Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, dimitra19 είπε:

Καλημέρα σε ολες  !!! Τι κανετε ? 

@Mary H, @GatoulaM, πως ειστε ? Νιωθετε τιποτα ? 

@GatoulaM, πηγες για την χοριακη σου ..

εγω εδω κλωσσαωωω

αγωνια πολυ , αυπνια τα βραδια ....τι να πω ! 

Πειναω ολη μερα, νιωθω κατι τραβηγματακια χαμηλα  κ εχω κ μια σχετικη συχνοουρια ...τωρα να' ναι η ιδεα μου ? Δεν ξερωωωω ....αχ ! Εχω λυσσαξει να ερθει το Σαββατο ! Σας φιλω όλες 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ....ΤΗΝ ΑΥΠΝΟΙΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ Κ ΕΓΩ..ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ....ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Mary H είπε:

Kαλημερα!Κανε βρε ενα τεστακι αν εισαι μετα την 6η μερα. Εγω μετενοιωσα που δεν εκανα νωριτερα.

Χθες πηγα για το 15λεπτο περπατημα μου. Ηρθα σπιτι κ με πιασανε κατι πονοι περιοδου-συσπασεις, να με πηγε. Ξαπλωσα ξεκουραστηκα κ ολα καλα

Ειναι η 5η μερα σημερα απο την ημερα της ετ. 

Αλλα φοβαμαι να το κανω κιολας ! Αν βγει αρνητικο το 1ο πραγμα που θα θελω να κανω ειναι τσιγαρο ! Επισης μεχρι το Σαββατο που ειναι η χοριακη παιρνω κανονικα φαρμακα κ αντιπηκτικες ενεσεις .Αν υποψιαστω οτι ειναι αρνητικο με τι καρδια θα παω μετα να κανω ενεση ! Ετσι την πατησα τις προηγουμενες φορες .. εκανα τις ενεσεις κ εβριζα ....κ ελεγα "μα αφου βγηκε αρνητικο τι καθομαι κ κανω " ? 

Σε οτι αφορα τους πονους σου ...καλα δεν το συζητω κι εγω θα φοβομουν παρα πολυ .....

Κατσε ξεκουρασου κι αν χρειαστει μιλα με το γιατρο αν κ θελω να πιστευω οτι θα πανε ολα καλα .

Εγω παλι εχω κλειστει μες το σπιτι...μεχρι κ σημερα ! Απο αυριο ...αντε θα παω μεχρι τον φουρνο !!! Χαχα

Just now, natassaki2006 είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ....ΤΗΝ ΑΥΠΝΟΙΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ Κ ΕΓΩ..ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ....ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...!!

Εισαι κι εσυ εγκυος ! ????

Link to comment
Share on other sites

Αν βγει αρνητικο την 7η μερα πχ, μπορει να ειναι ψευδως αρνητικο. Αλλα οπως νιωθες καλυτερα. Η μαια μου ειπε οτι μπορει να νιωσω πονακια περιοδου- συσπασεις κ να παρω μπουσκοπαν, οποτε θα δουμε


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Αν βγει αρνητικο την 7η μερα πχ, μπορει να ειναι ψευδως αρνητικο. Αλλα οπως νιωθες καλυτερα. Η μαια μου ειπε οτι μπορει να νιωσω πονακια περιοδου- συσπασεις κ να παρω μπουσκοπαν, οποτε θα δουμε

Κοιτα ειναι πειρασμος το τεστ ! Ειλικρινα θελω να μαθω αν ειμαι εγκυος χθες αν μπορουσα αλλα θα κρατηθω...δεν μπορω να κοιταω παλι τις αχνες γραμμες να προσπαθω να καταλαβω τι λεει ...αν αποδειχτει αρνητικο , θα θελω να πιω καφε κ να καπνισω ...ο αντρας μου δεν θα με αφηνει μην τυχον κ κανει λαθος το τεστ κ.ο.κ.

Οποτε αστο ....θα κανω υπομονη ! Απλα μεζρι τοτε θα σας πρηξω !!! Χαχα

Αρα ειναι φυσιολογικοι οι πονοι σου . Περπατημα θα συνεχισεις ? Τι σου ειπε ? Ηθελα κι εγω να βγω για περπατημα απο αυριο αλλα ψιλοφοβαμαι 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, dimitra19 είπε:

Κοιτα ειναι πειρασμος το τεστ ! Ειλικρινα θελω να μαθω αν ειμαι εγκυος χθες αν μπορουσα αλλα θα κρατηθω...δεν μπορω να κοιταω παλι τις αχνες γραμμες να προσπαθω να καταλαβω τι λεει ...αν αποδειχτει αρνητικο , θα θελω να πιω καφε κ να καπνισω ...ο αντρας μου δεν θα με αφηνει μην τυχον κ κανει λαθος το τεστ κ.ο.κ.

Οποτε αστο ....θα κανω υπομονη ! Απλα μεζρι τοτε θα σας πρηξω !!! Χαχα

Αρα ειναι φυσιολογικοι οι πονοι σου . Περπατημα θα συνεχισεις ? Τι σου ειπε ? Ηθελα κι εγω να βγω για περπατημα απο αυριο αλλα ψιλοφοβαμαι 

 

 

Ο εξωσωματικος μου ειχε πει οτι μπορω. Σημερα θα δω τι θα κανω πως θα ειμαι


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, dimitra19 είπε:

Καλημέρα σε ολες  !!! Τι κανετε ? 

@Mary H, @GatoulaM, πως ειστε ? Νιωθετε τιποτα ? 

@GatoulaM, πηγες για την χοριακη σου ..

εγω εδω κλωσσαωωω

αγωνια πολυ , αυπνια τα βραδια ....τι να πω ! 

Πειναω ολη μερα, νιωθω κατι τραβηγματακια χαμηλα  κ εχω κ μια σχετικη συχνοουρια ...τωρα να' ναι η ιδεα μου ? Δεν ξερωωωω ....αχ ! Εχω λυσσαξει να ερθει το Σαββατο ! Σας φιλω όλες 

Αχ!!! Δήμητρα μου αυτο με τη συχνοουρια το είχα.κι εγώ κι έλεγα ιδέα.μου είναι....μια μέρα λοιπόν μου λέει η αδελφή μου...καλό μου παιδί κατουράει δεν καρουρας...ε, πως είναι η ιδέα σου???????

Λοιπόν πρόβλεψη..... ομμμμμμμμμ χοριακη τριψηφια χορταστική ομμμμμμμμμ μωράκια δύο!

Τελος πρόβλεψης!!! Χαχχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

 

Just now, Sofoulis είπε:

Αχ!!! Δήμητρα μου αυτο με τη συχνοουρια το είχα.κι εγώ κι έλεγα ιδέα.μου είναι....μια μέρα λοιπόν μου λέει η αδελφή μου...καλό μου παιδί κατουράει δεν καρουρας...ε, πως είναι η ιδέα σου???????

Λοιπόν πρόβλεψη..... ομμμμμμμμμ χοριακη τριψηφια χορταστική ομμμμμμμμμ μωράκια δύο!

Τελος πρόβλεψης!!! Χαχχαχαχα

Καλα αν κανω διδυμα θα κανω γλεντι τρικουβερτο ! Το θελουμε παρα πολυ αλλα εννοειται οτι ολα καλοδεχουμενα ειναι ...αρκει να φτασει μεχρι τελους ! Αυτο με νοιαζει . ΣΕ ευχαριστω Σοφουλη !

Just now, Mary H είπε:

Ο εξωσωματικος μου ειχε πει οτι μπορω. Σημερα θα δω τι θα κανω πως θα ειμαι

Αλλος ειναι ο εξωσωματικος κ αλλος ο γυναικολογος που θα σε ξεγεννησει ? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, dimitra19 είπε:

Ειναι η 5η μερα σημερα απο την ημερα της ετ. 

Αλλα φοβαμαι να το κανω κιολας ! Αν βγει αρνητικο το 1ο πραγμα που θα θελω να κανω ειναι τσιγαρο ! Επισης μεχρι το Σαββατο που ειναι η χοριακη παιρνω κανονικα φαρμακα κ αντιπηκτικες ενεσεις .Αν υποψιαστω οτι ειναι αρνητικο με τι καρδια θα παω μετα να κανω ενεση ! Ετσι την πατησα τις προηγουμενες φορες .. εκανα τις ενεσεις κ εβριζα ....κ ελεγα "μα αφου βγηκε αρνητικο τι καθομαι κ κανω " ? 

Σε οτι αφορα τους πονους σου ...καλα δεν το συζητω κι εγω θα φοβομουν παρα πολυ .....

Κατσε ξεκουρασου κι αν χρειαστει μιλα με το γιατρο αν κ θελω να πιστευω οτι θα πανε ολα καλα .

Εγω παλι εχω κλειστει μες το σπιτι...μεχρι κ σημερα ! Απο αυριο ...αντε θα παω μεχρι τον φουρνο !!! Χαχα

Εισαι κι εσυ εγκυος ! ????

Όχι καρδιά μου..Αλλά την είχα όταν έμεινα...!!!Έχω ετοιμάζομαι για δανεικά.. Έχω ραντεβού μεθαύριο.. Αλλά εύχομαι να είσαι εσύ.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Όχι καρδιά μου..Αλλά την είχα όταν έμεινα...!!!Έχω ετοιμάζομαι για δανεικά.. Έχω ραντεβού μεθαύριο.. Αλλά εύχομαι να είσαι εσύ.. 

Ελα μπραβοοοοο ! Με ποιον γιατρο εχεις ραντεβου ? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, dimitra19 είπε:

Μπραβο ωραια ! Σου ευχομαι να πανε ολα κατευχην ! 

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΑΓΩΝΙΩ ΓΙΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ...ΕΙΜΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΓΗΣΕΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ...

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΑΓΩΝΙΩ ΓΙΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ...ΕΙΜΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΓΗΣΕΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ...

Ολα καλα θα πανε ! Θα δεις ! Πρεπει να παραμεινουμε θετικες ολες εδω περα...θα περασει ο καιρος κ ουτε θα το καταλαβεις ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, dimitra19 είπε:

Ολα καλα θα πανε ! Θα δεις ! Πρεπει να παραμεινουμε θετικες ολες εδω περα...θα περασει ο καιρος κ ουτε θα το καταλαβεις ..

ΜΑΚΑΡΙ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΟΥ!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...