Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Τζινα38 είπε:

Κορίτσια τα μπεμπακια μας θα έχουν 1 μήνα διάφορα... Άντε Δήμητρα να τριτωσει με εσένα..

Μακαρι Τζινα μου ! Ποσο εισαι εσυ ? 

Just now, Sofoulis είπε:

Καλημέρα μέλλουσες μανουλιτσες, πως είστε σήμερα!!!!

Καλημερα , τι κανεις ? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, dimitra19 είπε:

Μακαρι Τζινα μου ! Ποσο εισαι εσυ ? 

Καλημερα , τι κανεις ? 

Δήμητρα μ πίστη αισιοδοξια κ πολύ δύναμη....έρχονται τα μωράκια σ που τόσο πολύ θέλεις....εινια η σειρά σ ...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Καλημέρα μέλλουσες μανουλιτσες, πως είστε σήμερα!!!!

Καλησπέρα τουτουνακι εγω ειμαι ακόμη με την ίωση. Το απόγευμα μπορεί να πάμε για καφέ με τον άντρα μου γιατί επηξα


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, dimitra19 είπε:

Μακαρι Τζινα μου ! Ποσο εισαι εσυ ? 

Καλημερα , τι κανεις ? 

στην 11η εβδομαδα.!

Just now, Sofoulis είπε:

Καλημέρα μέλλουσες μανουλιτσες, πως είστε σήμερα!!!!

θα μου λυσεις πρωτα μια απορεια που εχω και μετα θα σε πω πως ειμαι χαχαχα..

λοιπον γιατι σε αποκαλουν κι τουτουνι?

  • Μου αρέσει 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Chris-chris είπε:

Συγνώμη θα ήθελα να ρωτήσω τι βιταμίνες σας είπε ο γιατρός για τη βελτίωση του σπερματος ??

Γιατί είναι να δώσει και ο άντρας μου σπέρμα... Μήπως πρέπει να κάνουμε μια προετοιμασία πρώτα....

  Δες κάποια post που έκανα την εβδομάδα που πέρασε για να καταλάβεις την προσέγγιση. Ο γιατρός που ασχολείται με το σπέρμα είναι ο ουρολόγος, αλλά με ειδκίκευση σε ανδρολογικά θέματα. Είναι σημαντικό να πάτε σε καλό γιατρό πριν, αλλά το όποιο πρωτόκολλο και να σας δώσει κάνει περίπου 3 μήνες να λειτουργήσει. Και αυτό γιατί τα σπερματοζωάρια ωριμάζουν για 3 μήνες στην επιδιδυμίδα. Πηγαίνετε σε έναν καλό γιατρό, αν μπορείτε. Αν είστε Αθήνα έχω να σας συστήσω κάποιον. 

21 ώρες πρίν, Minnie7 είπε:

Επειδή παίρνει κι ο άνδρας μου αυτό το σκεύασμα είναι l-glutathione complex και περιέχει 50mg l-glutathione, 194mg l-glutamic acid, 158mg l-cysteine και 98mg glycine. Δεν ξέρω ακριβώς τι είναι αυτά αλλά είδα την πίσω ετικέτα. 

Πολλά συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια με τις θετικές χοριακες! Να έχετε ανεφελες και τελειομηνες εγκυμοσύνες! 

Ακριβώς! Είσαι η κοπέλα που μιλήσαμε στο τηλέφωνο και είχαμε πάει στον ίδιο γιατρό; Θα ήθελα να ξαναμιλήσουμε αν μπορείς. Θα σου στείλω προσωπικό μήνυμα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Δήμητρα μ πίστη αισιοδοξια κ πολύ δύναμη....έρχονται τα μωράκια σ που τόσο πολύ θέλεις....εινια η σειρά σ ...

Τετοια μου λες κ τρελαινομαιαιαιαια!!!

Κι αν ειναι κ μωρακια οπως λες ....χαμος θα γινει!

 

 

@Τζινα38, ποτε με ποιο γιατρο κ κλινικη ? 

Ποτε πας για αυχενικη? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, dimitra19 είπε:

Τετοια μου λες κ τρελαινομαιαιαιαια!!!

Κι αν ειναι κ μωρακια οπως λες ....χαμος θα γινει!

 

 

@Τζινα38, ποτε με ποιο γιατρο κ κλινικη ? 

Ποτε πας για αυχενικη? 

Είναι για μα τρελαθείς σ λεω...σε βλέπω τόσο αισιοδοξη τόσο δυνατή που ναι θα εισια η επόμενη φουσκοκοιλια....μπράβο σ για την στάση σ ....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 56 λεπτά , dimitra19 είπε:

@Τζινα38, ποτε με ποιο γιατρο κ κλινικη ? 

Ποτε πας για αυχενικη? 

ετ εκανα τελη Οκτωβρη στην εμβριολαμπ θεσσαλονικη με το χριστοφοριδη 

αυχενικη δεν εχω κλεισει γιατι θα μου την κανει ο γιατρος μου.. την πεμπτη εχω ραντεβου οποτε τοτε θα μου πει... 


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, dimitra19 είπε:

Μακαρι Τζινα μου ! Ποσο εισαι εσυ ? 

Καλημερα , τι κανεις ? 

Κορίτσια μου καλά είμαι!!! Έχω κόσμο όλη μέρα σήμερα!!! Σας φιλώ!!!! Μέλλουσες μανουλες ξεκούραση και πολλά χαμόγελα!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Δεν ηθελα διδυμη κυηση απ την αρχη για λογους υγειας  γι αυτο. Αλλα τα βαλαμε κ τα δυο για να αυξησουμε τις πιθανοτητες γιατι τις  αλλες δυο φορες δεν πηγαν καλα κ δεν περιμεναμε να πιασουν δυο. Μακαρι να ειναι οπως εσυ ενα. Παρολα αυτα εννοειται ειμαι χαρουμενη κ ευγνωμων.Σ ευχαριστω πολυ.

Συγχαρητηρια και παλι.Ολα να πανε κατ ευχην..Να ρωτησω αυτη τη φορα ητανε με αλλη δοτρια 'η η ιδια? Θελω να δω αν η αλλαγη δοτριας μπορει να παιξει ρολο..

Link to comment
Share on other sites

On 14/12/2019 at 8:57 ΠΜ, GatoulaM είπε:

Κοριτσιααααααααααααα δεν θα το πιστέψετε.......

σημερα ειναι η ένατη μερα απο την εμβρυομεταφορα που ειχα κανει με δυο βλαστοκυστες 5ημερων.....

ο γιατρος μου ειπε να κανω τη χοριακη μου στις 17 του μηνος που ειναι η δωδέκατη μερα.....

εεεεεε δεν άντεξα...... αν και πολυ νωρις............ εκανα τεστακι καιιιιιιιιιιιιι.....

κοριτσια ειναι θετικοοοοοοοοοοοό..............❤️❤️❤️❤️❤️

Λετε να μην ισχυει και να επηρεαζουν τα φάρμακα το αποτέλεσμα...?

θα τρελαθώ........

ακουω και ευχάριστα στο φόρουμ.............

με το καλο τα νέα μωρουλινια.......

Καλησπέρα έκανες έμβρυο μεταφορά μετά από πρωτόκολλο ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...