Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, Georgia1972 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.

Νίνα μου λυπάμαι για την κατάσταση που βιωνετε. Για να μην επαναλαμβανόμαι να αναφέρω απλώς πως συμφωνώ φυσικα με τα κορίτσια και με ικανοποίηση βλέπω πως έχεις σκοπό να προστατευτεις κι εσύ και τα μωρά από τις συναισθηματικες επιβαρυνσεις που συνεπάγονται αυτής της δύσκολης περιόδου που διανύετε. Εύχομαι κουράγιο, δύναμη και φυσικά το καλύτερο για την υγεία του ανθρώπου σας. 

Σε ευχαριστώ πολύ Γεωργία μου!Ναι έχω πλήρως προστατευτεί από την κατάσταση την οικογενειακή τους,εννοώ τις μεταξύ τους σχέσεις.Δεν πηγαίνω στις συναντήσεις με τους γιατρούς,αλλά τα οργανώνω όλα(γιατί αλλιώς θα φαγώνονταν και για αυτό)απλά στεναχωριέμαι απο το γεγονός γιατί ο πεθερός μου είναι και το μέλος της οικογένειας που συμπαθώ και νοιάζομαι.Ως επί το πλείστον στεναχωριέμαι για τον παππού μας λοιπον και για τον άντρα μου.Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου.Σε φιλώ γλυκά και εσένα και τα αγοράκια σου!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

1 hour ago, dimitra19 said:

Mishka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  

Έτοιμη ??? Κορίτσι μου σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία για αύριο. Θα περιμένουμε νέα σου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σου στέλνω θετικη ενέργεια ... βγες στο μπαλκόνι να την αρπάξεις !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σε φιλώ γλυκά !

Είσαι πολύ γλυκιά με έκανες να χαμογελάσω! Σε ευχαριστώ πολύ! Μεγάλη αγωνία αλλά τουλάχισυον τελειώνει η αναμονή.

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

On 1/29/2019 at 8:37 AM, Dggs said:

Κορίτσια μου καλημέρα τί μου κάνετε... Ένα θα σας πω έχω ξυπνήσει από τις 4 η ώρα δεν με έπαιρνε ο ύπνος με τίποτα και 8 πήγα στο μικροβιολογικό πρωί πρωί... Χαχχαχ πήρα όμως το αποτέλεσμα μου νωρίς και ναιιιιιιιιι είναι θετικόοοοοοοο!!!!!!  316.19 !!!!!!!! Είμαι τόσο χαρούμενη και συγκινημένη που δεν μπορώ να σταματήσω να κλαίω.. 

Συγχαρητήρια Dggs! Μπράβο! Μια καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι! :)

On 1/29/2019 at 6:23 PM, Mishka said:

Κορίτσια η αγωνία μου είναι μεγάλη και δεν ξέρω τι θα γίνει την Παρασκευή. Θέλω όμως να πω σε όλες ένα τεράστιο ευχαριστώ γιατί το Νοέμβριο ήμουν ένα ράκος και το κουράγιο και την ελπίδα για να συνεχίσω μου τη δώσατε όλες εσείς με το παράδειγμα σας. Οτι κι αν γίνει σας ευχαριστώ πολύ γι αυτό!

Mishka καλή επιτυχία αύριο! Ολα να πάνε κατ'ευχήν! :)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες δύσκολη η αναμονή των αποτελεσμάτων ειδικά όταν σε στοιχειώνουν εφιάλτες του πρόσφατου παρελθόντος. Ομως με τη βοήθεια σας προσπαθώ να διατηρήσω την αισιοδοξία μου.

Πολλά φιλιά σε καθεμιά σας χωριστά και σε όλη την παρέα μαζί!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mishka είπε:

Καλημέρα κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες δύσκολη η αναμονή των αποτελεσμάτων ειδικά όταν σε στοιχειώνουν εφιάλτες του πρόσφατου παρελθόντος. Ομως με τη βοήθεια σας προσπαθώ να διατηρήσω την αισιοδοξία μου.

Πολλά φιλιά σε καθεμιά σας χωριστά και σε όλη την παρέα μαζί!

Γλυκειά μας Mishka εύχομαι μια τεράστια χωριακή σήμερα και ένα τεράστιο χαμόγελο!Φιλάκια πολλά!

Link to comment
Share on other sites

Georgia κορίτσι μου καλημέρα!!Καλημερα σε όλα τα κορίτσια!!Τα πρωινά δεν έχω βοήθεια. Δυστυχώς όλοι δουλεύουν.Γενικα όμως ευτυχώς έχω τη μαμά μου και βοηθάει και όσο μπορεί και ο άντρας μου. Κάποιες μέρες είναι πολύ δύσκολες.Σκεφτομαι εσένα που έχεις δυο και πραγματικά στο λέω σε θαυμάζω!!!Πολυ δύσκολο!!!

Κοριτσια εχει μιλήσει καμία με την κοκκινομάλλα??

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε??? @Mishka καλή επιτυχία για σήμερα... Εμένα η χοριακης μου ανέβηκε πολύ καλά πήγε 1264 και είμαι πολύ χαρούμενη.. βέβαια μου είπαν να κάνω και μια τρίτη την δεύτερα.. σε πόσες μέρες θα πάνω στον γιατρό κορίτσια μου γτ ανυπομονώ..

 

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Dggs είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε??? @Mishka καλή επιτυχία για σήμερα... Εμένα η χοριακης μου ανέβηκε πολύ καλά πήγε 1264 και είμαι πολύ χαρούμενη.. βέβαια μου είπαν να κάνω και μια τρίτη την δεύτερα.. σε πόσες μέρες θα πάνω στον γιατρό κορίτσια μου γτ ανυπομονώ..

 

Μπράβο κορίτσι άντε με το καλό !!!!

@Mishka , που είσαι κορίτσι μου ????? Πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα !!! Αντε με το καλό με μια μεγάλη χοριακή !!!! 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια τώρα βγήκαν και δυστυχώς δεν είναι καλά. Σας ευχαριστώ πολύ όμως για όλες τις ευχές και τη συμπαράσταση. Χωρίς εσάς δε θα το είχα προσπαθήσει κι ας μην τα κατάφερα δεν πειράζει.

 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Mishka είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τώρα βγήκαν και δυστυχώς δεν είναι καλά. Σας ευχαριστώ πολύ όμως για όλες τις ευχές και τη συμπαράσταση. Χωρίς εσάς δε θα το είχα προσπαθήσει κι ας μην τα κατάφερα δεν πειράζει.

 

Mishka , μην σε παίρνει απο κατω !!!! Θα ξαναδοκιμάσεις και θα πανε καλά τα πραγματα. Σε φιλώ ! 

Link to comment
Share on other sites

Mishka μου λυπαμαι πολύ που δεν πήγε καλά αυτή η προσπάθεια. Πάρε τον χρόνο σου και δες αισιόδοξα το μέλλον. 

Μερεντουλα μου κι εγώ για να παίρνω δύναμη σκέφτομαι πως άλλες προσπαθούν να μεγαλώσουν τρίδυμα! Πραγματικα, όπως το λες: Κάποιες ημέρες είναι πολύ δύσκολες... Μάνα κουράγιο! 

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...