Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Tsini είπε:

@Mary H κοριτσακι διαβασα τα νεα σου κ απο τη μια λυπηθηκα αλλα απ την αλλη χαρηκα πολυ που εχεις την κορουλα σου στην κοιλια σου κ ειναι γερη κ ζωηρη!!! Σε λιγους μηνες θα την κρατας στην αγκαλια σου κ θα εισαι η πιο ευτυχισμενη μαμα!!!

Επισης διαβασα κ αυτο που σας ειπε ο γιατρος,οτι μια διδυμη κυηση ειναι δυσκολη,ειδικα κ με τα προβληματα υγειας που εχεις. Αν δεν γινομαι αδιακριτη, τι προβλημα υπαρχει; Ρωταω γτ εγω εχω ζαχαρο ηδη, κ ξερω οτι ειμαι σε ομαδα υψηλου κινδυνου...

Σ ευχαριστώ! Λοιπόν αν έχεις διαβήτη στη δίδυμη κύηση είναι συχνός ο διαβήτης κύησης! Επίσης μας είπε ότι μια στις πέντε έγκυες ανεβάζουν υπέρταση ενώ ήταν υγιείς! Εγω έχω καρδιολογικά θέματα ταχυκαρδίες κ αρρυθμίες επίσης μου είπε αν όντως υπάρχει μικρό διάφραγμα που είδα ο άλλος στην υστεροσκοπηση δεν θα μπορούσε να προχωρήσει η κύηση. Όποτε να σκεφτείς σοβαρά να βάλεις ένα εμβρυοέμβρυο


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Mary H είπε:

Σ ευχαριστώ! Λοιπόν αν έχεις διαβήτη στη δίδυμη κύηση είναι συχνός ο διαβήτης κύησης! Επίσης μας είπε ότι μια στις πέντε έγκυες ανεβάζουν υπέρταση ενώ ήταν υγιείς! Εγω έχω καρδιολογικά θέματα ταχυκαρδίες κ αρρυθμίες επίσης μου είπε αν όντως υπάρχει μικρό διάφραγμα που είδα ο άλλος στην υστεροσκοπηση δεν θα μπορούσε να προχωρήσει η κύηση. Όποτε να σκεφτείς σοβαρά να βάλεις ένα εμβρυοέμβρυο

Σ ευχαριστω για τις πληροφοριες!! 

2 θα μου βαλει,το εχουμε συζητησει.. εκανα υστεροσκοπηση,εκτος της μικρης φλεγμονης που εχω,μου ειπε οτι η μητρα μου κατα τ αλλα ειναι τελεια.. το ζαχαρο πλεον το ρυθμιζω.. η αληθεια ειναι πως θα ηθελα διδυμα,αλλα οσα κ αν ερθουν θα ειναι καλοδεχουμενα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Fleabag είπε:

Μαίρη,ποιο ειναι το αλλο φόρουμ και τι ακριβώς έγινε στην αυχενική σου;

Καλημέρα. Γράφω κ στο καφέ εξωσωματικής. Στην αυχενικη είδαμε ότι το ένα έμβρυο, κοριτσάκι,  σταμάτησε. Όποτε τώρα έχω ένα εμβρυακι , κοριτσάκι σίγουρα, πολύ καλό και υγιές! 

  • Μου αρέσει 3
  • Λυπημένη/-ος 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Καλημέρα. Γράφω κ στο καφέ εξωσωματικής. Στην αυχενικη είδαμε ότι το ένα έμβρυο, κοριτσάκι,  σταμάτησε. Όποτε τώρα έχω ένα εμβρυακι , κοριτσάκι σίγουρα, πολύ καλό και υγιές! 

Πολυ καλα νέα! Είχες απο την αρχη τους ενδοιασμούς σου για δίδυμα.Ολα για κάποιον λόγο γίνονται. Κι αφου το ενα ειναι υγιές και γερο,αυτο εχει σημασία! Ολα καλα θα πάνε! Πολυ χαιρομαι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Καλημέρα. Γράφω κ στο καφέ εξωσωματικής. Στην αυχενικη είδαμε ότι το ένα έμβρυο, κοριτσάκι,  σταμάτησε. Όποτε τώρα έχω ένα εμβρυακι , κοριτσάκι σίγουρα, πολύ καλό και υγιές! 

είπαμε σουρλουλου σαν την δικιά μ.

1 hour ago, ba_lily είπε:

Καλημέρα κορίτσια έχετε κάποιο νέο από την Σταματίνα 

Όχι δεν έχει γράψει...περιμένουμε ολες

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα σε όλες...πριν λίγο καιρό μίλησα με τη σταματια κ μου είπε ότι δυστυχώς η εγκυμοσύνη της σταμάτησε.παιρνω το θάρρος κ σας γράφω εγώ γτ βλέπω ότι ενδιαφέρεστε κ ρωτάτε.θεωρω ότι όταν θα είναι έτοιμη εκείνη θα μας πει περισσότερα....

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1
  • Λυπημένη/-ος 12
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σε όλες...πριν λίγο καιρό μίλησα με τη σταματια κ μου είπε ότι δυστυχώς η εγκυμοσύνη της σταμάτησε.παιρνω το θάρρος κ σας γράφω εγώ γτ βλέπω ότι ενδιαφέρεστε κ ρωτάτε.θεωρω ότι όταν θα είναι έτοιμη εκείνη θα μας πει περισσότερα....

σε ευχαριστούμε Νατάσα μ....να τις δώσεις τα φιλιά μ κ ότι θέλει να μας πει....ας πάρει τον χρόνο της κ ειμαι σίγουρη οτι θα τα καταφέρει κ πάλι. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ουφ @Stamatia123 

Εγω κορες εχω ξεκινησει ειμαι φοβισμενη γιατι ακομα δεν τελειωσα με το σπιτι που σουλουπωνω για να νοικιασω κ εεεε ωχ αμαν ειμαι αγχωμενη αλλα θα εχω τελειωσει μεχρι την ετ που παιζει να ειναι το 3ημερο της Αποκριας τρελλη εμφυτευση θα εχω εαν πετυχει

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, DIMITRAS είπε:

Ουφ @Stamatia123 

Εγω κορες εχω ξεκινησει ειμαι φοβισμενη γιατι ακομα δεν τελειωσα με το σπιτι που σουλουπωνω για να νοικιασω κ εεεε ωχ αμαν ειμαι αγχωμενη αλλα θα εχω τελειωσει μεχρι την ετ που παιζει να ειναι το 3ημερο της Αποκριας τρελλη εμφυτευση θα εχω εαν πετυχει

Ασε τα σπίτια κ ξεκουρασουξεκουράσου


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ασε τα σπίτια κ ξεκουρασουξεκουράσου

Τελειωνω απο το αλλο Σκ σπιτι μου κ δουλεια μόνο να πανε ολα καλα κ δε με πειραζει τιποτα θα παρω λογικα 1 μερα αδεια να αραξω σπιτι κ μετα χαλαρωμα σπιτι δουλεια υπνο κ φαγητο γυναικα για τις δουλειες κ τελος θα λειωνω στο κρεββατι

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stamatia123 είπε:

Θέλω να πω ένα μεγάλο πολύ μεγάλο όμως, "ευχαριστώ" για το ενδιαφέρον σας. Ο λόγος που εξαφανιστηκα  δεν είναι ότι δεν είμαι καλά επειδή δεν είχε καλή έκβαση η εγκυμοσύνη, αλλά επειδή ξεκίνησα δουλειά... Ήμουν προετοιμασμενη για όλα άλλωστε. Και επειδή τρέχω και άλλο πρότζεκτ εκτός της δουλειάς έχω και πολύ διάβασμα και γράψιμο. 

Να σας πω ότι δεν ενημέρωσα γιατί είναι μια κοπέλα από το φόρουμ της Εμβρυομεταφορας που ξεκίνησε και εκείνη με χαμηλή χοριακη όπως εγώ και δεν ήθελα να μπει σε διαδικασία σύγκρισης με την δική μου ιστορία και να αγχωθεί.Με ρώτησε μια δυο φορές εμένα πόσο πήγε η χοριακη μου και απέφυγα να της απαντήσω για να συνεχίσει να σκέφτεται θετικά. Ξέρω ότι όλες λίγο πολύ κοιτάμε να πιαστουμε από μια θετική έκβαση για να πάρουμε δύναμη. 

Δεν έχω σκοπό να σας αδειάσω τη γωνία... Θα ξαναπροσπαθησω και θα γίνω και γω τελικά "δεντροσπιτο"  :)

Δουλεύω λοιπόν να μαζέψω τα μαρούλια για την επιμένη επιτυχημένη προσπάθεια γιατί τιναξα την μπανγκα στον αέρα με τα πάρτυ και τα scadinavian boys(άστρου θα μου τα φάνε όλα) χα χα α;χ

Έδω θα είμαι και θα τα λέμε. Υπόσχεση να μπαίνω κάθε μέρα για μια καλημέρα και να μαθαίνω τα νέα σας

Να προσεχετε τον εαυτό σας,να τον αγαπάτε και να τον φροντίζετε και αυτή που θα έχει την μεγαλύτερη κοιλιά θα της στείλω δώρο (στον ύπνο της)  το πιο όμορφο αγόρι του παρτι... Χα α;χα χα

(αν διαβάσει κάνας σύζυγός αυτα που γράφω θα ζητήσει  την διαγραφή μου από το φόρουμ και από όλη την εφαρμογή...) 

Φιλιά γκαστροφιλες μου

:x

Μαράκι μου λυπάμαι! Οφείλεις να σκέφτεσαι θετικά για την ψυχούλα που συνεχίζει να παλευει μέσα σου. Εύχομαι με τον μικρότερο πόνο ψυχής να το περάσεις όλο αυτό.και να δείτε που όταν το πάρεις αγκαλιά το μικρού ο πόνος αυτής της απώλειας θα απαλύνει. 

Είμαι ακμαια από την πρώτη στιγμή... Ευχαριστώ πάρα πολύ για το ενδιαφέρον. Πιο πάνω εξηγώ και τον λόγο που δεν έγραψα κάτι... (μεταξύ μας τώρα... Μη το πεις σε καμία... Έκανα σεξ όλη μέρα κι όλη νύχτα αυτό το διάστημα που δεν εμφανιστηκα.. Τα καλά του να μην είσαι έγκυος. Που καιρός για να σερφαρω στο ίντερνετ)... Χα χα χα χα

Τελικά θα κάνω πάρτι τέλος και θα σας καλέσω όλες να σας γνωρίσω...Με συγκινεί το ενδιαφέρον σας.!!!!Αλλά scandinavian boys τελος! Πρεπει να μαζέψω τα μαρούλια για την επόμενη πετυχημένη προσπάθεια

Με τα λεφτά που έχω μόνο τον Λαρη με το μεγάλο π@λ@μ@ρι μπορώ να σας φέρω και να λέτε και ευχαριστώ

Καλώς την μπούμερανγκ γυναίκα που τα σαρωνει όλα...μάζεψε μαρούλια σε περιμένουν αγόρια στην γωνία. Φιλάκια φιλη...χαίρομαι που είσαι καλά...

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...