Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

3 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Εχει γερασει αρκετα μου λενε και εχει μειωθει καπως και το αμνιακο υγρο και φοβουνται..ετσι καταλαβα τι να σου πω..

Δε ξερω ειμαι μπερδεμενη

δεν πειράζει παντως μην φοβάσαι .εχεις κανει κ τις ενέσεις οποτε ολα θα πανε καλά αν τελικά γεννήσεις νωρίτερα.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 23 λεπτά , Giotitsa είπε:

@fairy-mary κοριτσι ειδα οτι την Δευτερα γεννας με το καλο τελειαααα ελπιζω ολα να πανε τελειααα να μπεις να μας ενημερωσεις οταν μπορεσεις θα σε εχω στο  νου μου

Σε ευχαριστω!!!

Να εισαι καλα!

Θα ενημερωσω


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P.L.L. είπε:

Γεννάς τη Δευτέρα;;; Έλα ρε! Με το καλό! Ποσο θα είσαι ακριβώς; Άντε να γνωρίσεις την κόρη σου!!

Ναι γενναω..

Δεν εχω αλλα περιθώρια, ο πλακουντας δε θα αντεξει αλλο.

35 εβδομαδων θα είμαι , δε θα εχω μπει στο μηνα μου αλλα τι θα κανω..

Ελπιζω ολα να πανε καλα


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Ναι γενναω..

Δεν εχω αλλα περιθώρια, ο πλακουντας δε θα αντεξει αλλο.

35 εβδομαδων θα είμαι , δε θα εχω μπει στο μηνα μου αλλα τι θα κανω..

Ελπιζω ολα να πανε καλα

Εχεις κανει τις ενεσουλες σου και εισαι ενα τσακ απο τον 9ο.ολα καλα θα πανε.για το καλο της μπεμπας σου γινονται ολα!!!!!με το καλο να την αντικρισεις νεραιδουλα αυριο!!!!!!!ειναι μοναδικη στιγμη οταν βλεπεις πρωτγ φορα το μωρο σου.Θα περιμένουμε νεα σου!

Link to comment
Share on other sites

On 17/3/2019 at 12:59 ΠΜ, fairy-mary είπε:

Ναι γενναω..

Δεν εχω αλλα περιθώρια, ο πλακουντας δε θα αντεξει αλλο.

35 εβδομαδων θα είμαι , δε θα εχω μπει στο μηνα μου αλλα τι θα κανω..

Ελπιζω ολα να πανε καλα

Καλή επιτυχία!!!! Περιμενουμε νέα σου! Όλα θα πάνε καλά!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Giotitsa είπε:

@P.L.L.ουου φιλη μου εκανα αυχενική όλα καλά 

Κοπελα μου εισαι εγκυος;;; τωρα ειδα το ποστ σου!!! Μπραβο κοπελα μου ολα να πανε υπεροχα ευχομαι με μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Smaro3056 είπε:

Κοπελα μου εισαι εγκυος;;; τωρα ειδα το ποστ σου!!! Μπραβο κοπελα μου ολα να πανε υπεροχα ευχομαι με μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!

@Smaro3056 ναι αγάπη για αλλη μια φορά αλλά θα βγω νικήτρια αυτην την φορά εύχομαι ο Θεός να σε αξιώσει σύντομα και σένα και να ξεχάσεις μην νομιζεις σε διαβάζω 

Just now, Nansy29 είπε:

Μπράβο γιωτιτσα μου!!!χαίρομαι πολύ για σένα!!!

@Nansy29 κοριτσάκι μου εσύ να σαι καλά το ξέρω οτι χαίρεσαι εύχομαι σύντομα και εσύ με ενα υγιή μωρακι στο εύχομαι με Ολη την καρδιά μου

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Giotitsa είπε:

@P.L.L.ουου φιλη μου εκανα αυχενική όλα καλά 

Κορίτσι μουυυυυ!!!! Τώρα το είδα! Ποσο χαιρομαιιιι!!!! Σας είπε τίποτα και για το φύλο; Πως ήταν;; Κουνιόταν; Πες τα όλα!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Καλησπέρα κορίτσια είμαι και εγώ καινούργια εδώ! 3 χρόνια προσπαθώ και σκέφτομαι με τον άντρα μου για σπερματενχυση υπάρχει κάποια κοπέλα που να έχει κάνει εδώ δύο ιωαννινα να μας πει την εμπειρία της ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...