Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , anoulious είπε:

Συγχαρητηρια και παλι.Ολα να πανε κατ ευχην..Να ρωτησω αυτη τη φορα ητανε με αλλη δοτρια 'η η ιδια? Θελω να δω αν η αλλαγη δοτριας μπορει να παιξει ρολο..

Σ ευχαριστω κοπελα μου. Ηταν με την ιδια δοτρια καταψυξη. Απ τα 6 συνολικα δηλ επιασαν μαλλον τα 3 ( ενα εξωμητριο και δυο τα τωρινα)

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

16 ώρες πρίν, dimitra19 είπε:

Εγκυουλες και μη καλησπέρα σας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Τι κάνετε ? Ετοιμες για τα Χριστουγεννα ? 

Οι εγκυούλες μας το πήραν φέτος το δωρακι ετσι ????????????? :wub:

Είπα στον εαυτό μου να μην ψαχνω για συμπτώματα και ψυχοπλακωθω ... αλλα ρε κορίτσια .. εχω συχνοουρια και νυστα ......... κοιμαμαι και ξυπνάω όλη την ώρα ... ,μπορεί να είναι κ απο το καθισιό βεβαια .....θα δείξει ..............ή απλά να είναι η ιδέα μου .......δεν ξέρω . 

@GatoulaM , sorry αλλά ετσι όπως το γραφεις δεν καταλαβαίνω ούτε το όνομα του γιατρού ούτε το κέντρο στο οποίο είσαι ! Γραψτο ολοκληρο μωρε και τι έγινε ... θα μας κανουν μήνυση για διαφήμιση ???? :-D

@Mary H, βλαστοκύστες 5 ημερών έβαλα στις 13/12 . Πότε λες να κάνω το τεστάκι .... απλά το φοβάμαι το τεστ. Στις τελευταίες φορές που βγήκε αρνητικό και το εκανα πριν την χοριακή , όταν είδα ότι ήταν αρνητικό μετά δεν είχα καρδιά να πάρω τα φάρμακα και να κάνω τις ενέσεις ...γι' αυτό έλεγα να το αποφύγω αυτή τη φορά. Δεν ξερω όμως αρχισα να το ξανασκέφτομαι . .... Ποιο τεστ πήρες εσύ ? 

Τα υπόλοιπα κορίτσια μου τι κάνουν ? Ειναι καμια άλλη αυτές τις μέρες που προκειται να κάνει χοριακή ?

Σε ευχαριστω Γιωργία μου !!! Προσπαθώ να είμαι ήρεμη ... :roll:

@dimitra19 σου εχω στειλει προσωπικό μνμ με το γιατρό και το κεντρο

εγω εκανα της clearblue το τεστακι το early...........

Αυτο υποτίθεται οτι δειχνει και πριν την αναμενόμενη περίοδο.....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Ναι, διδυμα αγοράκια 1,5 έτους.:)

Αχ ! Τι τέλεια !!! Να σου ζησουν !!! Την παλευεις με 2 ταυτοχρονα ..?

Πραγματικα θελω πολυ να μας πειτε οι διδυμομαμαδες πως ειναι η καθημερινοτητα με 2 μωρα διδυμα , ειδικα αν δεν εχεις βοηθεια απο γιαγιαδες ....

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Ναι, διδυμα αγοράκια 1,5 έτους.:)

Ενάμισι έτους Γεωργία μου! Πώς περνάει ο καιρός! Ολοκληρα παιδακια. Να μου πεις, εδώ ο δικός μου έφτασε τους 6. 

Κόρες καλημέρα. Μπαίνω βιαστικά (ετοιμάζομαι για τη δουλειά) προσπάθησα να δω νέα, βλέπω εγκυμοσύνες, βλέπω μεταφορές και χαίρομαι πολύ. 

Να σας καταθέσω στα γρήγορα ότι ενώ από την αρχή όλοι λέγανε ότι το μωρό μοιάζει στον άντρα μου (όντως του μοιάζει), χτες που βρέθηκα ανάμεσα σε συγγενείς που είχαν να μας δουν κανα δύο μήνες όλοι έλεγαν πόσο άλλαξε και πόσο μου μοιάζει πια! 

Σας φιλώ

Καλη εβδομάδα

  • Μου αρέσει 12
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Ενάμισι έτους Γεωργία μου! Πώς περνάει ο καιρός! Ολοκληρα παιδακια. Να μου πεις, εδώ ο δικός μου έφτασε τους 6. 

Κόρες καλημέρα. Μπαίνω βιαστικά (ετοιμάζομαι για τη δουλειά) προσπάθησα να δω νέα, βλέπω εγκυμοσύνες, βλέπω μεταφορές και χαίρομαι πολύ. 

Να σας καταθέσω στα γρήγορα ότι ενώ από την αρχή όλοι λέγανε ότι το μωρό μοιάζει στον άντρα μου (όντως του μοιάζει), χτες που βρέθηκα ανάμεσα σε συγγενείς που είχαν να μας δουν κανα δύο μήνες όλοι έλεγαν πόσο άλλαξε και πόσο μου μοιάζει πια! 

Σας φιλώ

Καλη εβδομάδα

καλη σου μερα...να σ ζησει το αστερακι σου...!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, alina80 είπε:

Ενάμισι έτους Γεωργία μου! Πώς περνάει ο καιρός! Ολοκληρα παιδακια. Να μου πεις, εδώ ο δικός μου έφτασε τους 6. 

Κόρες καλημέρα. Μπαίνω βιαστικά (ετοιμάζομαι για τη δουλειά) προσπάθησα να δω νέα, βλέπω εγκυμοσύνες, βλέπω μεταφορές και χαίρομαι πολύ. 

Να σας καταθέσω στα γρήγορα ότι ενώ από την αρχή όλοι λέγανε ότι το μωρό μοιάζει στον άντρα μου (όντως του μοιάζει), χτες που βρέθηκα ανάμεσα σε συγγενείς που είχαν να μας δουν κανα δύο μήνες όλοι έλεγαν πόσο άλλαξε και πόσο μου μοιάζει πια! 

Σας φιλώ

Καλη εβδομάδα

Τελεια σου μοιαζει κιολας σουπερ!Με δανεικα ετσι? Καλη εβδομαδα να εχεις!

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Mary H είπε:

Τελεια σου μοιαζει κιολας σουπερ!Με δανεικα ετσι? Καλη εβδομαδα να εχεις!

Ευχαριστώ. Ναι με δανεικά. Το είπα όχι ότι με ένοιαζε αλλά μπορεί κάποιες κοπέλες να τις βοηθήσει!

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Ευχαριστώ. Ναι με δανεικά. Το είπα όχι ότι με ένοιαζε αλλά μπορεί κάποιες κοπέλες να τις βοηθήσει!

 

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΑ...!!ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ...!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Ενάμισι έτους Γεωργία μου! Πώς περνάει ο καιρός! Ολοκληρα παιδακια. Να μου πεις, εδώ ο δικός μου έφτασε τους 6. 

Κόρες καλημέρα. Μπαίνω βιαστικά (ετοιμάζομαι για τη δουλειά) προσπάθησα να δω νέα, βλέπω εγκυμοσύνες, βλέπω μεταφορές και χαίρομαι πολύ. 

Να σας καταθέσω στα γρήγορα ότι ενώ από την αρχή όλοι λέγανε ότι το μωρό μοιάζει στον άντρα μου (όντως του μοιάζει), χτες που βρέθηκα ανάμεσα σε συγγενείς που είχαν να μας δουν κανα δύο μήνες όλοι έλεγαν πόσο άλλαξε και πόσο μου μοιάζει πια! 

Σας φιλώ

Καλη εβδομάδα

Αυτα ειναι !!!!! Μπραβοοοοοο !!!! Κουκλος ο μπεμπαρος ! Να σου ζησει κοριτσαρα μου !!!!!! 

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mary H είπε:

Κοριτσια ,  δευτερη χοριακη 11η μερα,  ειναι  1186!   Την αλλη Παρασκευή  εχουμε μαιευτικο υπερηχο

Μπραβο ρε Μαιρη !!!! Οτι κ να πω ειναι λιγο !!! Τελεια !!!! Σου ευχομαι απο καρδιας τα καλυτερα !!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, dimitra19 είπε:

Μπραβο ρε Μαιρη !!!! Οτι κ να πω ειναι λιγο !!! Τελεια !!!! Σου ευχομαι απο καρδιας τα καλυτερα !!!!!

Σ ευχαριστω πολυ!Ευχομαι κ σε σενα σε λιγες μερες να εχεις ευχαριστα!!!!!!!!

Κοριτσια να κανω μια ερωτηση. Τη θυμαστε τη Marva που ειχε κ αυτη μια γιγαντοτεραστια χοριακη, τελικα ειχε ενα εμβρυο? Γιατι δε θυμαμαι

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Κοριτσια ,  δευτερη χοριακη 11η μερα,  ειναι  1186!   Την αλλη Παρασκευή  εχουμε μαιευτικο υπερηχο

Αυτά είναι!!! Τρέλα!!! Πολυ χαιρομαι:wub:  Πολλα Φιλια και να προσεχεις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Τι στο καλο ιδια μοιρα εχουμε:lol:Πολλα φιλια κ στις ζουζουνες:wub:

Θα δώσω! Λοιπον,με έβαλες σε πειρασμό και κοίταξα τις δικές μου πρώτες τιμές. 1η χοριακη 31/7 273,   2η  2/8.  637,   3η 7/8. 5840

Ετοιμασου διδυμομανουλα κι εσυ! Και μην το σκέφτεσαι,ολα καλα θα πάνε! Αφου αποφάσισαν να προσδεθούν και τα δυο,τέλεια θα ειναι!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...