Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

6 ώρες πρίν, Stamatia123 είπε:

Θέλω να πω ένα μεγάλο πολύ μεγάλο όμως, "ευχαριστώ" για το ενδιαφέρον σας. Ο λόγος που εξαφανιστηκα  δεν είναι ότι δεν είμαι καλά επειδή δεν είχε καλή έκβαση η εγκυμοσύνη, αλλά επειδή ξεκίνησα δουλειά... Ήμουν προετοιμασμενη για όλα άλλωστε. Και επειδή τρέχω και άλλο πρότζεκτ εκτός της δουλειάς έχω και πολύ διάβασμα και γράψιμο. 

Να σας πω ότι δεν ενημέρωσα γιατί είναι μια κοπέλα από το φόρουμ της Εμβρυομεταφορας που ξεκίνησε και εκείνη με χαμηλή χοριακη όπως εγώ και δεν ήθελα να μπει σε διαδικασία σύγκρισης με την δική μου ιστορία και να αγχωθεί.Με ρώτησε μια δυο φορές εμένα πόσο πήγε η χοριακη μου και απέφυγα να της απαντήσω για να συνεχίσει να σκέφτεται θετικά. Ξέρω ότι όλες λίγο πολύ κοιτάμε να πιαστουμε από μια θετική έκβαση για να πάρουμε δύναμη. 

Δεν έχω σκοπό να σας αδειάσω τη γωνία... Θα ξαναπροσπαθησω και θα γίνω και γω τελικά "δεντροσπιτο"  :)

Δουλεύω λοιπόν να μαζέψω τα μαρούλια για την επιμένη επιτυχημένη προσπάθεια γιατί τιναξα την μπανγκα στον αέρα με τα πάρτυ και τα scadinavian boys(άστρου θα μου τα φάνε όλα) χα χα α;χ

Έδω θα είμαι και θα τα λέμε. Υπόσχεση να μπαίνω κάθε μέρα για μια καλημέρα και να μαθαίνω τα νέα σας

Να προσεχετε τον εαυτό σας,να τον αγαπάτε και να τον φροντίζετε και αυτή που θα έχει την μεγαλύτερη κοιλιά θα της στείλω δώρο (στον ύπνο της)  το πιο όμορφο αγόρι του παρτι... Χα α;χα χα

(αν διαβάσει κάνας σύζυγός αυτα που γράφω θα ζητήσει  την διαγραφή μου από το φόρουμ και από όλη την εφαρμογή...) 

Φιλιά γκαστροφιλες μου

:x

Μαράκι μου λυπάμαι! Οφείλεις να σκέφτεσαι θετικά για την ψυχούλα που συνεχίζει να παλευει μέσα σου. Εύχομαι με τον μικρότερο πόνο ψυχής να το περάσεις όλο αυτό.και να δείτε που όταν το πάρεις αγκαλιά το μικρού ο πόνος αυτής της απώλειας θα απαλύνει. 

Είμαι ακμαια από την πρώτη στιγμή... Ευχαριστώ πάρα πολύ για το ενδιαφέρον. Πιο πάνω εξηγώ και τον λόγο που δεν έγραψα κάτι... (μεταξύ μας τώρα... Μη το πεις σε καμία... Έκανα σεξ όλη μέρα κι όλη νύχτα αυτό το διάστημα που δεν εμφανιστηκα.. Τα καλά του να μην είσαι έγκυος. Που καιρός για να σερφαρω στο ίντερνετ)... Χα χα χα χα

Τελικά θα κάνω πάρτι τέλος και θα σας καλέσω όλες να σας γνωρίσω...Με συγκινεί το ενδιαφέρον σας.!!!!Αλλά scandinavian boys τελος! Πρεπει να μαζέψω τα μαρούλια για την επόμενη πετυχημένη προσπάθεια

Με τα λεφτά που έχω μόνο τον Λαρη με το μεγάλο π@λ@μ@ρι μπορώ να σας φέρω και να λέτε και ευχαριστώ

Καλημέρα καλωσήρθες και παλι! Λυπάμαι για την έκβαση της εγκυμοσύνης αλλά όπως είπες ησουν προετοιμασμένη. Μάζευε τα μαρούλια κ σε λίγο καιρό ξανά στον αγώνα. Άλλωστε όλες εδώ ξέρουμε να αγωνιζόμαστε κ Εσυ ακόμη περισσότερο! Η επόμενη ετ σου θα σου δώσει το πολυπόθητο μωρό υπομονή κ επιμονή! Κάνε σεξ κ για μας γιατί μας έφαγε η αγ@ μι@!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

7 ώρες πρίν, Stamatia123 είπε:

Θέλω να πω ένα μεγάλο πολύ μεγάλο όμως, "ευχαριστώ" για το ενδιαφέρον σας. Ο λόγος που εξαφανιστηκα  δεν είναι ότι δεν είμαι καλά επειδή δεν είχε καλή έκβαση η εγκυμοσύνη, αλλά επειδή ξεκίνησα δουλειά... Ήμουν προετοιμασμενη για όλα άλλωστε. Και επειδή τρέχω και άλλο πρότζεκτ εκτός της δουλειάς έχω και πολύ διάβασμα και γράψιμο. 

Να σας πω ότι δεν ενημέρωσα γιατί είναι μια κοπέλα από το φόρουμ της Εμβρυομεταφορας που ξεκίνησε και εκείνη με χαμηλή χοριακη όπως εγώ και δεν ήθελα να μπει σε διαδικασία σύγκρισης με την δική μου ιστορία και να αγχωθεί.Με ρώτησε μια δυο φορές εμένα πόσο πήγε η χοριακη μου και απέφυγα να της απαντήσω για να συνεχίσει να σκέφτεται θετικά. Ξέρω ότι όλες λίγο πολύ κοιτάμε να πιαστουμε από μια θετική έκβαση για να πάρουμε δύναμη. 

Δεν έχω σκοπό να σας αδειάσω τη γωνία... Θα ξαναπροσπαθησω και θα γίνω και γω τελικά "δεντροσπιτο"  :)

Δουλεύω λοιπόν να μαζέψω τα μαρούλια για την επιμένη επιτυχημένη προσπάθεια γιατί τιναξα την μπανγκα στον αέρα με τα πάρτυ και τα scadinavian boys(άστρου θα μου τα φάνε όλα) χα χα α;χ

Έδω θα είμαι και θα τα λέμε. Υπόσχεση να μπαίνω κάθε μέρα για μια καλημέρα και να μαθαίνω τα νέα σας

Να προσεχετε τον εαυτό σας,να τον αγαπάτε και να τον φροντίζετε και αυτή που θα έχει την μεγαλύτερη κοιλιά θα της στείλω δώρο (στον ύπνο της)  το πιο όμορφο αγόρι του παρτι... Χα α;χα χα

(αν διαβάσει κάνας σύζυγός αυτα που γράφω θα ζητήσει  την διαγραφή μου από το φόρουμ και από όλη την εφαρμογή...) 

Φιλιά γκαστροφιλες μου

:x

Μαράκι μου λυπάμαι! Οφείλεις να σκέφτεσαι θετικά για την ψυχούλα που συνεχίζει να παλευει μέσα σου. Εύχομαι με τον μικρότερο πόνο ψυχής να το περάσεις όλο αυτό.και να δείτε που όταν το πάρεις αγκαλιά το μικρού ο πόνος αυτής της απώλειας θα απαλύνει. 

Είμαι ακμαια από την πρώτη στιγμή... Ευχαριστώ πάρα πολύ για το ενδιαφέρον. Πιο πάνω εξηγώ και τον λόγο που δεν έγραψα κάτι... (μεταξύ μας τώρα... Μη το πεις σε καμία... Έκανα σεξ όλη μέρα κι όλη νύχτα αυτό το διάστημα που δεν εμφανιστηκα.. Τα καλά του να μην είσαι έγκυος. Που καιρός για να σερφαρω στο ίντερνετ)... Χα χα χα χα

Τελικά θα κάνω πάρτι τέλος και θα σας καλέσω όλες να σας γνωρίσω...Με συγκινεί το ενδιαφέρον σας.!!!!Αλλά scandinavian boys τελος! Πρεπει να μαζέψω τα μαρούλια για την επόμενη πετυχημένη προσπάθεια

Με τα λεφτά που έχω μόνο τον Λαρη με το μεγάλο π@λ@μ@ρι μπορώ να σας φέρω και να λέτε και ευχαριστώ

Απλα σε λατρευωωωω ειλικρινά το έχεις το χεις το χεις :x

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Εσείς που τα έχετε καταφέρει και έχετε περάσει το στάδιο που περνάτε φάρμακα αν σας έχουν περσεψει prolutex claxan και δεν έχετε πια τι να τα κάνετε τα χρειάζομαι εγώ. Κάνω από 2 prolutex κάθε μέρα και δεν είναι ούτε αυτά φτηνά. Προσπαθώ να ξοδέψω όσα λιγότερα γίνεται δεν είναι και λίγα τα μαρούλια  (το έκλεψα από την Σταματίνα μας ) που πρέπει να μαζεψουμε πάλι. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , ba_lily είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Εσείς που τα έχετε καταφέρει και έχετε περάσει το στάδιο που περνάτε φάρμακα αν σας έχουν περσεψει prolutex claxan και δεν έχετε πια τι να τα κάνετε τα χρειάζομαι εγώ. Κάνω από 2 prolutex κάθε μέρα και δεν είναι ούτε αυτά φτηνά. Προσπαθώ να ξοδέψω όσα λιγότερα γίνεται δεν είναι και λίγα τα μαρούλια  (το έκλεψα από την Σταματίνα μας ) που πρέπει να μαζεψουμε πάλι. 

αχ βρε αγαπη αν το ελεγες δυο μερες νοριτερα θα στις εστελνα.. ειχα 2 κουτια προλουτεξ και τις εδωσε σε μια γνωστη της γνωστης.!:sad::sad:

10 ώρες πρίν, Stamatia123 είπε:

Θέλω να πω ένα μεγάλο πολύ μεγάλο όμως, "ευχαριστώ" για το ενδιαφέρον σας. Ο λόγος που εξαφανιστηκα  δεν είναι ότι δεν είμαι καλά επειδή δεν είχε καλή έκβαση η εγκυμοσύνη, αλλά επειδή ξεκίνησα δουλειά... Ήμουν προετοιμασμενη για όλα άλλωστε. Και επειδή τρέχω και άλλο πρότζεκτ εκτός της δουλειάς έχω και πολύ διάβασμα και γράψιμο. 

Να σας πω ότι δεν ενημέρωσα γιατί είναι μια κοπέλα από το φόρουμ της Εμβρυομεταφορας που ξεκίνησε και εκείνη με χαμηλή χοριακη όπως εγώ και δεν ήθελα να μπει σε διαδικασία σύγκρισης με την δική μου ιστορία και να αγχωθεί.Με ρώτησε μια δυο φορές εμένα πόσο πήγε η χοριακη μου και απέφυγα να της απαντήσω για να συνεχίσει να σκέφτεται θετικά. Ξέρω ότι όλες λίγο πολύ κοιτάμε να πιαστουμε από μια θετική έκβαση για να πάρουμε δύναμη. 

Δεν έχω σκοπό να σας αδειάσω τη γωνία... Θα ξαναπροσπαθησω και θα γίνω και γω τελικά "δεντροσπιτο"  :)

Δουλεύω λοιπόν να μαζέψω τα μαρούλια για την επιμένη επιτυχημένη προσπάθεια γιατί τιναξα την μπανγκα στον αέρα με τα πάρτυ και τα scadinavian boys(άστρου θα μου τα φάνε όλα) χα χα α;χ

Έδω θα είμαι και θα τα λέμε. Υπόσχεση να μπαίνω κάθε μέρα για μια καλημέρα και να μαθαίνω τα νέα σας

Να προσεχετε τον εαυτό σας,να τον αγαπάτε και να τον φροντίζετε και αυτή που θα έχει την μεγαλύτερη κοιλιά θα της στείλω δώρο (στον ύπνο της)  το πιο όμορφο αγόρι του παρτι... Χα α;χα χα

(αν διαβάσει κάνας σύζυγός αυτα που γράφω θα ζητήσει  την διαγραφή μου από το φόρουμ και από όλη την εφαρμογή...) 

Φιλιά γκαστροφιλες μου

:x

δεν ετυχε να μιλησουμε καθολου αλλα διαβασα λιγο την ιστορια σου.!τι να πω ρε κοριτσι μου μπραβο σου για την τοση δυναμη...μαζεψε λοιπον τα μαρουλια σου για την επομενη πετυχημε προσπαθεια.!

  • Μου αρέσει 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τζινα38 είπε:

αχ βρε αγαπη αν το ελεγες δυο μερες νοριτερα θα στις εστελνα.. ειχα 2 κουτια προλουτεξ και τις εδωσε σε μια γνωστη της γνωστης.!:sad::sad:

δεν ετυχε να μιλησουμε καθολου αλλα διαβασα λιγο την ιστορια σου.!τι να πω ρε κοριτσι μου μπραβο σου για την τοση δυναμη...μαζεψε λοιπον τα μαρουλια σου για την επομενη πετυχημε προσπαθεια.!

Δεν πειράζει κορίτσι εσύ να είσαι καλά. Καλοτυχα να είναι. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, ba_lily είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Εσείς που τα έχετε καταφέρει και έχετε περάσει το στάδιο που περνάτε φάρμακα αν σας έχουν περσεψει prolutex claxan και δεν έχετε πια τι να τα κάνετε τα χρειάζομαι εγώ. Κάνω από 2 prolutex κάθε μέρα και δεν είναι ούτε αυτά φτηνά. Προσπαθώ να ξοδέψω όσα λιγότερα γίνεται δεν είναι και λίγα τα μαρούλια  (το έκλεψα από την Σταματίνα μας ) που πρέπει να μαζεψουμε πάλι. 

Κορίτσι, οι prolutex γράφονται!!! 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Κορίτσι, οι prolutex γράφονται!!! 

Το ξέρω κορίτσι πώς γράφονται συμμετοχή περίπου 12€στο κουτί εγώ χρειάζομαι 2 κουτια την ευδομαδα +τα υπόλοιπα που περνω. Γιαυτό είπα αν υπάρχουν και δεν τα χρειάζεται πια κάποια κοπέλα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , ba_lily είπε:

Το ξέρω κορίτσι πώς γράφονται συμμετοχή περίπου 12€στο κουτί εγώ χρειάζομαι 2 κουτια την ευδομαδα +τα υπόλοιπα που περνω. Γιαυτό είπα αν υπάρχουν και δεν τα χρειάζεται πια κάποια κοπέλα 

Σου δίνει κ άλλη Προγεστερονη; Εγω έβαζα βασκλορ κ μου ζήτησε κ προλουτεξ αλλά δεν τις πηρα. Το θεώρησα υπερβολή δυο προγρστερονες. Κι έμεινα έγκυος μόνο με τη βασκλορ κ μάλιστα διδυμα κ την πρώτη φορά έμεινα έγκυος με βασκλορ. Ρωτά το γιατρό σου αν πάρεις μόνο μια Προγεστερονη; Αν είναι να μπαίνεις έγκυος θα μεινεις και με μια

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Σου δίνει κ άλλη Προγεστερονη; Εγω έβαζα βασκλορ κ μου ζήτησε κ προλουτεξ αλλά δεν τις πηρα. Το θεώρησα υπερβολή δυο προγρστερονες. Κι έμεινα έγκυος μόνο με τη βασκλορ κ μάλιστα διδυμα κ την πρώτη φορά έμεινα έγκυος με βασκλορ. Ρωτά το γιατρό σου αν πάρεις μόνο μια Προγεστερονη; Αν είναι να μπαίνεις έγκυος θα μεινεις και με μια

Περνω prolutex kai  κολπικά lutinus ο οργανισμός  μου δεν παράγει προγεστερόνη γιαυτό περνω τόσο πολύ. 2prolutex kai 3 lutinus κάθε μέρα. Ο γιατρός μου είπε επιδι είμαι σε κλιμακτιριο από τα 35 ο οργανισμός  δεν παράγει κάποιες ορμόνες. Σε όλες της ετ που έχω κάνει πάντα είχα πολύ χαμηλή προγεστερόνη ίσως σε εμένα αυτό να είναι το πρόβλημα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ba_lily είπε:

Περνω prolutex kai  κολπικά lutinus ο ορισμός μου δεν παράγει προγεστερόνη γιαυτό περνω τόσο πολύ. 2prolutex kai 3 lutinus κάθε μέρα. Ο γιατρός μου είπε επιδι είμαι σε κλιμακτιριο από τα 35 ο οργανισμός  δεν παράγει κάποιες ορμόνες. Σε όλες της ετ που έχω κάνει πάντα είχα πολύ χαμηλή προγεστερόνη ίσως σε εμένα αυτό να είναι το πρόβλημα. 

Κι εγω κορίτσι τα ίδια ο οργανισμός δεν παράγει Προγεστερονη . Ειμαι σε εμμηνόπαυση εδώ και τρία χρόνια. Αλλά με τη βασκλορ όλα καλα


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mary H είπε:

Κι εγω κορίτσι τα ίδια ο οργανισμός δεν παράγει Προγεστερονη . Ειμαι σε εμμηνόπαυση εδώ και τρία χρόνια. Αλλά με τη βασκλορ όλα καλα

Έχω βάλει όλον τον ειδον .και vasclor kai utrogrstan δεν νομίζω να έχει να κάνει με συγκεκριμενο φάρμακα. Και εννοείται και μεμονωμένα. Δεν ξέρω τι ρόλο παίζει και ότι είμαι 9 χρόνια χωρίς περίοδο 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ba_lily είπε:

Έχω βάλει όλον τον ειδον .και vasclor kai utrogrstan δεν νομίζω να έχει να κάνει με συγκεκριμενο φάρμακα. Και εννοείται και μεμονωμένα. Δεν ξέρω τι ρόλο παίζει και ότι είμαι 9 χρόνια χωρίς περίοδο 

Αν νομίζει ο γιατρός ότι δεν γίνεται αλλιώς να την πάρεις την προλουτεξ


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, DIMITRAS said:

Κοριτσια καλησπεραβεκανα ινοχεπ στο μποθτι κ η μελανια τεραααστια στην κοιλια μπλε 1 χαρα δεν παμε? Εχει αρχισει το κλαμα ...πιιιιφφφ

Το είχα πάθει και εγώ στην κοιλιά. Ενδέχεται να μην είναι ακριβώς μελανιά. Ίσως να χτύπησες αγγειάκι και να έκανες ένα ήπιο αιμάτωμα. Κουράγιο, ας γίνουμε όλόκληρες μπλέ-στρουμφάκια(!!), αρκεί να τα καταφέρουμε!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, ba_lily είπε:

Το ξέρω κορίτσι πώς γράφονται συμμετοχή περίπου 12€στο κουτί εγώ χρειάζομαι 2 κουτια την ευδομαδα +τα υπόλοιπα που περνω. Γιαυτό είπα αν υπάρχουν και δεν τα χρειάζεται πια κάποια κοπέλα 

Κάπως αλλιώς πρέπει να στα περάσει ο γιατρός, ξαναρώτα τον. Εγώ το καλοκαίρι τα έπαιρνα με 0 συμμετοχή, αλλά δυστυχώς δεν θυμάμαι τι έγραφε πάνω στη συνταγή. 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...