Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

καλημέρα σε όλες!

εχτές είχαμε το ραντεβού στο κέντρο,

ο γιατρός αφού είδε όλες τις εξετάσεις μου, μου είπε ότι είναι μονόδρομος πια για εμάς να πάμε με δανεικα.. μου έκανε και υπέρηχο 3η μερα χτες του κύκλου και δεξιά δεν είχα κανένα και αριστερά ένα κυστικό... 

μας έδωσε πολλές ελπίδες όμως με αυτόν το τρόπο, μας είπε ότι το 90% πετυχαίνει με τα ωάρια που θα δώσει η δότρια, πείτε μου κι εσείς τις εμπειρίες σας αν θέλετε..

  • Μου αρέσει 2

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Papaki@ είπε:

καλημέρα σε όλες!

εχτές είχαμε το ραντεβού στο κέντρο,

ο γιατρός αφού είδε όλες τις εξετάσεις μου, μου είπε ότι είναι μονόδρομος πια για εμάς να πάμε με δανεικα.. μου έκανε και υπέρηχο 3η μερα χτες του κύκλου και δεξιά δεν είχα κανένα και αριστερά ένα κυστικό... 

μας έδωσε πολλές ελπίδες όμως με αυτόν το τρόπο, μας είπε ότι το 90% πετυχαίνει με τα ωάρια που θα δώσει η δότρια, πείτε μου κι εσείς τις εμπειρίες σας αν θέλετε..

Καλημέρα παπάκι και καλή σου επιτυχία στη νέα σου προσπάθεια. Καλά κάνεις κ προχωράς με δανεικά. τώρα για τα ποσοστά που σου λένε τα θεωρώ υπερβολικά, κράτα μικρό καλάθι. Αν σκεφτείς ότι πολύ καλή μου φίλη έκανε πολύ μικρή εξωσωματική κ τα ποσοστά που της έδιναν ήταν 40%, σκέψου πόσο υπερβολή είναι να μιλούν για 60, 70, 90%. Είναι πολύ πιο πιθανό βέβαια να πιάσεις μ αυτό τον τρόπο στη φάση που είσαι, ανεβαίνεις κατηγορία όπως θα έλεγαν τα αγόρια μας στο ποδόσφαιρο! 

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.

Papaki@ σου έγραψα σε πμ.

Agapi78 πραγματικά απογοητευομαι από αυτά που διαβάζω! Είναι πολλά τα χρήματα και ζήτησε και τα 10 ευρώ;;;; Ο δικός μου γιατρός δεν χρέωσε ούτε την διαγνωστική υστεροσκοπιση σε μια κοπέλα όπως μου έγραψε, ούτε την επίσκεψη όταν πρωτοσυναντηθηκαν.

Rafaelatarzan με το καλό!

Συγγνώμη κορίτσια που γράφω τηλεγραφικα, αλλά με πιέζει ο χρόνος. 

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα κορίτσια  μ ...Νέα μερα ξεκινά με πολυ δύναμη....

Είμαστε αρκετές καινούργιες απ οτι είδα είδα....Εγώ το @Τουτουνι το @Papaki@ κ η @Agapi78

καλή μας επιτυχία !

  • Μου αρέσει 1

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα κορίτσια  μ ...Νέα μερα ξεκινά με πολυ δύναμη....

Είμαστε αρκετές καινούργιες απ οτι είδα είδα....Εγώ το @Τουτουνι το @Papaki@ κ η @Agapi78

Καλημερα κοριτσια μου...:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Georgia1972 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.

Papaki@ σου έγραψα σε πμ.

Agapi78 πραγματικά απογοητευομαι από αυτά που διαβάζω! Είναι πολλά τα χρήματα και ζήτησε και τα 10 ευρώ;;;; Ο δικός μου γιατρός δεν χρέωσε ούτε την διαγνωστική υστεροσκοπιση σε μια κοπέλα όπως μου έγραψε, ούτε την επίσκεψη όταν πρωτοσυναντηθηκαν.

Rafaelatarzan με το καλό!

Συγγνώμη κορίτσια που γράφω τηλεγραφικα, αλλά με πιέζει ο χρόνος. 

Ναι Γεωργία μου ζήτησε 10 ευρώ και ο άντρας μου τρελάθηκε,θύμωσε...μου λεει τόσο λεφτά του έδωσα... πήρε ότι μου ζήτησε και θέλει και 10 ευρώ να μας γράψει τα φάρμακα στο βιβλιάριο;και μας έγραψε και λίγα και όταν θέλησα εγώ να ξαναγράψω μου είπαν δεν γίνεται γιατί έχεις γράψει πρόσφατα,δηλαδή δεν έπρεπε να πει στη κοπέλα που τα έγραψε ποσά κουτία;με αποτέλεσμα να χρεώσω αλλά 250 φαρμακείο....για την υσεροσκοπηση μου πήρα 500 ευρώ και εκείνη την μέρα που την έκανα πήρε αλλά 400 ευρώ για κάτι εξετάσεις του άνδρα μου...για αυτό τα έχω πάρει γιατί μας νιώθω ότι μας ξεζουμίσε...

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapi78 είπε:

Ναι Γεωργία μου ζήτησε 10 ευρώ και ο άντρας μου τρελάθηκε,θύμωσε...μου λεει τόσο λεφτά του έδωσα... πήρε ότι μου ζήτησε και θέλει και 10 ευρώ να μας γράψει τα φάρμακα στο βιβλιάριο;και μας έγραψε και λίγα και όταν θέλησα εγώ να ξαναγράψω μου είπαν δεν γίνεται γιατί έχεις γράψει πρόσφατα,δηλαδή δεν έπρεπε να πει στη κοπέλα που τα έγραψε ποσά κουτία;με αποτέλεσμα να χρεώσω αλλά 250 φαρμακείο....για την υσεροσκοπηση μου πήρα 500 ευρώ και εκείνη την μέρα που την έκανα πήρε αλλά 400 ευρώ για κάτι εξετάσεις του άνδρα μου...για αυτό τα έχω πάρει γιατί μας νιώθω ότι μας ξεζουμίσε...

Αυτό βλέπω κ γω φιλη.....Πολλά πήρε κ αποτέλεσμα όχι καλο....

Μην μασάς όμως να τ τριξεος  τα δόντια για να καταλάβει....μερικές φορές τα χρειάζονται κιολας....

το σκέφτεσαι να κάνεις όσο δω κ πέρα???

εμένα κοριτσια ήρθε η περίοδος κ πήρα έντολη από γιατρο στην επόμενη ξεκιναμε προετοιμασια ....ειμαι τοσο καλα...ποσο Ανυπομονώ να βαλω εμβρυακια παλι....

Έχω βέβαια κ την πισινή μ όπως πάντα άλλωστε έκανα ως τώρα...

ξέρω ένα περίεργο συναίσθημα άλλο πράμα...

εσείς πως νιώθετε?

@Papaki@  @Agapi78 k @Τουτουνι

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Είπαμε να ηρεμήσουμε,να αδιαθετησω να τελειώσω και να πάω στο γιατρό α δούμε τι θα μας πει και φυσικά το νέο κόστος,θα του πούμε ότι θα το σκεφτούμε,θα φύγουμε το τριήμερο  να ηρεμήσουμε οι δυο μας και θα αποφασίσουμε...πάντως αν μου πει φιλική τιμή πχ3000 ευρώ θα πάω άλλου....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapi78 είπε:

Είπαμε να ηρεμήσουμε,να αδιαθετησω να τελειώσω και να πάω στο γιατρό α δούμε τι θα μας πει και φυσικά το νέο κόστος,θα του πούμε ότι θα το σκεφτούμε,θα φύγουμε το τριήμερο  να ηρεμήσουμε οι δυο μας και θα αποφασίσουμε...πάντως αν μου πει φιλική τιμή πχ3000 ευρώ θα πάω άλλου....

να κάνεις αυτό που θες εσύ να ηρεμήσεις....κ πολύ καλά θα κάνεις....

βασικά με όλο αυτό τζάμπα πρέπει να στο κάνει το επόμενο βήμα σ....

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaelatarzan είπε:

να κάνεις αυτό που θες εσύ να ηρεμήσεις....κ πολύ καλά θα κάνεις....

βασικά με όλο αυτό τζάμπα πρέπει να στο κάνει το επόμενο βήμα σ....

 

Θα μάθετε νέα μου σχετικά σύντομα για αυτό...τελοσπαντων σας κούρασα όλες με τα δικά μου!!!Εσυ κοιτά να είσαι ήρεμη να ξεκουράζεσαι και να τρέφεσαι σωστά...να πας με αισιοδοξία και θάρρος και να μη σκέφτεσαι τα προηγούμενα!!!:wub:ενημέρωσε με πως πας...και ευχομαι ολόψυχα αυτή την φορά να είναι η τυχερή!!!!:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Katia11 είπε:

Καλησπέρα σε όλες. Καλώς ήρθατε τα νέα κορίτσια.

Αγάπη σου έχω στείλει μήνυμα, μην το βάζεις κάτω για κανένα λόγο.

Εμείς κάναμε έμβρυο μεταφορά, και χτες βγήκε η χοριακη μου. 560!!!! Περιττό να σας πω ότι χτες έκλαιγα όλη μέρα και δεν το έχω συνηδητοποιησει ακόμα .

Νομίζω ότι για αρχή είναι αρκετά καλό νούμερο, τι λέτε; Σε μια βδομάδα θα ξανακανω.

Εννοείται καλό νούμερο χάρηκα πολύ,μου δίνεται κουράγιο με τις επιτυχίες σας...με καλό κορίτσι μου,σου έχω στείλει μήνυμα...:x

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katia11 είπε:

Καλησπέρα σε όλες. Καλώς ήρθατε τα νέα κορίτσια.

Αγάπη σου έχω στείλει μήνυμα, μην το βάζεις κάτω για κανένα λόγο.

Εμείς κάναμε έμβρυο μεταφορά, και χτες βγήκε η χοριακη μου. 560!!!! Περιττό να σας πω ότι χτες έκλαιγα όλη μέρα και δεν το έχω συνηδητοποιησει ακόμα .

Νομίζω ότι για αρχή είναι αρκετά καλό νούμερο, τι λέτε; Σε μια βδομάδα θα ξανακανω.

Μπράβο κορίτσι μου!!!Με το καλό όλααααααααα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου καλησπέρα

κι εγώ σιγά σιγά ξεκινώ διαδικασία με δανεικά αλλά έχω υψηλή προλακτίνη 39 και λίγο τσιμπιμένο ζάχαρο (εντός ορίων) 104.

κι αρχίζουν και με ζώνουν τα φίδια αν τα καταφέρω...αντε βήμα βήμα πάλι@@@!!!!

φιλιά σε όλες

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...