Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      4 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Ναι κυρίως σε εμένα που είμαι 38…. Λόγω υψηλού κινδύνου !!! Ζαιρα μου με βλέπω με τεστ στο χέρι εάν όλα πάνε καλα … μιλάμε τέτοια ανασφάλεια κ τετοιο  φόβο ούτε όταν ήμουν φοιτήτρια και έδινα τα μαθήματα δυο δυο ….

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

On 2/1/2019 at 12:44 PM, Mishka said:

Καλησπέρα κορίτσια τώρα βγήκαν και δυστυχώς δεν είναι καλά. Σας ευχαριστώ πολύ όμως για όλες τις ευχές και τη συμπαράσταση. Χωρίς εσάς δε θα το είχα προσπαθήσει κι ας μην τα κατάφερα δεν πειράζει.

 

Mishka λυπάμαι πολύ με το αποτέλεσμα της προσπάθειάς σου. Καταλαβαίνω πώς νοιώθεις (όπως όλα τα κορίτσια που δεν πέτυχαν με την προσπάθειά τους). 

Παρε το χρόνο σου και μην το βάζεις κάτω. Σε φιλώ.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mishka μου κι εγώ λυπάμαι πολύ. Είχα κάνει κι εγώ προσπάθεια με δικά μου το καλοκαίρι και απέτυχα (ξανά) αλλά ο γιατρός μου ήταν ειλικρινής ότι δεν είχα πολλές πιθανότητες.  Κάθε περίπτωση είναι ξεχωριστή φυσικά και θα ήταν καλό να μιλήσεις ενδελεχώς με τον γιατρό σου - εφόσον τον εμπιστεύεσαι - για τα επόμενα βήματα.  Ότι θα γίνεις μαμά πάντως είναι το μόνο σίγουρο!

Φιλιά σε όλες!!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

On 2/1/2019 at 1:44 PM, Mishka said:

Καλησπέρα κορίτσια τώρα βγήκαν και δυστυχώς δεν είναι καλά. Σας ευχαριστώ πολύ όμως για όλες τις ευχές και τη συμπαράσταση. Χωρίς εσάς δε θα το είχα προσπαθήσει κι ας μην τα κατάφερα δεν πειράζει.

 

Λυπάμαι πολύ! Οι αποτυχίες μια μέρα θα γίνουν επιτυχία! Με το σωστό γιατρό, το κεφάλι ψηλά κ δύναμη!  Σε φιλώ 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Mishka μου όλες εμείς εδώ που έχουμε περάσει από τα ίδια και σε νιώθουμε και λυπόμαστε και στεναχωριόμαστε μαζί σου.

Έρχομαι να υποστηρίξω ότι σου είπαν τα κορίτσια. Φρόντισε τον εαυτό σου να είσαι καλά και δυνατή για να ξαναμπείς στον αγώνα.

ώριμη γυναίκα είσαι ξέρεις να αξιολογείς τα πράγματα και την κατάσταση και μαζί με τον άντρα σου θα βρείτε τον τρόπο να συνεχίσεις μέχρι να τα καταφέρεις. Έχω επίσης να σου πω ότι στη ζωή κάποιοι πρέπει να προσπαθήσουμε παραπάνω. Ε, θα το κάνουμε. Όλα είναι ένας διαρκής αγώνας. Εγώ θέλω να είσαι καλά και να συνεχίσεις να τον δίνεις. Σε φιλώ δυνατά, σε σκέφτομαι και σε νιώθω.

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


 ....κοριτσια μ καλησπερα ....ημουν ενα βημα πριν την δωρεα....  προχτές ...ξέχασα το όνομα μ ....Ποια ειμαι απο που ..τι κάνω κ πως ειμαι.....Έχω ένα γερό κ καλα κρατημένο γιγαντομωρο .....είδα παλμό ναι....θα ακούσω σελίγες μέρες. ....κλαίω κλαίω κλαίω κλαίω από ευτυχία βεβαια.....Την περιμενα αυτη την στιγμη 9 ολόκληρα χρόνια....Δεν έχω δει ποτέ μ παλμό....κόντεψα να πάθω έμφραγμα.ο θεος με λυπήθηκε κ με έκανε μανα...Δεν ξέρω τι άλλο να σας πω για να εκφράσω αυτα που νιώθω....ειναι τοσα πολλά......τα έχω κυριολεκτικά χαμένα κ γω κ ο αντρας μ.......έκανα ακόμα ένα βήμα κ ξεκόλλησα το βουνό μ....Τώρα ήρθε η ώρα να το τραβήξω πάνω μ κ να το διάλυσω με τα ίδια μ τα χέρια....κάποτε με πλάκωνε....Τώρα όμως είναι η σειρά μ να το ν σβήσω απ το χαρτί....θα βλέπω μπροστά κ μονο μπροστα....έναν καθαρό ουρανό με πολυ αγαπη........εχω τοση αγαπη μεσα μ που εισται κ σεις μερος αυτηνης....εσεις που με ακουσατε...εσεις που με βοηθησατε ...εσεις που με παρηγορησατε ΕΣΕΙΣ ΟΛΕΣ ΕΚΕΙ ΜΑΖΙ...  σας ευχαριστώ μέσα από την ψυχή μ για ολα....

ΥΠΟΣΧΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΩ ΠΟΤΕ.

ΕΙΜΑΙ Κ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΣΑΣ ....

Θέλω με το μνμ μ αυτό να ξέρετε ότι ποτέ να μην το βάλετε κατω....9 χρονια δεν τα λες λίγα...να μείνετε δυνατες ολες κ να παλέψεετε γιαυτο το όνειρο...Μην αφήσετε τον εαυτό σας να πέσει...αξιζεται πολλά ολες... 

Θέλω ακομα να πω οτι ειμαι υπέρ τις δωρεας....Την γουστάρω φουλ που λεμε καθώς δεν εχω πλέον δικά μ αυγα....Εγώ 37  μόνο....πέτυχα τώρα όμως με δικά ...με λυπήθηκε ο θεος κ η παναγια...ΜΑΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΑΣ .ΓΚΡΕΜΗΣΤΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑ ΒΟΥΝΟ.ΜΠΟΡΕΙΤΕ.

 Ήθελα να σε πω την ιστορία μ εν ολίγοις.

με το καλο τα μπεμπακια σας όσες περιμενουν ...Υγεία κ πολυωαγαπη στην ζωή σας....

  • Μου αρέσει 14
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα .... 

Θετική χοριακή .. διψηφια βεβαια ( 91 ) αλλά σε 2 μέρες θα την ξανακάνω. 

Ειμαι συγκρατημένα χαρούμενη !!! 

Θα σας ενημερώσω για ότι νεότερο  ,ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει ... δεν το περίμενα .... :)

 

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , dimitra19 είπε:

Κορίτσια καλημέρα .... 

Θετική χοριακή .. διψηφια βεβαια ( 91 ) αλλά σε 2 μέρες θα την ξανακάνω. 

Ειμαι συγκρατημένα χαρούμενη !!! 

Θα σας ενημερώσω για ότι νεότερο  ,ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει ... δεν το περίμενα .... :)

 

Δημητρούλα μου συγχαρητήρια!!!!!!! Ημουν σίγουρη, στο είχα πει! Καλούς διπλασιασμούς τώρα! Ολα θα πάνε περίφημα!!!!

Κόρες καλημέρα σε όλες και καλή εβδομάδα!!!!!!!!!!:)

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , dimitra19 είπε:

Κορίτσια καλημέρα .... 

Θετική χοριακή .. διψηφια βεβαια ( 91 ) αλλά σε 2 μέρες θα την ξανακάνω. 

Ειμαι συγκρατημένα χαρούμενη !!! 

Θα σας ενημερώσω για ότι νεότερο  ,ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει ... δεν το περίμενα .... :)

 

Συγχαρητήρια Δήμητρα! Ήμουν σίγουρη. Καλούς διπλασιασμούς! Μην σε απασχολεί το νούμερο (γιατί κάτι μου λέει ότι το ήθελες πιο μεγάλο). 

Τι ωραία νέα να ξεκινήσει η βδομάδα! Καλή εβδομάδα κορίτσια!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...