Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , alina80 είπε:

Καλημέρα, καλώς ήρθες και καλά αποτελέσματα. 

Λοιπόν είμαι έγκυος, ένα μωράκι, με δανεικά ωάρια με την πρώτη προσπάθεια. Μεταφέραμε δύο έμβρυα τριών ημερών. Αν σε παρηγορεί, οι δικές μου πιθανότητες ήταν μικρότερες από το μεσο όρο με τα δανεικά λόγω ιδιαίτερα επιβαρυμένης μήτρας από χειρουργεία. 

Ήμουν καπνίστρια. Από την έμβρυομεταφορα σταμάτησα να καπνίζω - αν και μέχρι τη χοριακή άναψα μερικές φορές τσιγάρο (μια που το άναβα, μια που το έσβηνα). Από την θετική χοριακή και μετά ούτε που το ξανασκέφτηκα. Άρχισε κιόλας να μου μυρίζει πολύ, σε σημείο αηδίας. 

Ότι άλλο θέλεις εδώ είμαστε. 

Καλημέρα όμορφες!

Αχ πόσο όμορφα νέα είναι αυτά alina80  !!!! Πραγματικά ανεβαίνει πολύ η διάθεσή μου με όσα μου γράφετε!!! Οι περισσότερες έχετε θετική εμπειρία και μου την μεταδίδετε κι το έχω πολύ ανάγκη ....Με το καλό να γεννήσεις το παιδάκι σου !! Πόσο μηνών είσαι ? Τι είναι κοριτσάκι ή αγοράκι ? 

Κι εγώ ανάβω κανα τσιγαρο στα κρυφα... αλλά μην φανταστείς ... πολλά πολλά .. Προς το παρόν παντως το ζηλευω ακόμα πολύ !!! 

4 και σήμερα alina μου !!! Ανυπομονω!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

1 hour ago, dimitra19 είπε:

Αχ Rita μπραβο τέτοια να ακουω ... επιτυχία με την 1η !!!! Καρδιες λες .. δηλ δίδυμα ????? Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου !!! Στείλτε θετική ενέργεια ναι .... στέλνω κι εγώ σε όσες περιμένουν !!! 4 και σήμερα κοριτσάρες !!!!! 

Νινα μου κι εσύ εγκυος σε δίδυμα ? Μπράβο με το καλό !!! 

Με το καλό Mishka μου . Εσύ Παρασκευή κι εγώ Δευτέρα ! Ελα,  θα πανε όλα καλά !!!! ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ....ΘΑ ΚΑΤΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΘΑ ΔΕΙΣ !!!!! 

Ναι θα κρατηθώ τελικά .... Κι ότι γίνει ... Κοντός ψαλμός αλληλουία .. :mrgreen:

Με το καλό Παλμοίρα μου !!! 

Χοριακή έχω την Δευτέρα 04/02  .... λίγες μέρες μείνανε 4 και σήμερα ....

Προηγείται η Mirshka .... Παρασκευή εκείνη .. Δευτέρα εγω... Το εχω παρει προσωπικά .. πρέπει κ οι δυο μας να πετυχουμε με την 1η . 

Σε ότι αφορά τις πιθανότητες ... κι εγω εκεί βασίζομαι στο ότι είναι με δωρεα.... για να δουμε !!!! Ανυπομονω 

Dggs , συγχαρητήρια !!!! Σου εύχομαι ολόψυχα τα καλύτερα !!!!

Κορίτσια καλημέρα σε όλες αν και έχω ήδη απαντήσει στις περισσότερες !!!! 

Θέλω να κάνω γκάλοπ κι αν θέλετε μου απαντάτε

1. Πόσες απο εσάς έχετε μείνει εγκυες σε δίδυμα ... 

2. Ποιες τα κατάφεραν με την 1η προσπαθεια ( μιλάω αποκλειστκά για δωρεα ωαρίων ) 

3.Όσες τα καταφεραν ήταν με βλαστοκύστη ή απλο έμβρυο ?

4. Είναι καμιά σας καπνίστρια ? Εγω είμαι αλλά μετά την εμβρυομεταφορά προσπαθώ να μην καπνίζω καθόλου ...κι έχω λυσσάξει βέβαια ! καμιά άλλη ? 

Σας φίλω όλες .... 

Λίγο παραπάνω την Mishka που πλησιάζουν οι μέρες της για την χοριακη ... :wub:

 

Καλημέρα Δήμητρα και εύχομαι να πάρεις μια τεράστια χωριακή.Είμαι έγκυος σε δίδυμα(νομίζω ειμαστε τρεις).Τα κατάφερα με την πρώτη προσπάθεια στον γιατρό που είμαι τώρα και με δικά μου(αλλά δυστυχώς συνδρομο εντουαρντς)και στην δεύτερη με δανεικα ,που ηταν η πρωτη με δανεικά!Μην ψάχνεις αν ήταν βλαστοκύστη η τί ήταν,εμενα ήταν τέταρτης μέρας και είχαν γίνει μορίδια.Όσο για τα συμπτώματα δεν είχα τίποτα,αλλά την έβδομη μέρα είχα αίμα και άλλες δυο φορές και τουλάχιστον την πρώτη ήταν εμφύτευση του δεύτερου μωρού.Ηρέμησε και όλα θα πάνε καλά!Σε φιλώ γλυκά! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , NINA78 είπε:

Καλημέρα Δήμητρα και εύχομαι να πάρεις μια τεράστια χωριακή.Είμαι έγκυος σε δίδυμα(νομίζω ειμαστε τρεις).Τα κατάφερα με την πρώτη προσπάθεια στον γιατρό που είμαι τώρα και με δικά μου(αλλά δυστυχώς συνδρομο εντουαρντς)και στην δεύτερη με δανεικα ,που ηταν η πρωτη με δανεικά!Μην ψάχνεις αν ήταν βλαστοκύστη η τί ήταν,εμενα ήταν τέταρτης μέρας και είχαν γίνει μορίδια.Όσο για τα συμπτώματα δεν είχα τίποτα,αλλά την έβδομη μέρα είχα αίμα και άλλες δυο φορές και τουλάχιστον την πρώτη ήταν εμφύτευση του δεύτερου μωρού.Ηρέμησε και όλα θα πάνε καλά!Σε φιλώ γλυκά! 

Μπραβο Νίνα μου !!! Μπράβο !! Πόσο μηνών είσαι ? Εχεις δει και τι είναι ; Κορίτσι ή αγόρι ? Αχχχχ παρακαλάω να πετύχει με την 1η .... αν κάτσουν και δίδυμα .... δεν το συζητώ θα κάνω πάρτι !!! 

Το βασικό είναι ότι απο την ώρα που αρχισα να μιλάω μαζί σας αλλαξε όλη μου η διάθεση !!! Ξαφνικά τα βλέπω όλα πιο αισιοδοξα και φωτεινα !!! 

Τωρα έχω βάλει μουσικούλα και κάνω ένα ψιλοξεσκόνισμα στο σπίτι ... όχι πολλά πολλά... βεβαια !!! Μακάρι η Παναγία να μας ευλογήσει όλες και να μας έρθουν όπως τα θέλουμε !!!! 

Σε φιλώ κι εγώ , σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια .... Αν ξέρατε πόσο καλό μου κάνετε ..... !!!!!!!!! Σας χιλιοευχαριστώ όλες !!!! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , dimitra19 είπε:

Αχ πόσο όμορφα νέα είναι αυτά alina80  !!!! Πραγματικά ανεβαίνει πολύ η διάθεσή μου με όσα μου γράφετε!!! Οι περισσότερες έχετε θετική εμπειρία και μου την μεταδίδετε κι το έχω πολύ ανάγκη ....Με το καλό να γεννήσεις το παιδάκι σου !! Πόσο μηνών είσαι ? Τι είναι κοριτσάκι ή αγοράκι ? 

Κι εγώ ανάβω κανα τσιγαρο στα κρυφα... αλλά μην φανταστείς ... πολλά πολλά .. Προς το παρόν παντως το ζηλευω ακόμα πολύ !!! 

4 και σήμερα alina μου !!! Ανυπομονω!!!

Θα περάσουν οι μέρες. Εγώ μόλις μπήκα στην 18η βδομάδα. Δεν ξέρουμε τι είναι, θέλουμε να περιμένουμε να μάθουμε όταν γεννηθεί. 

Να ξέρεις ότι οι πιθανότητες είναι με το μέρος σου. Προσπάθησε να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν και σε βοηθούν να ξεχαστείς. Μη δίνεις καμια σημασία σε συμπτώματα -ολες οι κοπέλες θα σου πουν κάτι διαφορετικό ότι είχαν ή δεν είχαν και όλοι οι γιατροί λένε ότι τα οποία συμπτώματα δεν αξιολογούνται ούτε θετικά ούτε αρνητικά. Άσε που έτσι και αλλιώς είναι πολύ νωρίς ακόμα.

Εγώ τώρα πια εκ των υστέρων μπορώ να σου πω ότι το μόνο σύμπτωμα που είχα -και αυτό μια δυο μέρες πριν την χοριακη- ήταν η αίσθηση ότι συνέχεια θέλω να ούρησω. Κατά τα άλλα είχα όλα τα γνωστά σύμπτωματα περιόδου -πρηξιμο, πονακια κ.λπ. Τίποτα δεν σημαίνει τίποτα! Τα δε κλασικά συμπτώματα εγκυμοσύνης άρχισαν από την 8η βδομάδα! 

Εδώ θα σου κραταμε συντροφιά και θα περάσουν οι μερες, θα δεις. 

@palmoira τώρα το συνειδητοποίησα -εφτασες στο τέλος! Με το καλό κορίτσι μου! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , alina80 είπε:

Θα περάσουν οι μέρες. Εγώ μόλις μπήκα στην 18η βδομάδα. Δεν ξέρουμε τι είναι, θέλουμε να περιμένουμε να μάθουμε όταν γεννηθεί. 

Να ξέρεις ότι οι πιθανότητες είναι με το μέρος σου. Προσπάθησε να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν και σε βοηθούν να ξεχαστείς. Μη δίνεις καμια σημασία σε συμπτώματα -ολες οι κοπέλες θα σου πουν κάτι διαφορετικό ότι είχαν ή δεν είχαν και όλοι οι γιατροί λένε ότι τα οποία συμπτώματα δεν αξιολογούνται ούτε θετικά ούτε αρνητικά. Άσε που έτσι και αλλιώς είναι πολύ νωρίς ακόμα.

Εγώ τώρα πια εκ των υστέρων μπορώ να σου πω ότι το μόνο σύμπτωμα που είχα -και αυτό μια δυο μέρες πριν την χοριακη- ήταν η αίσθηση ότι συνέχεια θέλω να ούρησω. Κατά τα άλλα είχα όλα τα γνωστά σύμπτωματα περιόδου -πρηξιμο, πονακια κ.λπ. Τίποτα δεν σημαίνει τίποτα! Τα δε κλασικά συμπτώματα εγκυμοσύνης άρχισαν από την 8η βδομάδα! 

Εδώ θα σου κραταμε συντροφιά και θα περάσουν οι μερες, θα δεις. 

@palmoira τώρα το συνειδητοποίησα -εφτασες στο τέλος! Με το καλό κορίτσι μου! 

Ναι ευχαριστώ πάρα πολύ !!!!! Αυτο θα κάνω .. θα προσπαθώ να ξεχαστώ κ θα έχω κι εσάς για παρέα ! Απορώ πως αντέχεις να μην ρωτάς για το φυλο του παιδιού !!! Μπραβο σου ! Εγω είμαι πολύ ανυπομονη ... το καταλάβατε νομίζω ( χαχα) !!!!

Σου ευχομαι απο καρδιάς να είναι υγιες και καλότυχο !!!! Οτι κι αν είναι η αλήθεια είναι ότι δεν παίζει κανένα ρόλο ... ! Οταν το παρεις αγκαλιά ... θα ειναι απλά το αγγελούδι σου !!! 

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 hours ago, dimitra19 said:

Αχ Rita μπραβο τέτοια να ακουω ... επιτυχία με την 1η !!!! Καρδιες λες .. δηλ δίδυμα ????? Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου !!! Στείλτε θετική ενέργεια ναι .... στέλνω κι εγώ σε όσες περιμένουν !!! 4 και σήμερα κοριτσάρες !!!!! 

Νινα μου κι εσύ εγκυος σε δίδυμα ? Μπράβο με το καλό !!! 

Με το καλό Mishka μου . Εσύ Παρασκευή κι εγώ Δευτέρα ! Ελα,  θα πανε όλα καλά !!!! ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ....ΘΑ ΚΑΤΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΘΑ ΔΕΙΣ !!!!! 

Ναι θα κρατηθώ τελικά .... Κι ότι γίνει ... Κοντός ψαλμός αλληλουία .. :mrgreen:

Με το καλό Παλμοίρα μου !!! 

Χοριακή έχω την Δευτέρα 04/02  .... λίγες μέρες μείνανε 4 και σήμερα ....

Προηγείται η Mirshka .... Παρασκευή εκείνη .. Δευτέρα εγω... Το εχω παρει προσωπικά .. πρέπει κ οι δυο μας να πετυχουμε με την 1η . 

Σε ότι αφορά τις πιθανότητες ... κι εγω εκεί βασίζομαι στο ότι είναι με δωρεα.... για να δουμε !!!! Ανυπομονω 

Dggs , συγχαρητήρια !!!! Σου εύχομαι ολόψυχα τα καλύτερα !!!!

Κορίτσια καλημέρα σε όλες αν και έχω ήδη απαντήσει στις περισσότερες !!!! 

Θέλω να κάνω γκάλοπ κι αν θέλετε μου απαντάτε

1. Πόσες απο εσάς έχετε μείνει εγκυες σε δίδυμα ... 

2. Ποιες τα κατάφεραν με την 1η προσπαθεια ( μιλάω αποκλειστκά για δωρεα ωαρίων ) 

3.Όσες τα καταφεραν ήταν με βλαστοκύστη ή απλο έμβρυο ?

4. Είναι καμιά σας καπνίστρια ? Εγω είμαι αλλά μετά την εμβρυομεταφορά προσπαθώ να μην καπνίζω καθόλου ...κι έχω λυσσάξει βέβαια ! καμιά άλλη ? 

Σας φίλω όλες .... 

Λίγο παραπάνω την Mishka που πλησιάζουν οι μέρες της για την χοριακη ... :wub:

 

Ευχαριστώ πολύ για τη θετική ενέργεια είσαι πολύ γλυκιά!

Εγώ δεν είμαι με δανεικά για να σε βοηθήσω αλλά ήμουν πολύ φανατική καπνίστρια που ευτυχώς είχα κόψει 2 χρόνια με χρήση ηλεκτρονικού πολύ φανατικά πάλι με νικοτίνη το οποίο έκοψα κι αυτό μετά την εμβρυομεταφορά. Το έχω λυσσάξει δε λέει τίποτα ειδικά με την αγωνία τώρα αλλά οι πρώτες 15 μέρες είναι δύσκολες ( εμπειρία από την προηγούμενη δυστυχώς με κακή κατάληξη προσπάθεια)

Καλή συνέχεια!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@dimitra19 είμαι η Δάφνη που σου μίλησα στο parents και σου πα να έρθεις εδώ.  Καλά δεν έκανα??  :)

Εγώ έχω ένα μωράκι από την 1η προσπάθεια με δωρεά μετά από 3 αποτυχημένες προσπάθειες με δικά μου. Το μόνο σύμπτωμα που είχα ήταν λίγο αίμα 2 μέρες πριν την χοριακή. Τώρα είμαι 8 εβδομάδων και δεν έχω το παραμικρό!!! Καπνίστρια ήμουν αλλά το έκοψα πριν 2 1/2 χρόνια. 

Θα σου έλεγα κι εγώ ότι οι πιθανότητες είναι σαφέστατα με το μέρος σου και ως συμβουλή δική μου να χαλαρώσεις λίγο, δες καμιά σειρά, διάβασε κανένα βιβλίο, κλπ. Ολα θα πάνε καλά!

Γλυκές μου τι κάνετε? Καλημέρα σε όλες!

 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα ,

Χαίρομαι με τα νέα σας , και την εξέλιξη των εγκυμοσυνων σας , μπαινω ανα διαστήματα και σας διαβάζω και χαμογελώ μαζί σας !

Να ευχηθω και απο εδω στην @Dggs πολλά συγχαρητήρια για την χοριακή της , καλό διπλασιασμό και μια όμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη !

@Mishka να σου ευχηθω και εγω , όλα να πάνε καλα και να εχεις μια μεγάλη χοριακή !

Στο νεο κορίτσι @dimitra19  όλα να πάνε καλά και να έχεις μια μεγάλη χοριακή , μην ψάχνεις συμπτώματα , είναι πολύ νωρίς άλλωστε , και φυσικά οι πιθανότητες ειναι με το μέρος σου ! 

Τα δικά μου νέα είναι καλα ( ευχάριστα) , προσπαθώ να το συνηδειτοποιησω βασικα γιατι ήρθε πολυ΄συντομα και χωρις να κανω και πολλά , επιτρέψτε μου να σας τα πω λίγο παρακάτω τι έγινε , απλά να προχωρήσει λίγο ακόμη και να το πιστεψω ! Ο φοβος είναι ακόμη μέσα μου και λογικό μ όλα όσα έγιναν ! Θα επανέρθω με νεότερα ...

@palmoira πω πω εφτασε η ωρα σου , τι καλα !! με το καλο να πάρετε αγκαλια το μωράκι σας !!! 

 

Σας φιλώ μια μια ... δεν σας ξεχνω , χαιρομαι μ όλες και θα επανέρθω πιο ενεργα !!

 

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Daphne259 είπε:

@dimitra19 είμαι η Δάφνη που σου μίλησα στο parents και σου πα να έρθεις εδώ.  Καλά δεν έκανα??  :)

Εγώ έχω ένα μωράκι από την 1η προσπάθεια με δωρεά μετά από 3 αποτυχημένες προσπάθειες με δικά μου. Το μόνο σύμπτωμα που είχα ήταν λίγο αίμα 2 μέρες πριν την χοριακή. Τώρα είμαι 8 εβδομάδων και δεν έχω το παραμικρό!!! Καπνίστρια ήμουν αλλά το έκοψα πριν 2 1/2 χρόνια. 

Θα σου έλεγα κι εγώ ότι οι πιθανότητες είναι σαφέστατα με το μέρος σου και ως συμβουλή δική μου να χαλαρώσεις λίγο, δες καμιά σειρά, διάβασε κανένα βιβλίο, κλπ. Ολα θα πάνε καλά!

Γλυκές μου τι κάνετε? Καλημέρα σε όλες!

 

Δαφνη έκανες πολύ καλά που μου είπες να ερθω εδω !!! Χαίρομαι πολύ για τις επιτυχίες σου !!! Αυτό θα κάνω , θα πιασω καμιά σειρά να ξεχαστω - Φιλάκια !!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα τι κάνετε? 

Επιτρέπεται να αναφέρουμε σε ποιο κέντρο εξωσωματικής πήγαμε ,  με ποιον γιατρό και πόσο κόστισε ? 

Το ψάχνω στους κανόνες αλλά δεν βρήκα κάτι ......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 16 λεπτά , dimitra19 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα τι κάνετε? 

Επιτρέπεται να αναφέρουμε σε ποιο κέντρο εξωσωματικής πήγαμε ,  με ποιον γιατρό και πόσο κόστισε ? 

Το ψάχνω στους κανόνες αλλά δεν βρήκα κάτι ......

Καλησπέρα Δήμητρα. Δεν ξέρω για κέντρο και γιατρό -αν και δεν βλέπω τον λόγο να μην μπορεί κανείς. Και σίγουρα μπορείς να αναφέρεις πόσο (αυτό το τελευταίο το έχουμε ξανασυζητήσει εδώ). Αν διστάζεις αλλά θέλεις να συζητήσεις κάτι υπάρχει και το πμ -σου στέλνω. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, dimitra19 said:

Θέλω να κάνω γκάλοπ κι αν θέλετε μου απαντάτε

1. Πόσες απο εσάς έχετε μείνει εγκυες σε δίδυμα ... 

Τσεκ!

2. Ποιες τα κατάφεραν με την 1η προσπαθεια ( μιλάω αποκλειστκά για δωρεα ωαρίων ) 

Τσεκ!

3.Όσες τα καταφεραν ήταν με βλαστοκύστη ή απλο έμβρυο ?

Βλαστοκυστες 5 ημερών  

4. Είναι καμιά σας καπνίστρια ? Εγω είμαι αλλά μετά την εμβρυομεταφορά προσπαθώ να μην καπνίζω καθόλου ...κι έχω λυσσάξει βέβαια ! καμιά άλλη ? 

Εγώ κάπνιζα κανονικά πριν την εμβρυομεταφορα, από εκεί κ μετά κάπνιζα 1-3 την ημέρα κ από τη στιγμή που είχα θετική χοριακη το έκοψα μαχαίρι. Μου έλειπε κανα δυο μέρες τώρα το σιχαίνομαι 

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, palmoira είπε:

Γενικά δεν αναφέρουμε ονόματα για να μη θεωρηθεί διαφήμιση ή και δυσφήμιση κτλ. Συνήθως στέλνουμε προσωπικό μήνυμα για κάτι τέτοιο. 

Οκ προσωπικό μηνυμα τότε!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια κι από μένα. Πως είστε;

Δημητρουλα κι εγώ έμεινα έγκυος σε διδυμα με την πρώτη προσπάθεια με δανεικα ωαρια. Ήταν 5 ημερών όταν έγινε η εμβρυομεταφορά. Δεν ήμουν ποτέ καπνίστρια και θα σου γράψω κι εγώ πμ για τον δικό μου γιατρό και το κέντρο. Όπως και η Alina το μόνο σύμπτωμα που είχα ήταν η συχνοουρια. Άρχισα τότε κάτι να υποψιάζομαι αλλά δεν ήθελα να πάρουν τα μυαλά μου αέρα και έλεγα μήπως είναι και από το πολύ νερό που έπινα λόγω των φαρμάκων. Αλλά τελικά ήταν εγκυμοσύνη! Κάνε υπομονή και ότι είπαν παραπάνω τα κορίτσια και θα περάσουν σαν νερό οι μερούλες. 

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...