Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , loyloy είπε:

Το βασικοτερο να εμπιστευεσαι τον γθστρο σου.εγω ειχα συσπασεις απο τον 4ο και ειχαμε στοχο τγν 28η εβδομαδα.σε καταλαβαινω απολυτα.καθε βδομαδα παραπανω απο την 28η ηταν νικη. Ξέρω οτι είσαι πολύ αγχωμενη.Μη ξεχνας ομως οτι ειναθ κατι ελεγχομενο.σου ευχομαι να φτασεις και την 36η εβδομάδα 

Μακαρι!!!!

Σβηνω μερες σα το φυλακισμενο!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 2 λεπτά , P.L.L. είπε:

@Katerina 88 @Rafaelatarzan @Giotitsa ΦρέσκοΕγκυμονούσες μας τι κάνετε; Πάτε για αυχενική όπου να ναι;;

Μέχρι στιγμής καλά κοριτσάκι μου!!!Εγώ την έχω κάνει την αυχενική πριν 2 εβδομάδες! Έχω κάτι πόνους στη μέση  αλλά προσπαθώ να μην  κουράζονται.Ελπίζουμε να συνεχίσουν να είναι τα πράγματα καλά!!! Φτου  φτου!!!Εσύ πως είσαι??Μεγαλώνει η μπεμπουλα??


 

Link to comment
Share on other sites

Ναι, μεγαλώνουμε! Ρίχνουμε και γέλια κακαριστά σιγά σιγά και είναι πολύ ωραίο. Έχεις δίκιο. Τώρα το θυμήθηκα πως την έκανες την αυχενική! Έχω μπερδευτεί! Η μέση κι εμενα με ποναγε. Δεν είναι τίποτα! Έτσι συνέχισε! Όλα να πάνε καλά ως το τέλος κορίτσι μου! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Ναι, μεγαλώνουμε! Ρίχνουμε και γέλια κακαριστά σιγά σιγά και είναι πολύ ωραίο. Έχεις δίκιο. Τώρα το θυμήθηκα πως την έκανες την αυχενική! Έχω μπερδευτεί! Η μέση κι εμενα με ποναγε. Δεν είναι τίποτα! Έτσι συνέχισε! Όλα να πάνε καλά ως το τέλος κορίτσι μου! 

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!! Μακάρι!!! Χαχαχαχαχαχαχα γελάει η μικρούλα??? Τέλεια!!!!


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Katerina 88 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!! Μακάρι!!! Χαχαχαχαχαχαχα γελάει η μικρούλα??? Τέλεια!!!!

Γελάει το μωρό μου ναι. Είναι πολύ καλό μωρό. Τώρα μου μασάει το δάχτυλο. Με το καλό θα ακούσεις και τα γελάκια του δικού σου μωρού!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , P.L.L. είπε:

Γελάει το μωρό μου ναι. Είναι πολύ καλό μωρό. Τώρα μου μασάει το δάχτυλο. Με το καλό θα ακούσεις και τα γελάκια του δικού σου μωρού!

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!! Μακάρι!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τι κανετε?? Ειχε παθει κατι η συνδεση μου κ δεν μπορουσα να συνδεθω... @fairy-mary συμβαινει σε πολλες αυτο με τον πλακουντα. Κανεις αντιπηκτικη αγωγη? Παντως γενικα να ξερεις δεν ειναι κατισοβαρο..Απλα θα παρακολουθειτε πιο στενα κ συχνα την αναπτυξη!!!

 

 

 

Οι υπολοιπες τι κανετε??? Επιτελους ηρθε η ανοιξη...δεν ξερω για σας αλλα εμενα ηδηαλλαξε η ψυχκλογια!

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια τι κανετε?? Ειχε παθει κατι η συνδεση μου κ δεν μπορουσα να συνδεθω... @fairy-mary συμβαινει σε πολλες αυτο με τον πλακουντα. Κανεις αντιπηκτικη αγωγη? Παντως γενικα να ξερεις δεν ειναι κατισοβαρο..Απλα θα παρακολουθειτε πιο στενα κ συχνα την αναπτυξη!!!

 

 

 

Οι υπολοιπες τι κανετε??? Επιτελους ηρθε η ανοιξη...δεν ξερω για σας αλλα εμενα ηδηαλλαξε η ψυχκλογια!

Καλημερα Κέλλυ μου σε ευχαριστω για την απαντηση Σου!

Ναι κανω αντιπηκτικες απο την 20η εβδομαδα εχω αρχισει..

Για την ωρα αυτο κανουμε παρακολουθουμε στενα την αναπτυξη του μωρου...ειμαστε σε χαμηλες καμπυλες αλλα ακομα φυσιολογικα..

Ελπιζω να καταφερουμε να φτασουμε οσο πιο μακρια γινεται!

Οντως επιτελους ηρθε η άνοιξη!!!

Βεβαια απο ψυχολογια εγω ειμαο χάλια!

Το αστεράκι σου τι κανει;


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

On 21/2/2019 at 12:24 ΜΜ, P.L.L. είπε:

Ωωωω κουράγιο! Ελπίζω τουλάχιστον τον υπόλοιπο μήνα να είσαι καλά! Το καλό είναι ότι έτσι δεν θα πάρεις κιλά! 

χαχα μέχρι στιγμής έχω πάρει 14.5..οπότε δεν ισχύει αυτό με τα κιλά. 

  • Χαχα 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Καλημερα Κέλλυ μου σε ευχαριστω για την απαντηση Σου!

Ναι κανω αντιπηκτικες απο την 20η εβδομαδα εχω αρχισει..

Για την ωρα αυτο κανουμε παρακολουθουμε στενα την αναπτυξη του μωρου...ειμαστε σε χαμηλες καμπυλες αλλα ακομα φυσιολογικα..

Ελπιζω να καταφερουμε να φτασουμε οσο πιο μακρια γινεται!

Οντως επιτελους ηρθε η άνοιξη!!!

Βεβαια απο ψυχολογια εγω ειμαο χάλια!

Το αστεράκι σου τι κανει;

Εφοσον κανεις αντιπηκτικες δεν μπορεις να κανεις κατι αλλο!! Να εισαι ψυχρσιμη κ ολα θα πανε καλα!! Το αστερακι καλα ειναι...μεγαλωνει!!! Γινεται βεβαια πιο απαιτητικη οσο μεγαλωνει αλλα χαλαλι!! Αντε κ στα δικα σου με το καλο!!!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Κελυ 32 είπε:

Εφοσον κανεις αντιπηκτικες δεν μπορεις να κανεις κατι αλλο!! Να εισαι ψυχρσιμη κ ολα θα πανε καλα!! Το αστερακι καλα ειναι...μεγαλωνει!!! Γινεται βεβαια πιο απαιτητικη οσο μεγαλωνει αλλα χαλαλι!! Αντε κ στα δικα σου με το καλο!!!

Μαλλον θα γεννησω τελος της αλλης εβδομαδας...ουτε καν 35 εβδομαδων δε θα ειμαι, αλλα τι να κανω...

Θα δειξει!

Να τη χαιρεσαι τη ζουζουνιτσα!

  • Μπερδεμένη/-ος 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , fairy-mary είπε:

Μαλλον θα γεννησω τελος της αλλης εβδομαδας...ουτε καν 35 εβδομαδων δε θα ειμαι, αλλα τι να κανω...

Θα δειξει!

Να τη χαιρεσαι τη ζουζουνιτσα!

Δεν ξέρω αν σου δινω κουράγιο αλλά γέννησα τον μεγαλο μου 35,4 2240 ηταν το καμάρι μου και ουτε θερμοκοιτιδα δεν μπήκε! Ηταν πολύ νευρικό το παλικαρακι μου! Και τώρα είναι 5,5 χρονων ταλιμπανακος!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Δεν ξέρω αν σου δινω κουράγιο αλλά γέννησα τον μεγαλο μου 35,4 2240 ηταν το καμάρι μου και ουτε θερμοκοιτιδα δεν μπήκε! Ηταν πολύ νευρικό το παλικαρακι μου! Και τώρα είναι 5,5 χρονων ταλιμπανακος!

Εμενα ειναι μικρουλι το κακομοιρο...ουτε 2 κιλα!

Σε ευχαριστω για την απαντηση και το κουραγιο!

Μακαρι να πανε ολα καλα!


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , fairy-mary είπε:

Εμενα ειναι μικρουλι το κακομοιρο...ουτε 2 κιλα!

Σε ευχαριστω για την απαντηση και το κουραγιο!

Μακαρι να πανε ολα καλα!

Και για το 2 κιλά σου έχω απάντηση! Κάνουμε υπέρηχο με τον γιατρό την προηγούμενη μέρα απο την καισαρική στον δεύτερο, μου λέει είναι 2,400... Καλά είναι λέω, θα είναι μικροκαμωμένο σαν τον μεγαλο, ξυπναω απο την καισαρική και μου λέει η μάνα μου "3500 ο μπεμπης" έμεινα με ανοιχτό το στόμα! Με το καλό κορίτσι μου και όλα θα πάνε καλά, θα δεις...

  • Μου αρέσει 2

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...