Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Κορίτσια κάποια στιγμή με τράβηξαν οι ωοθήκες μ και επι τόπου ξεπρηστηκε το στήθος μ το βάρος που ένιωθα χαμηλά έφυγε ο πόνος στην ουρα σταματησε  … μακάρι να ήταν ιδέα μου αλλά δεν έχω πολλές ελπίδες .

      Εγώ πάντως τα πονακια στην κοιλιά τα εχω για καλό,ίσως είναι πόνος εμφύτευσης και τραβιουνται οι σύνδεσμοι της μήτρας 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

18 ώρες πρίν, anoulious είπε:

 Το pcr για χλαμυδια ειναι ακριβη εξεταση?Τι ακριβως ειναι;Δηλαδη υπαρχει πιθανοτητα να βγει καθαρη η καλλιεργεια και να δειξει κατι το pcr?Σας προτειναν καποιες βιταμινες για την κατατμιση,οδηγιες?

Εμένα μου πρότειναν τελικά pcr ενδομητρίου όχι κολπικού μου είπανε ότι αυτό έχει νόημα αφού εκεί γίνεται η εμφύτευση λέει. Η κατάτμηση θέλει βιταμίνες εμένα αυτό μου είπανε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

1 hour ago, dimitra19 είπε:

Κορίτσια κάτι με εχει πιασει ...ότι κ τόσο καλό . 

Ενα συναίσθημα αγχωτικό ... φοβάμαι μήπως δεν πετύχει κ αυτή η φορά ... Και μετά τι θα κάνω ? Είναι η 4η προσπάθεια . είμαι 39χρ. 

Μετα τι να κάνω που να πάω ? να κάνω διάλειμμα ? να συνεχίσω στα καπάκια ? στην ίδια κλινική ή αλλλου ?

αχ θεε μου ! 

μακαρι να πετύχει ... αλλά με εχει πιάσει φόβος ! 

κι απο την άλλη λέω ότι χανω τη θετική μου αύρα με αυτά που σκεφτομαι 

δεν μπορεί .. θα πετύχει ! 

 

δεν εχω συμπτωματα πέρα απο κάποιες στιγμές που ζεσταίνομαι πολύ κ ελπίζω να σημαίνει κατί κ να μην είναι απλώς τα φάρμακα . 

κοιηθηκα το μεσημερι κ ξυπνησα ιδρωμένη ... αλλά κατα τ' αλλα τιποτα. 

Και βεβαια πειναω όλη μέρα ! Ολη μέρα όμως ! 

 

Να μη βιάζεσαι!!! Βήμα βήμα τη φορά και όλα θα πάνε καλά!!!!! Είσαι μικρή μη σε πιάνει τρέλα!!!! Όλα θα πάνε καλά!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Papy είπε:

Πολλά συγχαρητήρια κοριτσάκι!!!Μα τι ευχάριστα νέα διαβάχουμε???Μια ομορφη εγκυμοσυνη σου εύχομαι!!

Supeeeeeeeeeeeer!!!Φτου φτου φτου σκόρδα:-D:x

Μπράβο μπράβο μπράβο μεγάλη χαρά μας εδωσες και κουράγιο όλα να πάνε τέλεια το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δωρο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sofoulis είπε:

Να μη βιάζεσαι!!! Βήμα βήμα τη φορά και όλα θα πάνε καλά!!!!! Είσαι μικρή μη σε πιάνει τρέλα!!!! Όλα θα πάνε καλά!!!

Να είσαι ήρεμη μην σκέφτεσαι το μετά καθόλου να σκέφτεσαι ότι θα πετύχει είναι πολύ σημαντικό εγώ πάντα αυτήν την βλακεία κάνω σκέφτομαι τι θα κάνω μετά. Όλα θα πάνε καλά είναι Χριστούγεννα η καλύτερη περίοδος αφού και γω μετάνιωσα έπρεπε να κάνω μεταφορά αλλά δεν είμαι έτοιμη ψυχολογικά αλλιώς βουρ.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, dimitra19 είπε:

Μαιρούλα το τερματισες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wub:

Πως νιώθεις καλή μου ??!!!!!

Προς το παρόν σοκ τρόμαξα  λίγο με τη χοριακη για να ειμαι ειλικρινής λέω ρε π@@στη μου ποσά είναι δυο τρία τέσσερα Χαχαχα αλλά θα μου περασει

  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Προς το παρόν σοκ τρόμαξα  λίγο με τη χοριακη για να ειμαι ειλικρινής λέω ρε π@@στη μου ποσά είναι δυο τρία τέσσερα Χαχαχα αλλά θα μου περασει

Like!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Anania είπε:

Μπράβο μπράβο μπράβο μεγάλη χαρά μας εδωσες και κουράγιο όλα να πάνε τέλεια το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δωρο.

Σ ευχαριστω πολυ αγαπη μου!


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Προς το παρόν σοκ τρόμαξα  λίγο με τη χοριακη για να ειμαι ειλικρινής λέω ρε π@@στη μου ποσά είναι δυο τρία τέσσερα Χαχαχα αλλά θα μου περασει

xaxaxa 2, 3, 4 .......................?????????????????????

Οσα κ ναναι καλοδεχουμενα ! Ανυπομονω για νεότερα ! 

Μεγάλη χαρά μας εδωσες !

Εχω έχω λίγα πονάκια χαμηλά  , δεν ξέρω αν σημαίνει κατι .  Θα δείξει ... Κατα τ' αλλα κλωσάω ! Εχω κ την σκυλίτσα μου δίπλα που όσο με βλέπει ξαπλα .... δεν ξεκολλάει !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Αντε να δουμε ...........6 και σήμερα !!!!!!! :grin:

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, dimitra19 είπε:

xaxaxa 2, 3, 4 .......................?????????????????????

Οσα κ ναναι καλοδεχουμενα ! Ανυπομονω για νεότερα ! 

Μεγάλη χαρά μας εδωσες !

Εχω έχω λίγα πονάκια χαμηλά  , δεν ξέρω αν σημαίνει κατι .  Θα δείξει ... Κατα τ' αλλα κλωσάω ! Εχω κ την σκυλίτσα μου δίπλα που όσο με βλέπει ξαπλα .... δεν ξεκολλάει !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Αντε να δουμε ...........6 και σήμερα !!!!!!! :grin:

Μην δινεις σημασια σε συμπτωματα καλη μου δε θ βγαλεις ακρη. Εγω δεν ειχα τιποτα απολυτως κ ημουν σιγουρη οτι τζιφος. Μην ασχολεισαι, ακουσε μουσικη, κανενα βιβλιο, και επειδη εχεις ανυπομονησια κ σε καταλαβαινω αν εβαλες βλαστοκυστες στις 6 με 7 μερες κανενα τεστακι μηπως δειξει

  • Μου αρέσει 3

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Μα τι όμορφα νέα είναι αυτά;;; :)

Συγχαρητήρια Μαίρη και Γατούλα! Να έχετε υπέροχες εγκυμοσύνες!

Μαιρουλα κι εγώ συμφωνώ με την Fleabag. Είσαι η επόμενη διδυμομανούλα!

Δημητρα προσπάθησε να ηρεμήσεις και ζητά από την Παναγία ο, τι είναι να γίνει, ας γίνει για καλο.

Εγω από συμπτώματα είχα προς την ημέρα της χοριακης συχνοουρια. Αλλά μην τα ψάχνετε αυτά κορίτσια. Ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός. Ακόμα και η κάθε εγκυμοσύνη στον ίδιο οργανισμό είναι διαφορετική.

Πολλα φιλιά σε όλες σας! 

  • Μου αρέσει 5

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Georgia1972 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Μα τι όμορφα νέα είναι αυτά;;; :)

Συγχαρητήρια Μαίρη και Γατούλα! Να έχετε υπέροχες εγκυμοσύνες!

Μαιρουλα κι εγώ συμφωνώ με την Fleabag. Είσαι η επόμενη διδυμομανούλα!

Δημητρα προσπάθησε να ηρεμήσεις και ζητά από την Παναγία ο, τι είναι να γίνει, ας γίνει για καλο.

Εγω από συμπτώματα είχα προς την ημέρα της χοριακης συχνοουρια. Αλλά μην τα ψάχνετε αυτά κορίτσια. Ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός. Ακόμα και η κάθε εγκυμοσύνη στον ίδιο οργανισμό είναι διαφορετική.

Πολλα φιλιά σε όλες σας! 

Σ ευχαριστώ, πολυ, λες να ακολουθησω τα βηματα σας κ να ειμαι διδυμομανουλα? Τρεχατε ποδαρακια μου, χαχαχαχ. Φιλια στα διδυμακια σου

Γατουλα εισαι εγκυουλα? Γιατι με τα δικα μου εχω χασει επεισοδια . Συγχαρητηρια κοπελα μου, καλη εγκυμοσυνη να εχεις!

  • Μου αρέσει 3

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, natassaki2006 είπε:

Αχ μου δίνεις πολύ κουράγιο γτ κ εγώ ξεκινάω τη διαδικασία  με δανεικά.συγχαρητηρια κοριτσάκι μου...Νάσου πάνε όλα τέλεια.. Κ Σε 9 μήνες να εχεις στα χέρια σου το η τα παιδάκια σου..!!

@natassaki2006 σε ευχαριστω πολυ πολυ.....

να μην αγχωνεσαι καθολου και στο λεω εγω που ημουν παρα πολυ αγχωμένη και απελπισμένη γιατι σε ηλικία 28 ετών και με απελπιστική ΑΜΗ μου ειπαν οτι ειναι πολυ δύσκολο να κανω μωρακι με δικα μ ωάρια......

αλλα δεν πειραζει......

ειναι το ιδιο πράγμα...... παλι το μωρακι μου θα ειναι και να δεις που θα μου μοιάζει κιολας.....

χαχχα........

Ξερω ακριβως πως νοιωθεις.....

θα πανε ολα τελεια....

θα δεις....

καλη επιτυχια σου ευχομαι μεσα απο την καρδιά μου...

 

16 ώρες πρίν, Papy είπε:

Πολλά συγχαρητήρια κοριτσάκι!!!Μα τι ευχάριστα νέα διαβάχουμε???Μια ομορφη εγκυμοσυνη σου εύχομαι!!

Supeeeeeeeeeeeer!!!Φτου φτου φτου σκόρδα:-D:x

@Papy μου σε ευχαριστω πολυ πολυ...

να εισαι καλα!!!

14 ώρες πρίν, dimitra19 είπε:

@Mary H & @GatoulaM, θα μου θυμίσετε με ποιιους γιατρούς είστε κ σε ποια κέντρα ?

@ Προς όλες !!!!!!!!!!!!

Ποιες απο δω είστε ή ήσασταν με Τσιριγώτη κ τα καταφέρατε ?

@dimitra19 εγω ειμαι με τον κύριο Μακ.....κη στο emb......art......

ειναι πολυ καλός γιατρος και πανω απολα άνθρωπος.....

Just now, Mary H είπε:

Σ ευχαριστώ, πολυ, λες να ακολουθησω τα βηματα σας κ να ειμαι διδυμομανουλα? Τρεχατε ποδαρακια μου, χαχαχαχ. Φιλια στα διδυμακια σου

Γατουλα εισαι εγκυουλα? Γιατι με τα δικα μου εχω χασει επεισοδια . Συγχαρητηρια κοπελα μου, καλη εγκυμοσυνη να εχεις!

@Mary H ναιιιι.....

σημερα εκανα και δευτερο τεστ γιατι δεν μπορω να το πιστεψω...

αυριο παω για τη χοριακη μ...

μακαρι να πανε ολα καλα.....

την τριτη θα ξερω τα αποτέλεσμα.......

σε ευχαριστω πολυ πολυ Μαιρούλα μ....

καλη και τελειομηνη εγκυμοσύνη και στις δυο μας......!!!

θα εχουμε και κοντα κοντα γενεθλια αποτι καταλαβαινω ......

χαχα

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...