Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Taggeris said:

Όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου μην απογοητεύεσαι... Η αναμονή σκοτώνει το ξέρω κι εγώ την πρώτη φορά είχα πεθάνει από το άγχος. Κοιμόμουν και ξύπναγα με αυτή την σκέψη... Κοίταξε να απασχολείς το μυαλό σου οσο γίνεται με άλλα πράγματα για να περάσει ο χρόνος ευχάριστα. Πόσο χρονών σου είπε ότι είναι η δότρια;

Σε ευχαριστώ. Μου δίνεις κουραγιο. Αν θυμάμαι καλά μου είπε ότι είναι 25-26.

Just now, Georgia1972 said:

Καλησπέρα κορίτσια.

Zinovia15 καλώς μας ήρθες. Ηθελα να σε ρωτήσω, γιατί ενώ έχεις θρομβοφιλια δεν σου δίνουν αγωγή και γι' αυτο; Μήπως είναι αυτος ο λόγος των αποτυχιων;

Καλώς σας βρήκα. Μου είπε ότι δεν βοηθανε στην εμφύτευση. Εάν έχουμε εγκυμοσύνη θα ξεκινήσω. Εάν έμενες έγκυος φυσιολογικά, με θρομβοφιλια, και δεν γνώριζες ούτε για την εγκυμοσυνη αλλά ούτε και για την θρομβοφιλια δεν θα ξεκινούσες τις ενέσεις από πριν... όποτε. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Zinovia15 είπε:

Σε ευχαριστώ. Μου δίνεις κουραγιο. Αν θυμάμαι καλά μου είπε ότι είναι 25-26.

Καλώς σας βρήκα. Μου είπε ότι δεν βοηθανε στην εμφύτευση. Εάν έχουμε εγκυμοσύνη θα ξεκινήσω. Εάν έμενες έγκυος φυσιολογικά, με θρομβοφιλια, και δεν γνώριζες ούτε για την εγκυμοσυνη αλλά ούτε και για την θρομβοφιλια δεν θα ξεκινούσες τις ενέσεις από πριν... όποτε. 

Μία χαρά είναι η ηλικία... Θα τα καταφέρεις ειδικά αφού μένεις έγκυος.... Είναι απλά θέμα χρόνου... Χαλάρωσε νομίζω ότι σε 2-3 μερούλες θα έχουμε καλά νέα από σένα..  

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Taggeris said:

Μία χαρά είναι η ηλικία... Θα τα καταφέρεις ειδικά αφού μένεις έγκυος.... Είναι απλά θέμα χρόνου... Χαλάρωσε νομίζω ότι σε 2-3 μερούλες θα έχουμε καλά νέα από σένα..  

Σε ευχαριστώ. Από το στόμα σου και στου θεού τ’αυτι. Εύχομαι να έχουν όλους οι γυναίκες που προσπαθούν καλα αποτέλεσμα και να κάνουν το όνειρο τους πραγματικότητα. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Zinovia15 είπε:

Αίμα και καφέ εκκρίσεις καθόλου

Καλή σου επιτυχία Ζηνοβία, θα τα καταφέρεις ! Ούτε εγώ είχα αίμα μετά την εμβρυομεταφορά κ έμεινα έγκυος μ την τρίτη προσπάθεια με δανεικά. Τη χοριακή πάντα την τσέκαρα από 8-10 μέρα, και 12η γιατί αλλιώς θα έσκαγα, δεν σημαίνει ότι το συνιστώ, εγώ της πειθαρχίας δεν είμαι και πολύ ! Τι είδους θρομβοφιλία έχεις, αν μου επιτρέπεις; 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, solena73 said:

Καλή σου επιτυχία Ζηνοβία, θα τα καταφέρεις ! Ούτε εγώ είχα αίμα μετά την εμβρυομεταφορά κ έμεινα έγκυος μ την τρίτη προσπάθεια με δανεικά. Τη χοριακή πάντα την τσέκαρα από 8-10 μέρα, και 12η γιατί αλλιώς θα έσκαγα, δεν σημαίνει ότι το συνιστώ, εγώ της πειθαρχίας δεν είμαι και πολύ ! Τι είδους θρομβοφιλία έχεις, αν μου επιτρέπεις; 

Σε ευχαριστώ πολύ. Μακάρι να πάνε όλα καλά. Δεν ξέρω το είδος όπως λες. Αν θυμάμαι καλα έχω 3 η 4 από τους 6 παράγοντες συμβατούς. Αν το λέω καλά. Δεν μου έχουν προσδιορίσει το είδος. Εάν θυμάμαι καλά πάντως, γιατί έχω και κάτι κενά μνήμης, πρέπει να μου είχαν πει ότι είναι κληρονομικό. Παίζει ρόλο τι είδους είναι;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Zinovia15 είπε:

Σε ευχαριστώ. Μου δίνεις κουραγιο. Αν θυμάμαι καλά μου είπε ότι είναι 25-26.

Καλώς σας βρήκα. Μου είπε ότι δεν βοηθανε στην εμφύτευση. Εάν έχουμε εγκυμοσύνη θα ξεκινήσω. Εάν έμενες έγκυος φυσιολογικά, με θρομβοφιλια, και δεν γνώριζες ούτε για την εγκυμοσυνη αλλά ούτε και για την θρομβοφιλια δεν θα ξεκινούσες τις ενέσεις από πριν... όποτε. 

Μάλιστα, κατάλαβα. Ελπίζω να πάνε όλα τέλεια και να μας ανακοινώσεις ευχάριστα νέα! :)

  • Ευχαριστώ 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλες. Οσες έχετε ήδη μωράκια να τα χαίρεστε και να είναι γερά κι ευτυχισμένα και να μας αξιώσει όλες ο θεος να κρατήσουμε στα χέρια μας ένα παιδί!!!:wub:

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

On 7/29/2019 at 8:06 PM, Zinovia15 said:

Σας ευχαριστώ πολύ όλες. Οσες έχετε ήδη μωράκια να τα χαίρεστε και να είναι γερά κι ευτυχισμένα και να μας αξιώσει όλες ο θεος να κρατήσουμε στα χέρια μας ένα παιδί!!!:wub:

Να είσαι καλά! Καλή επιτυχία, καλώς ήρθες την παρέα μας. Στο εύχομαι ολόψυχα.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια,καλησπέρα! Να σας πω τα ευχάριστα τα νέα μου! Εκανα σημερα πρώτη χοριακη 273,είμαι  απίστευτα χαρούμενη! Μετα απο 3 προσπάθειες με δανεικά ειναι η πρώτη φορα που παίρνω θετική χοριακη!  :-D  Αυριο θα μιλήσω με τον γιατρο μου για τα περαιτέρω. Μπορείτε όμως να μου πείτε αν ειχε καποια 9η μερα ,της χοριακης δηλ. λιγα καφέ σημάδια; Εγω τα είδα το πρωί κι εκλεγα όλη μερα οτι θα μου έρθει η περίοδος! 

Zinovia εσυ τι έκανες κορίτσι;

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Fleabag είπε:

Κορίτσια,καλησπέρα! Να σας πω τα ευχάριστα τα νέα μου! Εκανα σημερα πρώτη χοριακη 273,είμαι  απίστευτα χαρούμενη! Μετα απο 3 προσπάθειες με δανεικά ειναι η πρώτη φορα που παίρνω θετική χοριακη!   

Γιούπι !!! Μπράβο, όλα καλά να πάνε μ σένα κ το καινούριο μπεμπάκι !!! 

Κ γω περιμένω νέα της Ζηνοβίας, για τα λίγα καφέ δεν ξέρω, ενδεχομένως να σχετίζονται μ την εμφύτευση

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fleabag είπε:

Κορίτσια,καλησπέρα! Να σας πω τα ευχάριστα τα νέα μου! Εκανα σημερα πρώτη χοριακη 273,είμαι  απίστευτα χαρούμενη! Μετα απο 3 προσπάθειες με δανεικά ειναι η πρώτη φορα που παίρνω θετική χοριακη!  :-D  Αυριο θα μιλήσω με τον γιατρο μου για τα περαιτέρω. Μπορείτε όμως να μου πείτε αν ειχε καποια 9η μερα ,της χοριακης δηλ. λιγα καφέ σημάδια; Εγω τα είδα το πρωί κι εκλεγα όλη μερα οτι θα μου έρθει η περίοδος! 

Zinovia εσυ τι έκανες κορίτσι;

Μπράβο πολλά συγχαρητήρια μαζί με σένα χαιρόμαστε και οι υπόλοιπες.... Αντε Τρίτη και τυχερή!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Taggeris είπε:

Μπράβο πολλά συγχαρητήρια μαζί με σένα χαιρόμαστε και οι υπόλοιπες.... Αντε Τρίτη και τυχερή!!! 

Τεταρτη και τυχερή! Οι 3 πρώτες τζίφος!    Ευχαριστώ! Να είσαι καλα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fleabag είπε:

Τεταρτη και τυχερή! Οι 3 πρώτες τζίφος!    Ευχαριστώ! Να είσαι καλα!

Όπως και να χει τα κατάφερες! Βλαστοκύστες έβαλες και ποια μέρα έκανες τη χοριακή;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...