Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Eflenew είπε:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Stamatia123 είπε:

Ναι ρε γάμωτο... Βαρέθηκα το πήγαινε έλα στο μικροβιολογικο και δεν έχει και κάναν ωραίο... Όλο γυναίκες @€_'(=%%=-??:&#

Κατσε ησυχα τωρα, εισαι μανουλα κ πρεπει να εισαι σον σον και να βλεπεις μονο γυναικες στα μικροβιολογικα , οπως εμεις εδω κ τρεις μηνες,  χαχαχαχα! Υπομονη με τις χοριακες κ σου ευχομαι να πανε ολα καλα!

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Stamatia123 είπε:

Κορίτσια παρτυ  θα κάνω... 240 η χοριακη(από 107 αν θυμάμαι καλά) . Αν γράψεις χελώνα στο Google δίπλα θα βγάλει την χοριακη της Σταματίας. Καλό δεν το λες αλλά ούτε και κακό. Ειδωμεν

 

Σταματια η χοριακη σου ειναι φυσιολογικοτατη κι ο αριθμος κι η αυξηση της. Ηρεμησε κι αρχισε να το απολαμβανεις. Θα επαναλαβεις η θα σε δει απευθειας με υπερηχο την αλλη βδομαδα;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Pagotoula είπε:

Σταματια η χοριακη σου ειναι φυσιολογικοτατη κι ο αριθμος κι η αυξηση της. Ηρεμησε κι αρχισε να το απολαμβανεις. Θα επαναλαβεις η θα σε δει απευθειας με υπερηχο την αλλη βδομαδα;

Μετά από μια βδομάδα υπερηχο

Just now, Papaki@ είπε:

@Stamatia123 mια χαρα ανεβαινει! αντε μπράβο! πηρες τον γιατρό να του το πεις?

Ναι... Μου είπες σε μια βδομαδα υπέρηχο 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Andri M είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια!!

@Stamatia123, άντε με το καλό για να γιορτάσουμε κιόλας!!

Να ρωτήσω, ξέρει κανείς το γιατρό Ζερβομανωλάκη? Είναι στο institute of life του Ιασώ.

Τον εχει μια φιλη μου. Πετυχε μαζι του αλλα παλλινδρομησε... Παντως ειναι πολυ ευχαριστημενη..

Κατι παραπανω δεν ξερω να σου πω βεβαια....

@Mary H στο 1ο 3μηνο ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΕΞ;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsini είπε:

Τον εχει μια φιλη μου. Πετυχε μαζι του αλλα παλλινδρομησε... Παντως ειναι πολυ ευχαριστημενη..

Κατι παραπανω δεν ξερω να σου πω βεβαια....

@Mary H στο 1ο 3μηνο ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΕΞ;;;;;;

Πιο πρώτο καλε λες εσύ...εγω ειμαι στο 3 κ ακόμα φως δεν είδα.αχχαχαχχαχαα 

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsini είπε:

Τον εχει μια φιλη μου. Πετυχε μαζι του αλλα παλλινδρομησε... Παντως ειναι πολυ ευχαριστημενη..

Κατι παραπανω δεν ξερω να σου πω βεβαια....

@Mary H στο 1ο 3μηνο ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΕΞ;;;;;;

Μοναζουμε! Γλεντηστε εσεις για μας:mrgreen:!

  • Χαχα 4

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tsini said:

Τον εχει μια φιλη μου. Πετυχε μαζι του αλλα παλλινδρομησε... Παντως ειναι πολυ ευχαριστημενη..

Κατι παραπανω δεν ξερω να σου πω βεβαια....

@Mary H στο 1ο 3μηνο ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΕΞ;;;;;;

Σε ευχαριστώ πολύ @Tsini

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 41 λεπτά , Andri M είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ @Tsini

Δεν διευκρινισα οτι σε αυτον πετυχε εμφυτευση με την 1η, μετα απο πολλες προσπαθειες που ειχε κανει αλλου κ ειχε παρει απο ολες αρνητικο...

Βεβαια,αν θελεις οπωσδηποτε το Ιασω, για θεματα προωρης εμμηνοπαυσης εχω ακουσει οτι πιο ειδικος ειναι ο Βασιλοπουλος ή ο Ψαθας..

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Stamatia123 said:

Κορίτσια παρτυ  θα κάνω... 240 η χοριακη(από 107 αν θυμάμαι καλά) . Αν γράψεις χελώνα στο Google δίπλα θα βγάλει την χοριακη της Σταματίας. Καλό δεν το λες αλλά ούτε και κακό. Ειδωμεν

 

:wub::wub::wub: 

Απλά σου το κάνει έτσι για να προλάβεις να κανεις πολλά πάρτυ τώρα γιατί μετά κομματάκι δύσκολο... Αν και όχι ακατόρθωτο. Ειδικά για ένα πάρτυ-άνιμαλ όπως εσύ! Χαχαχαχ

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

On 7/2/2020 at 4:49 ΜΜ, Stamatia123 είπε:

Ναι ρε γάμωτο... Βαρέθηκα το πήγαινε έλα στο μικροβιολογικο και δεν έχει και κάναν ωραίο... Όλο γυναίκες @€_'(=%%=-??:&#

Δεν αλλάζεις μικροβιολογικό?? Κορίτσια εγώ όταν ήμουν στο Έλενα, ο γιατρός μου ήταν μεγάλος ηλικιακα(και είναι απλά δε τον έχω), μια μέρα που έλειπε, μου έκανε υπέρηχο ο βοηθός του κι εκεί που περίμενα να δω κάνα κυριούλη μεγάλο με λευκά μαλλιά, σκάει μύτη συνομιληκος μου λες κι είχε βγει από περιοδικό!!!!! Χαχαχα, κοντά στο 1.85,γυμνασμενος,ξανθος,τοτε εγώ ήμουν 32 Αντε να ήταν 34-35.

Χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Δεν αλλάζεις μικροβιολογικό?? Κορίτσια εγώ όταν ήμουν στο Έλενα, ο γιατρός μου ήταν μεγάλος ηλικιακα(και είναι απλά δε τον έχω), μια μέρα που έλειπε, μου έκανε υπέρηχο ο βοηθός του κι εκεί που περίμενα να δω κάνα κυριούλη μεγάλο με λευκά μαλλιά, σκάει μύτη συνομιληκος μου λες κι είχε βγει από περιοδικό!!!!! Χαχαχα, κοντά στο 1.85,γυμνασμενος,ξανθος,τοτε εγώ ήμουν 32 Αντε να ήταν 34-35.

Χαχαχα

Ε δεν του είπες κ εσυ, δεν μου κανεις κ ένα τεστ  ΠΑΠ όμορφο αγορι; Χαχαχαχα 

  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...