Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ναι ναι θα παω μέσα στο ΣΚ. Το ότι η κοιλιτσα μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει είναι νορμαλ; Τα πρωινά ξυπνάω ξεφούσκωτη και όσο προχωρά η μέρα (ίσως επειδή τρώω κιόλας) αρχίζει και φουσκώνει..

      Ναι συμβαίνει αυτό.. Δεν ξέρω γιατί, να πω την αλήθεια.. Αλλά το βράδυ κ εγώ φαινομουν "περισσοτερο έγκυος" σε σχέση με το πρωί..

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, natassaki2006 είπε:

ΔΛΔ ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ Η 3Η ΘΑ ΠΕΤΥΧΑΙΝΕ?ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΙΔΙΑ?Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΤΥΧΑΙΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ 3Η..ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ?

Στην πρωτη το εξωμητριο το απεδωσε στη λειτουργικοτητα της σαλπιγγας ή τυχαιο, παρολα αυτα το ενα εμβρυο επιασε κ εζησε 8 εβδομαδες.. Τη δευτερη το αρνητικο το απεδωσε στο οτι ετυχε κ μαλιστα μου ειπε οτι στην εξωσωματικη πας με πιθανοτητες πχ 50-50. Την τριτη φορα ηταν σιγουρος λογω των γονιμοποιησεων που οπως μου ειπε πηγαν πολυ καλα

Just now, Papaki@ είπε:

μπράβο με το καλό

Παπακι ειμαι εγκυος 8 εβδομαδων σε διδυμακια

  • Μου αρέσει 3

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Papaki@ είπε:

μπράβο με το καλό

καλως το παπακι μας....με το καλο ψυχή μ να σ πάνε ολα τελια...εμενα η κοπελα εδώσε 13 ωράρια μειναν 11 κ τα 10 βλαστοκυστες..ετων 19.είχαμε όμως κ άριστο σπέρμα απο την μερια τ άντρα μ....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Ιούλιο κάναμε προγραμματισμό μας ειχανε πει γυρο στους 5-6 μηνες αναμονή, πόσο καιρό περιμένεις?

ΠΗΓΑ 18 ΔΕΚ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 15 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΑ.ΟΤΙ ΤΟ ΑΝΩΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ 3 ΜΗΝΕΣ.ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΩΟΛΗΨΙΑ ΜΕΣΑ.

Just now, Rafaelatarzan είπε:

καλως το παπακι μας....με το καλο ψυχή μ να σ πάνε ολα τελια...εμενα η κοπελα εδώσε 13 ωράρια μειναν 11 κ τα 10 βλαστοκυστες..ετων 19.είχαμε όμως κ άριστο σπέρμα απο την μερια τ άντρα μ....

ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΦΑΣΗ ΕΜΕΙΝΕΣ ΕΓΚΥΟΣ ΖΟΥΖΟΥΝΑ??ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ  ΔΕΥΤΕΡΗ?

Just now, Mary H είπε:

Στην πρωτη το εξωμητριο το απεδωσε στη λειτουργικοτητα της σαλπιγγας ή τυχαιο, παρολα αυτα το ενα εμβρυο επιασε κ εζησε 8 εβδομαδες.. Τη δευτερη το αρνητικο το απεδωσε στο οτι ετυχε κ μαλιστα μου ειπε οτι στην εξωσωματικη πας με πιθανοτητες πχ 50-50. Την τριτη φορα ηταν σιγουρος λογω των γονιμοποιησεων που οπως μου ειπε πηγαν πολυ καλα

Παπακι ειμαι εγκυος 8 εβδομαδων σε διδυμακια

ΑΧ ΠΟΣΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΜΑΙΡΗ.ΗΣΟΥΝ Η ΠΡΩΤΗ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑ ΕΔΩ ΣΤΟ FORUM..ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΟΣΗ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΟΥ...!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

ΠΗΓΑ 18 ΔΕΚ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 15 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΑ.ΟΤΙ ΤΟ ΑΝΩΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ 3 ΜΗΝΕΣ.ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΩΟΛΗΨΙΑ ΜΕΣΑ.

ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΦΑΣΗ ΕΜΕΙΝΕΣ ΕΓΚΥΟΣ ΖΟΥΖΟΥΝΑ??ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ  ΔΕΥΤΕΡΗ?

ΑΧ ΠΟΣΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΜΑΙΡΗ.ΗΣΟΥΝ Η ΠΡΩΤΗ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑ ΕΔΩ ΣΤΟ FORUM..ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΟΣΗ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΟΥ...!!

Μακαρι να σου πανε ολα σουπερ! Μακαρι στο ευχομαι!

  • Ευχαριστώ 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Μακαρι να σου πανε ολα σουπερ! Μακαρι στο ευχομαι!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ....!!Κ ΕΣΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ...!!!ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΦΟΥΛ ΦΑΡΜΑΚΑ??ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΣΙΔΗΡΟ ΦΟΛΛΙΚΟ ΟΞΥ???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, natassaki2006 είπε:

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ....!!Κ ΕΣΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ...!!!ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΦΟΥΛ ΦΑΡΜΑΚΑ??ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΣΙΔΗΡΟ ΦΟΛΛΙΚΟ ΟΞΥ???

Οχι ακομη μονο φυλικο κ τα χαπια της εξωσωματικης. Περιμενω σε ενα μηνα να τα σταματησω γιατι εχω πολλα σκαμπανεβασματα στη διαθεση μου φερνουν νευρικοτητα ή στενοχωρια


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

ΠΗΓΑ 18 ΔΕΚ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 15 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΑ.ΟΤΙ ΤΟ ΑΝΩΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ 3 ΜΗΝΕΣ.ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΩΟΛΗΨΙΑ ΜΕΣΑ.

ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΦΑΣΗ ΕΜΕΙΝΕΣ ΕΓΚΥΟΣ ΖΟΥΖΟΥΝΑ??ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ  ΔΕΥΤΕΡΗ?

ΑΧ ΠΟΣΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΜΑΙΡΗ.ΗΣΟΥΝ Η ΠΡΩΤΗ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑ ΕΔΩ ΣΤΟ FORUM..ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΟΣΗ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΟΥ...!!

εγω Νατασσάκι μ εμεινα με την πρωτη με την δοτρια αγαοη μ...αλλα ολα είναι σχετικά...παντως το μεγαλύτερο ποσοστό δεν αργει να μείνει...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Οχι ακομη μονο φυλικο κ τα χαπια της εξωσωματικης. Περιμενω σε ενα μηνα να τα σταματησω γιατι εχω πολλα σκαμπανεβασματα στη διαθεση μου φερνουν νευρικοτητα ή στενοχωρια

Η ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ ΚΛΠ Ε??ΝΑΙ ΣΕ ΝΙΩΘΩ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ...ΝΑ ΠΕΡΣΑΣΕΙ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ..ΕΙΠΑΜΕ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ...!!!

Just now, Rafaelatarzan είπε:

εγω Νατασσάκι μ εμεινα με την πρωτη με την δοτρια αγαοη μ...αλλα ολα είναι σχετικά...παντως το μεγαλύτερο ποσοστό δεν αργει να μείνει...

ΑΧ ΓΛΥΚΟΥΛΑ ΜΟΥ....ΜΠΡΑΒΟ...ΝΑΙ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΧΕΙΣ ΞΑΝΑΠΕΙ...!!!ΕΙΔΕΣ..ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΟ ΡΟΛΟ ΤΟΥΣ....!!!Η ΝΕΑ ΔΟΤΡΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΠΕΡΜΑ...

ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ Κ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Η ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ ΚΛΠ Ε??ΝΑΙ ΣΕ ΝΙΩΘΩ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ...ΝΑ ΠΕΡΣΑΣΕΙ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ..ΕΙΠΑΜΕ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ...!!!

ΑΧ ΓΛΥΚΟΥΛΑ ΜΟΥ....ΜΠΡΑΒΟ...ΝΑΙ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΧΕΙΣ ΞΑΝΑΠΕΙ...!!!ΕΙΔΕΣ..ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΟ ΡΟΛΟ ΤΟΥΣ....!!!Η ΝΕΑ ΔΟΤΡΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΠΕΡΜΑ...

ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ Κ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....!

ολα θα πανε καλα θα το δεις...ναι ολα παίζουν τον ρολο τους τελικά....ο θεος είναι μεγαλος δεν αφήνει καμια μας

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Η ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ ΚΛΠ Ε??ΝΑΙ ΣΕ ΝΙΩΘΩ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ...ΝΑ ΠΕΡΣΑΣΕΙ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ..ΕΙΠΑΜΕ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ...!!!

ΑΧ ΓΛΥΚΟΥΛΑ ΜΟΥ....ΜΠΡΑΒΟ...ΝΑΙ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΧΕΙΣ ΞΑΝΑΠΕΙ...!!!ΕΙΔΕΣ..ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΟ ΡΟΛΟ ΤΟΥΣ....!!!Η ΝΕΑ ΔΟΤΡΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΠΕΡΜΑ...

ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ Κ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....!

Γενικα ο συνδιασμος οιστρογονων προγεστερονης κ ορμονων εγκυμοσυνης δεν μου εχουν κατσει καλα  αλλα υπομονη ολα για τα μωρα τι να κανουμε


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mary H είπε:

Γενικα ο συνδιασμος οιστρογονων προγεστερονης κ ορμονων εγκυμοσυνης δεν μου εχουν κατσει καλα  αλλα υπομονη ολα για τα μωρα τι να κανουμε

ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΟΣΑ ΠΕΡΑΣΕΣ...ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΕΜΕΙΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΛΕΞΗ ΥΠΟΜΟΝΗ!

Just now, Rafaelatarzan είπε:

ολα θα πανε καλα θα το δεις...ναι ολα παίζουν τον ρολο τους τελικά....ο θεος είναι μεγαλος δεν αφήνει καμια μας

ΚΑΜΜΙΑ ΟΜΩΣ!!!!ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΟΣΑ ΠΕΡΑΣΕΣ...ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΕΜΕΙΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΛΕΞΗ ΥΠΟΜΟΝΗ!

ΚΑΜΜΙΑ ΟΜΩΣ!!!!ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ!

ακριβώς αυτό αγαπη μ....ετσι ειναι....η καθεμία στον χρόνο της ....αν κ καλα θα ηταν ολες μας να μεναμε με την μια αλλα δεν γινεται κάποιες φπρες....σημμασια έχει που τα δίνει 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Mary H είπε:

Στην πρωτη το εξωμητριο το απεδωσε στη λειτουργικοτητα της σαλπιγγας ή τυχαιο, παρολα αυτα το ενα εμβρυο επιασε κ εζησε 8 εβδομαδες.. Τη δευτερη το αρνητικο το απεδωσε στο οτι ετυχε κ μαλιστα μου ειπε οτι στην εξωσωματικη πας με πιθανοτητες πχ 50-50. Την τριτη φορα ηταν σιγουρος λογω των γονιμοποιησεων που οπως μου ειπε πηγαν πολυ καλα

Παπακι ειμαι εγκυος 8 εβδομαδων σε διδυμακια

Mary μου συγχαρητήρια κορίτσι μου εύχομαι να σου πάνε όλα τέλεια και εύκολα στην εγκυμοσύνη σου!

πρίν από 46 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

καλως το παπακι μας....με το καλο ψυχή μ να σ πάνε ολα τελια...εμενα η κοπελα εδώσε 13 ωράρια μειναν 11 κ τα 10 βλαστοκυστες..ετων 19.είχαμε όμως κ άριστο σπέρμα απο την μερια τ άντρα μ....

ουάου! πολύτεκνη θα γίνεις!

κι εμας μας ειπαν ότι είναι πολύ καλό το σπέρμα ελπίζω να πάνε όλα καλά,

μας δίνετε κουράγιο κορίτσια σας ευχαριστούμε

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Mary μου συγχαρητήρια κορίτσι μου εύχομαι να σου πάνε όλα τέλεια και εύκολα στην εγκυμοσύνη σου!

ουάου! πολύτεκνη θα γίνεις!

κι εμας μας ειπαν ότι είναι πολύ καλό το σπέρμα ελπίζω να πάνε όλα καλά,

μας δίνετε κουράγιο κορίτσια σας ευχαριστούμε

Με δανεικά κ εσύ κορίτσι μου???

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Mary μου συγχαρητήρια κορίτσι μου εύχομαι να σου πάνε όλα τέλεια και εύκολα στην εγκυμοσύνη σου!

ουάου! πολύτεκνη θα γίνεις!

κι εμας μας ειπαν ότι είναι πολύ καλό το σπέρμα ελπίζω να πάνε όλα καλά,

μας δίνετε κουράγιο κορίτσια σας ευχαριστούμε

ενα ήθελα παναγια μ κ αν με αξιώσει ο θεος να κανω άλλο ένα.. αλλα δεν είμαι κ πολύ φαν για δεύτερο...δεν θελω να προκαλέσω άλλο....πέρασα πολλα κουράστηκα πολυ για ενα μωρο οποτε το μυαλο μ λεει όχι...θα δούμε ομως τι θα γίνει στο μέλλον...

ολα θα πανε καλα κ γαο σένα αγαπη θα το δεις.

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...