Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

9 ώρες πρίν, anoulious είπε:

 Το pcr για χλαμυδια ειναι ακριβη εξεταση?Τι ακριβως ειναι;Δηλαδη υπαρχει πιθανοτητα να βγει καθαρη η καλλιεργεια και να δειξει κατι το pcr?Σας προτειναν καποιες βιταμινες για την κατατμιση,οδηγιες?

Είναι πολυ πιο αξιόπιστο το δείγμα και κοιτάζει επισης μυκοπλασμα και ουρεοπλασμα , το 2015 το χα πληρώσει 200 ευρώ.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, dimitra19 είπε:

@Mary H, εκανες την χοριακή ? Πόσο βγήκε ? Αντε με το καλό κοπέλα μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δημητρούλα Σκίσαμε!!!!!!!! Η μουρυλα μας δηλαδή...είναι πολύ έγκυος!!!!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Δημητρούλα Σκίσαμε!!!!!!!! Η μουρυλα μας δηλαδή...είναι πολύ έγκυος!!!!!

Ναι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πάμε για Christmas Babies !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

H Mαιρούλα κι η Γατουλα .....

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, dimitra19 είπε:

Ναι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πάμε για Christmas Babies !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

H Mαιρούλα κι η Γατουλα .....

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!! Υπέροχα και για τις δυο!!! Γιούπιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, anoulious είπε:

 

Καλησπερα!Διαβασα τοpost σου.Ευχαριστω πολυ.Εχουμε επισκεφτει αρκετους ουρολογους και Θεσσαλονικη κ Αθηνα αλλα δεν εμεινα ιδιαιτερα ευχαριστημενη.Τωρς που το διαβασα το L Glutathione μου τοειχε  προτεινει εξωσωματικος για τον κατακερματισμο χωρις περισσοτερες λεπτομερειες μεσα σε να πληθος πληροφοριων και δεν το αξιολογησα ιδιατερα και δεν πηρε.Το Q10 το παιρνουμε κατα καιρους οικογενειακως αλλα ειναι αρκετα ακριβο το ατιμο.Μπορεις αν δε σου ειναι κοπος να μου δωσεις  και σε πμ αν νομιζεις καλυτερα ποσα mg ειναι μια μεση συνιστωμενη δοση και αν υπαρχει καποια ιδιαιτερη οδηγια ληψης?Παντως πριν τα δανεικα θα κανουμε μια τελευταια επισκεψη σε καποιο ουρολογο αν τον πεισω να παει σε εναν ακομη , ελπιζω καλυτερο...Ευχαριστω.Καλη συνεχεια..

 Καλησπέρα,

Αν και το καλύτερο είναι αυτά να λαμβάνονται με συνταγή γιατρού, ο δικός μου σύζυγος παίρνει ένα CoQ10 των 300 κάθε μεσημέρι και περίπου 2 ώρες πριν το βραδυνό φαγητό παίρνει ένα χάπι L-Glutathione. Αυτές ήταν οι οδηγίες του γιατρού του, κου. Χαράλαμπου Ασβέστη, ο οποίος είναι ειδικός σε αυτά τα θέματα και μας βοήθησε πολύ. Αν έχετε τη δυνατότητα να έρθετε Αθήνα, συνιστώ ανεπιφύλακτα μία επίσκεψη σε αυτόν πριν κάνετε ο,τιδήποτε. Εμείς είδαμε τεράστια διαφορά στην προσέγγιση σε σχέση με άλλους ουρολόγους. 

Συνένζυμο Q10  συστήνει και σ᾽εμένα η ολιστική γιατρός μου σε 2 δόσεις των 100mg ημερησίως. Ο γυναικολόγος μου πάλι είναι της άποψης ότι δε χρειάζομαι κανένα συμπλήρωμα διατροφής. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Κοριτσια. χοριακη 420 , 9η ,μερα!!!!!!!!! ΣΟΚ!!!!!!!!!!

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Αυτο είναι πολυ καλό !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Link to comment
Share on other sites

Just now, dimitra19 είπε:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Αυτο είναι πολυ καλό !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Eυχαριστω!!!!!! Και στα δικα σου ευχομαι!!!!!!!!!!!!!!!1


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, dimitra19 είπε:

Ευχαριστώ ! Παίζει να είναι δίδυμα ? μιλησες με τον γιατρό ? πότε θα πας για υπέρηχο ?

Η μαια μου ειπε δεν ξερουμε ακομη. ΤΗ Δευτερα εχω ξανα χοριακη

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...