Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Blue Velvet καλημέρα κορίτσι μου ! Ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα ! Σου ευχόμαστε να είναι ανώδυνο σήμερα το αποτέλεσμα της εξετάσης ! Να ξέρεις πως σε νιώθω και εγώ και όλες μας ! Πες μας πταν θα έχεις νέα ! Φιλάκια !

      3 minutes ago, Eflenew said:

      Κοριτσιααααα απίστευτο!!! 142 χοριακη! Δε μπορούμε να το πιστέψουμε!!! Ξέρω ότι έχω πολύ μεγάλο δρόμο μπροστά και η επαναληπτική της Τετάρτης είναι πολύ σημαντική όμως στα τόσα χρόνια η πιο μεγάλη μου χοριακη ήταν 17... Η γκουρού των τεστ είχε δίκιο 😁

      Εεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεε εεεεεεε εεεεεεεεεεεε τι ωραία που ξεκίνησε η εβδομάδα !!!! Με το καλό !!!!! Ο δρόμος που ξεκίνησες να είναι έτσι χαμογελαστός όπως σήμερα ! Ποια είναι η γκουρού των τεστ … να εμφανιστεί άμεσα την θέλω χαχαχά 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 45 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Και για το 2 κιλά σου έχω απάντηση! Κάνουμε υπέρηχο με τον γιατρό την προηγούμενη μέρα απο την καισαρική στον δεύτερο, μου λέει είναι 2,400... Καλά είναι λέω, θα είναι μικροκαμωμένο σαν τον μεγαλο, ξυπναω απο την καισαρική και μου λέει η μάνα μου "3500 ο μπεμπης" έμεινα με ανοιχτό το στόμα! Με το καλό κορίτσι μου και όλα θα πάνε καλά, θα δεις...

Τετοια αποκλιση !!!

Ουαου!!

Τι να πω μακαρι ολα καλα να πανε

  • Μου αρέσει 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

20 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Μαλλον θα γεννησω τελος της αλλης εβδομαδας...ουτε καν 35 εβδομαδων δε θα ειμαι, αλλα τι να κανω...

Θα δειξει!

Να τη χαιρεσαι τη ζουζουνιτσα!

Δεν πειραχει..αν ειναι για την υγεια σας τοτε καλψς να ερθει.και ο ανηψιος μου στην 35η γεννηθηκε...ειναι μια χαρα τωρα 2.5 ετων παιδαρος!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Δεν πειραχει..αν ειναι για την υγεια σας τοτε καλψς να ερθει.και ο ανηψιος μου στην 35η γεννηθηκε...ειναι μια χαρα τωρα 2.5 ετων παιδαρος!!!!!

Μακαρι..τι να πω...

Η αληθεια ειναι οτι ειμαι σοκαρισμενη γενικα αλλα δε μπορω να κανω και πολλα..

Ευχομαι για το καλύτερο!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, fairy-mary είπε:

Μακαρι..τι να πω...

Η αληθεια ειναι οτι ειμαι σοκαρισμενη γενικα αλλα δε μπορω να κανω και πολλα..

Ευχομαι για το καλύτερο!

Λογικο να αγχωνεσαι ομως θεωρειται ασφαλης βδομαδα..εχεις κανει ενεσεις κορτιζονης???

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Λογικο να αγχωνεσαι ομως θεωρειται ασφαλης βδομαδα..εχεις κανει ενεσεις κορτιζονης???

Ναι τις εκανα την τριτη που μας περασε...

Αχ σε ξερω ακουω και διαβαζω διαφορα καο εχω αγχωθει...

Αν ηταν τουλαχιστον 2 κιλα ισως να ηταν καλυτερα...αλλα ειναι τοσο μικρουλι..

Φοβαμαι!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, fairy-mary είπε:

Ναι τις εκανα την τριτη που μας περασε...

Αχ σε ξερω ακουω και διαβαζω διαφορα καο εχω αγχωθει...

Αν ηταν τουλαχιστον 2 κιλα ισως να ηταν καλυτερα...αλλα ειναι τοσο μικρουλι..

Φοβαμαι!

αγαπη ποσο ειναι η μικρη σε κιλα τωρα ;;;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , fairy-mary είπε:

1750 γραμμαρια περιπου και ειμαι 33+5 w

αρα μεχρι να γεννησεις θα εχει παρει και αλλα λιγα κιλακια καταλαβαινω ετσι εχω καταλαβει ακριβως το αγχος σου καλη μου σε πληροφορω ομως οτι το μωρο θα ειναι μια χαρα αααααα εγω γεννηθηκα 1800 γ.ρ και ο ανδρας μου επισης το ιδιο γεννηθηκε στον 8 μηνα τι παθαμε ;;; ολα μια χαρα θα πανε θα δεις θα παρει κιλακια οταν γεννηθει το μωρακι σου θα ειναι μια χαρα κοιτα μην σου βγει πολυ μονο και δεν θα το πιστευετε αχχαχαχααχ ελα γλυκια μου ηρεμησε σε παρακαλω ολα θα πανε καλα να το λες απο μεσα σου ολη την ωρα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Giotitsa είπε:

αρα μεχρι να γεννησεις θα εχει παρει και αλλα λιγα κιλακια καταλαβαινω ετσι εχω καταλαβει ακριβως το αγχος σου καλη μου σε πληροφορω ομως οτι το μωρο θα ειναι μια χαρα αααααα εγω γεννηθηκα 1800 γ.ρ και ο ανδρας μου επισης το ιδιο γεννηθηκε στον 8 μηνα τι παθαμε ;;; ολα μια χαρα θα πανε θα δεις θα παρει κιλακια οταν γεννηθει το μωρακι σου θα ειναι μια χαρα κοιτα μην σου βγει πολυ μονο και δεν θα το πιστευετε αχχαχαχααχ ελα γλυκια μου ηρεμησε σε παρακαλω ολα θα πανε καλα να το λες απο μεσα σου ολη την ωρα

Κοντευω να πεθανω!

Δε μπορω να το βγαλω απο το μυαλό μου...

Αλλα δε μπορω να κανω και κατι να το ανατρεψω ολο αυτο...

Απλα ελπιζω


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , fairy-mary είπε:

Κοντευω να πεθανω!

Δε μπορω να το βγαλω απο το μυαλό μου...

Αλλα δε μπορω να κανω και κατι να το ανατρεψω ολο αυτο...

Απλα ελπιζω

καλεεεε τι λογια ειναι αυτα θα σε μαλωσω θα δεις εγω θα περιμενω οταν γεννησεις με το καλο να μπεις να μας πεις τα νεα σου τα οποια θα ειναι και υπεροχα ελα γλυκια μου στεναχωρεις την μικρουλα σου ετσι ξερω δεν ειναι και λιγο στο λεω ομως ειλικρινα δεν προκειται να παθει κατι το μωρο απο τα κιλα


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Giotitsa είπε:

καλεεεε τι λογια ειναι αυτα θα σε μαλωσω θα δεις εγω θα περιμενω οταν γεννησεις με το καλο να μπεις να μας πεις τα νεα σου τα οποια θα ειναι και υπεροχα ελα γλυκια μου στεναχωρεις την μικρουλα σου ετσι ξερω δεν ειναι και λιγο στο λεω ομως ειλικρινα δεν προκειται να παθει κατι το μωρο απο τα κιλα

Μακαρι να ειναι ετσι οπως τα λες τα πραγματα!

Θα δειξει!!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Μακαρι να ειναι ετσι οπως τα λες τα πραγματα!

Θα δειξει!!

Να μην ανησυχεις προξαταβολικα...Ειναι μαχητες τα βρ3φακια...αλλα σε κσθε περιπτωση θα εχει παρει κ αλλαγραμμαρια...

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Να μην ανησυχεις προξαταβολικα...Ειναι μαχητες τα βρ3φακια...αλλα σε κσθε περιπτωση θα εχει παρει κ αλλαγραμμαρια...

Καλημερα Κελυ!

Μακαρι να εχει βελτιωθει η κατασταση, τι να πω.

Οπως και να εχει δεν υπαρχουν πολλα περιθωρια , σιγουρα θα ειναι ενα προωρο μωρο. 

Το θεμα ειναι να πάρουμε τη σωστη αποφαση τη σωστη στιγμη.

Να μη διακινδυνευτει το οτιδηποτε.

 

  • Μου αρέσει 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

On 9/3/2019 at 5:50 ΜΜ, fairy-mary είπε:

Κοντευω να πεθανω!

Δε μπορω να το βγαλω απο το μυαλό μου...

Αλλα δε μπορω να κανω και κατι να το ανατρεψω ολο αυτο...

Απλα ελπιζω

Καλημέρα!!!Επειδή είμαστε κοντά γιατί σ είπαν να γεννήσεις στις 35?κ να μην περιμένεις λίγο ακόμα να μπεις στο μήνα σου? πάντως ο πλακουντας έτσι κι αλλιώς γερνάει ειδικά στο ντοπλερ που κάνουμε είναι συνήθως στο 2 με 3 αν δεν κάνω λάθος κ παει μεχρι 4 που γεννας εκει ετσι κι αλλιως.δλδ είναι φυσιολογικό στο να γερνάει απλά κάποιες φορές γερνάει πιο γρήγορα από ότι πρέπει να δεν προλαβαίνει να πάρει πολύ βάρος.αλλα με ξεκούραση κ ξάπλα κάτι γίνεται.ετσι είχε κάνει η κουμπάρα μου που τα είχε κ στα 2 παιδιά κ γεννήθηκαν 2800 κάτι κ τα 2.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

Καλημέρα!!!Επειδή είμαστε κοντά γιατί σ είπαν να γεννήσεις στις 35?κ να μην περιμένεις λίγο ακόμα να μπεις στο μήνα σου? πάντως ο πλακουντας έτσι κι αλλιώς γερνάει ειδικά στο ντοπλερ που κάνουμε είναι συνήθως στο 2 με 3 αν δεν κάνω λάθος κ παει μεχρι 4 που γεννας εκει ετσι κι αλλιως.δλδ είναι φυσιολογικό στο να γερνάει απλά κάποιες φορές γερνάει πιο γρήγορα από ότι πρέπει να δεν προλαβαίνει να πάρει πολύ βάρος.αλλα με ξεκούραση κ ξάπλα κάτι γίνεται.ετσι είχε κάνει η κουμπάρα μου που τα είχε κ στα 2 παιδιά κ γεννήθηκαν 2800 κάτι κ τα 2.

Εχει γερασει αρκετα μου λενε και εχει μειωθει καπως και το αμνιακο υγρο και φοβουνται..ετσι καταλαβα τι να σου πω..

Δε ξερω ειμαι μπερδεμενη

  • Μπερδεμένη/-ος 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...