Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

Just now, P.L.L. είπε:

Ω καλή επιτυχία στην αυχενική!!! Πω πω πως πέρασε ο καιρός! Να μας ενημερώσεις! 

Εμείς είμαστε μια χαρά! Η μικρή μου είναι πολύ καλό κορίτσι, τρώει και μεγαλώνει και μας αφήνει και να κοιμόμαστε! Την βγάζω βόλτες με το καρότσι και το ευχαριστιέμαι!!!

Τα πήρε ήδη τα φιλιά!!! Εννοείται ενδιαφερόμαστε κορίτσι! Τι μας πέρασες! 

@P.L.L. ναι κορίτσι μου φυσικά και ξέρω οτι ενδιαφέρεσαι αχ τι καλά ρε κοριτσάκι μου τι ωραία είναι να πηγαίνεις με το μωρό βόλτα εξω στον ήλιο ποσο χαίρομαι για σένα γλυκιά μου να το ευχαριστιεσαι Οσο μπορείς

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

@Katerina 88 @Giotitsa Και @Rafaelatarzan κάνατε κάποιον υπέρηχο να δείτε τα φασολάκια σας;;;

Εγώ ναι αγάπη μ...Κ όλα είναι καλά....οδεύουμε προς την Αυχενική μ 15 Μάρτη ....Πώς πέρασε ο καιρός παναγια μ...Φιλάκια στην κοράκλα σουυυυυυυυ....φατις τα μπουτάκια της....

@P.L.L.

...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ω καλή επιτυχία στην αυχενική!!! Πω πω πως πέρασε ο καιρός! Να μας ενημερώσεις! 

Εμείς είμαστε μια χαρά! Η μικρή μου είναι πολύ καλό κορίτσι, τρώει και μεγαλώνει και μας αφήνει και να κοιμόμαστε! Την βγάζω βόλτες με το καρότσι και το ευχαριστιέμαι!!!

Τα πήρε ήδη τα φιλιά!!! Εννοείται ενδιαφερόμαστε κορίτσι! Τι μας πέρασες! 

Τέλεια!!!! Εννοείται ότι θα σας ενημερώσω!!!!


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Εγώ ναι αγάπη μ...Κ όλα είναι καλά....οδεύουμε προς την Αυχενική μ 15 Μάρτη ....Πώς πέρασε ο καιρός παναγια μ...Φιλάκια στην κοράκλα σουυυυυυυυ....φατις τα μπουτάκια της....

@P.L.L.

...

Τελεια!!!! Πω πω χαρές που έχουμε να λαβαινουμε!!!! Καλή επιτυχία!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , P.L.L. είπε:

Τελεια!!!! Πω πω χαρές που έχουμε να λαβαινουμε!!!! Καλή επιτυχία!!!

σε ευχαριστω φιλη μ....Έχω μια ωραία αγωνια να το δω αλλο πραμα....Έχω τρελαθεί από χαρα σ λεω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 58 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

σε ευχαριστω φιλη μ....Έχω μια ωραία αγωνια να το δω αλλο πραμα....Έχω τρελαθεί από χαρα σ λεω

Φαντάζομαι! Και να ξέρεις ότι όταν με το καλό γεννήσεις και το έχεις αγκαλιά θα τις θυμάσαι όλες αυτές τις στιγμές με πολλή αγάπη! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Φαντάζομαι! Και να ξέρεις ότι όταν με το καλό γεννήσεις και το έχεις αγκαλιά θα τις θυμάσαι όλες αυτές τις στιγμές με πολλή αγάπη! 

ειμαι σιγουρη...❤❤❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Katerina 88 είπε:

Εγώ κοριτσάκι μου έκανα την προηγούμενη Τρίτη έναν έκτακτο υπέρηχο και ήταν μια χαρά το μικρό μου!!!Την Παρασκευή έχω και την αυχενική και έχω αγωνία!!! Εσύ πως είσαι???Η μπεμπουλα μεγαλώνει???Σίγουρα περνάς πολύ όμορφες στιγμές!!!:x

Καλε πόσο γρήγορα περασε ο καιρος??? 

Τι ωραία!!! Θα περιμένουμε νεα σου!!! :)

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Καλε πόσο γρήγορα περασε ο καιρος??? 

Τι ωραία!!! Θα περιμένουμε νεα σου!!! :)

Εννοείται κοριτσάκι μου!!! Φιλάκια κ σε εσένα κ στη μπεμπουλα!!!

  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τι ωραια που αυξανονται οι εγκυουλες μας!!!! Να εχετε ηρεμη και αισιοδοξη διαθεση και ολα θα πανε καλα..Εμενα να σας πω την αληθεια μου λειπουν εκεινες οι στιγμες!! Τωρα δεν λεω...ειναι πολυ πολυ ομορφες..αλλα και εκεινες ειχαν μια γλυκια προσμονη!!! Να τις απολαυσετε!! Φιλια σε ολες!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


15 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια τι ωραια που αυξανονται οι εγκυουλες μας!!!! Να εχετε ηρεμη και αισιοδοξη διαθεση και ολα θα πανε καλα..Εμενα να σας πω την αληθεια μου λειπουν εκεινες οι στιγμες!! Τωρα δεν λεω...ειναι πολυ πολυ ομορφες..αλλα και εκεινες ειχαν μια γλυκια προσμονη!!! Να τις απολαυσετε!! Φιλια σε ολες!!!

Ναι κι εγώ νιώθω έτσι. Αφού ανυπομονώ να έρθει η ώρα για το επόμενο! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/2/2019 at 6:59 ΜΜ, Giotitsa είπε:

φιλες μου και αδερφες μου ειχα πει οτι απο αυτο το θεμα ξεκινησα σε αυτο θα ξαναγραψω η απουσια μου ητανε μεγαλη αλλα επρεπε νε ειμαι εγω καλα και να ξαναμπω ζητω συγνωμη απο ολες καμια δεν ξεχασα κοριτσια μου καμια οσες μου σταθηκατε πραγματικα οσες με νιωσατε οσες πηρατε τον πονο μου και τον κανατε δικο σας ησασταν το αποκουμπι μου σε ολα εσεις ο ανδρας μου και ο Θεος κοριτσια μου σας αγαπω ολες κοριτσια μαθαινω απο ολες τα νεα σας απλα δεν ημουν ενεργη κοριτσια μου @Katerina 88 @P.L.L. @nanoula90 @ΒαλεντιναΧρηστος @*ζουζουνα*!!! @Flo flo @Dimitr@17 @loyloy @Bela @anemoni1989 @palmoira @Kiki_kido και σε ολα τα κοριτσια σε ολα ομως καμια ανεξαιρετως ηθελα να πω οτι για αλλη μια φορα ο Θεος μου εδωσε την ευκαιρια να ειμαι και παλι εγκυος να κρατησω το ουρανιο τοξο που μου ελεγε η φιλη μου η nanoula ειμαι ακομα στην αρχη ναι φοβαμαι κοριτσια ναι εχω λιγο αγχος αλλα ειμαι χαρουμεν και ευλογημενη που εχω παλι την ευκαιρια με δυναμη ψυχης θα τα καταφερω αυτην την φορα και θα εχω και εγω το ουρανιο τοξο μου που θα διωξει αυτη την καταιγιδα που περασα ολα αυτα ανηκουν στο παρελθον το μωρο μου ποτε δεν θα το ξεχασω αλλα μου δινει δυναμη και θα προσεχει την μανουλα τωρα που ειναι εγκυος για να φερει το αδερφακι του στην γη δεν φοβαμαι πολυ γιατι κοριτσια ο Θεος για να μου το εφερε υπαρχει λογος πρωτα ο Θεος και η Παναγια να πανε ολα καλα το μωρακι θα ειναι διπλα μου αν οχι εγω θα ειμαι και παλι δυνατη γιατι δεν γινεται αλλιως ειναι στην φυση μας να ειμαστε πολεμιστριες και να πολεμαμε και εχω τον φυλακα αγγελο μου πισω εναν υπεροχο ανδρα εναν ανδρα λουλουδι πραγματικο εναν ανθρωπο μου δεν μου αφησε λεπτο το χερι και ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολες σας μωρη γαλοπουλα @Rafaelatarzan μην νομιζεις οτι σε ξεχασα αδερφη μου εσυ ησουνα κοντα μου ολο αυτον τον καιρο κοριτσια σας ευχαριστω ολες να ειστε καλα με τα μωρακια σας και σε οσες περιμενετε να παρετε τα σπουργιτακια σας αγκαλια εγω ετσι το λεω σπουργιτακι αγαπες μου εσεις σας αγαπωωωωω ολες σκατουλεςςςς μου

τι ευχάριστα νέα είναι αυτά!!!εγώ τα ίδια κάνω ακόμα εμετό όταν αλλάζω μήνα όπως κ τώρα που μπήκα στον 8ο αλλά συν αυτό με έχει πιάσει το στομάχι μου κ κάνω κάποια θεραπεία.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

τι ευχάριστα νέα είναι αυτά!!!εγώ τα ίδια κάνω ακόμα εμετό όταν αλλάζω μήνα όπως κ τώρα που μπήκα στον 8ο αλλά συν αυτό με έχει πιάσει το στομάχι μου κ κάνω κάποια θεραπεία.

Ωωωω κουράγιο! Ελπίζω τουλάχιστον τον υπόλοιπο μήνα να είσαι καλά! Το καλό είναι ότι έτσι δεν θα πάρεις κιλά! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...