Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Agapi78 είπε:

Θα μάθετε νέα μου σχετικά σύντομα για αυτό...τελοσπαντων σας κούρασα όλες με τα δικά μου!!!Εσυ κοιτά να είσαι ήρεμη να ξεκουράζεσαι και να τρέφεσαι σωστά...να πας με αισιοδοξία και θάρρος και να μη σκέφτεσαι τα προηγούμενα!!!:wub:ενημέρωσε με πως πας...και ευχομαι ολόψυχα αυτή την φορά να είναι η τυχερή!!!!:)

μα εννοείτε ότι δεν μας κούρασες καθόλου...γι'αυτό άλλωστε ειμαστε εδω..αν κ καινούργια κ εγώ σε όλο αυτό τα κορίτσια εδώ σε βοήθανε σε όλα...μα σε όλα....Αυτό έχω δει ....κ ει ναι κ χαρά μ που βρίσκομαι εδώ ανάμεσα σας...

τα προηγούμενα τα άφησα πίσω μ....Όλα μα όλα....Φιλάκια πολλά κ να προσέχεις κ στ τον εαυτό σ.

Just now, Katia11 είπε:

Καλησπέρα σε όλες. Καλώς ήρθατε τα νέα κορίτσια.

Αγάπη σου έχω στείλει μήνυμα, μην το βάζεις κάτω για κανένα λόγο.

Εμείς κάναμε έμβρυο μεταφορά, και χτες βγήκε η χοριακη μου. 560!!!! Περιττό να σας πω ότι χτες έκλαιγα όλη μέρα και δεν το έχω συνηδητοποιησει ακόμα .

Νομίζω ότι για αρχή είναι αρκετά καλό νούμερο, τι λέτε; Σε μια βδομάδα θα ξανακανω.

γιουπιιιιιι ...μπράβο αγαοη μ ....με το άλλο μια τελια εγκυμοσύνη να έχεις ....

Just now, Markella72 είπε:

κορίτσια μου καλησπέρα

κι εγώ σιγά σιγά ξεκινώ διαδικασία με δανεικά αλλά έχω υψηλή προλακτίνη 39 και λίγο τσιμπιμένο ζάχαρο (εντός ορίων) 104.

κι αρχίζουν και με ζώνουν τα φίδια αν τα καταφέρω...αντε βήμα βήμα πάλι@@@!!!!

φιλιά σε όλες

Καλώς ήρθες αγαοη κ συ ....Εγώ με προλακτινη 30 έπιασα πάντως παισιβασχετος που το έχασα....πέφτει αμέσως μην φοβάσαι τίποτα....κλαη μας αρχή για όλες μας....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Rafaelatarzan said:

μα εννοείτε ότι δεν μας κούρασες καθόλου...γι'αυτό άλλωστε ειμαστε εδω..αν κ καινούργια κ εγώ σε όλο αυτό τα κορίτσια εδώ σε βοήθανε σε όλα...μα σε όλα....Αυτό έχω δει ....κ ει ναι κ χαρά μ που βρίσκομαι εδώ ανάμεσα σας...

τα προηγούμενα τα άφησα πίσω μ....Όλα μα όλα....Φιλάκια πολλά κ να προσέχεις κ στ τον εαυτό σ.

γιουπιιιιιι ...μπράβο αγαοη μ ....με το άλλο μια τελια εγκυμοσύνη να έχεις ....

Καλώς ήρθες αγαοη κ συ ....Εγώ με προλακτινη 30 έπιασα πάντως παισιβασχετος που το έχασα....πέφτει αμέσως μην φοβάσαι τίποτα....κλαη μας αρχή για όλες μας....

θα πάρω αγωγή για να την κατεβάσω οκ αλλά το ζάχαρο με ανησυχεί... τέλος πάντων όσο και να λέω ας γίνει ότι είναι για καλό μας!!!! καλή επιτυχία σε όλες μας και πολλά φιλάκια!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katia11 είπε:

Καλησπέρα σε όλες. Καλώς ήρθατε τα νέα κορίτσια.

Αγάπη σου έχω στείλει μήνυμα, μην το βάζεις κάτω για κανένα λόγο.

Εμείς κάναμε έμβρυο μεταφορά, και χτες βγήκε η χοριακη μου. 560!!!! Περιττό να σας πω ότι χτες έκλαιγα όλη μέρα και δεν το έχω συνηδητοποιησει ακόμα .

Νομίζω ότι για αρχή είναι αρκετά καλό νούμερο, τι λέτε; Σε μια βδομάδα θα ξανακανω.

Πολλα συγχαρητήρια Katia! Μόνο καλό; Τέλεια είναι η τιμή! Σου εύχομαι να έχεις μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!

Markella με το καλό, αλλά θα ήταν φρόνιμο να ρυθμίσεις αυτά τα θεματάκια πριν ξεκινήσεις.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Markella72 είπε:

θα πάρω αγωγή για να την κατεβάσω οκ αλλά το ζάχαρο με ανησυχεί... τέλος πάντων όσο και να λέω ας γίνει ότι είναι για καλό μας!!!! καλή επιτυχία σε όλες μας και πολλά

μ

Μαρκέλλα μ δυστηχως για το ζάχαρο δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατί δεν ξερω αγαοη μ...εύχομαι να πάνε όλα τέλεια..

αγωγή για την προλακτινη είχα κάνει κ εγώ μόνο 7 μερες...Όλα καλά θα πάνε 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Katia11 είπε:

Καλησπέρα σε όλες. Καλώς ήρθατε τα νέα κορίτσια.

Αγάπη σου έχω στείλει μήνυμα, μην το βάζεις κάτω για κανένα λόγο.

Εμείς κάναμε έμβρυο μεταφορά, και χτες βγήκε η χοριακη μου. 560!!!! Περιττό να σας πω ότι χτες έκλαιγα όλη μέρα και δεν το έχω συνηδητοποιησει ακόμα .

Νομίζω ότι για αρχή είναι αρκετά καλό νούμερο, τι λέτε; Σε μια βδομάδα θα ξανακανω.

Μπράβο κορίτσι!!!!!!!!!!!Συγχαρητήρια!!!!!!!!!! Αν θυμάμαι καλά  είχες κ εσύ αντίστοιχη ταλαιπωρία με την Αγάπη. Ολα καλά όμως τώρα!

Just now, Markella72 είπε:

θα πάρω αγωγή για να την κατεβάσω οκ αλλά το ζάχαρο με ανησυχεί... τέλος πάντων όσο και να λέω ας γίνει ότι είναι για καλό μας!!!! καλή επιτυχία σε όλες μας και πολλά φιλάκια!!!!!

Μαρκέλλα καλή αρχή κ με το καλό η προσπάθειά σου! Προλακτίνη ανεβάζω κ εγώ πολλές φορές είναι από άγχος


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Μπράβο κορίτσι!!!!!!!!!!!Συγχαρητήρια!!!!!!!!!! Αν θυμάμαι καλά  είχες κ εσύ αντίστοιχη ταλαιπωρία με την Αγάπη. Ολα καλά όμως τώρα!

Ευχαριστώ πολύ . Ναι είχα μια αντίστοιχη απογοήτευση, αν και δεν είχαμε φτάσει σε εμβρυομεταφορα. 

Μαρκέλλα εγώ είμαι της άποψης ότι καλυτερα να τα φτιάξεις όλα πριν τη μεταφορά για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο, παρα να τρέχεις και να μη φτάνεις. Στόχος δεν είναι να μείνουμε έγκυες μόνο, αλλά να φέρουμε εις πέρας όλη την περίοδο των εννιά μηνών.

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Katia11 said:

Καλησπέρα σε όλες. Καλώς ήρθατε τα νέα κορίτσια.

Αγάπη σου έχω στείλει μήνυμα, μην το βάζεις κάτω για κανένα λόγο.

Εμείς κάναμε έμβρυο μεταφορά, και χτες βγήκε η χοριακη μου. 560!!!! Περιττό να σας πω ότι χτες έκλαιγα όλη μέρα και δεν το έχω συνηδητοποιησει ακόμα .

Νομίζω ότι για αρχή είναι αρκετά καλό νούμερο, τι λέτε; Σε μια βδομάδα θα ξανακανω.

Συγχαρητήρια!!! Πολύ καλό νούμερο! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να το απολαύσεις!!!


4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katia11 said:

Ευχαριστώ πολύ . Ναι είχα μια αντίστοιχη απογοήτευση, αν και δεν είχαμε φτάσει σε εμβρυομεταφορα. 

Μαρκέλλα εγώ είμαι της άποψης ότι καλυτερα να τα φτιάξεις όλα πριν τη μεταφορά για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο, παρα να τρέχεις και να μη φτάνεις. Στόχος δεν είναι να μείνουμε έγκυες μόνο, αλλά να φέρουμε εις πέρας όλη την περίοδο των εννιά μηνών.

Μα ναι φυσικα ολα θα γινουν πριν...απλα με στρεσαρει να το φερω εις περας οπως λες αν γινει!!!ευχαριστω κοριτσια για την υποστηριξη σας!!ελπιζω στο καλυτερο πια!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Katia11 είπε:

Καλησπέρα σε όλες. Καλώς ήρθατε τα νέα κορίτσια.

Αγάπη σου έχω στείλει μήνυμα, μην το βάζεις κάτω για κανένα λόγο.

Εμείς κάναμε έμβρυο μεταφορά, και χτες βγήκε η χοριακη μου. 560!!!! Περιττό να σας πω ότι χτες έκλαιγα όλη μέρα και δεν το έχω συνηδητοποιησει ακόμα .

Νομίζω ότι για αρχή είναι αρκετά καλό νούμερο, τι λέτε; Σε μια βδομάδα θα ξανακανω.

Συγχαρητηρια @Katia11! Πολύ καλα τα πήγες!:):):)

Ακριβώς αυτή ηταν η πρώτη χοριακή μου. Μετά από μερικές βδομαδες είδαμε ότι είναι δίδυμα!

Καλούς πολλαπλασιασμούς από δω και πέρα, όλα καλά να πάνε σου εύχομαι!:grin:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 30/5/2019 at 2:58 ΠΜ, Agapi78 είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου για τα καλά σου λόγια...ναι αυτά έδωσα με την υστεροσκοπηση που έκανα.αν θες στειλε μου μήνυμα γιατί δεν ξέρω πως να σου στειλω εγώ και θα σου πω το κέντρο.και το θέμα είναι ότι δεν έχω άλλες βλαστοκυστες ώστε να δοκιμάσω πάλι,για αυτό θέλω να πάω να δω ποσά χρήματα θα μου πει....

Καλή επιτυχια κορίτσι μου,ευχομαι να πάνε όλα τελεια και να έχεις σύντομα μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!!

Καλημέρα @Agapi78 και από εμένα... Και καλός ήρθατε τα υπόλοιπα κορίτσια... Στην δικη μου περίπτωση γτ εξαρχής μου είχαν πει ότι θα έχω πολλά ωαρια και για άλλες μεταφορές και τελικά η δωτρια έδωσε 8 γονιμοποιηθεικαν τα 2 και τελικά βάλαμε 1 γτ το άλλο δεν τα κατάφερε.. όμως το κέντρο αναγνώρισε το ότι εγώ τους έδωσα μια περιουσία όχι μόνο για μια προσπάθεια και μου είπαν ότι αν δεν μείνω έγκυος η αν γίνει κάτι και χάσω το μωρό στην επόμενη προσπάθεια και με άλλη δοτρια γτ αυτή προφανώς και τους βγήκε τζουφια δεν θα χρεωθεί σε μένα τίποτα... Μόνο τα έξοδα της έμβρυο μεταφοράς... 

12 ώρες πρίν, Katia11 είπε:

Ευχαριστώ πολύ . Ναι είχα μια αντίστοιχη απογοήτευση, αν και δεν είχαμε φτάσει σε εμβρυομεταφορα. 

Μαρκέλλα εγώ είμαι της άποψης ότι καλυτερα να τα φτιάξεις όλα πριν τη μεταφορά για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο, παρα να τρέχεις και να μη φτάνεις. Στόχος δεν είναι να μείνουμε έγκυες μόνο, αλλά να φέρουμε εις πέρας όλη την περίοδο των εννιά μηνών.

Συγχαρητήρια Κάτια.... Έτσι έτσι να ξαναμπαινουμε σε καλή και ευχάριστη πορεία και όλα τα κορίτσια μέσα στο 19 να γίνουν μανουλες- εγκυουλες.. γτ και έγκυος να είσαι πάλι μάνα είσαι..τα δικά μου νέα κορίτσι είναι πολύ καλά... Μπήκα στον 6 προχθές την άλλη βδομάδα έχουμε και τον β επιπέδου και ανυπομονούμε να δούμε το προσωπάκι του... Από κιλά πάω πολύ καλά έχω βάλει μόνο 2.5 και δεν μου το είχα γτ είμαι πολύ λιχουδα αλλά προσπαθώ να τρώω όσο πιο σωστά γίνεται. Και εμείς ξεκινήσαμε της αγορές μας πήρανε καρότσι 3 σε ένα πολύ καλό οικονομικό και πολύ ελαφρύ και λίκνο γτ δεν χωράει η κούνια στην κρεβατοκάμαρα.. ευτυχώς που εγώ έχω φιλες που γέννησαν τα τελευταία 2 3 χρόνια και θα μου δώσουν πολλά πράγματα πχ κούνια μωρού, ριλαξ, αποστειρωτες και τέτοιο μικρό πράγματα αλλά πολύ βοηθητικά.... Γενικά πάμε καλά λίγο η ζέστη με ταλαιπωρεί και ακόμα δεν μπήκε καλά καλά το καλοκαίρι..

  • Μου αρέσει 10
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκια καλημέρα.

@Katia11 συγχαρητήρια!!!!! Μια πολύ καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι! 

@Agapi78 λυπάμαι κι εγώ κορίτσι για το αποτέλεσμα.  Γνώμη μου αν δε σου κάνει εξαιρετικά χαμηλή τιμή, άλλαξε κέντρο!  Και για όλα τα άλλα (υστεροσκόπηση, εξετάσεις συζύγου) πήρε πολλά! Επειδή νομίζω ανέφερες και θέμα με σπέρμα, ο δικός μου γιατρός θεωρεί πολύ μα πολύ πιο βασικό το ωάριο και δεν δίνει σημασία.  Εμείς με πολύ κακό dfi, έπιασε με την πρώτη.

@Papaki@ καλή επιτυχία και σε εσένα κορίτσι! Ολα θα πάνε καλά!!!

@Markella72 με ζάχαρο πριν την εγκυμοσύνη δεν ξέρω να σου πω.  Αλλά εγώ άρχισε λίγο το δικό μου να τσιμπάει στις αρχές της εγκυμοσύνης και κάνω συγκεκριμένη διατροφή και όλα πάνε περίφημα.  Μη στενοχωριέσαι καθόλου. 'Ολα αυτά διορθώνονται.  Καλή επιτυχία!!!!!!!!!!!!

@Dggs  μπράβο κορίτσι!  Εμείς δεν είδαμε προσωπάκι στη β επιπέδου! Δε του αρέσουν τα φώτα του δικού μου!  Θύμισε μου έχεις αγοράκι ή κοριτσάκι?  Να σου πω! Επειδή είσαι κι εσύ Σαλονικιά, πες μου τι καρότσι πήρες και από που έκανες τα ψώνια σου. Πού να πάω?  Εγώ ακόμα δεν πήρα τίποτα!  Ευχαριστώ!!

Σε όλες πολλά πολλά φιλιά!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ για τις ευχές. Ανυπομονώ να πάνε όλα καλά και να μιλάω και εγώ σε λίγο καιρό για καροτσια και κούνιες. 

Αν και για να πω την αλήθεια, θα προτιμούσα να μην είναι δύο, λόγω επικινδυνοτητας κύησης και λόγω δικού μου σωματότυπου (1 μέτρο και 1 μιλκο :), θα τα αντιμετωπίσουμε όλα όταν έρθει η ώρα. Ας μας πούνε και οι πιο έμπειρες σε δίδυμα πόσο δύσκολη ή όχι ήταν η εγκυμοσύνη....

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Katia11 είπε:

Σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ για τις ευχές. Ανυπομονώ να πάνε όλα καλά και να μιλάω και εγώ σε λίγο καιρό για καροτσια και κούνιες. 

Αν και για να πω την αλήθεια, θα προτιμούσα να μην είναι δύο, λόγω επικινδυνοτητας κύησης και λόγω δικού μου σωματότυπου (1 μέτρο και 1 μιλκο :), θα τα αντιμετωπίσουμε όλα όταν έρθει η ώρα. Ας μας πούνε και οι πιο έμπειρες σε δίδυμα πόσο δύσκολη ή όχι ήταν η εγκυμοσύνη....

κοπέλαρα μ καινούργια κ εγώ εδώ κ τώρα είδα ρα χαρμόσυνα....με το καλό τα παιδάκια σ παναγια μ κ πάντα υγεία το σπίτι σας κ η ζωή σας...σε φιλώ γλυκά 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katia11 είπε:

Σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ για τις ευχές. Ανυπομονώ να πάνε όλα καλά και να μιλάω και εγώ σε λίγο καιρό για καροτσια και κούνιες. 

Αν και για να πω την αλήθεια, θα προτιμούσα να μην είναι δύο, λόγω επικινδυνοτητας κύησης και λόγω δικού μου σωματότυπου (1 μέτρο και 1 μιλκο :), θα τα αντιμετωπίσουμε όλα όταν έρθει η ώρα. Ας μας πούνε και οι πιο έμπειρες σε δίδυμα πόσο δύσκολη ή όχι ήταν η εγκυμοσύνη....

Χαχαχα! Κι εγω διδυμα μυρίστηκα από την ωρα που είδα την τιμή! Δεν έχει σημασία ο σωματότυπός σου αλλά πόσο μπορεί να μεγαλώσει η μήτρα σου. Κι εγω κοντουλα είμαι και είχα την ίδια αγωνία όταν άκουσα διδυμα. Αλλά έφτασαν μέχρι 34 εβδομάδες και 5 ημέρες. Και αν είχα και βοηθήσεια για τις ετοιμασιες ίσως να τα κρατούσα και παραπάνω. Μια νταρντανα που έχουμε στην δουλειά το πρώτο της παιδί το γέννησε 7 μηνών καθώς και τα διδυμα που ακολούθησαν. Εκείνη μου πρωτοειπε πως ρόλο παίζει η μήτρα και όχι ο σωματότυπος και ο γιατρός το επιβεβαίωσε. Βέβαια καλό θα είναι να μη εργάζεσαι όταν θα προχωρήσει η εγκυμοσυνη και να μην κουράζεσαι. Ο γιατρός μου μου έδινε συνέχεια αναρρωτικες για να με προστατέψει.

  • Μου αρέσει 2
  • Λυπημένη/-ος 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Daphne259 είπε:

Κοριτσάκια καλημέρα.

@Katia11 συγχαρητήρια!!!!! Μια πολύ καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι! 

@Agapi78 λυπάμαι κι εγώ κορίτσι για το αποτέλεσμα.  Γνώμη μου αν δε σου κάνει εξαιρετικά χαμηλή τιμή, άλλαξε κέντρο!  Και για όλα τα άλλα (υστεροσκόπηση, εξετάσεις συζύγου) πήρε πολλά! Επειδή νομίζω ανέφερες και θέμα με σπέρμα, ο δικός μου γιατρός θεωρεί πολύ μα πολύ πιο βασικό το ωάριο και δεν δίνει σημασία.  Εμείς με πολύ κακό dfi, έπιασε με την πρώτη.

@Papaki@ καλή επιτυχία και σε εσένα κορίτσι! Ολα θα πάνε καλά!!!

@Markella72 με ζάχαρο πριν την εγκυμοσύνη δεν ξέρω να σου πω.  Αλλά εγώ άρχισε λίγο το δικό μου να τσιμπάει στις αρχές της εγκυμοσύνης και κάνω συγκεκριμένη διατροφή και όλα πάνε περίφημα.  Μη στενοχωριέσαι καθόλου. 'Ολα αυτά διορθώνονται.  Καλή επιτυχία!!!!!!!!!!!!

@Dggs  μπράβο κορίτσι!  Εμείς δεν είδαμε προσωπάκι στη β επιπέδου! Δε του αρέσουν τα φώτα του δικού μου!  Θύμισε μου έχεις αγοράκι ή κοριτσάκι?  Να σου πω! Επειδή είσαι κι εσύ Σαλονικιά, πες μου τι καρότσι πήρες και από που έκανες τα ψώνια σου. Πού να πάω?  Εγώ ακόμα δεν πήρα τίποτα!  Ευχαριστώ!!

Σε όλες πολλά πολλά φιλιά!!!!!!!!!

@Daphne259 ελπίζω να μας κάνει την χάρη να το δούμε γτ πραγματικά ανυπομονώ.. αγοράκι είναι το μπουρεκακι μας... Τώρα για τις αγορές το καρότσι και το λίκνο το πήραμε στο 15ημερα που είχε τον προηγούμενο μήνα το καρότσι είναι το buba forester.. αν και εγώ έβλεπα από μαγαζιά on line και κάτι καρότσι που μου άρεσαν όταν τα είδα από κοντά ήταν πολύ ψεύτικα για αυτό καλύτερα να επισκεφθείς ένα κατάστημα.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...