Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Εγώ ρε γμτ δε θυμάμαι τι εξετάσεις έκανα στην ωοληψια..για κάποιο λόγο δε θυμάμαι σχεδόν τπτ από αυτή τη διαδικασία,πέρασαν 2,5 χρόνια ..Πάντως ακόμα και αν πάω με φυσικό τρόπο,πάλι θα κάνω μέθη,δεν παίζει να αντέξω χωρίς αναισθησία 

      Τώρα στην εμβρυομεταφορά έκανα  ορμονολογικες(tsh,lh,Ε2 κτλ)αλλά FSH δεν εκανα. Φοβάμαι να την κάνω,θα δω κάνα νούμερο τρελό και θα βάλω τα κλάματα.Εχεις δίκιο πάντως,από την ώρα που απέτυχε η εμβρυομεταφορά,έχω τρελαθεί απ' τη στεναχώρια και το άγχος..

      Στην ετ δεν σε νοιάζει η fsh, αλλά σου μιλώ από προσωπική εμπειρία όλες αυτές οι εξετασεις μόνο άγχος μας φέρνουν. Τις κάνεις μόνο αν τις ζητήσει ο γιατρός, για να καταλάβεις εγώ του είχα πει δεν θέλω να τις κάνω ξανά και μου είπε κανένα πρόβλημα. Άλλωστε αν πας σε φυσικό κύκλο δεν σε νοιάζουν!

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Sofoulis είπε:

Ναι!!! Πλησιάζει ο καιρός για το ραντεβού μας!!! Έχουμε ήδη ξεκινήσει την προετοιμασία για να δώσει ο Νίκος σπέρμα!!! 

Εσύ Μαίρη μου τι κάνεις?? Είδατε άλλο τα μωράκια???

Καλησπερα @Sofoulis !!

Οταν λες την προετοιμασια για να δωσει σπερμα;; Εννοεις οτι κανετε καποια προετοιμασια για το σπερμα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Tsini είπε:

Καλησπερα @Sofoulis !!

Οταν λες την προετοιμασια για να δωσει σπερμα;; Εννοεις οτι κανετε καποια προετοιμασια για το σπερμα;

Κάνουμε σεξ μέρα παρα μέρα!!! Χαχαχχαχααα μέχρι της 18! 19 τίποτα και 20 εχουμε το ραντεβού!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Κάνουμε σεξ μέρα παρα μέρα!!! Χαχαχχαχααα μέχρι της 18! 19 τίποτα και 20 εχουμε το ραντεβού!!!

Α καταλαβα!! Αρα αποχη... Κ το μερα παρα μερα σεξ ειναι κ αυτο... εντολη γιατρου;; Σας το εξηγησε καπως; Γτ εμας μονο αποχη 3 μερες πριν δωσει σπερμα μας λενε..

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Papaki@ είπε:

Καλημέρα σε όλες και καλή χρονιά!, εύχομαι το 2020 να είναι τυχερό για όλες μας 

κορίτσια έχω να μπω από τον Αύγουστο ήμουν σε αναμονή για δότρια και αποφάσισα να μην μπαίνω και να μην το σκέφτομαι 

εχτές λοιπόν μας ενημέρωσαν ότι βρέθηκε δότρια και ξεκινάει σήμερα διέγερση.. εν αναμονή για την συγκομιδή τωρα!

πείτε μου κορίτσια πόσες βλαστοκυστες πήρατε εσείς? 

 

Με το καλό σου εύχομαι!!Να κυλήσουν όλα γρήγορα κ με ευτυχές αποτέλεσμα!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Tsini είπε:

Α καταλαβα!! Αρα αποχη... Κ το μερα παρα μερα σεξ ειναι κ αυτο... εντολη γιατρου;; Σας το εξηγησε καπως; Γτ εμας μονο αποχη 3 μερες πριν δωσει σπερμα μας λενε..

Εμάς μας είπε ότι θέλει 2 βδομάδες προετοιμασία γιατί θα κάνουμε όλο το πακέτο κατακερματισμό, κατάτμηση, οξηδωση...( Δεν ξέρω κι αν τα λέω καλά) και σπερμοδιαγραμμα!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sofoulis είπε:

Εμάς μας είπε ότι θέλει 2 βδομάδες προετοιμασία γιατί θα κάνουμε όλο το πακέτο κατακερματισμό, κατάτμηση, οξηδωση...( Δεν ξέρω κι αν τα λέω καλά) και σπερμοδιαγραμμα!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΜΕ ΔΟΤΡΙΑ ΘΑ ΠΑΤΕ ?Κ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟ?

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Sofoulis είπε:

Κάνουμε σεξ μέρα παρα μέρα!!! Χαχαχχαχααα μέχρι της 18! 19 τίποτα και 20 εχουμε το ραντεβού!!!

Kαντε τωρα που μπορειτε, χαχαχα!Εμεις εχουμε να δουμε κοκο 2 μηνες κ επεται συνεχεια!!!

  • Χαχα 3

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

χαχαχαχαχαχαχ!!

Μας λεει ο γιατρος προχθες απαγορευονται οι επαφες. Εχεις κ τις ορμονες η  λιμπιντο στο φουλ τα νευρα στο φουλ , παει κ το σεξ, σνιφ, σνιφ...

  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Μας λεει ο γιατρος προχθες απαγορευονται οι επαφες. Εχεις κ τις ορμονες η  λιμπιντο στο φουλ τα νευρα στο φουλ , παει κ το σεξ, σνιφ, σνιφ...

μαιρη αστο απο οπου κ αν το πιασεισ δε σωζεται...!!!εγω οταν εμεινα εγκυοσ στο γιο μου 9 μηνεσ τιποτα...ασε...!!σε νιωθω φιλεναδα!!σνιφ σνιφ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, natassaki2006 είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΜΕ ΔΟΤΡΙΑ ΘΑ ΠΑΤΕ ?Κ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟ?

Θα πάμε με δοτρια ναι!! Αλλά μας έβαλε την ιδέα ο προηγούμενος γιατρός ότι κάτι μπορεί να έχει το σπέρμα...κι ενώ είχαμε κάνει σπερμοδιαγραμμα είπαμε να κάνουμε τώρα όλο το πακέτο για να αποκλείσουμε ξανα τον αντρικό παραγωντα!!!

Just now, natassaki2006 είπε:

μαιρη αστο απο οπου κ αν το πιασεισ δε σωζεται...!!!εγω οταν εμεινα εγκυοσ στο γιο μου 9 μηνεσ τιποτα...ασε...!!σε νιωθω φιλεναδα!!σνιφ σνιφ...

Θα κάνουμε εμείς για όλες κορίτσια!!! Χαχαχχαχααα

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Θα πάμε με δοτρια ναι!! Αλλά μας έβαλε την ιδέα ο προηγούμενος γιατρός ότι κάτι μπορεί να έχει το σπέρμα...κι ενώ είχαμε κάνει σπερμοδιαγραμμα είπαμε να κάνουμε τώρα όλο το πακέτο για να αποκλείσουμε ξανα τον αντρικό παραγωντα!!!

Θα κάνουμε εμείς για όλες κορίτσια!!! Χαχαχχαχααα

με εβαλεσ σε σκεψεισ..γτ κ εμενα ο αντρασ μου δεν εχει κανει τιποτα απο αυτα.κ εχει κακο σπερμα.μηπωσ να το ψαξω κ εγω.ο γιατροσ δεν μασ ειπε τιποτα.ουτε το κεντρο που ειμαι.

Just now, natassaki2006 είπε:

με εβαλεσ σε σκεψεισ..γτ κ εμενα ο αντρασ μου δεν εχει κανει τιποτα απο αυτα.κ εχει κακο σπερμα.μηπωσ να το ψαξω κ εγω.ο γιατροσ δεν μασ ειπε τιποτα.ουτε το κεντρο που ειμαι.

γτ κ εγω τηλ για τη δοτρια περιμενω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

με εβαλεσ σε σκεψεισ..γτ κ εμενα ο αντρασ μου δεν εχει κανει τιποτα απο αυτα.κ εχει κακο σπερμα.μηπωσ να το ψαξω κ εγω.ο γιατροσ δεν μασ ειπε τιποτα.ουτε το κεντρο που ειμαι.

γτ κ εγω τηλ για τη δοτρια περιμενω.

Ούτε κι εμένα μου το είπαν...μετά την πρώτη εμβρυομεταφορα με.δανικα μας είπε ο γιατρός ότι μπορεί να.φταιει το σπέρμα είχαμε λίγες βλαστοκυστες!!! Τότε θυμήθηκε να μας το πει!!! Τέλος πάντων...τότε απαφασησαμε ότι με όποιον γιατρό κι αν συνεχίσουμε θα κάνουμε όλο το πακέτο του σπέρματος!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Ούτε κι εμένα μου το είπαν...μετά την πρώτη εμβρυομεταφορα με.δανικα μας είπε ο γιατρός ότι μπορεί να.φταιει το σπέρμα είχαμε λίγες βλαστοκυστες!!! Τότε θυμήθηκε να μας το πει!!! Τέλος πάντων...τότε απαφασησαμε ότι με όποιον γιατρό κι αν συνεχίσουμε θα κάνουμε όλο το πακέτο του σπέρματος!

μαλιστα...ωραια..και εχεισ παει σε καποιον στην αθηνα ειδικο??

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Ούτε κι εμένα μου το είπαν...μετά την πρώτη εμβρυομεταφορα με.δανικα μας είπε ο γιατρός ότι μπορεί να.φταιει το σπέρμα είχαμε λίγες βλαστοκυστες!!! Τότε θυμήθηκε να μας το πει!!! Τέλος πάντων...τότε απαφασησαμε ότι με όποιον γιατρό κι αν συνεχίσουμε θα κάνουμε όλο το πακέτο του σπέρματος!

εμας ο γιατρος παρολο που δεν ειχαμε ποτε θεμα με το σπερμα ο σύζυγος έκανε όλες τις εξετάσεις πριν δώσει δειγμα, μας ειπε εφοσον κανουμε τετοια διαδικασία πρέπει να ειμαστε σιγουροι 100% για το σπέρμα


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...