Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Joka είπε:

Αν ρωτας εμενα εγω προσωπικα την ηλικια μου τη λεω με την πρωτη ευκαιρια ποτε δεν ειχα τετοιο προβλημα.

Ειναι αλλο ομως να τη λες μονος σου και αλλο να σε ρωτανε,πολλες φορες απο κουτσομπολιστικη διαθεση ή αδιακρισια.

Τετοιου ειδους ερωτησεις ομως,σχετικα με ηλικια,κιλα,προσωπικη ζωη κλπ σε αλλους τις θεωρω ακομψες και αδιακριτες και δεν τις κανω.Ειναι προσωπικα δεδομένα.

Δεν ειναι ταμπου η ηλικια,θεμα καλων τροπων και διαγωγης ειναι.

Εσυ τις κανεις?

Κάποτε δεν ρωτούσα πλέον ρωτάω αν τον ξέρω τον άλλον όμως όχι να μην τον ξέρω καθόλου 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Αααα μάλιστα.

Ωοληψιες και ηλικια..

23 ώρες πρίν, Anania είπε:

Εγώ τε κορίτσια με 4,2 pmol και fsh γύρω στο 6 και κάθε μήνα ωορρηξία κανονική πάντα είχα ωάρια όλα τζουφια δεν γονιμοποιουνταν τίποτα τι να πω.12 ωοληψιες για να πάρω δυο 2ης μέρας μέτρια όπως καταλαβαίνω 

Παντως εμενα στην α εξωσωματικη  στο embr..lab η Χατζηπαρασ..που τη θεωρουν εδω κορυφαια εμβρυολογο μου ειχε πει οτι αν δεν πετυχεις καπου καλο ειναι να αλλαζεις  κεντρο γιατι μπορει καποια αλλα  καλλιεργητικα υλικα που χρησιμοποιει ενα αλλο κεντρο να σου ταιριαζουν καλυτερα. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

23 hours ago, Anania said:

Είχα κάνει μια προσπάθεια στο μητέρα με φάρμακα και είχα πάρει δυο 3 ημερών το ένα τέλειο αυτός τότε δεν πίστευε στις βλαστοκυστες έλεγε 3 ημερών κάνω. Αλλά τότε έκανα ετ με υδροσαλπιγγα όποτε πήρα μηδέν. Στο γενεσσις με φάρμακα πήρα δυο φορές κανένα  και μια φορά μια βλαστοκύστη. Δεν ξέρω ειλικρινά με τα εργαστήρια τι παίζει πάντως τόσες κοπέλες πάνε καλά στο γενεσσις αποκλείεται να μην έχει καλό εργαστήριο.

Αφαιρεσες τις υδροσαλπιγγες;


uVwPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και τη συμπαράσταση..Δυστυχως δεν πάει καλά, αυριο θα ξέρω ίσως λίγο περισσότερα και θα σας γράψω..Αυτή τη στιγμή απλά  έχω χάσει κάθε ελπίδα οχι μόνο για αυτη την προσπάθεια αλλα γενικά..Δε με θέλει. Ούτε τα δανεικά δεν μου κάθονται. Είμαι πολύ χάλια, χειροτερα απο κάθε προηγουμενη φορά..

  • Λυπημένη/-ος 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rallia είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και τη συμπαράσταση..Δυστυχως δεν πάει καλά, αυριο θα ξέρω ίσως λίγο περισσότερα και θα σας γράψω..Αυτή τη στιγμή απλά  έχω χάσει κάθε ελπίδα οχι μόνο για αυτη την προσπάθεια αλλα γενικά..Δε με θέλει. Ούτε τα δανεικά δεν μου κάθονται. Είμαι πολύ χάλια, χειροτερα απο κάθε προηγουμενη φορά..

Αχ κορίτσι μου μην χάνεις την ελπίδα σου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rallia είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και τη συμπαράσταση..Δυστυχως δεν πάει καλά, αυριο θα ξέρω ίσως λίγο περισσότερα και θα σας γράψω..Αυτή τη στιγμή απλά  έχω χάσει κάθε ελπίδα οχι μόνο για αυτη την προσπάθεια αλλα γενικά..Δε με θέλει. Ούτε τα δανεικά δεν μου κάθονται. Είμαι πολύ χάλια, χειροτερα απο κάθε προηγουμενη φορά..

Μην απελπίζεσαι.αΕγω πέτυχα με την 4η προσπάθεια με δανεικά. Ο γιατρος σου τι λεει;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Rallia είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και τη συμπαράσταση..Δυστυχως δεν πάει καλά, αυριο θα ξέρω ίσως λίγο περισσότερα και θα σας γράψω..Αυτή τη στιγμή απλά  έχω χάσει κάθε ελπίδα οχι μόνο για αυτη την προσπάθεια αλλα γενικά..Δε με θέλει. Ούτε τα δανεικά δεν μου κάθονται. Είμαι πολύ χάλια, χειροτερα απο κάθε προηγουμενη φορά..

Ραλια μου μην απελπίζεσαι, να δούμε πως θα πάνε τα πράγματα...μπορεί τελικά να πάνε όλα καλά!!!! 


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Rallia είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον και τη συμπαράσταση..Δυστυχως δεν πάει καλά, αυριο θα ξέρω ίσως λίγο περισσότερα και θα σας γράψω..Αυτή τη στιγμή απλά  έχω χάσει κάθε ελπίδα οχι μόνο για αυτη την προσπάθεια αλλα γενικά..Δε με θέλει. Ούτε τα δανεικά δεν μου κάθονται. Είμαι πολύ χάλια, χειροτερα απο κάθε προηγουμενη φορά..

Ραλλία περίμενε κ αύριο να δούμε πως θα πάει. Και να μην πάει κάτι καλά εισαι σε πολύ καλό γιατρό θα σε ξεσκονίσει κ θα βρείτε τις αιτίες. Είμαστε πολλές που κ με δανεικά δεν πιάσαμε με τη μια αλλά χρειάστηκαν περισσότερες προσπαθειες. Υπομονή. Υστεροσκοπηση βιοψία για φλεγμονή έχεις κανει? Μπορεί να φταίγαμε τα έμβρυα . Θρόμβο φιλια είδατε;


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ραλλία περίμενε κ αύριο να δούμε πως θα πάει. Και να μην πάει κάτι καλά εισαι σε πολύ καλό γιατρό θα σε ξεσκονίσει κ θα βρείτε τις αιτίες. Είμαστε πολλές που κ με δανεικά δεν πιάσαμε με τη μια αλλά χρειάστηκαν περισσότερες προσπαθειες. Υπομονή. Υστεροσκοπηση βιοψία για φλεγμονή έχεις κανει? Μπορεί να φταίγαμε τα έμβρυα . Θρόμβο φιλια είδατε;

Μαίρη μου σε ποιο γιατρό είναι η Ραλια μας?


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Μαίρη μου σε ποιο γιατρό είναι η Ραλια μας?

Γεια σου Σοφακι τι κανεις ήρθε η περίοδος; Στον Τσιρ..... όποτε δεν υπάρχει περίπτωση να μείνει χωρίς παιδι:)

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...