Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Fleabag είπε:

Ναι,ναι! Το καλύτερο νέο της ημέρας!  Δεν άντεξες ε; Χαχαχαχ καλα έκανες!

Δεν αντεξα. Δεν περιμενα θετικο οποτε ηταν εκπληξη για μας!

Just now, Ele@n είπε:

Μπράβο βρε Μαίρη!!! Να σου πάνε όλα τέλεια από εδώ και πέρα!!!! Ήρεμη και ανέφελη εγκυμοσύνη!!! :wub:

Σ ευχαριστω κοριτσι μου κ σε σενα το ιδιο ευχομαι!Σε ποιο μηνα εισαι?

23 ώρες πρίν, dimitra19 είπε:

A ok ! Ναι κάπου τόσο είναι κ μένα . 25-30 μέρες . 

Με το καλόοοοοο !!!!!

Ναι δεν το αφησα να με πάρει απο κάτω ! Εχω εξαιρετική διάθεση .... και βοηθάει πολύ το να βλέπω βιντεακια με Βαρθακουρη - Αντελινα ! Ξεκαρδίζομαι στα γέλια !!!!! 

Ολα καλά θα πάνε  ! Νιώθω πολύ σιγουρη ! Εχω πολύ θετική σκέψη ! Αυριο κάνω την ΕΤ. και σε 10 μέρες το αποτέλεσμα ! 

δεν κρατιέμαι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Mary H, ανυπομονω για αύριο και για σένα ! Σου στέλνω μέσα απο την καρδιά μου τις καλύτερες ευχές ! Τι ωρα θα πας ? 

Δημητρα τα βαλατε? Με το καλο να μπουν κ να γαντζωθουν!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

3 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Kοριτσια καλημερα. Εκανα τεστακι πρωι πρωι κ βγηκε θετικο θαλασσι γραμμουλα. Οποτε μαλλον ειμαι εγκυος, αυριο θα δειξει:)

Αννιτα, Χρυσλα και οσες περιμενετε χοριακη ευχομαι κ στα δικα σας:wub:

Αχ κοριτσάκι σε σκέφτομαι απο το πρωί γιατι χθες διαβασα τα νέα σας.Μπράβο ρε κούκλα τα κατάφερες!!!Αντε κ με μια όμορφη, υπεροχη, τεράστια χοριακή:x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Αχ κοριτσάκι σε σκέφτομαι απο το πρωί γιατι χθες διαβασα τα νέα σας.Μπράβο ρε κούκλα τα κατάφερες!!!Αντε κ με μια όμορφη, υπεροχη, τεράστια χοριακή:x

Hταν η τελευταια μου φορα ειχα παρει αποφαση να μην ξανακανω εξωσωματικη , οποτε ηταν ευχαριστη εκπληξη για μας. Βεβαια περιμενουμε χοριακες, εχουμε μακρυ δρομο μπροστα αλλα εγινε η αρχη, πηρε μπρος το συστημα. Ευχομαι κ σε σενα να πανε ολα καλα!

  • Μου αρέσει 6

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Ουαου!!!!!Με το καλο τον μπεμπη ή την μπεμπουλα?

Μπέμπαρος 2000+ κιλά!!! Ο επωνομαζόμενος Σβούρας, γιατί όλη μέρα κάνει κωλοτούμπες!!

Να σου πάνε όλα μα όλα καλά για να μπορέσεις να ρουφήξεις κάθε μέρα αυτής της περιόδου μέχρι εκεί που δεν παίρνει άλλο!!!:wub:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Μπέμπαρος 2000+ κιλά!!! Ο επωνομαζόμενος Σβούρας, γιατί όλη μέρα κάνει κωλοτούμπες!!

Να σου πάνε όλα μα όλα καλά για να μπορέσεις να ρουφήξεις κάθε μέρα αυτής της περιόδου μέχρι εκεί που δεν παίρνει άλλο!!!:wub:

Σ ευχαριστω πολυ, μακαρι! Κι εσυ με εναν πονο!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Tsini είπε:

@Mary H συγχαρητηρια!!!! Να δεις και μια τεραστια χοριακη με υπεροχους διπλασιασμους!!! Μου εδωσες πολυ κουραγιο με τα νεα σου!!! 

Ναι κοπελα μου θελω πολυ να σας δωσω δυναμη να συνεχισετε δυνατα στο στοχο!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

On 12/12/2019 at 2:49 ΜΜ, Luckystars είπε:

@eleni17 Ελενακι μου γλυκό, καθε επιτυχια κοριτσι μου, το αξίζεις, η επιμονη και η υπομονη σου θα σε ανταμειψουν, θα το δεις ! 

Κοριτσια χιλιες ευχές για οσες ειστε στην προσπάθεια και αλλες τοσες για τις εγκυουλες της ομαδας! 

Σε Ευχαριστω τοοοσο πολυ!!!  :xΤο χω αναγκη να το πιστεψω!

6 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Kοριτσια καλημερα. Εκανα τεστακι πρωι πρωι κ βγηκε θετικο θαλασσι γραμμουλα. Οποτε μαλλον ειμαι εγκυος, αυριο θα δειξει:)

Αννιτα, Χρυσλα και οσες περιμενετε χοριακη ευχομαι κ στα δικα σας:wub:

Γιουπιιιιιιιι!!!! Μπραβο!!!!!! Μα δεν εχουμε κ εμοτικον να χοροπηδανε!!!

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Mary H είπε:

Hταν η τελευταια μου φορα ειχα παρει αποφαση να μην ξανακανω εξωσωματικη , οποτε ηταν ευχαριστη εκπληξη για μας. Βεβαια περιμενουμε χοριακες, εχουμε μακρυ δρομο μπροστα αλλα εγινε η αρχη, πηρε μπρος το συστημα. Ευχομαι κ σε σενα να πανε ολα καλα!

Ειδες κορίτσι μου το σύμπτωμα; ;):DΣυγχαρητήρια! Καλη πρωτη χοριακη, καλους διπλασιασμους και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Luckystars είπε:

Ειδες κορίτσι μου το σύμπτωμα; ;):DΣυγχαρητήρια! Καλη πρωτη χοριακη, καλους διπλασιασμους και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη! 

Ευχαριστω πολυ πολυ:wub:

Just now, Chris-chris είπε:

Μπράβο Μαίρη με το καλό!!!

Σου εύχομαι τεράστια χοριακη και καλούς διπλισιασμους!!!

 

Ευχαριστω΄πολυ!!

Just now, eleni17 είπε:

Σε Ευχαριστω τοοοσο πολυ!!!  :xΤο χω αναγκη να το πιστεψω!

Γιουπιιιιιιιι!!!! Μπραβο!!!!!! Μα δεν εχουμε κ εμοτικον να χοροπηδανε!!!

Να δουμε αυριο τι θα δειξει!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...