Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

1 ώρα πρίν, bella32 είπε:

καλησπέρα κορίτσια μου!!

λοιπόν..στο θέμα δεύτερου παιδιού... ούτε κάν σαν ιδέα!! πέρα του ότι ο γιατρός δε με αφήνει για ένα χρόνο τουλάχιστον, νιώθω τόσο κουρασμένη, κ από τη δύσκολη εγκυμοσύνη αλλά κ τώρα που δεν έχω βοήθεια από πουθενά..Υπάρχουν μέρες που τρώω μεσημεριανό στις 8 το βράδυ που ε3χεται ο άντρας μου.. πίκρα.. βασικά δεν ξέρω αν θέλω δεύτερο..αλλά ίσως αν περάσει ο καιρός και μεγαλώσει καπως ο μμικρος κ μπορεί να αυτοεξυπηρετηθει, αλλάξω γνώμη, όμως τα λες @Marimarvμου..

  @Ασία μου αν νιώθεις έτοιμη, βουρ για το δεύτερο!!

ο δικός  μου τον βάζω για ύπνο ανάσκελα με το κεφάλι στο πλαι κ τον βρίσκω κάθετως, στο πλάι! όλο το βράδυ ξυπνάω να τον βλέπω...

Επίσης κορίτσια...θέμα σεξ.. πειτε μου πόσο σας πήρε να στρώσει το όλο θέμα... είπα να το επιχειρήσω και πονούσε απίστευτα πάρα πολύ.  δεν το ευχαριστήθηκα καθόλου.. μέχρι πότε θα είναι έτσι;;;;

όσο για την ανάπτυξη, δεν μεγαλώνουν κάθε μήνα το ίδιο.. χτες τον ζυγισα κ ήταν 5400. την Δευτέρα ειβαι να κάνουμε το δεύτερο εμβόλιο, βέβαια θα το καθυστερήσουμε μια βδομάδα λόγω της εξέτασης του μεσοβδόμαδα. 

@anemoni1989 μη σε πιάνει πανικός.  στη μέτρηση του δεύτερου μήνα δεν είχε πάρει ύψος.  το είχε πάρει μαζεμένο τον προηγούμενο..σίγουρα και η περίμετρος κεφαλής θα ανέβει μέχρι την επόμενη μέτρηση!

Ναι ρε συ και εγώ το ίδιο όταν έρχεται η μαμά μου και μου την κρατάει κάτι γίνεται αλλά όταν όμως δεν έρχεται φτάνει το βράδυ που κοιμάται και απλά είμαι κομμάτια εννοείται πως δεν τρώω κανονικά στ πόδι και με την μπουκιά στ στόμα δεν μασάω καταπίνω... Αφού έλεγα πριν στον άντρας μου ότι στη δουλειά αν και δούλευα 12 ώρες 3 φορές την βδομάδα και τς άλλες 8ωρες τώρα κουράζομαι περισσότερο.. Δεν το συγκρίνω καν εκεί είχαμε και διάλειμμα τρώγαμε ήρεμα.. αν είχα και δεύτερο θα έπεφτα κάτω από την κούραση.. Και όχι μόνο αυτό όπως το λες και εσύ και η εγκυμοσύνη μου ήταν πολύ δύσκολη συσπάσεις ζάχαρο εισαγωγές στο νοσοκομείο.. Ας περάσουν 4 5 χρονάκια πρώτα και μετά ιιισως το ξανά σκεφτώ.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

@ΦαιηΚατς έχω μπερδευτεί..δεν ξέρω  αν μου ήρθε η όχι.. Θα δω αυτόν ν τον μήνα αν θα μου έρθει.

Όσο Για δεύτερο μωρό κορίτσια ουτε Εγώ το σκέφτομαι από τώρα. Είναι πολύ νωρίς για να ξανά περασω τους Εμετους κ Την αγωνία που είχα για το μωρό στην εντατική... Ο άντρας μου θέλει να ξεκινήσουμε από τώρα  τις προσπάθειες.  Κ επίσης θέλω να χαρω λιγάκι το μωρό μου για ένα χρόνο τουλάχιστον.

Αλλά κορίτσια κ η κούραση είναι μεγάλη.κ εγώ δεν προλαβαίνω να φάω ...Μπορεί κ όλη μέρα με ένα τοστ να είμαι.που να έχω κ δεύτερο μωρό.θα εγκατασταθεί εδω η μαμά μου μέτα!!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Τι κανετε; Εγω τρεχω πανω κατω με τα παιδια... πολυ κουραση! Παντως εγω αν ειχα επιλογη θα τα εκανα με μικρη διαφορα και οχι τρια χρονια οπως τωρα, γιατι ο μεγαλος μ που ειναι γενικα ευκολο παιδι αλλαξε εντελως με τον ερχομο του μπεμπη. Σα να μεγαλωνω ξενο παιδι δλδ! Οταν ειναι μικροτερα δε το περνας αυτο το σταδιο... αλλα ο Θεος ειχε αλλα σχεδια... 

Κοριτσια οσες θηλαζετε κ κανετε διατροφη για να χασετε κιλα ποσες θερμιδες πρεπει να καταναλωνουμε καθε ημερα; Γιατι διαβαζω απο 300 εως 800 επιπλεον κι εχω μπερδευτει. Ξεκινησα να προσεχω, λιγο αυστηρα βεβαια, κι ο μικρος ξυπνουσε βραδυ για να φαει (γενικα δεν ξυπναει πλεον ταβραδια). Εχει παει καμια σε διαιτολογο;  Θελω να χασω καμια 15αρια κιλα, βαρεθηκα να με βλεπω ετσι (οχι απο την εγκυμοσυνη, τα δεκα τα ειχα ηδη).

Καλη Κυριακη σε ολες και καλο μηνα κιολας!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Alekk είπε:

Καλημερα κοριτσια! Τι κανετε; Εγω τρεχω πανω κατω με τα παιδια... πολυ κουραση! Παντως εγω αν ειχα επιλογη θα τα εκανα με μικρη διαφορα και οχι τρια χρονια οπως τωρα, γιατι ο μεγαλος μ που ειναι γενικα ευκολο παιδι αλλαξε εντελως με τον ερχομο του μπεμπη. Σα να μεγαλωνω ξενο παιδι δλδ! Οταν ειναι μικροτερα δε το περνας αυτο το σταδιο... αλλα ο Θεος ειχε αλλα σχεδια... 

Κοριτσια οσες θηλαζετε κ κανετε διατροφη για να χασετε κιλα ποσες θερμιδες πρεπει να καταναλωνουμε καθε ημερα; Γιατι διαβαζω απο 300 εως 800 επιπλεον κι εχω μπερδευτει. Ξεκινησα να προσεχω, λιγο αυστηρα βεβαια, κι ο μικρος ξυπνουσε βραδυ για να φαει (γενικα δεν ξυπναει πλεον ταβραδια). Εχει παει καμια σε διαιτολογο;  Θελω να χασω καμια 15αρια κιλα, βαρεθηκα να με βλεπω ετσι (οχι απο την εγκυμοσυνη, τα δεκα τα ειχα ηδη).

Καλη Κυριακη σε ολες και καλο μηνα κιολας!

Το ίδιο θέμα έχω και εγώ.. Είχα πάρει στην εγκυμοσύνη 10 κιλά και 5 πριν μείνω έγκυος αφού γεννησα τα έχασα όλα τα κιλά της εγκυμοσύνης πολύ γρήγορα κιόλας το τελευταίο διάστημα όμως έχω ξανά πάρει 5 οπότε θέλω να χάσω 10 κιλά όμως δεν ξέρω τι πρέπει να τρώω το όχι αν παίρνω τις κατάλληλες θερμίδες κτλ.. 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Alekk είπε:

Καλημερα κοριτσια! Τι κανετε; Εγω τρεχω πανω κατω με τα παιδια... πολυ κουραση! Παντως εγω αν ειχα επιλογη θα τα εκανα με μικρη διαφορα και οχι τρια χρονια οπως τωρα, γιατι ο μεγαλος μ που ειναι γενικα ευκολο παιδι αλλαξε εντελως με τον ερχομο του μπεμπη. Σα να μεγαλωνω ξενο παιδι δλδ! Οταν ειναι μικροτερα δε το περνας αυτο το σταδιο... αλλα ο Θεος ειχε αλλα σχεδια... 

Κοριτσια οσες θηλαζετε κ κανετε διατροφη για να χασετε κιλα ποσες θερμιδες πρεπει να καταναλωνουμε καθε ημερα; Γιατι διαβαζω απο 300 εως 800 επιπλεον κι εχω μπερδευτει. Ξεκινησα να προσεχω, λιγο αυστηρα βεβαια, κι ο μικρος ξυπνουσε βραδυ για να φαει (γενικα δεν ξυπναει πλεον ταβραδια). Εχει παει καμια σε διαιτολογο;  Θελω να χασω καμια 15αρια κιλα, βαρεθηκα να με βλεπω ετσι (οχι απο την εγκυμοσυνη, τα δεκα τα ειχα ηδη).

Καλη Κυριακη σε ολες και καλο μηνα κιολας!

Συμπασχωωωω!!! Αν ξέρει καποια ας μας πει!!! Εγω γενικα παλεύω να μειωσω γλυκά κλπ αλλα πολυ δυσκολο... Και οχι τιποτα αλλο, επεογομαι να χασω εστω τα 10 γτ εχω γαμο σε λιγους μηνες.... Εγω εχω μπει σ πειρασμο να κανω τη δίαιτα των μοναδων, αλλα δεν τα καταφερνω και πολυ καλα... Απο Αυριο θα το παλεψω πιο εντατικά!!! 

3 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Το ίδιο θέμα έχω και εγώ.. Είχα πάρει στην εγκυμοσύνη 10 κιλά και 5 πριν μείνω έγκυος αφού γεννησα τα έχασα όλα τα κιλά της εγκυμοσύνης πολύ γρήγορα κιόλας το τελευταίο διάστημα όμως έχω ξανά πάρει 5 οπότε θέλω να χάσω 10 κιλά όμως δεν ξέρω τι πρέπει να τρώω το όχι αν παίρνω τις κατάλληλες θερμίδες κτλ.. 

 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

17 ώρες πρίν, bella32 είπε:

καλησπέρα κορίτσια μου!!

λοιπόν..στο θέμα δεύτερου παιδιού... ούτε κάν σαν ιδέα!! πέρα του ότι ο γιατρός δε με αφήνει για ένα χρόνο τουλάχιστον, νιώθω τόσο κουρασμένη, κ από τη δύσκολη εγκυμοσύνη αλλά κ τώρα που δεν έχω βοήθεια από πουθενά..Υπάρχουν μέρες που τρώω μεσημεριανό στις 8 το βράδυ που ε3χεται ο άντρας μου.. πίκρα.. βασικά δεν ξέρω αν θέλω δεύτερο..αλλά ίσως αν περάσει ο καιρός και μεγαλώσει καπως ο μμικρος κ μπορεί να αυτοεξυπηρετηθει, αλλάξω γνώμη, όμως τα λες @Marimarvμου..

  @Ασία μου αν νιώθεις έτοιμη, βουρ για το δεύτερο!!

ο δικός  μου τον βάζω για ύπνο ανάσκελα με το κεφάλι στο πλαι κ τον βρίσκω κάθετως, στο πλάι! όλο το βράδυ ξυπνάω να τον βλέπω...

Επίσης κορίτσια...θέμα σεξ.. πειτε μου πόσο σας πήρε να στρώσει το όλο θέμα... είπα να το επιχειρήσω και πονούσε απίστευτα πάρα πολύ.  δεν το ευχαριστήθηκα καθόλου.. μέχρι πότε θα είναι έτσι;;;;

όσο για την ανάπτυξη, δεν μεγαλώνουν κάθε μήνα το ίδιο.. χτες τον ζυγισα κ ήταν 5400. την Δευτέρα ειβαι να κάνουμε το δεύτερο εμβόλιο, βέβαια θα το καθυστερήσουμε μια βδομάδα λόγω της εξέτασης του μεσοβδόμαδα. 

@anemoni1989 μη σε πιάνει πανικός.  στη μέτρηση του δεύτερου μήνα δεν είχε πάρει ύψος.  το είχε πάρει μαζεμένο τον προηγούμενο..σίγουρα και η περίμετρος κεφαλής θα ανέβει μέχρι την επόμενη μέτρηση!

Κοριτσι μου να χαιρεσαι το μικρο σου.Οσο για το σεξ επειδη κι εγω πονουσα παρα πολυ(.Με ειχε προειδοποιησει ο γυναικολογος και ειχε προτεινει απο την αρχη λιπαντικο αλλα δεν πηρα) θα σου πω οτι τις πρωτες 3 φορες πονουσε πολυ ,τις 2 επομενες λιγο και μετα την πεμπτη καθολου.Απλα μας ειχε πει οσο πιο συχνα κανουμε τοσο πιο γρηγορα θα επανελθει.Οποτε σφιξε τα δοντια,αν θες παρε λιπαντικο και αφου ξεκινησες μην το αφηνεις,κανε υπομονη και γρηγορα θα ναι οπως πριν.Εμεις σε 2 βδομαδες καναμε  5 φορες και επανηλθε πληρως.Τυχερες παντως οσες δεν το ζησουν,οντως ποναει πολυ...

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 31/1/2019 at 10:30 ΜΜ, Marimarv είπε:

Κορίτσια τώρα αγχώθηκα η δικιά μου πήρε 1 πόντο από το πρώτο εμβόλιο σε ύψος η γιατρός όταν το κάναμε δεν μου είπε τίποτα το περίεργο αλλά εγω τώρα έχω ανησυχίσει αν πρέπει να παίρνει 3 πόντους τ μήνα.. 

Καλέ ένα πόντο έχει πάρει και η δικιά μου από το προηγούμενο εμβόλιο η γιατρός μου είπε μια χαρά το κορίτσι μας. 

Κορίτσια υπάρχει κάποια κοπέλα που να παίρνει τους 6 μήνες του ΟΑΕΔ?? περίμενα Παρασκευή 1 του μήνα να μπουν και δεν μπήκαν.. 

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, bella32 είπε:

καλησπέρα κορίτσια μου!!

λοιπόν..στο θέμα δεύτερου παιδιού... ούτε κάν σαν ιδέα!! πέρα του ότι ο γιατρός δε με αφήνει για ένα χρόνο τουλάχιστον, νιώθω τόσο κουρασμένη, κ από τη δύσκολη εγκυμοσύνη αλλά κ τώρα που δεν έχω βοήθεια από πουθενά..Υπάρχουν μέρες που τρώω μεσημεριανό στις 8 το βράδυ που ε3χεται ο άντρας μου.. πίκρα.. βασικά δεν ξέρω αν θέλω δεύτερο..αλλά ίσως αν περάσει ο καιρός και μεγαλώσει καπως ο μμικρος κ μπορεί να αυτοεξυπηρετηθει, αλλάξω γνώμη, όμως τα λες @Marimarvμου..

  @Ασία μου αν νιώθεις έτοιμη, βουρ για το δεύτερο!!

ο δικός  μου τον βάζω για ύπνο ανάσκελα με το κεφάλι στο πλαι κ τον βρίσκω κάθετως, στο πλάι! όλο το βράδυ ξυπνάω να τον βλέπω...

Επίσης κορίτσια...θέμα σεξ.. πειτε μου πόσο σας πήρε να στρώσει το όλο θέμα... είπα να το επιχειρήσω και πονούσε απίστευτα πάρα πολύ.  δεν το ευχαριστήθηκα καθόλου.. μέχρι πότε θα είναι έτσι;;;;

όσο για την ανάπτυξη, δεν μεγαλώνουν κάθε μήνα το ίδιο.. χτες τον ζυγισα κ ήταν 5400. την Δευτέρα ειβαι να κάνουμε το δεύτερο εμβόλιο, βέβαια θα το καθυστερήσουμε μια βδομάδα λόγω της εξέτασης του μεσοβδόμαδα. 

@anemoni1989 μη σε πιάνει πανικός.  στη μέτρηση του δεύτερου μήνα δεν είχε πάρει ύψος.  το είχε πάρει μαζεμένο τον προηγούμενο..σίγουρα και η περίμετρος κεφαλής θα ανέβει μέχρι την επόμενη μέτρηση!

βασικά θέλω να έχουν μικρή διαφορά ηλικίας, μόνο γι αυτό το σκέφτομαι τόσο νωρίς, για να μεγαλώσουν μαζί.Υπάρχουν πολλοί άλλοι λόγοι που θα ήθελα να καθυστερήσει μερικά χρόνια το δεύτερο παιδάκι. σας είπα δεν ξέρω τι θέλω χαχαχα όσο για το  σεξ εγώ ακόμη δεν έκανα.σε κάνα δύο βδομάδες πιστεύω να κάνω. νιώθω υπερβολικά κλειστή. ξέρω ότι θα πονέσω πολύ κ επειδή πόνεσα πολύ με την γέννα δεν θέλω να ξανα νιώσω πόνους εκεί κάτω. έχω ψυχολογικο... Αλλά μ αρέσει που σκέφτομαι για δεύτερο παιδί χαχαχα

Α επίσης όσες γεννήσατε φυσιολογικά, από κάτω είστε όπως πριν η έχει αλλάξει η περιοχή?σε μερικές θα φανεί χαζή η ερώτηση ενώ σε άλλες όχι, εύχομαι σε όλες σας να φανεί χαζή βασικά. Γιατί εγώ είμαι αλλιώς από κάτω. βλέπω αλλαγές κ ένας λόγος που φοβάμαι να κάνω σεξ είναι αυτός.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Ασία είπε:

βασικά θέλω να έχουν μικρή διαφορά ηλικίας, μόνο γι αυτό το σκέφτομαι τόσο νωρίς, για να μεγαλώσουν μαζί.Υπάρχουν πολλοί άλλοι λόγοι που θα ήθελα να καθυστερήσει μερικά χρόνια το δεύτερο παιδάκι. σας είπα δεν ξέρω τι θέλω χαχαχα όσο για το  σεξ εγώ ακόμη δεν έκανα.σε κάνα δύο βδομάδες πιστεύω να κάνω. νιώθω υπερβολικά κλειστή. ξέρω ότι θα πονέσω πολύ κ επειδή πόνεσα πολύ με την γέννα δεν θέλω να ξανα νιώσω πόνους εκεί κάτω. έχω ψυχολογικο... Αλλά μ αρέσει που σκέφτομαι για δεύτερο παιδί χαχαχα

Α επίσης όσες γεννήσατε φυσιολογικά, από κάτω είστε όπως πριν η έχει αλλάξει η περιοχή?σε μερικές θα φανεί χαζή η ερώτηση ενώ σε άλλες όχι, εύχομαι σε όλες σας να φανεί χαζή βασικά. Γιατί εγώ είμαι αλλιώς από κάτω. βλέπω αλλαγές κ ένας λόγος που φοβάμαι να κάνω σεξ είναι αυτός.

Απο κάτω εξωτερικά νομίζω είναι όπως πριν.. η αίσθηση στο σεξ έχει αλλάξει λίγο! Θα βελτιωθεί ελπίζω με τον καιρό.. μη φοβάσαι! Αρκεί τα το πάτε χαλαρα!

Όσο για τα κιλά,την εγκυμοσύνης έφυγαν αμέσως..είχα όμως +4 πριν την εγκυμοσύνη κ θέλω να τα χάσω κ αυτά..έκοψα μαχαίρι γλυκά κ προσέχω αρκετά τι τρώω.. κ κάποια στιγμή ελπίζω να ξεκινήσω λίγη γυμναστική.


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Ασία είπε:

βασικά θέλω να έχουν μικρή διαφορά ηλικίας, μόνο γι αυτό το σκέφτομαι τόσο νωρίς, για να μεγαλώσουν μαζί.Υπάρχουν πολλοί άλλοι λόγοι που θα ήθελα να καθυστερήσει μερικά χρόνια το δεύτερο παιδάκι. σας είπα δεν ξέρω τι θέλω χαχαχα όσο για το  σεξ εγώ ακόμη δεν έκανα.σε κάνα δύο βδομάδες πιστεύω να κάνω. νιώθω υπερβολικά κλειστή. ξέρω ότι θα πονέσω πολύ κ επειδή πόνεσα πολύ με την γέννα δεν θέλω να ξανα νιώσω πόνους εκεί κάτω. έχω ψυχολογικο... Αλλά μ αρέσει που σκέφτομαι για δεύτερο παιδί χαχαχα

Α επίσης όσες γεννήσατε φυσιολογικά, από κάτω είστε όπως πριν η έχει αλλάξει η περιοχή?σε μερικές θα φανεί χαζή η ερώτηση ενώ σε άλλες όχι, εύχομαι σε όλες σας να φανεί χαζή βασικά. Γιατί εγώ είμαι αλλιώς από κάτω. βλέπω αλλαγές κ ένας λόγος που φοβάμαι να κάνω σεξ είναι αυτός.

κ νόμιζα ότι είναι ιδέα  μου!!! χα χα! καθόλου χαζή η ερώτηση.. κγω βλέπω αλλαγή! λες να μην έχει επανέλθει ακόμη η περιοχή;; 

είναι όντως ωραία να μεγαλώνουν σε κοντινή ηλικία! έστω 2 χρόνια όμως τα θέλω εγώ!!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , bella32 είπε:

κ νόμιζα ότι είναι ιδέα  μου!!! χα χα! καθόλου χαζή η ερώτηση.. κγω βλέπω αλλαγή! λες να μην έχει επανέλθει ακόμη η περιοχή;; 

είναι όντως ωραία να μεγαλώνουν σε κοντινή ηλικία! έστω 2 χρόνια όμως τα θέλω εγώ!!

Δυστυχώς πιστεύω έχει επανέλθει. έτσι θα είναι από δω κ πέρα μάλλον...

 

πρίν από 8 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Απο κάτω εξωτερικά νομίζω είναι όπως πριν.. η αίσθηση στο σεξ έχει αλλάξει λίγο! Θα βελτιωθεί ελπίζω με τον καιρό.. μη φοβάσαι! Αρκεί τα το πάτε χαλαρα!

Όσο για τα κιλά,την εγκυμοσύνης έφυγαν αμέσως..είχα όμως +4 πριν την εγκυμοσύνη κ θέλω να τα χάσω κ αυτά..έκοψα μαχαίρι γλυκά κ προσέχω αρκετά τι τρώω.. κ κάποια στιγμή ελπίζω να ξεκινήσω λίγη γυμναστική.

τυχερή είσαι. εμένα έχει αλλάξει εξωτερικά.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Καλέ ένα πόντο έχει πάρει και η δικιά μου από το προηγούμενο εμβόλιο η γιατρός μου είπε μια χαρά το κορίτσι μας. 

Κορίτσια υπάρχει κάποια κοπέλα που να παίρνει τους 6 μήνες του ΟΑΕΔ?? περίμενα Παρασκευή 1 του μήνα να μπουν και δεν μπήκαν.. 

Ναι εγώ πληρώθηκα χθες.. Πρώτη φορά περιμένεις να πληρωθεί? Εμένα μου μπήκαν 533

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Marimarv είπε:

Ναι εγώ πληρώθηκα χθες.. Πρώτη φορά περιμένεις να πληρωθεί? Εμένα μου μπήκαν 533

Ναι πρώτη φορά και δεν μου μπήκαν ακόμα.. 

πρίν από 53 λεπτά , bella32 είπε:

κ νόμιζα ότι είναι ιδέα  μου!!! χα χα! καθόλου χαζή η ερώτηση.. κγω βλέπω αλλαγή! λες να μην έχει επανέλθει ακόμη η περιοχή;; 

είναι όντως ωραία να μεγαλώνουν σε κοντινή ηλικία! έστω 2 χρόνια όμως τα θέλω εγώ!!

Η μπέμπα κοντεύει 4 μηνων και εγώ ακόμα δεν έχω κάνει κάτι φοβάμαι βέβαια πρέπει κάποια στιγμή να ξεπεράσω τον φόβο μου.. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μαρθα Κ είπε:

Ναι πρώτη φορά και δεν μου μπήκαν ακόμα.. 

Η μπέμπα κοντεύει 4 μηνων και εγώ ακόμα δεν έχω κάνει κάτι φοβάμαι βέβαια πρέπει κάποια στιγμή να ξεπεράσω τον φόβο μου.. 

πωπω τι άγχος κ αυτό..που θα πάει όμως,  θα τους βρούμε τους ρυθμούς μας σαν ζευγάρι..εγώ θέλω να πάω κ για ένα γενικό ρεκτιφιέ! θέλω όλο πακέτο..μασάζ,  αισθητικός,  κομμωτήριο..αλλά πραγματικά δεν προλαβαίνω..Έτσι όπως πάει θα κανω μαλλί πριν το Πάσχα..μια και καλή για τη βάφτιση..


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , bella32 είπε:

πωπω τι άγχος κ αυτό..που θα πάει όμως,  θα τους βρούμε τους ρυθμούς μας σαν ζευγάρι..εγώ θέλω να πάω κ για ένα γενικό ρεκτιφιέ! θέλω όλο πακέτο..μασάζ,  αισθητικός,  κομμωτήριο..αλλά πραγματικά δεν προλαβαίνω..Έτσι όπως πάει θα κανω μαλλί πριν το Πάσχα..μια και καλή για τη βάφτιση..εγώ 

Πω πω και εγώ το έχω πολύ ανάγκη να βγω μια μέρα να πάω για μαμμια νύχια μασάζ ψώνια αλλά αααααα που να βρω τόσο χρόνο ούτε καν.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...