Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Anania είπε:

Ναι τα έχω κάνει όλα αυτά. Δυστυχώς δεν είδα φως. Μακάρι να σου ταιριάξει το μακρύ ο σφακ το λέει το χρυσό πρωτόκολλο ήτανε το μόνο με το οποίο έκανα βλαστοκύστη.

Το μακρυ παροτι ειναι το πιο παλιο και κουραστικο φαινεται να εχει καλυτερα αποτελεσματα σε υπερ ανταποκριτριες οπως εγω.Κραταω βεβαια μικρο καλαθι μετα απο οσα εχω περασει.Εγω εκανα 1 βλαστοκυστη με των ανταγωνιστων αλλα δεν ξερω κατα ποσο κι αυτο λεει κατι.

Κοριτσι,θα βρεθει κατι που θα σου ταιριαξει.Ανεξηγητη υπογονιμοτητα ειστε κι εσεις?


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Joka είπε:

Το μακρυ παροτι ειναι το πιο παλιο και κουραστικο φαινεται να εχει καλυτερα αποτελεσματα σε υπερ ανταποκριτριες οπως εγω.Κραταω βεβαια μικρο καλαθι μετα απο οσα εχω περασει.Εγω εκανα 1 βλαστοκυστη με των ανταγωνιστων αλλα δεν ξερω κατα ποσο κι αυτο λεει κατι.

Κοριτσι,θα βρεθει κατι που θα σου ταιριαξει.Ανεξηγητη υπογονιμοτητα ειστε κι εσεις?

Ε δεν την λες και ανεξήγητη δεν έχω καλά ωάρια. Τι να πω θα δείξει θα δοκιμάσω και ο θεός να βάλει το χερι του. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anania είπε:

Ε δεν την λες και ανεξήγητη δεν έχω καλά ωάρια. Τι να πω θα δείξει θα δοκιμάσω και ο θεός να βάλει το χερι του. 

Εγω χθες,για πρωτη φορα μετα απο το γνωστο "φταινε τα ωαρια-κακη ποιοτητα ωαριων"που δεν εχω μεινει εγκυος ακομα και μετα απο στριμωγμα φυσικα,ακουσα το μεγαλο να παραδεχεται οτι τα ωαρια που μου πηραν ηταν τα περισσοτερα ανωριμα και γι αυτο δε γονιμοποιηθηκαν.Δεν ηταν δλδ εφικτο οταν μου τα πηραν,προωρα, να γονιμοποιηθουν.

Προσοχη λοιπον με τη γνωστη καραμελα "κακη ποιοτητα ωαριων",διοτι υπαρχουν και κακοι χειρισμοι,κακες αποφασεις ,απροσεξιες και προχειροτητα.

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Α ναι ξέχασα να σας πω ότι μου είπε ο τσιριγωτης ότι τα περισσότερα ωάρια που μου παίρνανε δλδ όταν είχα 7 με τα φάρμακα τα 4 ήτανε ανώριμα το έγραφε κιόλας στο χαρτί αλλά εγώ δεν το είχα προσέξει άρα αυτά έτσι κι αλλιώς δεν θα προχωρουσανε. Τι να πω σωστό αυτό που λες;; Ο σφακ στο είπε;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anania είπε:

Α ναι ξέχασα να σας πω ότι μου είπε ο τσιριγωτης ότι τα περισσότερα ωάρια που μου παίρνανε δλδ όταν είχα 7 με τα φάρμακα τα 4 ήτανε ανώριμα το έγραφε κιόλας στο χαρτί αλλά εγώ δεν το είχα προσέξει άρα αυτά έτσι κι αλλιώς δεν θα προχωρουσανε. Τι να πω σωστό αυτό που λες;; Ο σφακ στο είπε;;

Ετσι μπραβο!Ετσι εξηγουνται πολλα.Οχι δεν εχω το Σφακ,εχω το Μασ.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και έπισης θυμήθηκα ότι σε ένα φυσικό το καλοκαίρι που μου έκανε ωοληψια εμάς άσχετος γιατρός επειδή έλειπε ο σφακ μου είπε μην περιμένεις τίποτα δεν  ήτανε μεγάλο. Τώρα το θυμήθηκα αυτό και του λέω και γιατί το πήρες;; Δεν είσαι ασθενής δίκη μου μου λέει. 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anania είπε:

Και έπισης θυμήθηκα ότι σε ένα φυσικό το καλοκαίρι που μου έκανε ωοληψια εμάς άσχετος γιατρός επειδή έλειπε ο σφακ μου είπε μην περιμένεις τίποτα δεν  ήτανε μεγάλο. Τώρα το θυμήθηκα αυτό και του λέω και γιατί το πήρες;; Δεν είσαι ασθενής δίκη μου μου λέει. 

Δεν ειχε αντιδραση "εξαλλη" να πατησω!!!Τι να πω ρε κοριτσι,θεωρω τσαμπα ταλαιπωρηθηκες τοσο καιρο με τους φυσικους...

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Anania είπε:

Ε ναι αυτοί είναι καλοί γιατροί τώρα δεν είναι απατεώνες προφανώς τα ίδια λένε απλά ο τσιριγωτης δίνει το femara αν το είχα Πάρει με τον σφακ δεν θα είχε να μου προτείνει κάτι. Τα έχω κάνει όλα αυτό είναι το τελευταίο. Και μου είπε π τσιριγωτης ότι το εργαστήριο του γενεσσις είναι καλό γιατί τον ρώτησα του λέω λες να φταίει το εργαστήριο;; Όχι μου λέει δεν νομίζω. Για τις αντιβιωσεις με έκραξε μόνο.

Σου ευχομαι αυτη τη φορα να πανε ολα καλα,κ ενα καινουριο χερι να φερει το πολυποθητο μωρο-μωρα!!!!

Γιατι ο τσιρι σε εκραξε για τις αντιβιωσεις; Εκανες κ εγχυσεις;; Ρωταω γτ ειμαι παλι στη φαση που επαναλαμβανω το σχημα των 100 αντιβιωσεων συν εγχυσεις....

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anania είπε:

Ε ναι έκανα πολλές εγχυσεις και έπαιρνα και από το στόμα συνέχεια ενάμιση χρόνο. Ε αυτό κανονικά δεν επιτρέπεται μου το έχουν πει και παθολόγοι.

Μη νομισεις κι εγω εχω περασει παρα πολλα.7 χρονια προσπαθω.Πριν 3.5 χρονια αρχισα τις εξωσωματικες..


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anania είπε:

Ε ναι έκανα πολλές εγχυσεις και έπαιρνα και από το στόμα συνέχεια ενάμιση χρόνο. Ε αυτό κανονικά δεν επιτρέπεται μου το έχουν πει και παθολόγοι.

Ακριβως το ιδιο.... Κ αιματολογος μου εχει πει οτι απαγορευεται. Κ ο σφακ λεει πως αυτο δεν τον ανησυχει,απο τον φεβρουαριο παιρνω αντιβιωση.... Εγω τα εχω κανει επανω μου με τη φλεγμονη,εχω φοβηθει τοσο μην η αποτυχια μου οφειλοταν κ εκει κ τελικα ουτε με δανεικα τα καταφερω,κ ετσι παιρνω τις αντιβιωσεις με το κιλο.... 

 

Ηλικια 33

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsini είπε:

Ακριβως το ιδιο.... Κ αιματολογος μου εχει πει οτι απαγορευεται. Κ ο σφακ λεει πως αυτο δεν τον ανησυχει,απο τον φεβρουαριο παιρνω αντιβιωση.... Εγω τα εχω κανει επανω μου με τη φλεγμονη,εχω φοβηθει τοσο μην η αποτυχια μου οφειλοταν κ εκει κ τελικα ουτε με δανεικα τα καταφερω,κ ετσι παιρνω τις αντιβιωσεις με το κιλο.... 

 

Ηλικια 33

Πωπω είσαι μικρή Εσυ βρε αγάπη μου τι να πω πειραματόζωα έχουμε γίνει αλλά τι να κάνουμε.

Just now, Joka είπε:

Μη νομισεις κι εγω εχω περασει παρα πολλα.7 χρονια προσπαθω.Πριν 3.5 χρονια αρχισα τις εξωσωματικες..

Κουράγιο βρε κούκλα μου όλες ταλαιπωρούμαστε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...