Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, tzina_liana είπε:

τι στο καλο μαγνητη εχει το επαγγελμα στην υπογονιμοτητα χαχαχχαχαχα

Πραγματικά ! Αναπτύσσουμε αντισώματα για τα έμβρυα μαζι με τις ιώσεις;

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Καντι είπε:

@tzina_liana @Clue @Mary H Βάλτε κι εμενα στο club τι σκατα εχουμε πάθει ολες;

Αχ, στο μυαλο μου εισαι. Τι διαολο, οσες ειναι νηπιαγωγοι ή δασκαλες ειναι καταδικασμενες να προσεχουν μονο τα παιδια των αλλων κ οχι τα δικα τους? Σα να δουλευεις σε ζαχαροπλαστειο αλλα να μην μπορεις να φας ουτε ενα γλυκο γιατι εχεις ζαχαρο! Κι ειναι τοσο λαχταριστα, τα παιδακια , οχι τα γλυκα:D)

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Αχ, στο μυαλο μου εισαι. Τι διαολο, οσες ειναι νηπιαγωγοι ή δασκαλες ειναι καταδικασμενες να προσεχουν μονο τα παιδια των αλλων κ οχι τα δικα τους? Σα να δουλευεις σε ζαχαροπλαστειο αλλα να μην μπορεις να φας ουτε ενα γλυκο γιατι εχεις ζαχαρο! κκι ειναι τοσο λαχταριστα, τα παιδακια , οχι τα γλυκα:D)

Πολυ ωραίος παραλληλισμός! Νομιζω οτι αν ήμουν στο ζαχαροπλαστείο θα έκλαιγα πιο συχνά!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Πραγματικά ! Αναπτύσσουμε αντισώματα για τα έμβρυα μαζι με τις ιώσεις;

μαλλον χαχαχαχαχχαχα..!!!

Just now, Mary H είπε:

Αχ, στο μυαλο μου εισαι. Τι διαολο, οσες ειναι νηπιαγωγοι ή δασκαλες ειναι καταδικασμενες να προσεχουν μονο τα παιδια των αλλων κ οχι τα δικα τους? Σα να δουλευεις σε ζαχαροπλαστειο αλλα να μην μπορεις να φας ουτε ενα γλυκο γιατι εχεις ζαχαρο! Κι ειναι τοσο λαχταριστα, τα παιδακια , οχι τα γλυκα:D)

τωρα μαλιστα με αποτελειωσες ειμαι 2 στα 2 γιατι εχω και το ζαχαρακι μου εκτος των αλλων 

με λιγα λογια λεμε τωρα  να παραιτηθω ή να απολυθω  σε ζαχαροπλαστειο δεν θα μπορω να δουλεψω χαχαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρε παιδιά τι μας ραντίζουν? Τι φταίει? Μήπως η ακτινοβολία που τρώμε από τα κινητά και τα wifi?

Just now, Georgia1972 είπε:

Θα συμφωνήσω και θα καταθέσω πως η δική μου γιαγιά έκανε το τελευταίο της παιδί στα 49 παρακαλώ! Μάλιστα νόμιζε πως της κόπηκε η περίοδος λόγω ηλικίας και εκείνη ήταν έγκυος. Και βγήκε και γερό! Αλλά όπως λέει και η Μαίρη... Άλλες εποχές αυτές! 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Manoulitsa75 είπε:

Ρε παιδιά τι μας ραντίζουν? Τι φταίει? Μήπως η ακτινοβολία που τρώμε από τα κινητά και τα wifi?

 

Tα παντα. Τα τροφιμα με τα συντηρητικα και τα Ε, οι ορμονες στα τροφιμα, η ακτινοβολια παντου, η καθιστικη ζωη, ο συγχρονος τροπος ζωης, το στρες, πολλα...

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...