Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Tsini είπε:

Μαιρη καλη χρονια ευχομαι!!!

Να ξερεις σε χαιρομαι πολυ κ παιρνω και απο την δικη σου περιπτωση πολυ κουραγιο!!! Ευχομαι ολα να πανε κατ ευχην ως το τελος!!

Καλή χρόνια κοπέλα μου. Χαίρομαι που σας δίνω κουράγιο. Σήμερα πηγα για υπερηχο ακούσαμε καρδούλες κ μου λέει ο γιατρός μπραβο συγχαρητήρια για τον αγώνα που έδωσες κ είχε αποτέλεσμα. Και σε σενα ευχομαι να πανε όλα σουπερ

πρίν από 52 λεπτά , Thia1985 είπε:

Αχ κι εγώ!! 

Με βοηθά πολυ που μπαίνω εδώ και διαβάζω ευχάριστα!! 

Ετοιμάσου κ εσυ σιγά σιγά έρχεται και η σειρα σου

  • Μου αρέσει 9
  • Ευχαριστώ 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Mary H είπε:

 

Απ ότι θυμαμαι θα πας κ Εσυ για δανεικά με σφακ έτσι;

Θα κάνω ακόμη δυο ωοληψιες με δικά μου και μετά θα συζητήσουμε κι αυτή τη λύση μου ειπε

Την Πέμπτη θα δω τον γιατρό, θέλω να του προτείνω αντί να πάω με φυσικό αυτή τη φορά, να μου δώσει ίσως κάποια άλλα φάρμακα. Διάβασα ότι τα serpafar αν μια κοπέλα τα παίρνει συχνά συνηθίζει ο οργανισμός και δεν αποδίδουν. 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα ακούσατε για την ανάκληση μιας παρτίδας ουτροτζισταν??

Just now, Mary H είπε:

 

Απ ότι θυμαμαι θα πας κ Εσυ για δανεικά με σφακ έτσι;

Μαιρουλα μου τονυπεριυχους ήχους ακούσατε σήμερα??????? Μπράβο ματια μου!!!!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sofoulis είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα ακούσατε για την ανάκληση μιας παρτίδας ουτροτζισταν??

Μαιρουλα μου τονυπεριυχους ήχους ακούσατε σήμερα??????? Μπράβο ματια μου!!!!!

Κορίτσια μου καλησπέρα!! 

Εύχομαι καλή χρονιά και με πολλές πολλές επιτυχίες με τελειομηνες εγκυμοσυνες και όσες προσπαθούμε να πετύχουμε το στόχο μας..

Σήμερα έκανα το Era test και είμαστε σε φάση αναμονής... 

Για να δούμε τι θα θα μας πουν και οι Ισπανοί!!

Αναμικτα συναισθήματα..

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chris-chris είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!! 

Εύχομαι καλή χρονιά και με πολλές πολλές επιτυχίες με τελειομηνες εγκυμοσυνες και όσες προσπαθούμε να πετύχουμε το στόχο μας..

Σήμερα έκανα το Era test και είμαστε σε φάση αναμονής... 

Για να δούμε τι θα θα μας πουν και οι Ισπανοί!!

Αναμικτα συναισθήματα..

 

Τελεια να μας ενημερώσεις πολυ με ενδιαφέρει αυτο.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chris-chris είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!! 

Εύχομαι καλή χρονιά και με πολλές πολλές επιτυχίες με τελειομηνες εγκυμοσυνες και όσες προσπαθούμε να πετύχουμε το στόχο μας..

Σήμερα έκανα το Era test και είμαστε σε φάση αναμονής... 

Για να δούμε τι θα θα μας πουν και οι Ισπανοί!!

Αναμικτα συναισθήματα..

 

Καλά αποτελέσματα!!!!!

  • Ευχαριστώ 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Εμείς σήμερα έχουμε υπερηχο., για να δούμε τι θα δούμε. Είχα δύσκολα συμπτώματα είναι αλήθεια κ αυτό που λες ισχύει τουλάχιστον σε μένα. Έχεις κάνει τόσο δρόμο τόσο αγώνα τόσο στρες εξετάσεις απογοητεύσεις που μετά σου βγαίνουν όλα σ εμενα ενεργοποιήθηκαν παλι οι φοβίες μου μετά από τόση πίεση. Η εγκυμοσύνη από μόνη της είναι δύσκολη κ στρεσογόνα κ για μας είναι πιο ζόρικα τα πράγματα γιατί είμαστε ήδη κουρασμένες . Ζηλεύω τις εγκύου λες που πιάνουν με τον κρίνο κ η κύηση τις βρίσκει ζεν . Αλλά πρέπει να κοιτάμε μπροστά στο στόχο με υπομονή. Καλή αρχή σου ευχομαι με ποιον γιατρό;

Έτρεχα Μαίρη μου κ τώρα είδα το μνμ.Έχεις τόσο δίκιο σε όοοοολα!!Εσύ καλό είναι να αδειάσεις το μυαλουδάκι σου τελείως κ να σε σπασχολούν θέματα τύπου "Τι θα φάω σήμερα" , "ποια ταινία να δω" κτλ. Απο καρδιάς εύχομαι να κυλήσει η εγκυμοσύνη σαν καθαρό, γάργαρο νεράκι κ μετά είναι σίγουρο πως το μωρούλι δε θα αφήσει καμία χαραμάδα για ανησυχίες...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Θα κάνω ακόμη δυο ωοληψιες με δικά μου και μετά θα συζητήσουμε κι αυτή τη λύση μου ειπε

Την Πέμπτη θα δω τον γιατρό, θέλω να του προτείνω αντί να πάω με φυσικό αυτή τη φορά, να μου δώσει ίσως κάποια άλλα φάρμακα. Διάβασα ότι τα serpafar αν μια κοπέλα τα παίρνει συχνά συνηθίζει ο οργανισμός και δεν αποδίδουν. 

Κάνε τις προσπάθειες σου κ αν δεν έχεις και plan b αυτό να σκέφτεσαι οποτε με τον ένα η τον άλλο τρόπο θα πετυχει

Just now, Papy είπε:

Έτρεχα Μαίρη μου κ τώρα είδα το μνμ.Έχεις τόσο δίκιο σε όοοοολα!!Εσύ καλό είναι να αδειάσεις το μυαλουδάκι σου τελείως κ να σε σπασχολούν θέματα τύπου "Τι θα φάω σήμερα" , "ποια ταινία να δω" κτλ. Απο καρδιάς εύχομαι να κυλήσει η εγκυμοσύνη σαν καθαρό, γάργαρο νεράκι κ μετά είναι σίγουρο πως το μωρούλι δε θα αφήσει καμία χαραμάδα για ανησυχίες...

Ναι έχεις δικιο

Just now, Chris-chris είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!! 

Εύχομαι καλή χρονιά και με πολλές πολλές επιτυχίες με τελειομηνες εγκυμοσυνες και όσες προσπαθούμε να πετύχουμε το στόχο μας..

Σήμερα έκανα το Era test και είμαστε σε φάση αναμονής... 

Για να δούμε τι θα θα μας πουν και οι Ισπανοί!!

Αναμικτα συναισθήματα..

 

Άντε καλα αποτελέσματα τωρα

Just now, Sofoulis είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα ακούσατε για την ανάκληση μιας παρτίδας ουτροτζισταν??

Μαιρουλα μου τονυπεριυχους ήχους ακούσατε σήμερα??????? Μπράβο ματια μου!!!!!

Ναι καλε  εγω η πόντια νόμιζα ότι είναι ο ήχος της καρδιάς μου χαχαχα

  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mary H είπε:

Κάνε τις προσπάθειες σου κ αν δεν έχεις και plan b αυτό να σκέφτεσαι οποτε με τον ένα η τον άλλο τρόπο θα πετυχει

Ναι έχεις δικιο

Άντε καλα αποτελέσματα τωρα

Ναι καλε  εγω η πόντια νόμιζα ότι είναι ο ήχος της καρδιάς μου χαχαχα

Χαχαχχαχααα καλή φάση!!!!! Χαχαχχαχααα


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Mary H είπε:

Καλή χρόνια κοπέλα μου. Χαίρομαι που σας δίνω κουράγιο. Σήμερα πηγα για υπερηχο ακούσαμε καρδούλες κ μου λέει ο γιατρός μπραβο συγχαρητήρια για τον αγώνα που έδωσες κ είχε αποτέλεσμα. Και σε σενα ευχομαι να πανε όλα σουπερ

Ετοιμάσου κ εσυ σιγά σιγά έρχεται και η σειρα σου

Δεν υπάρχει ωραιοτερος ήχος.... 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Sofoulis είπε:

Χαχαχχαχααα καλή φάση!!!!! Χαχαχχαχααα

Tελειως ξανθια!!!!!!!!

9 ώρες πρίν, Chrisla είπε:

Δεν υπάρχει ωραιοτερος ήχος.... 

Αμα σου πω οτι ημουν τελειως ψυχρη κ παγωμενη. Ο αντρας μου τρελαμενος τελειως κ εγω κουλ. Λεω καρδιες οκ....Φοβαμαι να το πιστεψω , φοβαμαι αν θα προχωρησει, αν θα παει καλα, δεν μπορω να το πιστεψω. Αυτη η φορα της ετ ηταν η τελευταια μου κ ειχα πεισει τον εαυτο μου οτι δεν θα παει καλα, ειχα παγωσει το συναισθημα μου, και τωρα πρεπει να ξεμπλοκαρω.

Ευχομαι και σε σενα συντομα ν ακουσεις μια ή και δυο καρδουλες, Θα περιμενουμε νεα σου:wub:

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Tελειως ξανθια!!!!!!!!

Αμα σου πω οτι ημουν τελειως ψυχρη κ παγωμενη. Ο αντρας μου τρελαμενος τελειως κ εγω κουλ. Λεω καρδιες οκ....Φοβαμαι να το πιστεψω , φοβαμαι αν θα προχωρησει, αν θα παει καλα, δεν μπορω να το πιστεψω. Αυτη η φορα της ετ ηταν η τελευταια μου κ ειχα πεισει τον εαυτο μου οτι δεν θα παει καλα, ειχα παγωσει το συναισθημα μου, και τωρα πρεπει να ξεμπλοκαρω.

Ευχομαι και σε σενα συντομα ν ακουσεις μια ή και δυο καρδουλες, Θα περιμενουμε νεα σου:wub:

Ετσι ήμουν κι εγω στους 2 πρώτους υπερήχους. Ειχα μπλοκάρει τοςο τα συναισθήματα και ειχα και τον φόβο του πρώτου τριμήνου που ήμουν ολίγον απαθής. Αυτο θα αλλάξει Μαίρη μου στην αυχενική διαφάνεια. Εκει και στη Β επιπέδου με πήραν τα ζουμιά!

Κι εγω χτες ειχα υπέρηχο, μπαίνω στον έβδομο,τα κοριτσάκια εχουν βαλει βάρος,σε ενα μηνα διπλασίασαν! Οι χοντρουλες μου! 

Ειλικρινα κορίτσια,μην το βαζετε κάτω! Όλες θα τα καταφέρουμε!  Πολλα Φιλια!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fleabag είπε:

Ετσι ήμουν κι εγω στους 2 πρώτους υπερήχους. Ειχα μπλοκάρει τοςο τα συναισθήματα και ειχα και τον φόβο του πρώτου τριμήνου που ήμουν ολίγον απαθής. Αυτο θα αλλάξει Μαίρη μου στην αυχενική διαφάνεια. Εκει και στη Β επιπέδου με πήραν τα ζουμιά!

Κι εγω χτες ειχα υπέρηχο, μπαίνω στον έβδομο,τα κοριτσάκια εχουν βαλει βάρος,σε ενα μηνα διπλασίασαν! Οι χοντρουλες μου! 

Ειλικρινα κορίτσια,μην το βαζετε κάτω! Όλες θα τα καταφέρουμε!  Πολλα Φιλια!

Καλα, εσυ απο εδω κ μπρος πρεπει να εισαι ζεν. Περασαν οι δυσκολοι μηνες κ στον 8ο να ερθουν δε σε νοιαζει- ειναι συχνο τα διδυμα να γεννιουνται λιγο νωριτερα. Τι ωραια! Ολες θα τα καταφερουμε , ειπαμε ο επιμενων νικα! Εμενα ο αντρας μου που γκρινιαζε κ ηθελε να κανουμε μονο μια προσπαθεια τωρα στους υπερηχους εχει τρελαθει! Του ελεγα, βρε εγω θα τα καταφερω θα σου κανω μωρο κ θα στο τριψω στη μουρη, χαχαχαχχα

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...