Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Καλημερα Κοριτσια.

Ειμαι και γω καινουργια εδω στο θεμα αλλα παλια στην προσπαθεια να γινω μαμα. Ξεκινησα να διαβαζω τα σχολια σας απ την αρχη για να καταλαβω μερικα πραγματα και να μπω και γω στο κλιμα σας αλλα για να πω την αληθεια ηταν πολλα και τα εχω μπερδεψει λιγο. :cry: Χαιρομαι παρα πολυ με τα κοριτσια που τα καταφεραν να ειναι εγκυουλες και στις υπολοιπες ευχομαι καλη δυναμη για να συνεχισουν ωστε να το καταφερουν και αυτες καποια στιγμη!!!

Στις 25.01 εκανα και γω εμβρυομεταφορα και αυριο παω για β-χοριακη. Τα συναισθηματα ειναι αναμεικτα. Καποιες στιγμες αισθανομαι οτι ισως να εχω ενα θετικο αποτελεσμα και καποιες στιγμες ειμαι σιγουρη οτι απετυχε. Κανω υπομονη λοιπον ως αυριο και ο θεος βοηθος!!!

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

1 hour ago, zouzoukina είπε:

Καλημερα Κοριτσια.

Ειμαι και γω καινουργια εδω στο θεμα αλλα παλια στην προσπαθεια να γινω μαμα. Ξεκινησα να διαβαζω τα σχολια σας απ την αρχη για να καταλαβω μερικα πραγματα και να μπω και γω στο κλιμα σας αλλα για να πω την αληθεια ηταν πολλα και τα εχω μπερδεψει λιγο. :cry: Χαιρομαι παρα πολυ με τα κοριτσια που τα καταφεραν να ειναι εγκυουλες και στις υπολοιπες ευχομαι καλη δυναμη για να συνεχισουν ωστε να το καταφερουν και αυτες καποια στιγμη!!!

Στις 25.01 εκανα και γω εμβρυομεταφορα και αυριο παω για β-χοριακη. Τα συναισθηματα ειναι αναμεικτα. Καποιες στιγμες αισθανομαι οτι ισως να εχω ενα θετικο αποτελεσμα και καποιες στιγμες ειμαι σιγουρη οτι απετυχε. Κανω υπομονη λοιπον ως αυριο και ο θεος βοηθος!!!

Καλή επιτυχία σου εύχομαι... Και να ξέρεις ότι οι θετικές σκέψεις φέρνουν και θετικά αποτελέσματα...

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, zouzoukina είπε:

Καλημερα Κοριτσια.

Ειμαι και γω καινουργια εδω στο θεμα αλλα παλια στην προσπαθεια να γινω μαμα. Ξεκινησα να διαβαζω τα σχολια σας απ την αρχη για να καταλαβω μερικα πραγματα και να μπω και γω στο κλιμα σας αλλα για να πω την αληθεια ηταν πολλα και τα εχω μπερδεψει λιγο. :cry: Χαιρομαι παρα πολυ με τα κοριτσια που τα καταφεραν να ειναι εγκυουλες και στις υπολοιπες ευχομαι καλη δυναμη για να συνεχισουν ωστε να το καταφερουν και αυτες καποια στιγμη!!!

Στις 25.01 εκανα και γω εμβρυομεταφορα και αυριο παω για β-χοριακη. Τα συναισθηματα ειναι αναμεικτα. Καποιες στιγμες αισθανομαι οτι ισως να εχω ενα θετικο αποτελεσμα και καποιες στιγμες ειμαι σιγουρη οτι απετυχε. Κανω υπομονη λοιπον ως αυριο και ο θεος βοηθος!!!

Καλημέρα κορίτσι! Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!! Πόσων ημερών ήταν τα έμβρυα και κάνεις χοριακή μετά από 12 μέρες?  Και επίσης είσαι με δωρεά?

Καλημέρα σε όλες.

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, zouzoukina είπε:

Καλημερα Κοριτσια.

Ειμαι και γω καινουργια εδω στο θεμα αλλα παλια στην προσπαθεια να γινω μαμα. Ξεκινησα να διαβαζω τα σχολια σας απ την αρχη για να καταλαβω μερικα πραγματα και να μπω και γω στο κλιμα σας αλλα για να πω την αληθεια ηταν πολλα και τα εχω μπερδεψει λιγο. :cry: Χαιρομαι παρα πολυ με τα κοριτσια που τα καταφεραν να ειναι εγκυουλες και στις υπολοιπες ευχομαι καλη δυναμη για να συνεχισουν ωστε να το καταφερουν και αυτες καποια στιγμη!!!

Στις 25.01 εκανα και γω εμβρυομεταφορα και αυριο παω για β-χοριακη. Τα συναισθηματα ειναι αναμεικτα. Καποιες στιγμες αισθανομαι οτι ισως να εχω ενα θετικο αποτελεσμα και καποιες στιγμες ειμαι σιγουρη οτι απετυχε. Κανω υπομονη λοιπον ως αυριο και ο θεος βοηθος!!!

Καλημέρα και καλή επιτυχία! 

  • Μου αρέσει 4

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου γλυκά γεια σας και από εμένα. Ευχαριστώ το Θεό που υπάρχετε . Εύχομαι σε όσες από εσάς είστε σε νέα προσπάθεια καλή και άμεση επιτυχία. Στις υπόλοιπες από τις οποίες αντλώ δύναμη το τελευταίο διάστημα εύχομαι καλορίζικα τα μωράκια τους είτε είναι μέσα είτε έξω από τις κοιλίτσες. Εγώ έκανα εμβρυομεταφορα με δωρεά ωαριων πριν 15 ημέρες με πρώτη χοριακη 60 και δυστυχώς δεύτερη σήμερα 86 μετά από 3 ημέρες. Είχα μια βιοχημική πριν τρία χρόνια με φυσιολογική σύλληψη,  μια αποτυχημένη εξωσωματική με φυσικό κύκλο που διήρκεσε 10 μήνες και τώρα...πολύ στεναχώρια γιατί νόμιζα ότι ήμουν τόσο κοντά με την δωρεά.  Ελπίζω να μην έχει κάποια περίεργη εξέλιξη με Εξωμήτριο κύηση.  Αυτά,  χαίρομαι που μπήκα στην παρέα σας , τουλάχιστον είναι μια αρχή..

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια. 3 ημερών έμβρυα βάλαμε και από το κέντρο έτσι μου είπαν στις 6.02 θα κάνω το τεστ. 

Έχουμε κάνει πολλές προσπάθειες με δικά μου αλλά δε... Πότε ένα θετικό αποτέλεσμα. Τώρα είναι η 3η φορά με δανεικά. Την πρώτη φορά είχα θετικό αποτέλεσμα αλλά 6 εβδομάδα παλινδρόμηση μετά 2η φορά πάλι θετικό αλλά 7 εβδομάδα πάλι παλινδρόμηση.

πρίν από 23 λεπτά , brave είπε:

Κορίτσια μου γλυκά γεια σας και από εμένα. Ευχαριστώ το Θεό που υπάρχετε . Εύχομαι σε όσες από εσάς είστε σε νέα προσπάθεια καλή και άμεση επιτυχία. Στις υπόλοιπες από τις οποίες αντλώ δύναμη το τελευταίο διάστημα εύχομαι καλορίζικα τα μωράκια τους είτε είναι μέσα είτε έξω από τις κοιλίτσες. Εγώ έκανα εμβρυομεταφορα με δωρεά ωαριων πριν 15 ημέρες με πρώτη χοριακη 60 και δυστυχώς δεύτερη σήμερα 86 μετά από 3 ημέρες. Είχα μια βιοχημική πριν τρία χρόνια με φυσιολογική σύλληψη,  μια αποτυχημένη εξωσωματική με φυσικό κύκλο που διήρκεσε 10 μήνες και τώρα...πολύ στεναχώρια γιατί νόμιζα ότι ήμουν τόσο κοντά με την δωρεά.  Ελπίζω να μην έχει κάποια περίεργη εξέλιξη με Εξωμήτριο κύηση.  Αυτά,  χαίρομαι που μπήκα στην παρέα σας , τουλάχιστον είναι μια αρχή..

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, dimitra19 said:

Κι εγω έκανα ιντραλιπιτς όπως η Αλινα . 

Ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!! Για να δούμε.... ακόμα δεν το πιστεύω !!

Ευχαριστώωωω!

thank u !!!! thank u thank u !!!!!!!!! Αντε να δουμε ... Τεταρτη πάλι χοριακή !

εγραψα ευχαριστώ .. ? Ευχαριστωωωωωω

Κορίτσια μου ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε όλες σας !!!!! 

Η αλήθεια είναι ότι δεν το περίμενα ... για παρα πολλούς λόγους ...που δεν μπορώ να σας εξηγήσω.... Είμαι πολύ συγκρατημένη ακόμα. Θέλω  να περάσει λίγος καιρός να σιγουρευτώ... ότι πάνε όλα καλά γιατί ποτέ δεν ξέρεις...Ακουσα και κάτι κουλά στην κλινική και φρίκαρα..!! 

Anyway , όλα στο πρόγραμμα είναι  , ευχομαι να είναι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και για μένα κ να πάνε όλα καλά. 

Σας ευχαριστώ απο καρδιάς για την εμψυχωση όλες αυτές τις μέρες ... και εύχομαι σε όλες σας και σε καθε μια χωριστά να πετύχει το στόχο της ... και να κρατήσετε τα μωράκια σας στην αγκαλιά σας. 

Καλό βράδυ για απόψε !!!! :)

 

Συγχαρητήρια!!! Είσαι έγκυος βρε :)

Μη σ ανησυχούν καθόλου τα νούμερα της χοριακή, είναι εξαιρετικο νουμερο. Εγώ με 88 ξεκίνησα και διανύω τον τέταρτο αισίως. Όλα θα πάνε καλά, θα δεις! 

14 hours ago, Rafaelatarzan said:

Συγχαρητήρια!!! Όλα τα καλά εύχομαι. Χίλια μπράβο. 

4 hours ago, Georgia1972 said:

Καλημέρα κι από μένα κορίτσια. 

Καλημέρα Γεωργία μας <3

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , lennio είπε:

Συγχαρητήρια!!! Είσαι έγκυος βρε :)

Μη σ ανησυχούν καθόλου τα νούμερα της χοριακή, είναι εξαιρετικο νουμερο. Εγώ με 88 ξεκίνησα και διανύω τον τέταρτο αισίως. Όλα θα πάνε καλά, θα δεις! 

Lennie μου  , μου είπαν από μικροβιολογικο ότι έπρεπε να διπλασιαστεί δηλαδή να πάει πάνω από 150 . 

πρίν από 11 λεπτά , zouzoukina είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια. 3 ημερών έμβρυα βάλαμε και από το κέντρο έτσι μου είπαν στις 6.02 θα κάνω το τεστ. 

Έχουμε κάνει πολλές προσπάθειες με δικά μου αλλά δε... Πότε ένα θετικό αποτέλεσμα. Τώρα είναι η 3η φορά με δανεικά. Την πρώτη φορά είχα θετικό αποτέλεσμα αλλά 6 εβδομάδα παλινδρόμηση μετά 2η φορά πάλι θετικό αλλά 7 εβδομάδα πάλι παλινδρόμηση.

Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!

zouzoukina καλή επιτυχία.  Και εδώ τα κορίτσια φέρνουν γούρι. 

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια και δύναμη στις αποτυχίες μέλλουσες μανουλες!! Είναι σκληρές στιγμές κι όσες έχουν περάσει κάμποσες είναι ήδη ήρωες, για μένα. Θέλω να πω επίσης πως εύχομαι και τα κέντρα που απευθυνόμαστε να ναι διάφανα και ξεκάθαρα ούτως ώστε να αποφεύγονται ως επί το πλείστον ανώφελες ταλαιπωρίες, όσο γίνεται! Σας φιλώ όλες μέσα από την καρδιά μου.

Προσωπικά διανύω τον 4ο, θα κάνω τώρα το νιπτυ, η αυχενική με Παπ έδειξαν 1/457, με καλές μετρήσεις όμως, αλλά το 42 ετών ρίχνει το ποσοστό, χεχε δε μασάμε βρε κομπιουτερς!

Σα να τ άκουσα κ κάποιες φορές, μπαίνω στην 17η μαλον είναι καιρός ε; 

Παλμοιρα μας όλες οι σκέψεις μου μαζί σου :) χαίρομαι τόσο όσο σε σκέφτομαι.  

6 minutes ago, brave said:

Lennie μου  , μου είπαν από μικροβιολογικο ότι έπρεπε να διπλασιαστεί δηλαδή να πάει πάνω από 150 . 

zouzoukina καλή επιτυχία.  Και εδώ τα κορίτσια φέρνουν γούρι. 

Αχ κοριτσι μου, ναι, στη Δήμητρα το έγραφα. Λυπάμαι τόσο για αυτό. Τρίτη φορά με δανεικά; Είναι όλα καλά στο κέντρο που είσαι; Συγνώμη για το θάρρος αλλά ακούγεται περίεργο. Σε χαιρετώ με μεγάλη αγκαλιά για δύναμη !

  • Μου αρέσει 6
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , lennio είπε:

Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια και δύναμη στις αποτυχίες μέλλουσες μανουλες!! Είναι σκληρές στιγμές κι όσες έχουν περάσει κάμποσες είναι ήδη ήρωες, για μένα. Θέλω να πω επίσης πως εύχομαι και τα κέντρα που απευθυνόμαστε να ναι διάφανα και ξεκάθαρα ούτως ώστε να αποφεύγονται ως επί το πλείστον ανώφελες ταλαιπωρίες, όσο γίνεται! Σας φιλώ όλες μέσα από την καρδιά μου.

Προσωπικά διανύω τον 4ο, θα κάνω τώρα το νιπτυ, η αυχενική με Παπ έδειξαν 1/457, με καλές μετρήσεις όμως, αλλά το 42 ετών ρίχνει το ποσοστό, χεχε δε μασάμε βρε κομπιουτερς!

Σα να τ άκουσα κ κάποιες φορές, μπαίνω στην 17η μαλον είναι καιρός ε; 

Παλμοιρα μας όλες οι σκέψεις μου μαζί σου :) χαίρομαι τόσο όσο σε σκέφτομαι.  

Αχ κοριτσι μου, ναι, στη Δήμητρα το έγραφα. Λυπάμαι τόσο για αυτό. Τρίτη φορά με δανεικά; Είναι όλα καλά στο κέντρο που είσαι; Συγνώμη για το θάρρος αλλά ακούγεται περίεργο. Σε χαιρετώ με μεγάλη αγκαλιά για δύναμη !

Να ξέρετε πως θα μπερδεύομαι λίγο στην αρχή με τα σχόλια., πρώτη φορά γράφω σε forum . Ελπίζω να μπω σύντομα στο νόημα χα χα.

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, zouzoukina είπε:

Καλημερα Κοριτσια.

Ειμαι και γω καινουργια εδω στο θεμα αλλα παλια στην προσπαθεια να γινω μαμα. Ξεκινησα να διαβαζω τα σχολια σας απ την αρχη για να καταλαβω μερικα πραγματα και να μπω και γω στο κλιμα σας αλλα για να πω την αληθεια ηταν πολλα και τα εχω μπερδεψει λιγο. :cry: Χαιρομαι παρα πολυ με τα κοριτσια που τα καταφεραν να ειναι εγκυουλες και στις υπολοιπες ευχομαι καλη δυναμη για να συνεχισουν ωστε να το καταφερουν και αυτες καποια στιγμη!!!

Στις 25.01 εκανα και γω εμβρυομεταφορα και αυριο παω για β-χοριακη. Τα συναισθηματα ειναι αναμεικτα. Καποιες στιγμες αισθανομαι οτι ισως να εχω ενα θετικο αποτελεσμα και καποιες στιγμες ειμαι σιγουρη οτι απετυχε. Κανω υπομονη λοιπον ως αυριο και ο θεος βοηθος!!!

Καλή επιτυχία αύριο με ένα μεγάλο νούμερο και καλωσηρθες!

1 hour ago, brave είπε:

Κορίτσια μου γλυκά γεια σας και από εμένα. Ευχαριστώ το Θεό που υπάρχετε . Εύχομαι σε όσες από εσάς είστε σε νέα προσπάθεια καλή και άμεση επιτυχία. Στις υπόλοιπες από τις οποίες αντλώ δύναμη το τελευταίο διάστημα εύχομαι καλορίζικα τα μωράκια τους είτε είναι μέσα είτε έξω από τις κοιλίτσες. Εγώ έκανα εμβρυομεταφορα με δωρεά ωαριων πριν 15 ημέρες με πρώτη χοριακη 60 και δυστυχώς δεύτερη σήμερα 86 μετά από 3 ημέρες. Είχα μια βιοχημική πριν τρία χρόνια με φυσιολογική σύλληψη,  μια αποτυχημένη εξωσωματική με φυσικό κύκλο που διήρκεσε 10 μήνες και τώρα...πολύ στεναχώρια γιατί νόμιζα ότι ήμουν τόσο κοντά με την δωρεά.  Ελπίζω να μην έχει κάποια περίεργη εξέλιξη με Εξωμήτριο κύηση.  Αυτά,  χαίρομαι που μπήκα στην παρέα σας , τουλάχιστον είναι μια αρχή..

Brave μου λυπάμαι πολύ για όσα έχεις περάσει και όσα περνάς. 

@palmoira πλησιάζουν οι μέρες! Σε σκεφτόμαστε να ξέρεις. Πώς είσαι; Πώς νιώθεις;

Στα δικά μου κορίτσια είδαμε χτες το μπεμπε. Στις 26 Φεβρουαρίου θα κάνουμε και τη Β επιπέδου. Ο γιατρός μου μού ξεκαθάρισε ότι θα πάμε με καισαρική -οπως είπε με το βεβαρημένο ιστορικό μου δεν θέλει να ρισκάρει και ότι θέλει να είναι σίγουρος ότι θα φύγουμε από το μαιευτήριο 3 (μετράγε και τον άντρα μου) και ότι θα είμαστε και οι τρεις καλά. 

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες και από εμένα!

@palmoira πότε με το καλό σήμερα δε θα το μάθαινες ή μπερδεύτηκα εγώ; 

Καλώς ήρθατε οι καινούργιες και καλά αποτελέσματα σε όσες είναι στην αναμονή!

Καλή συνρ´χεια

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου είμαστε στην τελική ευθεία. Πηγαίνω κάθε δυο μέρες για καρδιοτοκογραφο και αύριο έχουμε ραντεβού με το γιατρό. Την Κυριακή θα κάνουμε και τις ενέσεις κορτιζόνης και εάν δεν βιαστεί η Μπέμπα την άλλη Τρίτη μπαίνουμε για καισαρικη 12/2. Μια εβδομάδα έμεινε μόνο! 

  • Μου αρέσει 12

preg.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, lennio είπε:

Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια και δύναμη στις αποτυχίες μέλλουσες μανουλες!! Είναι σκληρές στιγμές κι όσες έχουν περάσει κάμποσες είναι ήδη ήρωες, για μένα. Θέλω να πω επίσης πως εύχομαι και τα κέντρα που απευθυνόμαστε να ναι διάφανα και ξεκάθαρα ούτως ώστε να αποφεύγονται ως επί το πλείστον ανώφελες ταλαιπωρίες, όσο γίνεται! Σας φιλώ όλες μέσα από την καρδιά μου.

Προσωπικά διανύω τον 4ο, θα κάνω τώρα το νιπτυ, η αυχενική με Παπ έδειξαν 1/457, με καλές μετρήσεις όμως, αλλά το 42 ετών ρίχνει το ποσοστό, χεχε δε μασάμε βρε κομπιουτερς!

Σα να τ άκουσα κ κάποιες φορές, μπαίνω στην 17η μαλον είναι καιρός ε; 

Παλμοιρα μας όλες οι σκέψεις μου μαζί σου :) χαίρομαι τόσο όσο σε σκέφτομαι.  

Αχ κοριτσι μου, ναι, στη Δήμητρα το έγραφα. Λυπάμαι τόσο για αυτό. Τρίτη φορά με δανεικά; Είναι όλα καλά στο κέντρο που είσαι; Συγνώμη για το θάρρος αλλά ακούγεται περίεργο. Σε χαιρετώ με μεγάλη αγκαλιά για δύναμη !

Να υποθέσω ότι το τελευταίο μέρος στο σχόλιο είναι για μένα; 

Ναι 3η φορά. Δεν ξέρω αν φταίει το κέντρο απ την στιγμή που εγώ μένω έγκυος αλλά δεν μπορώ να τα κρατήσω. Η αλήθεια είναι ότι έχω κάνει τις προηγούμενες προσπάθειές μου με δικό μου υλικό σε δημόσιο νοσοκομείο όπου έζησα απαίσιες καταστάσεις οπότε  τώρα στο κέντρο που είμαι μου φαίνεται ότι είναι όλα πολύ καλά ως υπέροχα :)

 

1 ώρα πρίν, palmoira είπε:

Κοριτσια μου είμαστε στην τελική ευθεία. Πηγαίνω κάθε δυο μέρες για καρδιοτοκογραφο και αύριο έχουμε ραντεβού με το γιατρό. Την Κυριακή θα κάνουμε και τις ενέσεις κορτιζόνης και εάν δεν βιαστεί η Μπέμπα την άλλη Τρίτη μπαίνουμε για καισαρικη 12/2. Μια εβδομάδα έμεινε μόνο! 

Με το καλό όοοο!!! Με το καλό να έρθει το μπεμπάκι σας. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...