσουν οι μέρες, που θα πάει και θα ήμαστε πιο ήρεμες θέλω να πιστεύω!!!

Συνήθως αυξάνεται οταν έχεις αγόρι λόγω ανδρογόνων!εγω που είμαι μελαχρινή και εχω γενικά τρίχες και είναι μαύρες, τώρα κάνω αποτρίχωση κάθε 2 βδομάδες ενώ έκανα μια φορά τημ βδομάδα, βέβαια εγω δεν αντεχα ποτέ και τις τρίχες!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΡΙΧΕΣ ΣΕ ΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ....

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΝΑ...ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΗΝ ΞΕΧΩΡΙΖΕΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΕΝΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΣΑΣ??? ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΑΚΟΥΩ ΕΝΤΕΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟΜΑΧΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΧΕΔΟΝ....ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΝΙΩΘΕΤΕ? ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΦΑΛΟ.? ΚΑΤΩ? 


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , elenistam είπε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΡΙΧΕΣ ΣΕ ΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ....

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΝΑ...ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΗΝ ΞΕΧΩΡΙΖΕΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΕΝΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΣΑΣ??? ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΑΚΟΥΩ ΕΝΤΕΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟΜΑΧΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΧΕΔΟΝ....ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΝΙΩΘΕΤΕ? ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΦΑΛΟ.? ΚΑΤΩ? 

Ελένη μου η μήτρα μας ακόμα είναι κάτω από τον αφαλό οπότε και το μωρό εκεί είναι, χαμηλά!λίγο πιο κάτω από τον αφαλό θα το καταλάβεις, οτιδήποτε πάνω από αυτό δεν είναι το μωρό!

Ο ήχος που ακούς δεν έχει καμία σχέση με το μωρό!πρέπει να είσαι σε ηρεμία και ξαπλωμένη, οταν είναι θα καταλάβεις οτι είναι το μωρό!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ 3 ΠΡΩΙΝΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΟΥΡΗΣΗ....ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΣΟΥΞΙΜΟ Η ΚΑΨΙΜΟ, ΜΟΝΟ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ....ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΜΕΡΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ...ΚΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΜΕ ΠΟΝΟ ΣΑΝ ΕΝΤΕΡΙΚΟ ΜΟΙΑΖΕΙ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΟΛΙΣ ΣΗΚΩΘΩ ΚΑΙ ΚΑΤΟΥΡΗΣΩ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μολις γυρισαμε απ τον γιατρο ολα πανε αψογα ευτυχως.... ο μικρουλης ειναι 273γραμμαρια κ ανοιγοκλεινε το στομα στον υπερηχο επινε αμνιακο υγρο χαχαχα!!!!κλεισαμε κ β'επιπεδου στις 12 απριλιου:-D

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Katerina.84 είπε:

Μολις γυρισαμε απ τον γιατρο ολα πανε αψογα ευτυχως.... ο μικρουλης ειναι 273γραμμαρια κ ανοιγοκλεινε το στομα στον υπερηχο επινε αμνιακο υγρο χαχαχα!!!!κλεισαμε κ β'επιπεδου στις 12 απριλιου:-D

ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Η ΧΑΡΑ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΓΕΡΟ...ΠΟΣΟ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ??? ΕΓΩ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ

  • Μου αρέσει 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , elenistam είπε:

ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Η ΧΑΡΑ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΓΕΡΟ...ΠΟΣΟ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ??? ΕΓΩ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ

Κ που να δεις χαρα οταν θα τα εχουμε στην αγκαλια μας δεν περιγραφεται με λογια!!!!!ειμαι 18+6......

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Katerina.84 είπε:

Κ που να δεις χαρα οταν θα τα εχουμε στην αγκαλια μας δεν περιγραφεται με λογια!!!!!ειμαι 18+6......

ΕΓΩ 16 ΚΑΙ 2...ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΑΚΟΥΩ ΦΩΝΗ....ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΒΔΟΜΑΔΕΣ...ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΗ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙ ΜΟΛΙΣ ΒΓΕΙ

  • Μου αρέσει 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , elenistam είπε:

ΕΓΩ 16 ΚΑΙ 2...ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΑΚΟΥΩ ΦΩΝΗ....ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΒΔΟΜΑΔΕΣ...ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΗ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙ ΜΟΛΙΣ ΒΓΕΙ

Χαχαχα!!!!!μην αγχωνεσαι κ εγω αυτες τις μερες ξεκινησα να τον νιωθω!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκια καλησπέρα. Εγώ μια χαρά περιμένω πως και πως τη Δευτέρα να δω το μωρό μου! Κι εγώ το νιώθω πια κυρίως το βράδυ όταν ξαπλώνω. Στριμώχνεται αριστερά στην κοιλιά. Δε το νιωθω συνεχεια ομως πχ εχτές δεν κατάλαβα κάποια κίνηση. Είμαι 18κ2. Η κοιλιά μου μεγαλώνει πολύ αργά μετά βίας βλέπω αλλαγή πολλές φορές νομίζω ότι είναι ίδια εδώ κ μια εβδομάδα ελπίζω αυτό να είναι φυσιολογικό, τι λέτε; Άντε να κάνουμε τη β' επιπέδου να χαλαρώσουμε λίγο παραπάνω!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Melissoula27 είπε:

Κοριτσάκια καλησπέρα. Εγώ μια χαρά περιμένω πως και πως τη Δευτέρα να δω το μωρό μου! Κι εγώ το νιώθω πια κυρίως το βράδυ όταν ξαπλώνω. Στριμώχνεται αριστερά στην κοιλιά. Δε το νιωθω συνεχεια ομως πχ εχτές δεν κατάλαβα κάποια κίνηση. Είμαι 18κ2. Η κοιλιά μου μεγαλώνει πολύ αργά μετά βίας βλέπω αλλαγή πολλές φορές νομίζω ότι είναι ίδια εδώ κ μια εβδομάδα ελπίζω αυτό να είναι φυσιολογικό, τι λέτε; Άντε να κάνουμε τη β' επιπέδου να χαλαρώσουμε λίγο παραπάνω!! 

Το μέγεθος της κοιλιάς δεν έχει καμία σχέση με την εξέλιξη της εγκυμοσύνης!οπότε μην ανησυχεις!η κάθε κοιλιτσα έχει άλλο ρυθμό!εγω ας πούμε αν και είμαι 50 κιλά η κοιλιά φάνηκε από πολύ νωρίς!με ρωταγανε στην 10η βδομάδα στην δουλειά αν είμαι έγκυος!εδω και 3 βδομάδες είναι ίδια σε μέγεθος(18+2), το μωρό όμως μια χαρά!

Όλες αυτή την β'επιπεδου περιμένουμε!έρχεται κορίτσια και θα χαλαρωσουμε λίγο!!!

πρίν από 50 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Η Agusta κορίτσια είναι καλά? Έχει μιλήσει καμία μαζί της?

Και εγω αναρρωτιομουν χαρά μου!γιατί έχει χαθεί!ελπίζω να είναι όλα καλά και απλά να μην μπαίνει στο forum!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Το μέγεθος της κοιλιάς δεν έχει καμία σχέση με την εξέλιξη της εγκυμοσύνης!οπότε μην ανησυχεις!η κάθε κοιλιτσα έχει άλλο ρυθμό!εγω ας πούμε αν και είμαι 50 κιλά η κοιλιά φάνηκε από πολύ νωρίς!με ρωταγανε στην 10η βδομάδα στην δουλειά αν είμαι έγκυος!εδω και 3 βδομάδες είναι ίδια σε μέγεθος(18+2), το μωρό όμως μια χαρά!

Όλες αυτή την β'επιπεδου περιμένουμε!έρχεται κορίτσια και θα χαλαρωσουμε λίγο!!!

Και εγω αναρρωτιομουν χαρά μου!γιατί έχει χαθεί!ελπίζω να είναι όλα καλά και απλά να μην μπαίνει στο forum!

Νόμιζα ότι κάθε εβδομάδα μεγαλώνει κάποιους πόντους!! Rapounzel είσαι πολύ λεπτή!! Εγώ ξεκίνησα 61,5 είμαι 1,68 ύψος κανονικό βάρος και έχω πάρει 5 κιλά ήδη. Δεν πειράζει τα μωράκια μας να είναι καλά!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Melissoula27 είπε:

Νόμιζα ότι κάθε εβδομάδα μεγαλώνει κάποιους πόντους!! Rapounzel είσαι πολύ λεπτή!! Εγώ ξεκίνησα 61,5 είμαι 1,68 ύψος κανονικό βάρος και έχω πάρει 5 κιλά ήδη. Δεν πειράζει τα μωράκια μας να είναι καλά!!!

Εμένα μεγάλωσε νωρίς και είπε να κάνει ενα μικρό διάλειμμα γιατί θα γίνει τεράστια!!!!

Ναι, είμαι!πάντα ήμουν έτσι!δΔεν ειχα ποτε κοιλια κκαι εκανε μπαμ η εμφανιση της!εγω εχω πάρει 2 κιλά!

Ναι,να είναι καλά και το μέγεθος της κοιλιτσας δεν μας πειράζει!


Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...