Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Ναι κοπέλα μου, έχεις απολυτο δίκιο.... Νιώθω και ασχημα γτ άλλες έχετε περάσει και περνάτε πιο δυσκολα απο εμενα και με πιο σημαντικα θέματα... απλα σημερα τα θυμηθηκα όλα μαζι όσα έχουν έρθει τον τελευταιο χρόνο και άνοιξαν οι βρυσες και δεν κλείνουν... Πιστευω μεχρι τ τελος της μερας θα ειμαι καλύτερα....

Εχω και τον αντρα μου με τσάντισε... όλα ευκολα και απλα τα εχουν οι άντρες...δεν τους νοιαζει για τίποτα

Ααααα σε αυτό με τους άντρες σε καταλαβαίνω κ εγώ 6 μέρες στ νοσοκομείο ο άντρας μου με έβλεπε υπερβολική κ όλα καλά κτλ κτλ κτλ κλασικοί άντρες.. Σίγουρα αύριο θα είσαι καλύτερα είναι η ένταση της στιγμής συν όλα όσα έχεις περάσει κ εσύ αυτούς τους μήνες.. Άνθρωποι είμαστε κ εμείς δεν μπορούμε 9 μήνες να είμαστε μέσα στ τρελή χαρά υπάρχουν κ στιγμές μου μαζεύονται πολλά κ ξεσπάει σε κλάμα.. Αλλά κάνε υπομονή λίγο έμεινε.. Κ θα δεις πως στο τέλος όλα τα είναι μια χαρά.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 4 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Όλα θα πάνε τέλεια είμαι σίγουρη εσύ να πίνεις αρκετό νερό και γενικά υγρά!!! Φυσιολογικά δεν πας?? 

Πίνω φουλ!!!! Θα κοψω και τα αλατια! Ολα θα τα κανω!!!

Ναι, φυσιολογικα!Η μπεμπα εχει ψιλοεμπεδωθει κιολας συμφωνα με το γιατρό...

Κοριτσια, εσεις ειδικα που ειστε σε πιο προχωρημενες εβδομαδες, σας εξετασε ο γιατρος σας κολπικα??? Τί ειναι? Ποναει?

πρίν από 1 λεπτό , Marimarv είπε:

Ααααα σε αυτό με τους άντρες σε καταλαβαίνω κ εγώ 6 μέρες στ νοσοκομείο ο άντρας μου με έβλεπε υπερβολική κ όλα καλά κτλ κτλ κτλ κλασικοί άντρες.. Σίγουρα αύριο θα είσαι καλύτερα είναι η ένταση της στιγμής συν όλα όσα έχεις περάσει κ εσύ αυτούς τους μήνες.. Άνθρωποι είμαστε κ εμείς δεν μπορούμε 9 μήνες να είμαστε μέσα στ τρελή χαρά υπάρχουν κ στιγμές μου μαζεύονται πολλά κ ξεσπάει σε κλάμα.. Αλλά κάνε υπομονή λίγο έμεινε.. Κ θα δεις πως στο τέλος όλα τα είναι μια χαρά.. 

Ολα καλα θα πανε, αυτο ειναι σιγουρο!!! Απλα δεν ηθελα να ταλαιπωρειται τοσο εξαιτιας μου...


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , anemoni1989 είπε:

αχ σε ευχαριστω πολύ Μπέλα μου!!! Μου δίνεις πολύ κουράγιο!!!! Με πήρε πολύ απο κάτω απο χθες.... δεν μπορω να σταματησω να κλαιω και εχω και τον αντρα μου να με λεει υπερβολική κλπ ! Βριστηκαμε πρωι πρωι... Θα ήθελα πολύ να παρει όλες τις μερες και να μεγαλώσει όσο το δυνατόν πιο καλα.... Απλα στεναχωριεμαι γτ εχει ταλαιπωρηθει πολύ η μικρη μου και εγω πρόσεχα πολύ.... Με την αιμορραγια σ αρχες, με τις συσπασεις μετα, τωρα αυτό.... Κλαίω και εγω όλη την ωρα και την επιβαρυνω.... Νιώθω πολύ άσχημα...

 

Εγω δεν θα κρατησω

καταλαβαίνω απόλυτα την ψυχολογία σου. είναι άθλος όλος αυτός, δεν περνάς λίγα! όσο για τον άντρα σου ίσως κ αυτός να είναι πιεσμένος και να σου μίλησε έτσι.  εχουμε κ μεις τετοια ξεσπασματα που κ πού..εχω λιωσει τοσους μηνες ταβλα!όσο μπορείς προσπάθησε να μη  κλαις για να σε νιώθει χαρούμενη το νινακι σου.  θα μπει ο Οκτώβριος, ειμαι σίγουρη! και να ξέρεις ότι εσυ ΔΕ ΦΤΑΙΣ ΣΕ ΤΠΤ ούτε για τις αιμορραγίες, ούτε για συσπάσεις ούτε για τπτ. απλά σου έτυχε αυτή η εγκυμοσύνη. μου λέει ο γιατρός: πως κάποιες κοπέλες είναι ψηλές και κάποιες κοντές; Ε έτσι και κάποιες εγκυμοσύνες είναι εύκολες και κάποιες όχι και τόσο εύκολες..!άντε ρίξε ένα χαμόγελο τώρα!

  • Μου αρέσει 1

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , bella32 είπε:

καταλαβαίνω απόλυτα την ψυχολογία σου. είναι άθλος όλος αυτός, δεν περνάς λίγα! όσο για τον άντρα σου ίσως κ αυτός να είναι πιεσμένος και να σου μίλησε έτσι.  εχουμε κ μεις τετοια ξεσπασματα που κ πού..εχω λιωσει τοσους μηνες ταβλα!όσο μπορείς προσπάθησε να μη  κλαις για να σε νιώθει χαρούμενη το νινακι σου.  θα μπει ο Οκτώβριος, ειμαι σίγουρη! και να ξέρεις ότι εσυ ΔΕ ΦΤΑΙΣ ΣΕ ΤΠΤ ούτε για τις αιμορραγίες, ούτε για συσπάσεις ούτε για τπτ. απλά σου έτυχε αυτή η εγκυμοσύνη. μου λέει ο γιατρός: πως κάποιες κοπέλες είναι ψηλές και κάποιες κοντές; Ε έτσι και κάποιες εγκυμοσύνες είναι εύκολες και κάποιες όχι και τόσο εύκολες..!άντε ρίξε ένα χαμόγελο τώρα!

Σε ευχαριστω πολύ.... τα λόγια σου ειναι βάλσαμο αληθεια....

πρίν από 16 λεπτά , Marimarv είπε:

Ααααα σε αυτό με τους άντρες σε καταλαβαίνω κ εγώ 6 μέρες στ νοσοκομείο ο άντρας μου με έβλεπε υπερβολική κ όλα καλά κτλ κτλ κτλ κλασικοί άντρες.. Σίγουρα αύριο θα είσαι καλύτερα είναι η ένταση της στιγμής συν όλα όσα έχεις περάσει κ εσύ αυτούς τους μήνες.. Άνθρωποι είμαστε κ εμείς δεν μπορούμε 9 μήνες να είμαστε μέσα στ τρελή χαρά υπάρχουν κ στιγμές μου μαζεύονται πολλά κ ξεσπάει σε κλάμα.. Αλλά κάνε υπομονή λίγο έμεινε.. Κ θα δεις πως στο τέλος όλα τα είναι μια χαρά.. 

ναι, όλα καλα θα ειναι.... αφου εχει πιασει και καλο βαρος δεν ανησυχω.... απλα στεναχωρηθηκα γτ ηθελα τουλαχιστον σ τελος να περναει καλα το σκατουλι μ.... και ακομα και τωρα, ταλαιπωριεται... και δεν μπορω να κανω και κατι να τη βοηθησω... μες σ ρυτιδα θα βγει το κουταβι μου....


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 17/9/2018 at 8:35 ΜΜ, ada32 είπε:

Καλησπέρα!Μόλις τελείωσα κ εγώ απο τον γιατρό. 2800 πήγε το μωρο. Μου πήρε κολπ. Υγρό για καλλιέργεια . με εξέτασε κ από κάτω. Κοινώς μου έβαλε χέρι Άλλα βρε κορίτσια Εγώ δεν πόνεσα καθόλου.περίεργο γτ έχω διαβασει για άλλες ότι πονάνε πολύ.. Το μωρό είναι με το κεφάλι κάτω Άλλα είναι ψηλά ακόμα,κ ο τράχηλος είναι ψηλά όποτε μπορεί να πάρει κ όλον τον μήνα μέχρι την πήτ . πρέπει να κοψω το μαγνήσιο για να έχω συσπάσεις.Θα το κάνω παράσκευη γτ φοβάμαι από τώρα ότι πάλι θα μουδιαζουν τα χερια μου..περπάτημα κ σεξ μου είπε.. Επίσης μου είπε ότι  μέχρι 36 εβδ κ να τελειώνει μέσα ο άντρας δεν υπάρχει πρόβλημα. Μετα τις 36  μπορεί το σπερμα να προκαλέσει τοκετο.επίσης τον ρώτησα  για nst κ μου είπε ότι είναι πολύ τυπικο κ να κάνω ένα αν θέλω στις 37-38 βδομάδες . αλλιώς μετά τις 40 κάθε μέρα. Αυτά απ μένα.

Δεν πόνεσες καθόλου από κάτω ε? καλό αυτό!!δάχτυλα σου έβαλε? Πόσο είναι ο τράχηλος σου δηλ? εμένα πριν πέντε μέρες ήταν 2,8 εκ. είναι ψηλά και η κοιλιά σου? να τελειώσεις πρώτα με τις δουλειές σου στο σπίτι κ μετά να κόψεις το μαγνήσιο χαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Ασία είπε:

Δεν πόνεσες καθόλου από κάτω ε? καλό αυτό!!δάχτυλα σου έβαλε? Πόσο είναι ο τράχηλος σου δηλ? εμένα πριν πέντε μέρες ήταν 2,8 εκ. είναι ψηλά και η κοιλιά σου? να τελειώσεις πρώτα με τις δουλειές σου στο σπίτι κ μετά να κόψεις το μαγνήσιο χαχαχα

Αυτό με το χερι και εγω θα ηθελα πιο πολλές πληροφοριες!!! Είπε θα με εξετασει την επομενη φορά και αγχωθηκα απο τωρα!!


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 17/9/2018 at 8:53 ΜΜ, anemoni1989 είπε:

Μπράβο κοριτσι μου!!! Τελεια το μωρακι σου!!! Αντε περπατημα και σεξ λοιπον για να κατεβει και να το παρεις αγκαλιτσα!!!

Αυτο που δεν καταλαβα, ειναι τι σ συστησε... Να κανεις σεξ ή όχι??? Εμενα μ ειχε πει μεχρι και την 35η εβδομαδα επιτρεπεται, αρκει να μην τελειωνει μεσα, μετα για 2 εβδομαδες κομενο γτ θελουμε να κλεισουμε και την 37η και μετα βουρ στον πατσα (αν μπορουμε φανταζομαι και αν θα του κανει ακομα κουκου του αντρος!!! αχαχαχαχα) και να τελειωνει και μεσα για να μαλακωσει ο τραχηλος και να γεννησω!

μαλακώνει ο τράχηλος με το σπέρμα ή μικραίνει?

Link to comment
Share on other sites

Σε ποια βδομάδα γίνεται αυτή η εξέταση με το χέρι κορίτσια?? 

Επίσης μια ερώτηση για όσες πάμε με καισαρική.. Η μαμά μου επιμένει να έρθει να μείνει στ σπίτι μου όταν γεννήσω γτ λέει ότι δεν θα μπορώ να κάνω τίποτα τις πρώτες μέρες κ χρειάζομαι ένα άτομο συνέχεια μαζί μου εγώ είμαι κάθετη στ όχι δεν χρειάζεται να μένει κ μαζί μου αλλά εσείς τι πιστεύεται κορίτσια??? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Marimarv είπε:

Σε ποια βδομάδα γίνεται αυτή η εξέταση με το χέρι κορίτσια?? 

Επίσης μια ερώτηση για όσες πάμε με καισαρική.. Η μαμά μου επιμένει να έρθει να μείνει στ σπίτι μου όταν γεννήσω γτ λέει ότι δεν θα μπορώ να κάνω τίποτα τις πρώτες μέρες κ χρειάζομαι ένα άτομο συνέχεια μαζί μου εγώ είμαι κάθετη στ όχι δεν χρειάζεται να μένει κ μαζί μου αλλά εσείς τι πιστεύεται κορίτσια??? 

εμενα την εξεταση με το χερι μου την εκανε αρχες 36 εβδομαδας κ δεν καταλαβα τιποτα. δεν ποναει. βεβαια εξαρταται φανταζομαι κ τον γιατρο ποσο αγαρμπος ειναι. εγω ουτε που το καταλαβα. 1 δευτερολεπτο εκανε. 

καισαρικη κοριτσι μου οχι δεν πονας οταν γυρισεις σπιτι μονο βαρος απαγορευετε να σηκωσεις. βεβαια χρειαζεσε ενα ατομο για βοηθεια μονη σου αν δεν εχεις εμπειρια απο αλλο παιδι δηλαδη απαραιτητα πρεπει να ειναι καποιος μεσα στο σπιτι γιατι με το μωρο ειναι δυσκολο ολομοναχη αν εχεις τον αντρα σου μαζι ολα καλα ολα τα κανεις εκτος απο βαριες δουλειες με βαρος κ ζορι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 18/9/2018 at 2:03 ΜΜ, Μάντη είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Μολις γύρισα απο το γιατρο! 2500 κιλα μου τον βγάζει το μπέμπη! Πρωτα Θεός παμε για 3 του μηνα... κοριτσια μου κάντε μια προσευχη να μην μου ερθει αιμα... γτ μου μίλησε μεχρι και για ενδομήτριο θάνατο... 

Όχι μάντη μου!!!!μην το σκέφτεσαι αυτό καν!!!Όλα θα πάνε τέλεια και σε λίγες μέρες θα έχεις στην αγκαλιά σου τον μικρό σου πρίγκηπα!!!έμεινε τόσο λίγο, η Παναγία είναι μεγάλη και θα μας βοηθήσει όλες μας!!!!

19 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Κορίτσια θα κρατησετε το 40μερο ή θα δέχεστε κόσμο???? Επίσης, πώς το έχετε σκεφτεί, θα βγαίνετε βολτούλες στο ενδιάμεσο μέχρι να σαραντίσετε?

Εγώ το μωρό δεν θα το βγάλω για κανένα μήνα, εξάλλου που να πάμε χειμωνιάτικα? θα το βγάζω μόνο για να πάει στο διπλανό σπίτι κ στο κάτω σπίτι όπου μένουν συγγενείς. άντε το πολύ πολύ να το βγάλω για να πάμε στον γιατρό αν χρειαστεί, αν κ τον πρώτο καιρό θα έρθει σπίτι. δεν θα δεχτώ επισκέψεις τον πρώτο καιρό παρά μόνο από την νονά του κ τους συγγενείς που μένουν κάτω κ δίπλα μας. κανένας άλλος αυστηρά!!!Μια φορά θα επιτρέψω κ στην πεθερά μου να έρθει να το δει για να μην λέει. Εγώ όμως από την ημέρα πως θα νιώσω καλά θα βγαίνω κανονικά έξω κ θα επιτρέψω κ στην δουλειά κανένα μήνα μετά τη γέννα πιστεύω.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Ναι κοπέλα μου, έχεις απολυτο δίκιο.... Νιώθω και ασχημα γτ άλλες έχετε περάσει και περνάτε πιο δυσκολα απο εμενα και με πιο σημαντικα θέματα... απλα σημερα τα θυμηθηκα όλα μαζι όσα έχουν έρθει τον τελευταιο χρόνο και άνοιξαν οι βρυσες και δεν κλείνουν... Πιστευω μεχρι τ τελος της μερας θα ειμαι καλύτερα....

Εχω και τον αντρα μου με τσάντισε... όλα ευκολα και απλα τα εχουν οι άντρες...δεν τους νοιαζει για τίποτα

anemoni μην στεναχωριεσαι ολα καλα θα πανε οι αντρες δεν τα καταλαβαινουν ολα η αληθεια ειναι κ εμενα τωρα με το μωρο ειναι εντελως cool δεν ανχωνετε για τιποτα κ εγω ειμαι συνεχεια στην τσιτα να ρωταω την παιδιατρο!! ευτυχως που βοηθαει σε ολα αλλιως θα τον ειχα εξορισει απτο σπιτι με την αναισθησια του χα χα χα!!! 

το σαρανταημερο δεν το κρατησα κ οι δυο παιδιατροι που ειδαν το παιδι μου ειπαν να το βγαζω εξω βολτες οχι σε κλειστους χωρους εξω με το καροτσακι! επισκεψεις δεν ηθελα αλλα ηρθαν αρκετοι η αληθεια ειναι απο μονοι τους ο αντρας μου οπως ειπαμε ηταν πιο ανετος δεν χαμπαριαζε ηρθαν απο το σοι του! τελος παντων καλα ειμαστε ευτυχως. 

@Μάντη εξετασεις πριν την καισαρικη δεν κανεις. την μερα που θα πας για καισαρικη σου περνουν αιμα κ κανουν καποιες αατολογικες στο νοσοκομειο που τις μαθαινεις μονο στο τιμολογιο δεν στις δινουν.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , linaa είπε:

εμενα την εξεταση με το χερι μου την εκανε αρχες 36 εβδομαδας κ δεν καταλαβα τιποτα. δεν ποναει. βεβαια εξαρταται φανταζομαι κ τον γιατρο ποσο αγαρμπος ειναι. εγω ουτε που το καταλαβα. 1 δευτερολεπτο εκανε. 

καισαρικη κοριτσι μου οχι δεν πονας οταν γυρισεις σπιτι μονο βαρος απαγορευετε να σηκωσεις. βεβαια χρειαζεσε ενα ατομο για βοηθεια μονη σου αν δεν εχεις εμπειρια απο αλλο παιδι δηλαδη απαραιτητα πρεπει να ειναι καποιος μεσα στο σπιτι γιατι με το μωρο ειναι δυσκολο ολομοναχη αν εχεις τον αντρα σου μαζι ολα καλα ολα τα κανεις εκτος απο βαριες δουλειες με βαρος κ ζορι

Ναι σίγουρα θα την θέλω για όταν θα λείπει ο άντρας μου αλλά όχι και να έρθει να μείνει μαζί μου με τρόμαξε έτσι όπως μου τα είπε χάχαχα.. Μάλλον απλά θέλει να είναι συνέχεια με την εγγονή της.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Marimarv είπε:

Ναι σίγουρα θα την θέλω για όταν θα λείπει ο άντρας μου αλλά όχι και να έρθει να μείνει μαζί μου με τρόμαξε έτσι όπως μου τα είπε χάχαχα.. Μάλλον απλά θέλει να είναι συνέχεια με την εγγονή της.. 

Nα σε βοηθήσει θέλει η μανούλα! Κι εγώ μαζί θα την έχω λίγες μέρες για βοήθεια, ειδικά με το μωρό! :)


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , linaa είπε:

anemoni μην στεναχωριεσαι ολα καλα θα πανε οι αντρες δεν τα καταλαβαινουν ολα η αληθεια ειναι κ εμενα τωρα με το μωρο ειναι εντελως cool δεν ανχωνετε για τιποτα κ εγω ειμαι συνεχεια στην τσιτα να ρωταω την παιδιατρο!! ευτυχως που βοηθαει σε ολα αλλιως θα τον ειχα εξορισει απτο σπιτι με την αναισθησια του χα χα χα!!! 

το σαρανταημερο δεν το κρατησα κ οι δυο παιδιατροι που ειδαν το παιδι μου ειπαν να το βγαζω εξω βολτες οχι σε κλειστους χωρους εξω με το καροτσακι! επισκεψεις δεν ηθελα αλλα ηρθαν αρκετοι η αληθεια ειναι απο μονοι τους ο αντρας μου οπως ειπαμε ηταν πιο ανετος δεν χαμπαριαζε ηρθαν απο το σοι του! τελος παντων καλα ειμαστε ευτυχως. 

@Μάντη εξετασεις πριν την καισαρικη δεν κανεις. την μερα που θα πας για καισαρικη σου περνουν αιμα κ κανουν καποιες αατολογικες στο νοσοκομειο που τις μαθαινεις μονο στο τιμολογιο δεν στις δινουν.

Σήμερα ειχα παει για nst και μου πήραν και αιμα σε περίπτωση απροόπτου να ειμαστε προετοιμασμένοι.. μου ειπαν οτι θα κανουν τα κλασικα για ηπατίτιδες και τετοια πραγματα οπως κ ομαδα αιματος... και μου ειπαν να παω 3 με 4 μερες πριν το χειρουργείο να με δουν οι αιματολογοι και να ξανα παρουν αιμα για αλλες εξετάσεις και μου εκανε εντύπωση...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...