Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , Marimarv είπε:

Κορίτσια σας είπαν εσάς οι παιδίατροι σας για ακτινογραφία στα ισχια μετά τς 40 μέρες?? 

όχι,  δεν μου αναφερε κάτι.  θα τη δω μεθαύριο που κλείνουμε μήνα κ θα τη ρωτήσω.  μου είχε πει να προσέχω να τον βάζω να κοιμάται και από τις 2 πλευρές,  μη πάθει αγκύλωση ο λαιμός του. ( καμία σχέση με αυτ ο που Ρωτάς βέβαια,  αλλά το θυμήθηκα κ είπα να το αναφέρω!)


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 9 λεπτά , bella32 είπε:

όχι,  δεν μου αναφερε κάτι.  θα τη δω μεθαύριο που κλείνουμε μήνα κ θα τη ρωτήσω.  μου είχε πει να προσέχω να τον βάζω να κοιμάται και από τις 2 πλευρές,  μη πάθει αγκύλωση ο λαιμός του. ( καμία σχέση με αυτ ο που Ρωτάς βέβαια,  αλλά το θυμήθηκα κ είπα να το αναφέρω!)

Ναι ναι αυτό το κάνω κάθε φορά που την σηκώνω της αλλάζω κ πλευρό 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Marimarv είπε:

Ναι ναι αυτό το κάνω κάθε φορά που την σηκώνω της αλλάζω κ πλευρό 

κ εμενα μου ειπαν απο το νοσοκομειο για υπερηχο ισχυων κ μετα η παιδιατρος κ τον εκανα. βασικα το ειχα προπληρωσει μαζι με κατι αλλες εξετασεις στο ιασω. αλλα δεν πηγα ακριβως στις 40 μερες το αργησα λιγακι. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Αυτό με την αλλεργία κάνατε εξετάσεις η σας στο είπε η παιδίατρος; συγνώμη για την ερωτήσει αλλά έχω κακη εμπειρία. Αυτά τα γάλατα είναι ειδικά για παληνδρομηση χωρίς αγελαδινό γαλα

Ειχε αιμα στα κακα του και νοσηλευτικαμε 2 μερες... πηραμε γαλα απλο υποαλλεργικο και μετα απο 3 μέρες παλι αιμα... 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , linaa είπε:

κ εμενα μου ειπαν απο το νοσοκομειο για υπερηχο ισχυων κ μετα η παιδιατρος κ τον εκανα. βασικα το ειχα προπληρωσει μαζι με κατι αλλες εξετασεις στο ιασω. αλλα δεν πηγα ακριβως στις 40 μερες το αργησα λιγακι. 

Αααα υπέρηχο όχι ακτινογραφία? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Marimarv είπε:

Αααα υπέρηχο όχι ακτινογραφία? 

οχι οχι ακτινογραφια . υπερηχος απλος ειναι 5 λεπτα κραταει στο πλαι ψηλα στο καθε ποδι το κανουν. βεβαια το μωρο θα ζησει ενα δραμα χα χα εκλαιγε εμενα πολυ αλλα δεν ποναει μαλλον τα παγωνει το ζελε του υπερηχου χε χε !!!

Link to comment
Share on other sites

Τ@anemoni1989Εμένα Μου γυρνούσε από την 4 Εβδομάδα Έτσι. Τον έβαζα πλάι κ γυρνούσε . Επίσης κοιμάται σε πορτ Μπεμπε κ τον βαζω ψηλά στο κεφάλι ενώ τον βρισκω κάτω στα πόδια στριμογμενο.

Εμένα πλέον μας ακουει κ γελάει. Ειναι τέλειο!!

Τι beaute καλέ;;; εδώ μπάνιο δεν προλαβαινω να κάνω....κ εγώ 2 φορές έχω βγει.. Κ σιγά την βολτα. 

Απο κιλα έιμαι -19 κιλα. Βέβαια δν τρώω πολύ άλλα τα  γλυκά τα τσακιζψ κάθε μέρα. Έχω να Αλλά 9 κιλά .πηγα 67 Τώρα. Εγώ έχω ακόμα κοιλια κ μπουτια..λέω να κάνω διατροφή σε διατροφολογο για να χάσω λίπος.

Όσο για την παλινδρόμηση ξ εγώ έχω μπερδευτει. εμένα αν δεν ρέυτει μου βγαζει κατι γουλιές ισα ισα τρέχει λίγο γάλα με σάλιο.

Επίσης έχω θέμα. Μου γυρίζει το κεφάλι μόνο αριστερά. Τον βάζω δεξιά κ γυρνάει αριστερα. Κ φοβάμαι μήπως έχει κάτι...


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κυριακή ξημερώματα και το ξενηχταμε 3 βράδυ σήμερα κ δεν λέει να κοιμηθεί ...... Καταρρέω Ω Ω. Κ ο μικρός γελάει λέτε να είναι άλμα τι στα κομμάτια τον πιάνει δεν έχει γκρίνια απλά δεν κοιμαται


...:-D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ναντια δε είπε:

Κυριακή ξημερώματα και το ξενηχταμε 3 βράδυ σήμερα κ δεν λέει να κοιμηθεί ...... Καταρρέω Ω Ω. Κ ο μικρός γελάει λέτε να είναι άλμα τι στα κομμάτια τον πιάνει δεν έχει γκρίνια απλά δεν κοιμαται

Είμαι μαζί σου στο ξενύχτι.. Εμένα ξύπνησε για να φάει κ την έπιασε πολύ έντονο κλάμα δεν ήρεμουσε ούτε στ στήθος.. Μέχρι που αεριστηκε κ ηρέμησε τώρα την έχει πάρει ο ύπνος ούτε να φάει δεν θέλει τώρα.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , Marimarv είπε:

Είμαι μαζί σου στο ξενύχτι.. Εμένα ξύπνησε για να φάει κ την έπιασε πολύ έντονο κλάμα εν ήρεμουσε ούτε στ στήθος.. Μέχρι που αεριστηκε κ ηρέμησε τώρα την εψεο πάρει ο ύπνος ούτε να φάει δεν θέλει τώρα την πήρε ύπνος.. πον

Πονάνε μωρέ κ δεν μπορούμε να τα βοηθήσουμε εμένα πάλι Μ έκανε εμετό 2 φορές έχει παλινδρόμηση κ υποφέρει κ μαζί με αυτό κ εγώ άστα. Ακομα ξυπνιος


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , ναντια δε είπε:

Πονάνε μωρέ κ δεν μπορούμε να τα βοηθήσουμε εμένα πάλι Μ έκανε εμετό 2 φορές έχει παλινδρόμηση κ υποφέρει κ μαζί με αυτό κ εγώ άστα. Ακομα ξυπνιος

Ναι ρε συ τα καημένα.. Εμένα έκλαιγε τόση ώρα και δεν μπορούσα να της κάνω τίποτα.. Αλλά με το που έκανε κακά κοιμήθηκε.. Βέβαια τώρα που την άφησα να κοιμηθεί όλο βογγαει... Όπως το είπες κ εμείς υποφέρουμε μαζί τους.. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Η μικρή μου πλέων μπήκε σε πρόγραμμα πίνει γάλα δέκα το βράδυ και ξυπνάει έξι το πρωί το μωράκι μου ξεκουράζεται και η μανούλα έτσι!!! Αλλά ρε παιδιά πολύ γάλα θέλει εχθές της έφτιαξα το βράδυ 170 όσο πίνει συνέχεια και μετά κλάμα πολύ ήθελε και άλλο και πήρα τηλ την γιατρό γιατί δεν ξέρω αν μπορώ να της δώσω λόγο ότι είναι πολύ μικρή ακόμα και μου είπε δώσε στο παιδί να μην πεινάει αλλά από τι βλέπω θα μας το αύξηση γιατί σε καθε γεύμα το στραγγίζει. 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Ειχε αιμα στα κακα του και νοσηλευτικαμε 2 μερες... πηραμε γαλα απλο υποαλλεργικο και μετα απο 3 μέρες παλι αιμα... 

Εντάξει αφού έχει νοσηλευτέι Θα έχουν γίνει οι απαραίτητες εξετάσεις γιατί στην ανηψια μου της έβγαλε διάγνωση η παιδίατρος ότι είχε αλλεργία και μέχρι 14 μηνών δεν είχε φάει τίποτα δεν μας άφηνε μην πάθει αλλεργία μο ο κοτόπουλο και φρούτα και λαχανικά. Και τελικάετα της λέει πάρε κατσικίσιο εκεί έπαθε πρόβλημα με δυσκτλιοτητα και την πήγαμε σε ειδικό γιατρό που τελικά διαπιστώθηκε ότι δεν είχε αλλεργία  και πινειε αγελαδινό κανονικα. 

 

 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...