Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 27 λεπτά , dimitra19 είπε:

Κορίτσια καλημέρα .... 

Θετική χοριακή .. διψηφια βεβαια ( 91 ) αλλά σε 2 μέρες θα την ξανακάνω. 

Ειμαι συγκρατημένα χαρούμενη !!! 

Θα σας ενημερώσω για ότι νεότερο  ,ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει ... δεν το περίμενα .... :)

 

Συγχαρητήρια Δήμητρα! 

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

2 ώρες πρίν, dimitra19 είπε:

Κορίτσια καλημέρα .... 

Θετική χοριακή .. διψηφια βεβαια ( 91 ) αλλά σε 2 μέρες θα την ξανακάνω. 

Ειμαι συγκρατημένα χαρούμενη !!! 

Θα σας ενημερώσω για ότι νεότερο  ,ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει ... δεν το περίμενα .... :)

 

Δήμητρα μου συγχαρητήρια!!!!Η χωριακή σου είναι σούπερ!Καλούς διπλασιασμούς!!!!Φιλάκια πολλά

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου πριν την θετικη χοριακη τι συμπτωματα ειχατε;εβαλα κ εγω 2 βλαστοκυστουλλες το σαββατο κ ανυπομονω πολυ!!επισης εκανε καμια ιντραλιπιτς?

  • Μου αρέσει 1

aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, dimitra19 είπε:

Κορίτσια καλημέρα .... 

Θετική χοριακή .. διψηφια βεβαια ( 91 ) αλλά σε 2 μέρες θα την ξανακάνω. 

Ειμαι συγκρατημένα χαρούμενη !!! 

Θα σας ενημερώσω για ότι νεότερο  ,ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει ... δεν το περίμενα .... :)

 

Με 92 έκανα την κόρη μου!! Μια χαρά είναι η χοριακη! Με το καλό!

On 1/2/2019 at 2:44 ΜΜ, Mishka είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τώρα βγήκαν και δυστυχώς δεν είναι καλά. Σας ευχαριστώ πολύ όμως για όλες τις ευχές και τη συμπαράσταση. Χωρίς εσάς δε θα το είχα προσπαθήσει κι ας μην τα κατάφερα δεν πειράζει.

 

Δεν θα σου πω λυπάμαι μια αγκαλιά από μένα κτλ...ξέρω ότι νιώθεις χάλια το ξέρω γιατί το έζησα... Μπήκα σφήνα ( σας διαβάζω που κ που ) για να σου πω πως η κόρη μου ήρθε με την 4! Το θέμα υλικό δε θα το σχολιάσω καν διότι όσες μπήκαμε συνειδητά στον πόλεμο για τη μητρότητα σκασιλα μας το υλικό...θα σου πω ότι η κόρη μου ήρθε με την 4 έχασα 3 πριν κ ένα μετά κ έχω κ συνέχεια .σήκωσε μανίκια ψηλά το κεφάλι κ ένα είναι σίγουρο...εκεί που είσαι ήμουν κ εδώ που είμαι θα ρθεις.. 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Annita tsoupani είπε:

Κοριτσακια μου πριν την θετικη χοριακη τι συμπτωματα ειχατε;εβαλα κ εγω 2 βλαστοκυστουλλες το σαββατο κ ανυπομονω πολυ!!επισης εκανε καμια ιντραλιπιτς?

Καλή επιτυχία κορίτσι. Μην ψάχνεις για συμπτώματα -καθε περίπτωση είναι διαφορετική και κανένα σύμπτωμα δεν σημαίνει απαραίτητα κάτι. 

ιντραλιπιτς έκανα εγώ, μια τρεις μέρες πριν την έμβρυομεταφορα και μια την ημέρα της θετικής χοριακής. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , alina80 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι. Μην ψάχνεις για συμπτώματα -καθε περίπτωση είναι διαφορετική και κανένα σύμπτωμα δεν σημαίνει απαραίτητα κάτι. 

ιντραλιπιτς έκανα εγώ, μια τρεις μέρες πριν την έμβρυομεταφορα και μια την ημέρα της θετικής χοριακής. 

Ενιωθες κουραση απο τα ιντραλιπιτς εγω παρα πολλη εχω κανει 1 βδομαδα πριν την εμβρυομεταφορα κ στην μεταφορα!!


aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , alina80 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι. Μην ψάχνεις για συμπτώματα -καθε περίπτωση είναι διαφορετική και κανένα σύμπτωμα δεν σημαίνει απαραίτητα κάτι. 

ιντραλιπιτς έκανα εγώ, μια τρεις μέρες πριν την έμβρυομεταφορα και μια την ημέρα της θετικής χοριακής. 

Κι εγω έκανα ιντραλιπιτς όπως η Αλινα . 

2 ώρες πρίν, NINA78 είπε:

Δήμητρα μου συγχαρητήρια!!!!Η χωριακή σου είναι σούπερ!Καλούς διπλασιασμούς!!!!Φιλάκια πολλά

Ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!! Για να δούμε.... ακόμα δεν το πιστεύω !!

5 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Συγχαρητήρια Δήμητρα! 

Ευχαριστώωωω!

5 ώρες πρίν, Daphne259 είπε:

Δημητρούλα μου συγχαρητήρια!!!!!!! Ημουν σίγουρη, στο είχα πει! Καλούς διπλασιασμούς τώρα! Ολα θα πάνε περίφημα!!!!

Κόρες καλημέρα σε όλες και καλή εβδομάδα!!!!!!!!!!:)

thank u !!!! thank u thank u !!!!!!!!! Αντε να δουμε ... Τεταρτη πάλι χοριακή !

5 ώρες πρίν, Daphne259 είπε:

Δημητρούλα μου συγχαρητήρια!!!!!!! Ημουν σίγουρη, στο είχα πει! Καλούς διπλασιασμούς τώρα! Ολα θα πάνε περίφημα!!!!

Κόρες καλημέρα σε όλες και καλή εβδομάδα!!!!!!!!!!:)

εγραψα ευχαριστώ .. ? Ευχαριστωωωωωω

Κορίτσια μου ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε όλες σας !!!!! 

Η αλήθεια είναι ότι δεν το περίμενα ... για παρα πολλούς λόγους ...που δεν μπορώ να σας εξηγήσω.... Είμαι πολύ συγκρατημένη ακόμα. Θέλω  να περάσει λίγος καιρός να σιγουρευτώ... ότι πάνε όλα καλά γιατί ποτέ δεν ξέρεις...Ακουσα και κάτι κουλά στην κλινική και φρίκαρα..!! 

Anyway , όλα στο πρόγραμμα είναι  , ευχομαι να είναι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και για μένα κ να πάνε όλα καλά. 

Σας ευχαριστώ απο καρδιάς για την εμψυχωση όλες αυτές τις μέρες ... και εύχομαι σε όλες σας και σε καθε μια χωριστά να πετύχει το στόχο της ... και να κρατήσετε τα μωράκια σας στην αγκαλιά σας. 

Καλό βράδυ για απόψε !!!! :)

 

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Annita tsoupani είπε:

Ενιωθες κουραση απο τα ιντραλιπιτς εγω παρα πολλη εχω κανει 1 βδομαδα πριν την εμβρυομεταφορα κ στην μεταφορα!!

Δεν ένιωσα κούραση, τουλάχιστον όχι κάτι αξιοσημείωτο. Μην ξεχνάς ότι παίρνεις και πολλά φάρμακα ακόμα που μπορεί να σε κάνουν να νιώθεις έτσι. Πάντως ο όρος πρωτείνης έχει δείξει να βοηθάει πολύ στην εμφύτευση. Πότε πας για χοριακη;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , alina80 είπε:

Δεν ένιωσα κούραση, τουλάχιστον όχι κάτι αξιοσημείωτο. Μην ξεχνάς ότι παίρνεις και πολλά φάρμακα ακόμα που μπορεί να σε κάνουν να νιώθεις έτσι. Πάντως ο όρος πρωτείνης έχει δείξει να βοηθάει πολύ στην εμφύτευση. Πότε πας για χοριακη;

Στις 12.2 εβαλα 2 βλαστοκυστες!!εσυ εκανες τεστ νωριτερα?


aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ραφαελα να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη! Είχες πολλή δύναμη και εύχομαι να είσαι πάντα έτσι δυνατή. Δήμητρα συγχαρητήρια και καλούς διπλασιαμους!!! Αννιτα καλά αποτελέσματα εύχομαι. Και σε όλα τα κορίτσια πολλά φιλιά! Τρέχω και γράφω τηλεγραφικα. Καταλαβαίνετε... 

  • Μου αρέσει 8

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Georgia1972 είπε:

Ραφαελα να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη! Δήμητρα συγχαρητήρια και καλούς διπλασιαμους!!! Αννιτα καλά αποτελέσματα εύχομαι. Και σε όλα τα κορίτσια πολλά φιλιά! Τρέχω και γράφω τηλεγραφικα. Καταλαβαίνετε... 

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Annita tsoupani είπε:

Στις 12.2 εβαλα 2 βλαστοκυστες!!εσυ εκανες τεστ νωριτερα?

Όχι δεν έκανα. Έβαλα δύο έμβρυα τριών ημερών στις 20/10 και έκανα χοριακή 31/10 όπως μου είπαν από το κέντρο. 

Καλημέρα όμορφες!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου τι μου κάνετε... @dimitra19 συγχαρητήρια εύχομαι να πάνε όλα καλά.. τα δικά μου νέα . Έκανα εχθές και την τρίτη χοριακης μου η οποία έχει πάει 5000+ και την Πέμπτη πρώτα ο Θεός έχουμε το πρώτο μας ραντεβού στον γιατρό...

 

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Ραφαελα να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη! Είχες πολλή δύναμη και εύχομαι να είσαι πάντα έτσι δυνατή. Δήμητρα συγχαρητήρια και καλούς διπλασιαμους!!! Αννιτα καλά αποτελέσματα εύχομαι. Και σε όλα τα κορίτσια πολλά φιλιά! Τρέχω και γράφω τηλεγραφικα. Καταλαβαίνετε... 

Ευχαριστουμε αγαπη μου ολα τα καλα σε ολες!!

  • Μου αρέσει 1

aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...