Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Δεν τις  έκανα σήμερα αυτές,μόνο ΑΜΗ έκανα..

      Εγώ έχω μόνο ένα εμβρυακι ακόμα.. ευτυχώς που έχω την κορούλα μου,νιώθω πως δεν θα μπορέσω να κάνω άλλο παιδί..δεν αισθάνομαι καθόλου καλά,δεν ξέρω 

      Θα περάσει ο καιρός θα τα βάλεις όλα σε μια σειρά και θα δεις μερικές φορές θα σε πάει εκεί που πρέπει μόνο του βήμα βήμα … αλλά σίγουρα με το καιρό θα ηρεμήσεις κ θα σκέφτεσαι ψύχραιμα … αλλά από τη φάση σπυ έχω περάσει και ξέρω πολύ καλα πως νιώθεις … άφησε το χρόνο να σε οδηγήσει και σίγουρα τους ειδικούς … 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Mary H είπε:

Μπραβο Σοφακι!

Ναι!!! Πλησιάζει ο καιρός για το ραντεβού μας!!! Έχουμε ήδη ξεκινήσει την προετοιμασία για να δώσει ο Νίκος σπέρμα!!! 

Εσύ Μαίρη μου τι κάνεις?? Είδατε άλλο τα μωράκια???

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Ναι!!! Πλησιάζει ο καιρός για το ραντεβού μας!!! Έχουμε ήδη ξεκινήσει την προετοιμασία για να δώσει ο Νίκος σπέρμα!!! 

Εσύ Μαίρη μου τι κάνεις?? Είδατε άλλο τα μωράκια???

Α πολυ ωραια! Θα περιμενουμε νεα σας! Οχι εμεις δεν τα ξαναειδαμε τα μωρα!


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Α πολυ ωραια! Θα περιμενουμε νεα σας! Οχι εμεις δεν τα ξαναειδαμε τα μωρα!

Α!!! Πότε θα πάτε??

Να σε ρωτήσω κάτι...τώρα που τα ουτροτζισταν καταργούνται ποια σου εδώ ο γιατρός για προγεστερόνη?


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sofoulis είπε:

Α!!! Πότε θα πάτε??

Να σε ρωτήσω κάτι...τώρα που τα ουτροτζισταν καταργούνται ποια σου εδώ ο γιατρός για προγεστερόνη?

Καταργουνται τα ουτρο? Γιατι? Εγω παιρνω παντα βασκλορ


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Ποσο μεγαλα ειναι τα ινομυωματα κ που βρισκονται? Πριν κανεις μαχαιρι παρε κ αλλες γνωμες απο αλλους γιατρους

Δεν είναι πολύ μεγάλα απλά είναι αρκετά. Έχω κάνει στο παρελθόν το 2009 κανονικό χειρουργείο για αφαίρεση ινομυωματος που όντως εμπόδιζε εξωτερικό βέβαια της μήτρας. Δε σκοπεύω να το ξανακάνω και μάλιστα για λόγο που δεν ισχύει... Εσύ σε ποιον γιατρό είσαι;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Καταργουνται τα ουτρο? Γιατι? Εγω παιρνω παντα βασκλορ

Τα απέσυραν προληπτικά...η βασκορ είναι κρέμα ε?

Just now, ayreonliv είπε:

Δεν είναι πολύ μεγάλα απλά είναι αρκετά. Έχω κάνει στο παρελθόν το 2009 κανονικό χειρουργείο για αφαίρεση ινομυωματος που όντως εμπόδιζε εξωτερικό βέβαια της μήτρας. Δε σκοπεύω να το ξανακάνω και μάλιστα για λόγο που δεν ισχύει... Εσύ σε ποιον γιατρό είσαι;

Συγνώμη που πετάγομαι κι εγώ είχα ένα ινομυωμα πάνω απ' τη μήτρα 8 εκ και το αφαίρεσα!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Τα απέσυραν προληπτικά...η βασκορ είναι κρέμα ε?

Συγνώμη που πετάγομαι κι εγώ είχα ένα ινομυωμα πάνω απ' τη μήτρα 8 εκ και το αφαίρεσα!!!

Ναι η βασκλορ ειναι κρεμα τη βαζεις το πρωι κ εχει λιγοτερες παρενεργειες

Just now, ayreonliv είπε:

Δεν είναι πολύ μεγάλα απλά είναι αρκετά. Έχω κάνει στο παρελθόν το 2009 κανονικό χειρουργείο για αφαίρεση ινομυωματος που όντως εμπόδιζε εξωτερικό βέβαια της μήτρας. Δε σκοπεύω να το ξανακάνω και μάλιστα για λόγο που δεν ισχύει... Εσύ σε ποιον γιατρό είσαι;

Εγω ειμαι στη Θεσσαλονικη στον Χριστοφοριδη


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ναι η βασκλορ ειναι κρεμα τη βαζεις το πρωι κ εχει λιγοτερες παρενεργειες

Εγω ειμαι στη Θεσσαλονικη στον Χριστοφοριδη

Α!!!! Εγώ που θα επιστρέψω τώρα τα ουτροτζισταν...τι να πάρω??


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sofoulis είπε:

Α!!!! Εγώ που θα επιστρέψω τώρα τα ουτροτζισταν...τι να πάρω??

Κάνει την ίδια δουλειά εγω με βασκλορ έπιασα την πρώτη φορά κ τώρα με βασκλορ μια χαρα ειναι


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Α! Ωραία θα πάρω βασκλορ!

Βρε κοριτσάκι δεν ρωτας τον γιατρό σου? Εγώ την τελευταία φορά έπαιρναν prolutex, είναι βέβαια ενεσιμα αλλά πραγματικά το προτιμώ από τα κολπικα με ενοχλούσαν τραγικά 


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Βρε κοριτσάκι δεν ρωτας τον γιατρό σου? Εγώ την τελευταία φορά έπαιρναν prolutex, είναι βέβαια ενεσιμα αλλά πραγματικά το προτιμώ από τα κολπικα με ενοχλούσαν τραγικά 

Προλουτεξ έχω κι εγώ!!! Έπαιρνα μαζί.με τα ουτροτζισταν...όσο για αυτό που λες, μου το είπε κι ο άντρας μου! Καλύτερα να ρωτήσουμε το Μαστρομηνα όταν πάμε...να μην παίρνουμε τζάμπα φάρμακα...

Ελπίζω να μου τα αλλάζουν μέχρι τότε!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...