Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια πήρα τα αποτελέσματα από τον προεμφυτευτικο... 8 βλαστοκυστες δεν έχουμε καμία καλή, κοντεύω να τρελαθώ πραγματικά.. Ο γιατρός μου είπε μπορεί να είναι τυχαίο, σπάνιο μεν με τόσα έμβρυα... Μετράω κ 5 αποτυχημένες εμβρυομεταφορες... Ζήτησε να κάνουμε κ μια εξέταση fish στο σπέρμα κ να δούμε πως προχωράμε, πόσο κοστίζει ξέρετε? .. Έτυχε σε καμία με τόσες βλαστοκυστες κ αποτυχίες να είναι τυχαίο κ να βρήκε υγιές έμβρυο μετά? 

      • Λυπημένη/-ος 1

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

7 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Το ίδιο θέμα έχω και εγώ.. Είχα πάρει στην εγκυμοσύνη 10 κιλά και 5 πριν μείνω έγκυος αφού γεννησα τα έχασα όλα τα κιλά της εγκυμοσύνης πολύ γρήγορα κιόλας το τελευταίο διάστημα όμως έχω ξανά πάρει 5 οπότε θέλω να χάσω 10 κιλά όμως δεν ξέρω τι πρέπει να τρώω το όχι αν παίρνω τις κατάλληλες θερμίδες κτλ.. 

 

4 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Συμπασχωωωω!!! Αν ξέρει καποια ας μας πει!!! Εγω γενικα παλεύω να μειωσω γλυκά κλπ αλλα πολυ δυσκολο... Και οχι τιποτα αλλο, επεογομαι να χασω εστω τα 10 γτ εχω γαμο σε λιγους μηνες.... Εγω εχω μπει σ πειρασμο να κανω τη δίαιτα των μοναδων, αλλα δεν τα καταφερνω και πολυ καλα... Απο Αυριο θα το παλεψω πιο εντατικά!!! 

 

Ακριβως βρε κοριτσια! Παει καμια σε διαιτολογο; Να εχουμε εναν μπουσουλα βρε παιδι μου. 1500 θερμιδες ή παραπανω ή λιγοτερες. Εμενα με βολευει με app να μετραω θερμιδες αλλα οχι εις βαρος του μπεμπη. Απ την αλλη ελεος πια με τα κιλα, θελω να φτασω στα κιλα που ημουν παντα ουτε αδυνατη ουτε παχια δλδ! Μπουχτησα να βλεπω διπλες τρια χρονια τωρα. Αφηστε που εχω χασιμοτο και προδιαθεση για ζαχαρο και φοβαμαι πως τα κιλα θα μεινουν και θα ειμαι μια ζωη παχυσαρκη! 

@Anastasia05 θηλαζεις αποκλειστικα; Γλυκα εκοψα κι εγω αλλα τρωω μεγαλες μεριδες κ ψωμια! Λατρευω το ψωμι! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 40 λεπτά , Marimarv είπε:

Πω πω και εγώ το έχω πολύ ανάγκη να βγω μια μέρα να πάω για μαμμια νύχια μασάζ ψώνια αλλά αααααα που να βρω τόσο χρόνο ούτε καν.. 

Κορίτσια η αδερφή μου είναι κομμώτρια έχουμε πάρει βαφές εδώ και 15 μέρες και ακόμα δεν έχω προλάβει να τα βάψω έτσι όπως πάει Πάσχα με βλέπω!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Alekk είπε:

 

Ακριβως βρε κοριτσια! Παει καμια σε διαιτολογο; Να εχουμε εναν μπουσουλα βρε παιδι μου. 1500 θερμιδες ή παραπανω ή λιγοτερες. Εμενα με βολευει με app να μετραω θερμιδες αλλα οχι εις βαρος του μπεμπη. Απ την αλλη ελεος πια με τα κιλα, θελω να φτασω στα κιλα που ημουν παντα ουτε αδυνατη ουτε παχια δλδ! Μπουχτησα να βλεπω διπλες τρια χρονια τωρα. Αφηστε που εχω χασιμοτο και προδιαθεση για ζαχαρο και φοβαμαι πως τα κιλα θα μεινουν και θα ειμαι μια ζωη παχυσαρκη! 

@Anastasia05 θηλαζεις αποκλειστικα; Γλυκα εκοψα κι εγω αλλα τρωω μεγαλες μεριδες κ ψωμια! Λατρευω το ψωμι! 

Θηλάζω αποκλειστικά.. Από όρεξη κι εγώ άλλο τίποτα... Αλμυρά , γλυκά, ψωμιά, φαγητά ! Όλα θέλω να τα φάω!

Σταμάτησα να παίρνω γιατί αλλιώς δε γίνεται...ειδικά μετά τις γιορτές που είχα φάει άπειρες ποσότητες γλυκών :-P

Μασάζ θέλω κι εγώ!!! Νιώθω πως πονάω παντού!!! Βάψιμο μου κάνει η μαμά μου σπίτι για την ώρα, αυτό το μήνα όμως θα πάω κομμωτήριο το έχω πάρει απόφαση! Ελπίζω να τα καταφέρω!!

  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ Κορίτσια τώρα 14 Φλεβάρη κλείνω μήνα που κάνω δίαιτα με τις μονάδες αλλά ώρες ώρες με πιάνει απογοητεύσει γιατί τα κιλά που πρέπει να χάσω είναι πολλά..... Συμπάσχει καμία μαζι μου??? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μαρθα Κ είπε:

Εγώ Κορίτσια τώρα 14 Φλεβάρη κλείνω μήνα που κάνω δίαιτα με τις μονάδες αλλά ώρες ώρες με πιάνει απογοητεύσει γιατί τα κιλά που πρέπει να χάσω είναι πολλά..... Συμπάσχει καμία μαζι μου??? 

Πόσα θες να χάσεις??? Εγώ θέλω να φτάσω 58.. Το κακό είναι πως από τα 10 κιλά που πήρα στην εγκυμοσύνη τα έχασα αμέσως.. Μετά ξανά πήρα 5 συν 5 που είχα πάρει πριν την εγκυμοσύνη έχουν μαζευτεί αρκετά.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Προσωπικά, αγόρασα καινούρια ρούχα..παντελονια κατά κύριο λόγο καθώς δεν έμπαινα σε ΚΑΝΈΝΑ προ εγκυμοσύνης...Όχι ότι πάω πουθενά, όλη μέρα με πυτζάμες στο σπίτι...Ο θηλασμος ανοίγει την όρεξη..θέλω να τρώω συνέχεια γλυκά...ευτυχώς το σάκχαρο ήταν καλό στις εξετάσεις!!όσο για τα κιλά,  ισορροπημένη διατροφή και περπάτημα και θα δούμε διάφορα! λαχανικά και συνδυασμοί τροφίμων!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑλημερα ! απο τα 85 που εφτασα στην εγκυμοσυνη, εχασα τα 17 κιλα κ απο τα μελομακαρονα εβαλα 4 κιλα !κ εφτασα παλι 72!!  σε ενα μηνα εχασα εφτασα παλι τα 69 . κ πρεπει να χασω 12 κιλα γτ η ζυγαρια κολλησε στο 69!!! ανεκαθεν ετρωγα πολλα γλυκα αλλα τωρα ακομα περισσοτερο γτ τα στερηθηκα στην εγκυμοσυνη.. 

κ εγω θελω να παω σε διατροφολογο γτ  αλλιως δεν θα τα χασω πιστευω γτ τρωω βλακειες .. δεν τρωω ποσοτητα αλλα  καθημερινα τρωω σοκολατακια ακομα.. κ δεν εχω ρουχα να βαλω .. πηγα κ αγορασα τζιν κ φοραω φουστες που μου κανουν ευτυχως. αλλα πικρα τα κιλα ..με βλεπω στον καθρεφτη κ δεν μου αρεσω καθολου . 

 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα.. Πόση ώρα κρατάει ένας θηλασμός σας? Εμένα η μικρή μου όταν πάω να την θήλασω τρώει τα πρώτα δέκα λεπτά μετά κοιμάται την κρατήσω λίγο ξυπνάει ψάχνει πάλι στήθος πίνει λίγο πάλι κοιμάται και αυτό μπορεί να κρατήσει 1 ώρα +++

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Marimarv είπε:

Κορίτσια καλημέρα.. Πόση ώρα κρατάει ένας θηλασμός σας? Εμένα η μικρή μου όταν πάω να την θήλασω τρώει τα πρώτα δέκα λεπτά μετά κοιμάται την κρατήσω λίγο ξυπνάει ψάχνει πάλι στήθος πίνει λίγο πάλι κοιμάται και αυτό μπορεί να κρατήσει 1 ώρα +++

Καλημέρα!!! σαν να περιγράφεις τον δικό μου!! τρώει 10-15 λεπτά και μετά πιπίλαει..πάω να τον βγάλω κ τσαντιζεται και ψάχνει με ανοιχτό το στόμα σαν το ψάρι!!!Μετά από λίγο κοιμάται..αλλά μόνο πάνω μου!! κλάμα αν τον βάλω στο κρεβάτι! όλη μέρα είμαι σαν τη τρελή, με τα βυζια απ εξω να τρώει και να πιπίλαει ο μικρος

( άντε μετά να νιώσεις σέξι- για το θέμα σεξ που αναφέραμε παραπάνω)

  • Χαχα 2

Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , bella32 είπε:

Καλημέρα!!! σαν να περιγράφεις τον δικό μου!! τρώει 10-15 λεπτά και μετά πιπίλαει..πάω να τον βγάλω κ τσαντιζεται και ψάχνει με ανοιχτό το στόμα σαν το ψάρι!!!Μετά από λίγο κοιμάται..αλλά μόνο πάνω μου!! κλάμα αν τον βάλω στο κρεβάτι! όλη μέρα είμαι σαν τη τρελή, με τα βυζια απ εξω να τρώει και να πιπίλαει ο μικρος

( άντε μετά να νιώσεις σέξι- για το θέμα σεξ που αναφέραμε παραπάνω)

Ναι ναι και μεν έτσι αν την βάλω κάτω θα ξυπνήσει αμέσως με κλάμα κιόλας.. Δεν ειμί η μόνη τελικά που το περνάω αυτό.. Εντωμεταξύ έτσι που κοιμάται ενώ τρώει η πιπίλαει δεν ξέρω έφαγε πεινάει ποτέ θα ξανά φάει κανέναααααα πρόγραμμα.. Αν δεν πιστεύω ότι μπαίνει πρόγραμμα με τον θηλασμο... 

Σεξι ούτε καν.. Και σεξ με κλειστά τα φώτα χάχαχαχαχα... 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 47 λεπτά , bella32 είπε:

Καλημέρα!!! σαν να περιγράφεις τον δικό μου!! τρώει 10-15 λεπτά και μετά πιπίλαει..πάω να τον βγάλω κ τσαντιζεται και ψάχνει με ανοιχτό το στόμα σαν το ψάρι!!!Μετά από λίγο κοιμάται..αλλά μόνο πάνω μου!! κλάμα αν τον βάλω στο κρεβάτι! όλη μέρα είμαι σαν τη τρελή, με τα βυζια απ εξω να τρώει και να πιπίλαει ο μικρος

( άντε μετά να νιώσεις σέξι- για το θέμα σεξ που αναφέραμε παραπάνω)

 

πρίν από 5 λεπτά , Marimarv είπε:

Ναι ναι και μεν έτσι αν την βάλω κυω θα ξυπνήσει αμέσως με κλάμα κιόλας.. Δεν ειμί η μόνη τελικά που το περνάω αυτό.. Εντωμεταξύ έτσι που κοιμάται ενώ τρώει η πιπίλαει δεν ξέρω έφαγε πεινάει ποτέ θα ξανά φάει κανέναααααα πρόγραμμα.. Αν δεν πιστεύω ότι μπαίνει πρόγραμμα με τον θηλασμο... 

Σεξι ούτε καν.. Και σεξ με κλειστά τα φώτα χάχαχαχαχα... 

χα χα χα κ εμενα σαν το ψαρι κολλημενος πανω μου. κ το βραδυ ξυπναει για πιπιλισμα κ λιγο γαλα . να δουμε ποτε θα στρωσει το πραγμα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , linaa είπε:

 

χα χα χα κ εμενα σαν το ψαρι κολλημενος πανω μου. κ το βραδυ ξυπναει για πιπιλισμα κ λιγο γαλα . να δουμε ποτε θα στρωσει το πραγμα.

Μη περιμένετε να στρώσει! Αν διαλέξετε αποκλειστικό θηλασμό. Οποτε με ρωτάνε αν μπήκε σε προγραμμα, γελάω! Ίσως όταν ξεκινήσει κ στέρεες τροφές

Μέχρι τότε, βυζί εξω και ξενύχτι!

Εγώ αυτό που δε μπορώ να ξεπεράσω, είναι το στήθος που έχει βαρύνει.. ειδικά μετά το θηλασμό είναι δράμα.. το είχα συνηθίσει να είναι στο θεό κ τώρα ούτε να τι κοιτάζω δε θελω

 

 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Μη περιμένετε να στρώσει! Αν διαλέξετε αποκλειστικό θηλασμό. Οποτε με ρωτάνε αν μπήκε σε προγραμμα, γελάω! Ίσως όταν ξεκινήσει κ στέρεες τροφές

Μέχρι τότε, βυζί εξω και ξενύχτι!

Εγώ αυτό που δε μπορώ να ξεπεράσω, είναι το στήθος που έχει βαρύνει.. ειδικά μετά το θηλασμό είναι δράμα.. το είχα συνηθίσει να είναι στο θεό κ τώρα ούτε να τι κοιτάζω δε θελω

 

 

εμεις ξεκινησαμε κρεμα του δινω κ ξενο αλλα το βυζι αναντικαταστατο. ναι κ εμενα εχει βαρυνει κοντευω ιθαγενης σε λιγο

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Μαρθα Κ είπε:

Εγώ Κορίτσια τώρα 14 Φλεβάρη κλείνω μήνα που κάνω δίαιτα με τις μονάδες αλλά ώρες ώρες με πιάνει απογοητεύσει γιατί τα κιλά που πρέπει να χάσω είναι πολλά..... Συμπάσχει καμία μαζι μου??? 

Εγω ειχα ξεκινησει πριν 2 βδομαδες... Σταματησα και σήμερα ξεκινησα παλι... Βεβαια εκανα παγαποντια με τοστ τ πρωι αλλά δεν το βάζω κατω!!! Θες να μιλάμε να δίνουμε κουράγιο η μια στην αλλη? 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Εγω ειχα ξεκινησει πριν 2 βδομαδες... Σταματησα και σήμερα ξεκινησα παλι... Βεβαια εκανα παγαποντια με τοστ τ πρωι αλλά δεν το βάζω κατω!!! Θες να μιλάμε να δίνουμε κουράγιο η μια στην αλλη? 

Κοριτσια βαλτε κι εμενα στην παρεα. Ξεκιναω με 1500 θερμιδες και βλεπουμε. Τρεμω στην ιδεα οτι αντι να χανω θα παιρνω! Να χασω και κανα δυο τρια κιλα να παω σε ενδοκρινολογο, γιατι αν παω σε αυτο το χαλι τα νουμερα θα ειναι χαλια! Αντε καλη μας αρχη! Να κανουμε ξεχωριστο θεμα: Μανουλες Οκτωβριου 2018 που ξεκινησαν διαιτα! :P Χιχιχιχι! 

Οσες θηλαζετε παντως και κανετε διαιτα θα ηταν χρησιμες οι συμβουλες. Δεν προλαβαινω για διαιοτολογο δυστυχως με τα δυο τερατακια μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...