Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

30 minutes ago, zouzoukina said:

Να υποθέσω ότι το τελευταίο μέρος στο σχόλιο είναι για μένα; 

Ναι 3η φορά. Δεν ξέρω αν φταίει το κέντρο απ την στιγμή που εγώ μένω έγκυος αλλά δεν μπορώ να τα κρατήσω. Η αλήθεια είναι ότι έχω κάνει τις προηγούμενες προσπάθειές μου με δικό μου υλικό σε δημόσιο νοσοκομείο όπου έζησα απαίσιες καταστάσεις οπότε  τώρα στο κέντρο που είμαι μου φαίνεται ότι είναι όλα πολύ καλά ως υπέροχα :)

 

Με το καλό όοοο!!! Με το καλό να έρθει το μπεμπάκι σας. 

Αχ ναι κοριτσι μου, με συγχωρείς, μπέρδεψα κι εγώ τα μηνύματα.  Σου έχουν εξηγήσει τους λόγους; Εξέτασαν τα κηυματα πχ; Ήταν από διαφορετικές δοτριες; Δε θέλω να είμαι αδιακριτη, θέλω μόνο να μην ταλαιπωρούνται γυναίκες χωρίς τις ανάλογες υπεύθυνες κατευθύνσεις από τα κέντρα. Σου στέλνω μια αγκαλιά .

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 37 λεπτά , zouzoukina είπε:

Να υποθέσω ότι το τελευταίο μέρος στο σχόλιο είναι για μένα; 

Ναι 3η φορά. Δεν ξέρω αν φταίει το κέντρο απ την στιγμή που εγώ μένω έγκυος αλλά δεν μπορώ να τα κρατήσω. Η αλήθεια είναι ότι έχω κάνει τις προηγούμενες προσπάθειές μου με δικό μου υλικό σε δημόσιο νοσοκομείο όπου έζησα απαίσιες καταστάσεις οπότε  τώρα στο κέντρο που είμαι μου φαίνεται ότι είναι όλα πολύ καλά ως υπέροχα :)

 

Με το καλό όοοο!!! Με το καλό να έρθει το μπεμπάκι σας. 

Πάντως και εγώ αυτό έχω στο μυαλό μου ότι έχω κάποιο πρόβλημα εγώ που δεν ανεβαίνει η χοριακη μου. Πάντως είχα ήπια φλεγμονή,  έκανα υστεροσκοπηση και πήρα 21 ημέρες διάφορες αντιβιώσεις πριν κάνουμε την εμβρυομεταφορα. Η δοτρια μου είπαν πως είναι 25. Τι άλλο να πω..Σου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά κορίτσι μου. 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, zouzoukina είπε:

Καλημερα Κοριτσια.

Ειμαι και γω καινουργια εδω στο θεμα αλλα παλια στην προσπαθεια να γινω μαμα. Ξεκινησα να διαβαζω τα σχολια σας απ την αρχη για να καταλαβω μερικα πραγματα και να μπω και γω στο κλιμα σας αλλα για να πω την αληθεια ηταν πολλα και τα εχω μπερδεψει λιγο. :cry: Χαιρομαι παρα πολυ με τα κοριτσια που τα καταφεραν να ειναι εγκυουλες και στις υπολοιπες ευχομαι καλη δυναμη για να συνεχισουν ωστε να το καταφερουν και αυτες καποια στιγμη!!!

Στις 25.01 εκανα και γω εμβρυομεταφορα και αυριο παω για β-χοριακη. Τα συναισθηματα ειναι αναμεικτα. Καποιες στιγμες αισθανομαι οτι ισως να εχω ενα θετικο αποτελεσμα και καποιες στιγμες ειμαι σιγουρη οτι απετυχε. Κανω υπομονη λοιπον ως αυριο και ο θεος βοηθος!!!

Zoυζουκίνα εύχομαι αύριο να έχεις τιτανοτεράστια χωριακή. Ψυχραιμία και όλα θα πάνε καλά.Φιλάκια πολλά 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , lennio είπε:

Αχ ναι κοριτσι μου, με συγχωρείς, μπέρδεψα κι εγώ τα μηνύματα.  Σου έχουν εξηγήσει τους λόγους; Εξέτασαν τα κηυματα πχ; Ήταν από διαφορετικές δοτριες; Δε θέλω να είμαι αδιακριτη, θέλω μόνο να μην ταλαιπωρούνται γυναίκες χωρίς τις ανάλογες υπεύθυνες κατευθύνσεις από τα κέντρα. Σου στέλνω μια αγκαλιά .

Δεν είσαι αδιάκριτη μην το σκέφτεσαι καθόλου αυτό. Ναι ήταν 2 διαφορετικές δότριες. Την πρώτη φορά δεν το εξετασάμε γιατί στο νοσοκομείο δεν μου είχαν πει τίποτα. Την δεύτερη φορά το εξετάσαμε και ήταν όλα οκ χωρίς καμία ανωμαλία. Οπότε κάτι φταίω εγώ μάλλον που δεν μπορέσαμε να το βρούμε.

πρίν από 5 λεπτά , NINA78 είπε:

Zoυζουκίνα εύχομαι αύριο να έχεις τιτανοτεράστια χωριακή. Ψυχραιμία και όλα θα πάνε καλά.Φιλάκια πολλά 

Σ ευχαριστωώωω πάρα πολύ :)

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, zouzoukina said:

Δεν είσαι αδιάκριτη μην το σκέφτεσαι καθόλου αυτό. Ναι ήταν 2 διαφορετικές δότριες. Την πρώτη φορά δεν το εξετασάμε γιατί στο νοσοκομείο δεν μου είχαν πει τίποτα. Την δεύτερη φορά το εξετάσαμε και ήταν όλα οκ χωρίς καμία ανωμαλία. Οπότε κάτι φταίω εγώ μάλλον που δεν μπορέσαμε να το βρούμε.

Σ ευχαριστωώωω πάρα πολύ :)

Ναι ναι οπως ειπε η Νινα, μία τιτανοτεραστια χοριακή! Δεν ειχα καταλαβει οτι κάνεις αυριο, αχ μπερδεψα τα κορίτσια σημερα. συγνωμη. Και δε φταίει καμιά μας, είμαστε αθώες και αγωνίστριες! :)

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα καλές μου, καλωσορίζω όλα τα καινούρια κορίτσια και εύχομαι σε αυτή την παρέα να βρείτε κατανόηση, βοήθεια, λύσεις και τελικά γιατί όχι γούρι.

Δήμητρα συγχαρητήρια. Πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά και στο εύχομαι!

zouzokina, καλά αποτελέσματα σήμερα. Μια τεράστια χοριακή.

Brave, να είσαι αυτό που επέλεξες γενναία και να ακούσεις τις συμβουλές που σου δίνουν τα κορίτσια. Δεν είσαι μόνη σου. Έχω δύο αποτυχημένες προσπάθειες με δανεικά (δεν έγινε καν εμφύτευση) και σαν και σένα πιστεύω ότι φταίω εγώ. Ανασυγκροτήσου και άρχισε να ψάχνεις.

Καλές παλιές μου φίλες (Lennio, Alina, Dggs, Daphne, Nina, Rita, Gergia Merenda είστε άλλη κατηγορία αλλά πάντα εδώ! Kalypso λογικά έχεις γεννήσει - περιμένουμε νέα, αλλά και σε όλες τις άλλες που σίγουρα μας σκέφτονται) πολλές ζεστές καλημέρες. Είναι όμορφο που περνάτε από το ένα στάδιο στο άλλο και ανακαλύπτετε καινούρια πράγματα αλλά κυρίως που βλέπετε τα μωρά να μεγαλώνουν. mishka δεν σε ξέχασα, είσαι στη σκέψη μας. Zoel περιμένουμε νέα. Αν ξέχασα κάποια ας με συγχωρήσει.

Συγνώμη αλλά ξέχασα τις "επισκέπτριες μας" κορίτσια καλά αποτελέσματα στην Anita και μια όμορφη τελειόμηνη εγκυμοσύνη στη Refaela.

Palmoira μια ανάσα είσαι από το θαύμα. Όλα θα πάνε τέλεια.

Σας φιλώ

 

  • Μου αρέσει 13
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.

Ζουζουκίνα εύχομαι μια τριψήφια χοριακη σήμερα. 

angel 23 λυπάμαι σε τι φάση είσαι τώρα ?

Η αλήθεια είναι ότι πέρασα μια εφιαλτική νύχτα.  Οι σκέψεις πολλές,  οι περισσότερες δεν σας κρύβω αρνητικές. Η ηλικία δεν βοηθάει,  πάτησα τα 46!

θα μου πει ίσως κάποιος πως τα κατάφερα και άργησα τόσο. Ας πούμε πως μηδένησα και ξεκίνησα από την αρχή λίγο αργά..

Για ένα  πράγμα είμαι σίγουρη στη ζωή μου.  Ήθελα πάντα να γίνω μαμά. 

Τώρα πραγματικά είμαι σε σύγχυση , για λίγο όμως, επειδή με ξέρω. 

Με το κέντρο που πάω έχω προβληματιστεί αρκετά λόγω έλλειψης ανθρώπινης επικοινωνίας .Η επικοινωνία με emails με πολλούς διαφορετικούς ανθρώπους,  ελάχιστη επαφή με τον ίδιο τον γιατρό. Σίγουρα έχουν Καλή οργάνωση,  ομως επειδή είναι μεγάλο κέντρο φοβάσαι μήπως χάσουν μικρές λεπτομέρειες,  καθοριστικής   όμως σημασίας για εμένα.

Αυτά κορίτσια γλυκά. 

Ξέρετε τι μου αρέσει εδώ  ? είστε όλες παρούσες και εσείς που πετύχατε τον υπέροχο Αυτό Στόχο.

Σας ευχαριστώ βαθιά. 

 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , zouzoukina είπε:

Γειά σας κορίτσια. Εγώ σήμερα πήγα έκανα χοριακη και δυστυχώς βγήκε μηδενική :-( Πρέπει λοιπόν να ξαναμαζεψω τα κομμάτια μου και να δω πως θα συνεχίσω. :-(

Αχ αγάπη μου...Και μόλις μπήκα να γράψω για να πω καλή επιτυχία... Λυπάμαι όσο δεν φαντάζεσαι.

Ηθελα να ρωτήσω κι εσένα και την Brave αν έχετε ψαχτεί από αιματολογικά/ανοσολογικά. Φαντάζομαι πως ναι αλλά θέλω να σας ρωτήσω.  Οι γιατροί τι σας λένε για το ενδομήτριο πριν τις μεταφορές?  Κι εγώ είχα άπειρο φόβο πριν την προσπάθεια μήπως εκτός τα ωάριά μου έχω και θέμα στη μήτρα αλλά ο γιατρός με τον απλό υπέρηχο μου είπε ότι είναι όλα μια χαρά, έτοιμη η μήτρα για εμφύτευση...Εχω κάνει μόνο υστεροσκόπηση, μια χαρά και έχω υπερψαχτεί σε αιματολογικά/ανοσολογικά.

Zouzoukina μου, πάρε τον χρόνο που χρειάζεσαι και μόλις νιώσεις έτοιμη, άλλαξε κέντρο! Ψάξου, ρώτα εμάς κι άλλαξε. Εύχομαι η επόμενη φορά να είναι η τελευταία, έχεις τα φιλιά και μια αγκαλιά από μένα.

Brave μου παίρνω το θάρρος να πω και σε σένα να ψαχτείς λίγο για άλλο κέντρο. Το μεγάλο κέντρο δε λέει τίποτα.  Είμαστε εδώ για ό,τι θες.  Οσον αφορά στα ηλικιακά κλπ, δεν υπάρχει χρονοδιάγραμμα στη ζωή που όλοι πρέπει να τηρήσουμε ευλαβικά, όλα είναι απρόβλεπτα στη ζωή μας και τα καλά και τα άσχημα.

Palmoira τρελαίνομαι!!!!!!!!! Λιγες μερες μείνανε.  Και με όλο το σεβασμό στα ψαράκια που έχουμε εδώ, τα υδροχοάκια είναι απλά καταπληκτικά   :)!!!!!!!!!!

Αγγελάκι μου σε σκέφτομαι, πολλά φιλιά σου στέλνω.  Λενάκι μου, όλα θα ναι καλά! Οπως είπες, δε μασάμε!!!!!!!!!!

Εγώ απο αυτό το γκρουπ δε φεύγω. Δε θέλω καμιά άλλη παρέα!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, angel23 είπε:

Καλημέρα καλές μου, καλωσορίζω όλα τα καινούρια κορίτσια και εύχομαι σε αυτή την παρέα να βρείτε κατανόηση, βοήθεια, λύσεις και τελικά γιατί όχι γούρι.

Δήμητρα συγχαρητήρια. Πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά και στο εύχομαι!

zouzokina, καλά αποτελέσματα σήμερα. Μια τεράστια χοριακή.

Brave, να είσαι αυτό που επέλεξες γενναία και να ακούσεις τις συμβουλές που σου δίνουν τα κορίτσια. Δεν είσαι μόνη σου. Έχω δύο αποτυχημένες προσπάθειες με δανεικά (δεν έγινε καν εμφύτευση) και σαν και σένα πιστεύω ότι φταίω εγώ. Ανασυγκροτήσου και άρχισε να ψάχνεις.

Καλές παλιές μου φίλες (Lennio, Alina, Dggs, Daphne, Nina, Rita, Gergia Merenda είστε άλλη κατηγορία αλλά πάντα εδώ! Kalypso λογικά έχεις γεννήσει - περιμένουμε νέα, αλλά και σε όλες τις άλλες που σίγουρα μας σκέφτονται) πολλές ζεστές καλημέρες. Είναι όμορφο που περνάτε από το ένα στάδιο στο άλλο και ανακαλύπτετε καινούρια πράγματα αλλά κυρίως που βλέπετε τα μωρά να μεγαλώνουν. mishka δεν σε ξέχασα, είσαι στη σκέψη μας. Zoel περιμένουμε νέα. Αν ξέχασα κάποια ας με συγχωρήσει.

Συγνώμη αλλά ξέχασα τις "επισκέπτριες μας" κορίτσια καλά αποτελέσματα στην Anita και μια όμορφη τελειόμηνη εγκυμοσύνη στη Refaela.

Palmoira μια ανάσα είσαι από το θαύμα. Όλα θα πάνε τέλεια.

Σας φιλώ

 

❤❤❤❤ θεα μ απλα σε αγαπώ.αυτο .

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 27 λεπτά , zouzoukina είπε:

Γειά σας κορίτσια. Εγώ σήμερα πήγα έκανα χοριακη και δυστυχώς βγήκε μηδενική :-( Πρέπει λοιπόν να ξαναμαζεψω τα κομμάτια μου και να δω πως θα συνεχίσω. :-(

Κορίτσι δεν έχω λόγια. Συμφωνώ με όσα λέει η Δάφνη. Να ρωτήσω με τη σειρά μου αν εχετε δει και το σπέρμα περαιτέρω (κατακερματισμό κλπ). Δεν είναι μόνο η ποιότητα του ωαρίου που επηρεάζει την ποιότητα του εμβρύου που δεν εμφυτεύεται. Είναι και το σπέρμα. Και μερικές φορές δεν ασχολούνται με αυτό οι εξωσωματικος, ενώ υπάρχουν και θέματα που δεν φαίνονται σε απλά σπέρμοδιάγραμματα.

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zouzoukina είπε:

Γειά σας κορίτσια. Εγώ σήμερα πήγα έκανα χοριακη και δυστυχώς βγήκε μηδενική :-( Πρέπει λοιπόν να ξαναμαζεψω τα κομμάτια μου και να δω πως θα συνεχίσω. :-(

Zouzoukina κάνε υπομονή λυπάμαι πολύ. Στην παρούσα φάση συμπάσχουμε δυστυχώς. Δεν ξέρω τι να πω..

Daphne 259 Ευχαριστώ για την στήριξη. 

Αν έχετε την καλοσύνη πείτε τι εννοείτε ανοσολογκές εξετάσεις.  Έχω άπειρα αποτελέσματα εξετάσεων . Δηλαδή πως λέγεται αυτη η εξέταση επιστημονικά να κοιτάξω αν την εχω κάνει.  

Εγώ γενικά από αποτελέσματα είχα τέλειο πάχος ενδομητρίου , καλές ορμονολογικες,  είχα κάνει υστεροσκοπηση και μου είχαν βρει ήπια φλεγμονή όπου πήρα και ένα κοκτέιλ διαφόρων αντιβιοτικών πριν.  Συνεπώς ένα μικρό πρόβλημα υπήρχε με το ενδομήτριο το οποίο με τις αντιβιώσεις υποτίθεται ταχτοποιήθηκε.

Πάντως είμαι ανοιχτή στις συμβουλές -συστάσεις σας .

daphne 259 , Dggs , Lennio ,  Nina 78 , alina και Γεωργία 72 εννοείται  και όποια κοπέλα ξεχνάω που έχει πάει καλά. 

Και θα σας παρακαλούσα μάλιστα για αυτό.

 Σε μήνυμα. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, zouzoukina είπε:

Γειά σας κορίτσια. Εγώ σήμερα πήγα έκανα χοριακη και δυστυχώς βγήκε μηδενική :-( Πρέπει λοιπόν να ξαναμαζεψω τα κομμάτια μου και να δω πως θα συνεχίσω. :-(

Λυπαμαι παρα πολύ κορίτσι μου. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Daphne259 said:

Αχ αγάπη μου...Και μόλις μπήκα να γράψω για να πω καλή επιτυχία... Λυπάμαι όσο δεν φαντάζεσαι.

Ηθελα να ρωτήσω κι εσένα και την Brave αν έχετε ψαχτεί από αιματολογικά/ανοσολογικά. Φαντάζομαι πως ναι αλλά θέλω να σας ρωτήσω.  Οι γιατροί τι σας λένε για το ενδομήτριο πριν τις μεταφορές?  Κι εγώ είχα άπειρο φόβο πριν την προσπάθεια μήπως εκτός τα ωάριά μου έχω και θέμα στη μήτρα αλλά ο γιατρός με τον απλό υπέρηχο μου είπε ότι είναι όλα μια χαρά, έτοιμη η μήτρα για εμφύτευση...Εχω κάνει μόνο υστεροσκόπηση, μια χαρά και έχω υπερψαχτεί σε αιματολογικά/ανοσολογικά.

Zouzoukina μου, πάρε τον χρόνο που χρειάζεσαι και μόλις νιώσεις έτοιμη, άλλαξε κέντρο! Ψάξου, ρώτα εμάς κι άλλαξε. Εύχομαι η επόμενη φορά να είναι η τελευταία, έχεις τα φιλιά και μια αγκαλιά από μένα.

Brave μου παίρνω το θάρρος να πω και σε σένα να ψαχτείς λίγο για άλλο κέντρο. Το μεγάλο κέντρο δε λέει τίποτα.  Είμαστε εδώ για ό,τι θες.  Οσον αφορά στα ηλικιακά κλπ, δεν υπάρχει χρονοδιάγραμμα στη ζωή που όλοι πρέπει να τηρήσουμε ευλαβικά, όλα είναι απρόβλεπτα στη ζωή μας και τα καλά και τα άσχημα.

Palmoira τρελαίνομαι!!!!!!!!! Λιγες μερες μείνανε.  Και με όλο το σεβασμό στα ψαράκια που έχουμε εδώ, τα υδροχοάκια είναι απλά καταπληκτικά   :)!!!!!!!!!!

Αγγελάκι μου σε σκέφτομαι, πολλά φιλιά σου στέλνω.  Λενάκι μου, όλα θα ναι καλά! Οπως είπες, δε μασάμε!!!!!!!!!!

Εγώ απο αυτό το γκρουπ δε φεύγω. Δε θέλω καμιά άλλη παρέα!

Συμφωνώ σε όλα για τα κορίτσια που ήρθαν στην παρέα μας κνποσο χαιρομαι που μεγαλώνει. Να πω κι εγώ μόνο ότι στη Γαλλία μετά από 4 προσπάθειες εξωσωματικής με δικά μου, που οι δυο ούτε καν προχώρησαν έως την ωοληψια και από γιατρούς άσχετους στην ουσία όπως αποδείχτηκε μου είπαν να σταματήσω την προσπάθεια κονο με δωρεά ωαρίων. Πήρα το χρόνο μου και αισθάνθηκα τυχερή τελικά που έχω αυτήν την εναλλακτική. Ήρθα Ελλάδα, στο σωστό κατά τη γνώμη μου κέντρο, με γιατρό που δε μασάει τα λόγια του κοινοτικού βλέπει το λέει. Αλλά κοιτάει καλά, πολύ καλά. Κ με προέτρεψε σε μια τελευταία προσπάθεια με δικά μου με το σωστό προτοκολο. Αισθάνθηκα πρώτη φορά πλήρη εμπιστοσύνη σε εναν γιατρό κι ένα κέντρο. Πλήρη. Όλα ήταν ξεκάθαρα κ σωστά. Ήμουν και τυχερή κι έμεινα έγκυος, 41 ετών στα 42 όταν οι εδώ μου έλεγαν καμία ελπίδα. Έπαιξε ρόλο πάντως που δεν είχα άγχος κι εμπιστευομουν πλήρως την ομάδα στο Κέντρο. Για κάποιες κοπέλες σαν κι εμας, η μητρότητα απαιτεί μεγάλες προσπάθειες, ας είναι σωστά δρομολογημένα να μη χάνεται ψυχικό απόθεμα κ οικονομικό! Σ αυτόν το δρόμο αφήνονται τα λιγότερα δυνατά στην τύχη. Κι αυτά που αφήνονται ,είναι η φύση που θα λειτουργήσει για το καλύτερο δυνατόν, όπως είναι προγραμματισμένη. Ότι θέλετε ρωτήστε μας, ναι. Δεν είμαστε ειδικοί αλλά έχουμε περάσει παρόμοια. κάποιες κοπέλες έχουν σχεδόν μάστερ σε γνώσεις, από προσωπική εμπειρία. Σαφώς δεν είμαστε γιατροί αλλά ούτε κάποιοι γιατροί είναι ( όπως πρέπει ).

Και δε φταίμε κοριτσια. Δεν είναι φταίξιμο, φτάνουν τόσες ενοχές, μια η ηλικία μας μια τα ωαρια μας, λες κι είμαστε γριές! Κάποιες πρέπει να τη δούμε αλλιως, αυτό είναι όλο :). 

Σας σκεφτομαι πολύ, και σας στέλνω ένα φιλί από εδώ τα βόρεια. 

 

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Daphne259 είπε:

Palmoira τρελαίνομαι!!!!!!!!! Λιγες μερες μείνανε.  Και με όλο το σεβασμό στα ψαράκια που έχουμε εδώ, τα υδροχοάκια είναι απλά καταπληκτικά   :)!!!!!!!!!!

Εγώ απο αυτό το γκρουπ δε φεύγω. Δε θέλω καμιά άλλη παρέα!

Δεν κατάλαβα ομορφιά μου που αλλού να πας; Δεν έχεις να πας πουθενά εδώ θα μείνεις δεν έχουμε τελειώσει εδώ. Εδώ θα μείνετε μέχρι να πετύχουμε ΟΛΕΣ. Μετά αν θέλετε ανοίγουμε όλες μαζί πάντα, ένα άλλο τοπικ με τίτλο .... "η συντροφιά του Cafe ivf με δωρεά ωαρίων" ή "εδώ όλες πετυχαίνουν" ή "δε φεύγεις από εδώ αν δεν πετύχεις" ήηηηηηηη "δεν πάω πουθενά εδώ θα μείνω". Άντε βρε το πολύ πολύ να σου επιτρέψουμε να πας τις "μανούλες του Σεπτεμβρίου??? 2019"

και γιατί τι έχουν τα ψαράκια παρακαλώ; ώρα είναι να πας πεις ότι οι υδροχόοι είναι καλύτεροι! Είναι δυνατόν; Οι υδροχόοι είναι .... τι είναι ο νεροχύτης, ενώ τα ψαράκια, τα ψαράκια ..... είναι καλλιτέχνες, είναι ... στην κοσμάρα τους (δείτε εμένα), είναι κούκου γειά σου (δείτε εμένα), είναι χρυσόψαρα αλλά και καρχαρίες! είναι γοργόνες (μην δείτε εμένα, εδώ μέτρησε ο οροσκόπος!). Για να το λήξουμε, Palmoira, μιας και είναι καισαρική και έχουμε δυνατότητες επιλογής, φρόντισε την ώρα σε παρακαλώ να έχει η μπέμπα ωροσκόπο ψάρι να μην μας λέει η Δάφνη! Φιλί δυνατό σε όλες

ΥΓ. μεγάλο συγνώμη στην inglaterra που την ξέχασα το πρωί αλλά είναι πολύ βόρεια και κάνει κρύο για να πας εκεί έστω και νοερά, όμως την έχουμε πάντα στη σκέψη μας και στην καρδιά μας .... το έσωσα inglaterra; Δεν σώζεται ε;

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...