Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Σεπτέμβριος 2011


Συντονιστής Org

Recommended Posts

Ευχάριστω Fine για τις ευχές!

Η παλλινδρομηση εγω ξέρω πως είναι όταν Κάνει συνέχεια εμετο κάθε μέρα σε κάθε γεύμα εμένα η παιδιατρος μου είπε να το παρακολουθώ αν Κάνει δέκα μέρες συνεχόμενα και μετα μιλάμε για παραπέρα εξετάσεις ο δικός μου βεβαια αλλαξε και τρεια γάλατα οπότε δεν νομίζω να είναι κάτι σοβαρό και σε σένα Nefel ασε που θα έβαζε μόνο λίγα η καθόλου γραμμάρια...για ένα διάστημα όταν αλλάξαμε γάλα έκανε παρα πολυ οδικός μου σε κάθε γεύμα και με ανησύχησε αλλα κράτησε μόνο τρεις μέρες και σταματά σε και απο τότε είναι μια καλα και μια Κάνει.αλλα παρόλα αυτα ήξερα απο την Κυριακή και του έχω βάλει ειδικό μαξιλάρι για αναγωγές και όταν κοιματε στο πορτ μπεμπε βάζω ένα βιβλίο απο κάτω και πάντα τον κρατάω όρθιο αρκετή ώρα πράγματι βοηθάει πολυ δεν βγάζει ποσότητες εστί βγάζει μικρές πολλές όμως γουλιες.

Το σλινγκ το συνηθίσε λιγάκι σήμερα κάναμε πολλές βόλτες βγήκαμε και στην λαϊκή και είχα και την Κυριακή μαζι μου και είμαι πολυ χαρούμενη εγω δεν το πολυ συνηθίσα νομίζω καμία φορα δεν το φοραω καλα και μου χαλαρώνει.χθες το βράδυ χορεψαμε οικογεννειακως το μήλο μου κόκκινο και τον μπεμπη τον είχα στο σλινγκ!!!!!!!!δεν έχασα ούτε βήμα!!!!!!!πολυ καλα τα πήγα!!!!!

Χθες που έπαιζα στο ίντερνετ βρήκα και άλλο ένα σιτε με σλινγκ πολυ οικονομικά με τριάντα τριανταπεντε ευρω και φαινόταν καλα ελληνικό με δωρεαν παράδοση.

Άσχετο προχθεσ εκανα σοπινγκ θεραπυ στο ίντερνετ και πήρα απο το Public παιχνιδακια για τον μπεμπη και βιβλία για την Κυριακή και δωράκια και ήρθαν σήμερα έχει αρκετές προσφορές δείτε το χωρίς έξοδα αποστολής και αντικαταβολης και πολυ γρήγορα.

Θα πάτε πουθενά τα χριστούγεννα?


nuidsoz2w.png

vnqfr9cay.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ευχάριστω Fine για τις ευχές!

Η παλλινδρομηση εγω ξέρω πως είναι όταν Κάνει συνέχεια εμετο κάθε μέρα σε κάθε γεύμα εμένα η παιδιατρος μου είπε να το παρακολουθώ αν Κάνει δέκα μέρες συνεχόμενα και μετα μιλάμε για παραπέρα εξετάσεις ο δικός μου βεβαια αλλαξε και τρεια γάλατα οπότε δεν νομίζω να είναι κάτι σοβαρό και σε σένα Nefel ασε που θα έβαζε μόνο λίγα η καθόλου γραμμάρια...για ένα διάστημα όταν αλλάξαμε γάλα έκανε παρα πολυ οδικός μου σε κάθε γεύμα και με ανησύχησε αλλα κράτησε μόνο τρεις μέρες και σταματά σε και απο τότε είναι μια καλα και μια Κάνει.αλλα παρόλα αυτα ήξερα απο την Κυριακή και του έχω βάλει ειδικό μαξιλάρι για αναγωγές και όταν κοιματε στο πορτ μπεμπε βάζω ένα βιβλίο απο κάτω και πάντα τον κρατάω όρθιο αρκετή ώρα πράγματι βοηθάει πολυ δεν βγάζει ποσότητες εστί βγάζει μικρές πολλές όμως γουλιες.

Το σλινγκ το συνηθίσε λιγάκι σήμερα κάναμε πολλές βόλτες βγήκαμε και στην λαϊκή και είχα και την Κυριακή μαζι μου και είμαι πολυ χαρούμενη εγω δεν το πολυ συνηθίσα νομίζω καμία φορα δεν το φοραω καλα και μου χαλαρώνει.χθες το βράδυ χορεψαμε οικογεννειακως το μήλο μου κόκκινο και τον μπεμπη τον είχα στο σλινγκ!!!!!!!!δεν έχασα ούτε βήμα!!!!!!!πολυ καλα τα πήγα!!!!!

Χθες που έπαιζα στο ίντερνετ βρήκα και άλλο ένα σιτε με σλινγκ πολυ οικονομικά με τριάντα τριανταπεντε ευρω και φαινόταν καλα ελληνικό με δωρεαν παράδοση.

Άσχετο προχθεσ εκανα σοπινγκ θεραπυ στο ίντερνετ και πήρα απο το Public παιχνιδακια για τον μπεμπη και βιβλία για την Κυριακή και δωράκια και ήρθαν σήμερα έχει αρκετές προσφορές δείτε το χωρίς έξοδα αποστολής και αντικαταβολης και πολυ γρήγορα.

Θα πάτε πουθενά τα χριστούγεννα?

Τέλεια!!!!! Η κυριακη δε ζηλεύει που βλέπει το μπέμπη στο σλινγκ;;; Χριστούγεννα στα πεθερικα Αθήνα. Εσεις;;;


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites

αν ζηλεύει λέει......μου είπε χθες βγαλτην αυτη την πετσέτα!!!!!αστον κάτω να κλαίει.

Εμείς χριστούγεννα πουθενά ο άντρας μου θα δουλεύει πρωτοχρονιά θα πάμε στα πεθερικα και το βράδυ θα τα κρατήσει η πεθερά και θα βγούμε απο τώρα της το είπα!!!!!

Το βράδυ ο μπεμπησ κοιμάται δέκα με οκτώ πάμε πολυ καλα οπότε δεν θα έχει πρόβλημα η Κυριακή ξυπνάει βεβαια με τα κατουρηματα αλλα είναι βολικη ξανα παει για ύπνο Μονή της.εύχομαι να μην αλλάξει το προγραμμα του μπεμπη εκει γιατί έχουμε σκοπό να μείνουμε πολλές μέρες και να κάνουμε πολλές εξόδους.....βαρέθηκα μέσα ρε κορίτσια!!!!

Σήμερα την έγραψα στον παιδικό σταθμό με την νέα χρόνια θα παει και σχολείο


nuidsoz2w.png

vnqfr9cay.png

Link to comment
Share on other sites

εμεις εχουμε ηπια προς μετρια.ριχνουμε γουλιες μικρες η μεγαλυτερες απο 1 ως 10 την ημερα.καποιες μερες ειμαστε σουπερ καποιες οχι τοσο.παντως με τον καιρο και με το να τον κραταω ωρα μετα πριν τον ξαπλωσω ειμαστε πολυ καλυτερα.επισης βασικο ειναι κ το ρεψιμο.αν δεν ρευτει και τον ξαπλωσω μπορει να βγαλει γουλια.οποτε η με το που ξυπναει τον σηκωνω και τον ξαναχτυπαω να ρευτει κ ετσι τη γλυτωνουμε η αν δεν τον προλαβω και βγαλει τον σηκωνω επειτα απο τη γουλια και τον ρευω.γενικα αν βγαλει γουλια και τν χτυπησεις θα δεις πως θα ρευτει κ θα ηρεμησει το παιδακι..εμεις δεν εχουμε καθολου εμετους.τι να πω νινι για να το λεει ο γιατρος σου κατι θα ξερει.στη δικη μας παλλινδρομηση δεν χρειαζονται φαρμακα και θα περασει με τις στερεες νεφελακι.ετσι μου ειπε ογιατρος.παντωε εγω ελυσα την απορια μου ξερω τι τον ενοχλει κ αφου δεν ειναι κατι το συγκλονιστικο κ περναει μια χαρα!!!ο γιατρος μου ειπε κ για κλιση 20-30 μοιρες στο κρεβατι του αλλα πως να το κανω?επισης προσεχουμε το παιδι να παιρνει βαρος και να μην εχει ανησυχια.εμενα μονο την ωρα που τον ρευω αν ειμαι καθιστη εχει αλλα κατα τ΄αλλα τπτ.

ζηλευω που βολευεστε τα σλινγκ.εγω εχω καρακαταπιαστει στην πλατη.τωρα με τις υγρασιες τα πρωινα υποφερω:-(:-(βοηθανε στο να μην πονανε τα χερια η και η μεση και η πλατη?

χριστουγεννα στους δικους μου στην αθηνα.πρωτοχρονια τπτ:(ειπαμε να χαρουμε τον ερωτα μας!χαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο Μπεμπης γεννήθηκε 3150 βγήκαμε μείον 300 γρ και όταν ήταν δυο μηνών ακριβώς ήταν έξι κιλά αυτη την εβδομάδα θα τον πάω για εμβόλιο οπότε θα μάθουμε αν και πιστεύω ένα εφταρακι το έχουμε!!!

Και εμένα μέχρι τώρα με είχε πεθάνει η μέση με το σλινκγ ηρέμησα όπως και η πλάτη οατν το είχα αγκαλιά καμπουριαζα και το πρωι οποως το λες με πονουσε πολυ η πλάτη αλλα το σλινγκ δεν σαφήνεια να καμπουριασεις όσο για την μέση που έχω και δυσκοκοιλη σώθηκα!

Βάλε κάτω απο το στρώμα βιβλία η πόδια απο το κρεβάτι απλά πρέπει να έχουν ίδιο ύψος να μην κουτσενει το κρεβάτι.


nuidsoz2w.png

vnqfr9cay.png

Link to comment
Share on other sites

Ο Μπεμπης γεννήθηκε 3150 βγήκαμε μείον 300 γρ και όταν ήταν δυο μηνών ακριβώς ήταν έξι κιλά αυτη την εβδομάδα θα τον πάω για εμβόλιο οπότε θα μάθουμε αν και πιστεύω ένα εφταρακι το έχουμε!!!

Και εμένα μέχρι τώρα με είχε πεθάνει η μέση με το σλινκγ ηρέμησα όπως και η πλάτη οατν το είχα αγκαλιά καμπουριαζα και το πρωι οποως το λες με πονουσε πολυ η πλάτη αλλα το σλινγκ δεν σαφήνεια να καμπουριασεις όσο για την μέση που έχω και δυσκοκοιλη σώθηκα!

Βάλε κάτω απο το στρώμα βιβλία η πόδια απο το κρεβάτι απλά πρέπει να έχουν ίδιο ύψος να μην κουτσενει το κρεβάτι.

πω πω ειστε σουπερ!εμεις κωλοσαμε λιγο τελευταια!εκει που παιρναμε πολυ κοψαμε φορα!καλα τον εβαλα τωρα στο σλινγκ και απο εκει που δεν κλαει ποτε δεν το ηθελε καθολου.λυσσαξε.θα το κανω αυτο με την κουνια thanks!

Link to comment
Share on other sites

αν ζηλεύει λέει......μου είπε χθες βγαλτην αυτη την πετσέτα!!!!!αστον κάτω να κλαίει.

Εμείς χριστούγεννα πουθενά ο άντρας μου θα δουλεύει πρωτοχρονιά θα πάμε στα πεθερικα και το βράδυ θα τα κρατήσει η πεθερά και θα βγούμε απο τώρα της το είπα!!!!!

Το βράδυ ο μπεμπησ κοιμάται δέκα με οκτώ πάμε πολυ καλα οπότε δεν θα έχει πρόβλημα η Κυριακή ξυπνάει βεβαια με τα κατουρηματα αλλα είναι βολικη ξανα παει για ύπνο Μονή της.εύχομαι να μην αλλάξει το προγραμμα του μπεμπη εκει γιατί έχουμε σκοπό να μείνουμε πολλές μέρες και να κάνουμε πολλές εξόδους.....βαρέθηκα μέσα ρε κορίτσια!!!!

Σήμερα την έγραψα στον παιδικό σταθμό με την νέα χρόνια θα παει και σχολείο

Κ εγω σημερα αυτο σκεφτομουν οτι δεν αντεχω αλλο μεσα. Καλος, χρυσος κ αγιος ο θηλασμος δε τον αλλαζω με τιποτα αλλα δεν καθεται στη μανα μου πλανταζει ο αντρας μου μπορει να της καθυστερησει το φαγητο, αλλα η μανα μου δεν της κανει τα χατιρια την αναστατωνουν με τον πατερα μου κ στην ωρα πλανταζει στο κλαμα κ δεν ηρεμει με τιποτα κ μου λενε πειναει το παιδι. γενικα εχω κλειστει μεσα. Οσο ειχε καλο καιρο την εβγαζα βολτουλες μονη μου αλλα τωρα ουτε καν αυτο. Κ δεν αντεχω αλλο να με βλεπω με φορμες κ γυαλια κ τσιμπιδια στα μαλλια. Αλλα κ παλι να ντυθω ομορφα κ να βαφτω για ποιον;;; ουτε ο αντρας μου δε με βλεπει, 9 γυρναει καθε βραδυ.

Fine αν θυμαμαι καλα το παιδι σου επαιρνε πολυ στην αρχη, ε τωρα θα μειωθει σιγα σιγα ο ρυθμος προσληψης βαρους. Μην ανησυχεις αν ενα μηνα παρει πουλ κ τον αλλο λιγοτερο δεν τρεχει τιποτα. Εμενα γεννηθηκε 3.915 και τωρα ειναι 5μισι το παμε σιγα σιγα εμεις κ δε μου εχει πει ποτε τιποτα ο γιατρος για το βαρος της. κ εγω δε σκαω να σου πω την αληθεια. ενα αδυνατο παιδι ειναι οκ ενα παχουλο παιδι δε το σωζεις με τιποτα. εχεις δει μωρο με κυταριττιδα;;; ασε!!!!

Νινι κυριακη θεα η κορη σου πολυ γελασα με την ατακα!!!!


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Fine κ εμενα ψιλογκρινιαζει τωρα τελευταια στο σλινγκ καθεται βεβαια αλλα αυτο συμβαινει γιατι τωρα θελουν να κοιταζουν τριγυρω τους κ δε θελουν να τα περιοριζουμε γι αυτο κ εγω τη βαζω στο πλαι για να μπορει να κοιταζει. Σιγα σιγα τωρα που στηριζει κεφαλακι θα προσπαθησω να τη βαζω κ μπροστα σε σταση βουδα. Αν και με φοβιζει ετσι κουλουριασμενο να ναι αλλα λενε οτι ειναι οκ αρκει να μη το κανεις μετα το φαγητο γτ θα το βγαλει ολο εξω. Σημερα παραγγειλαμε τη σοφι την καμηλοπαρδαλη απο το ιντρνετ γτ αρχισε να βαζει κουδουνιστρες στο στόμα. Κ λεω να τη συνηθισει να παιζει αντι για πιπιλα γτ εχει λυσσαξει η μανα μου δωσε πιπιλα στο παιδι.


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites

και εγω που νόμιζα πως πήρα αργά το σλινγκ!!!!εμένα παραδόξως κάθεται στο σλινγκ τώρα δεν θέλει το ριλαξ.σήμερα τρελαθηκα και τα δυο δεν ξέρω τι τα απιασε η Κυριακή ήθελε να κοιμηθεί μεσημέρι γιατί είχε ήλιο.....τι άλλο θα ακούσω...????και μου πρότεινε να ξυπνήσουμε τον μπεμπη να παίξουμε επιτραπεζιο γιατί ο μπαμπάς θα αργήσει δεν πρόλαβα να γυρίσω το κεφάλι μου και πήγε και τον ξύπνησε και έκλαιγαν και τα δυο μετα.....ομπεμπης είχε πολλα νεύρα..

Για τα κιλά που λέμε εμένα τώρα δν πρέπει να έβαλε πολλα γιατί δυο μηνών μου είπε η παιδιατρος το φαγητό με μετρό και προσεχα να μην του δίνω καθόλου παραπάνω και να πίνει και τσαγια οπότε όπως τον βλέπω μου φαίνεται έβαλε ύψος περισσότερο παρα βάρος.

Σήμερα βγηκα μια βόλτα το απόγευμα τα άφησα στην μάνα μου και μόλις γύρισα στο σπιτι είχε πέσει βόμβα γιατί ο Μπεμπης εκλαιγε που η Κυριακή δεν τον άφηνε να κοιμηθεί και η Κυριακή τον διάβαζε παρολαυτα παραμύθια και του έλεγε κατάλαβες?σκέφτομαι αν περπατήσει και ο μικρός τι θα γίνει εδώ μέσα!!!!!!

Και εμένα ο άντρας μου αργά γυρνάει γιαυτο φρικαρω πιο πολυ είμαι εντελώς Μονή όλη μέρα και δεν μπορω να παω πουθενα μονη με το αυτοκινητο με δυο ανεξελεκτα μικρα πισω και όταν έρθει πάντα τον λέω πάμε καμία βόλτα....?και μόλις το καλοσκεφτω λέω Αστό πρέπει να ετοιμαζω βαλίτσα για να βγούμε για ένα καφέ και μένουμε πάλι μέσα.


nuidsoz2w.png

vnqfr9cay.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια!

εμεις εχουμε αρχισει να κυκλοφορουμε γιατι βαρεθηκα.το θεμα ειναι οτι με δυσκολευει ο θηλασμος εξω...τον θηλαζω κ τρεχω να προλαβω να φυγω να κανω τις δουλειες εξω πριν ξαναπεινασει.καθε ποτε σας τρωνε?εμενα οποτε του ερθει.

νεφελ βαριεμαι κ εγω να φτιαχνομαι...ολο φορμες,μαλλια κοτσιδα,αβαφτη κλπ.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!

εμεις εχουμε αρχισει να κυκλοφορουμε γιατι βαρεθηκα.το θεμα ειναι οτι με δυσκολευει ο θηλασμος εξω...τον θηλαζω κ τρεχω να προλαβω να φυγω να κανω τις δουλειες εξω πριν ξαναπεινασει.καθε ποτε σας τρωνε?εμενα οποτε του ερθει.

νεφελ βαριεμαι κ εγω να φτιαχνομαι...ολο φορμες,μαλλια κοτσιδα,αβαφτη κλπ.

Εμένα με δυσκολεύουν τα κακα εξω, αλλιως ολη μερα εξω θα ,,ασταν. Αλλά κανει κακα ολη μερα 5 φορες σιγουρα κ που να την αλλαζω, αφου πρωτον ουτε καροτσι δεν εχω μαζι, δευτερον κ να το χα στα μαγαζια δεν ειναι κ πολυ υποστηρικτικοι με τα καροτσια, τριτον υπαρχουν φορες που λερωνει κ φορμακια κ οπως παω να τα βγαλω φτανουν τα κακα μεχρι το λαιμο της. Γενικα δεν την παλευω με τιποτα, με τιποτα ομως. Βαριεμαι μ εχει πιασει γκρινια, πολύ γκρινια. Θ ανεβουμε αθηνα στα πεθερικα στις 26 κ δεν εχω παρει ακομα ρουχα κ πως να ψωνισεις αν εχεις μαξιμουμ 2 ωρες χρονο να λειπεις κ με τα πηγαινε ελα παει η ωρα. Να αφησω γαλα σε θηλαστρο ουτε που το συζηταω. θα μπερδευτει το στηθος, θα μου σπασουν τα νευρα δε λεει.


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites

πήγαμε στην γιατρο μας σήμερα 6900 με δίαιτα που να έτρωγε όσο ήθελε.....πολυ μου είπε πως είναι.....και αγχωθηκα δεν μου αρέσουν τα πάχουλα μωρά έκανε και η Κυριακή μαντου και αγχωθηκα πιο πολυ....

Για τα ίσχια μου είπε να τον έχω αγκαλια με ανοιχτά τα πόδια γιατί είναι σκληρά δεν κατάλαβα τι ήθελε να πει...αλλα το σλινκγ θα με βοηθήσει έτσι είπε αλλα στις οδηγίες λέει πως είναι για 3-4μηνων αυτη η θέση με ανοιχτά τα πόδια.δοκιμασατε αυτη τη θέση καθόλου ?πόσο μηνών λένε οι δικές σας οδηγίες?

Τον μετραω απο την μασχαλη και έχει τριανατα εφτα εσείς απο που μετρατε ?εύχομαι να μην Κάνει πυρετο.....


nuidsoz2w.png

vnqfr9cay.png

Link to comment
Share on other sites

Με τα κιλά της εγκυμοσύνης πως πάτε?εγω έχω ακόμη κοιλιά.....και δεν έχω όρεξη να ψωνισω ρούχα και ρούχα δεν έχω....δεν μπήκα ακόμη στα παλιά.....


nuidsoz2w.png

vnqfr9cay.png

Link to comment
Share on other sites

Με τα κιλά της εγκυμοσύνης πως πάτε?εγω έχω ακόμη κοιλιά.....και δεν έχω όρεξη να ψωνισω ρούχα και ρούχα δεν έχω....δεν μπήκα ακόμη στα παλιά.....

Κυριακή στο ειπα κ εγω πρέπει να τον βαζεις με τα ποδια εξω κ κα να του σηκωνεις ψηλα κ ανοιχτα τα γονατα για τα ισχυα. Σκεψου οτι ο πωπως θα ειναι πιο χαμηλα. Μη τον αφηνεις να κατεβαζει ποδαρακια. Απο ημερων πρεπει να το βαζεις ετσι κ οντως βοηθαει πολυ στα ισχυα. Μπες στο αστερακι να δεις πληροφοριες. Τα ποδαρακια του πρεπει να σε αγκαλιαζουν οχι να πεφτουν ευθεια κατω. Στα κιλα κ εγω δεν παω καλα γιατι τρωω πολυ. ειμαι στα 4 με 5 παραπανω. Εχω μπει σε καποια ρουχα αλλα γενικα χρειαζομαι ρουχα κ δεν εχω καθολου κεφι. Τα κιλα ειναι πολλα του μωρου κ να το προσεξεις γτ τωρα φτιαχνονται οι λιποαποθηκες του μωρου κ θα τις εχει για μια ζωη, επομενως θελει πολυ προσοχη. Εμενα παλι ειναι πολυ αδυνατουλα κ χαιρομαι γτ ειναι κομψη. Αλλα ειναι πολυ ψηλή. δλδ τωρα πρεπει να ναι με το ζορι 5,5. Τι σου ειπε να κανεις;;; δλδ τωρα ενα να προσεχεις γενικο κ αοριστο δε λεει τπτ. Παντως προς θεου μη βαλεις λιγοτερη δοση γαλα. Η κουταλια πρεπει να ναι ισιωμενη με μαχαιρι, ουτε περισσοτερο ουτε λιγοτερο. Μην πεις συ θα τις βαλω κοφτες π.χ.


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...